Manchester City FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Da l' će Manchester City uzeti ligašku titulu pod Guardiolinim vodstvom?

1. Da
89
49%
2. Ne
28
15%
3. Kakav Guardiola, Mourinho je za njeg izmislio trenerski posao
29
16%
5. Gdje je opcija broj 4?
10
6%
4. Evo je.
25
14%
 
Ukupno glasova: 181

Avatar
RollMan
Postovi: 3219
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la RollMan » 21 maj 2023, 21:57

Bodi mozes li nam napraviti neki cartoon avatar na temu 3peat
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
emir_
Postovi: 5710
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la emir_ » 21 maj 2023, 22:28


Avatar
RollMan
Postovi: 3219
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la RollMan » 22 maj 2023, 20:59

slika
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
RollMan
Postovi: 3219
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la RollMan » 27 maj 2023, 23:56



Zaydbani su ,malo ih gledam zadnjih dana , sa po 7 igrača iznose loptu, ona dva wingbeka rešetaju centaršuteve kao na traci. Sta li ce Pep prilagodit i overthinkat
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
RollMan
Postovi: 3219
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la RollMan » 28 maj 2023, 16:50

slika

Kvalitetno , ali i postaro za iduću sezonu
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
emir_
Postovi: 5710
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la emir_ » 28 maj 2023, 16:54

Jasan dokaz sa je prica o sirini City-a jedan obicni mit.

Avatar
RollMan
Postovi: 3219
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la RollMan » 28 maj 2023, 19:20

emir_ je napisao/la:
28 maj 2023, 16:54
Jasan dokaz sa je prica o sirini City-a jedan obicni mit.
Naravno, vecina ovih igrača bi igrala u Championshipu da nisu spletom sretnih okolnosti završili u Cityu , tu posebno treba istaknuti Phillips.
I ova utakmica danas pokazuje skromnost kadra
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la bodi123 » 28 maj 2023, 19:46

Kalvin Filips je najgore pojačanje u historiji kluba, većeg antitalenta nisam nikad vidio da je plaćen ove pare, mali Perrone treba biti zamjena Rodriju a ovog prodati na ljeto u Everton, to mu je mjera

Gomez isto užas od igrača, novi Angelino, a Palmer iako je talentovan ne vidim nikakav napredak, još jedan bezmudaš, ima boljih igrača u akademiji i treba nove promovisati.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 28 maj 2023, 19:48

Trebat će na ljeto Pep da angažuje 3-4 nova igrača, jer kad mu odu Bernardo i Gundogan, ne ostaje previše opcija na klupi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
RollMan
Postovi: 3219
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la RollMan » 28 maj 2023, 20:06

Romagnoli13 je napisao/la:
28 maj 2023, 19:48
Trebat će na ljeto Pep da angažuje 3-4 nova igrača, jer kad mu odu Bernardo i Gundogan, ne ostaje previše opcija na klupi.
5 bi bila mjera , trebaju pored Gvardiola ,nadam se , još lijevog beka ,desnog beka, dva veznjaka da mirno isprate u penziju staru gardu.

Još nitko ne uviđa pored mene , ali uz Palmera newcoming antitalenat je i Lewis , imat ce tragičan nastavak karijere , usao je u elitni nivo gdje mu realno nije mjesto ne znam odakle hype.

Onog Laviu makar trebaju vratiti nazad iz druge lige ,ne moze bit gori od konja Phillipsa da ga yebes

Idealno bi bilo da se riješe u ovom roku Laportea, Phillipsa i Gomeza
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
RollMan
Postovi: 3219
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la RollMan » 28 maj 2023, 20:53

“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
RollMan
Postovi: 3219
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la RollMan » 31 maj 2023, 20:13



Ne znam sta bih rekao , mlađi, brži ,okretniji od Gundogana jeste , ima veći plućni kapacitet i to , nije skorer kao Gundogan ali to nije primarno ono sto fali Cityu u fazi igre do zadnje trećine terena. OK igrač i pod Pepom može napredovati ,ali nije taj turbo u srcu terena koji treba Cityu ,ala Guimares i Belingham. KDB je to nekada bio , s ovim izdisajima u 70tim minutama više ne
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
emir_
Postovi: 5710
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la emir_ » 01 jun 2023, 21:15

Usao na temu da kazem sa ne znam sta da mislim o ovom transferu. Bas citam Rollmana iznad. :D

Kako god kod Pep-a samo moze procvjetat. Najvise me brine tehnika jer nema bas ‘mehku’ nogu. Mozda bude razbijac. Takvog svaka ekipa treba.

Avatar
RollMan
Postovi: 3219
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la RollMan » 03 jun 2023, 18:02

slika
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 03 jun 2023, 18:47

31. trofej za City, vjerujem da će potencijalni 32. biti i najdraži od svih
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
emir_
Postovi: 5710
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la emir_ » 04 jun 2023, 09:17

Kakva sezona, kakav kapiten :tokralju:
Najbolje jos cuva za kraj, kod kuce u Istanbulu!

slika

Avatar
emir_
Postovi: 5710
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la emir_ » 05 jun 2023, 00:13

Kovacic? Ma hajte molim vas…


Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la bodi123 » 06 jun 2023, 09:40

Stones je najpodcjenjeniji igrač u Cityu. Inteligencija i tehničke sposobnosti kakve taj lik ima nema ni jedan drugi defanzivac u ekipi. Bukvalno preko noći od štopera igrati na ovom nivou pivota je zastrašujuće. Čovjek protiv Uniteda dribla Kazemira i ekipu ko Neymar na 16 metara od gola De Gee jbt :bow:

Laporte ide, izgleda da Gvardiol dolazi. Ionako široka odbrana još jača i kvalitetnija. Od prodaje Cancela bi se morao kupiti neki bek(Davis?), čisto da se ima fluidnosti kod formacije, neće se moć komplet sezonu igrati ovo bez bekova.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
emir_
Postovi: 5710
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la emir_ » 07 jun 2023, 12:29

Kapitenu :salut:


Avatar
emir_
Postovi: 5710
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la emir_ » 07 jun 2023, 12:35

bodi123 je napisao/la:
06 jun 2023, 09:40
Stones je najpodcjenjeniji igrač u Cityu. Inteligencija i tehničke sposobnosti kakve taj lik ima nema ni jedan drugi defanzivac u ekipi. Bukvalno preko noći od štopera igrati na ovom nivou pivota je zastrašujuće. Čovjek protiv Uniteda dribla Kazemira i ekipu ko Neymar na 16 metara od gola De Gee jbt :bow:

Laporte ide, izgleda da Gvardiol dolazi. Ionako široka odbrana još jača i kvalitetnija. Od prodaje Cancela bi se morao kupiti neki bek(Davis?), čisto da se ima fluidnosti kod formacije, neće se moć komplet sezonu igrati ovo bez bekova.
Stones je primjer jedne konstante. U drugom klubu bi ga potrosili i pljunuli za sezonu dvije. To je Pep-ov Man Management.

Ja vidim Laporte, Bernarda i Gundogana vani. Dali su svoje. Promjene ako su dobro odradjene su uslov za nove pohode. Treba gladnih igraca.

Vrijeme je da Foden istupi. McAtee ce dobiti sansu.
Grealish je vec u usponu. Imam puno povjerenje u transfer politiku klubu. Koga god dovedu taj ce donijeti nesto svoje potrebno za nove titule.

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.