Leicester City

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Saurman
Postovi: 29435
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Saurman » 23 feb 2017, 23:19

Ranieri je ispisao istoriju kluba al' njima prijeti ispadanje u 2 ligu, šta su mogli napraviti osim dati otkaz.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Valencia » 23 feb 2017, 23:20

Sramota.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la BosnaSTL » 23 feb 2017, 23:25

Biznis je to, nema tu milosti od heroja do otkaza u kratkom roku.

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2173
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la BenjooJutub » 23 feb 2017, 23:31

Svaka čast na tituli ali realno Ranieri nije WC trener a Boga mi nije ni trener na duže staze. Očekivao sam otkaz, gola nisu dali u PL u ovoj godini, ali nisam ga očekivao između dvije utakmice LP.

Možda se sad sa novim trenerom ponovi Chelsea i Di Matteo, ko će ga znat.. E tad bi počeo vjerovati u bajke :D

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11920
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la BoixosNois1899 » 24 feb 2017, 14:32

Evo Mancini glavni kandidat da zamijeni Ranierija. Pravo su se usrećili, nema šta.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Makanaky
Postovi: 872
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Makanaky » 24 feb 2017, 18:15

Može li se istovremeno reći da Ranieri ovo nije zaslužio a da je odluka ispravna? Može.

Obično kada klub izda ono saopštenje o podršci, to znači da se sprema otkaz. Mislim da je to bilo poslije raspada protiv Man U na King Poweru. Uslijedio je poraz od trećeligaša u kupu, i to sa igračem više na terenu. Da nije bilo LP i Seville nekoliko dana nakon tog poraza, mislim da bi otkaz pao već tad. Ovako nisu htjeli da igraju tu prvu utakmicu bez trenera (tj sa pomoćnim trenerom) već su pričekali da se odigra. Ovako ima nekoliko dana do meča sa Liverpoolom, a pogotovu do povratne sa Sevillom. Vidjećemo, neki pričaju o pozitivnom šoku ali ja ne vidim kako oni mogu nadigrati Sevillu.

Ovi neki donji timovi u PL su izmijenili trenera dovoljno da opreme cijelu ligu s trenerima. Možda bi i Lester do sada izmijenio jednog ili dvojicu da se nije radilo o čovjeku koji im je donio čudo. Ovako možda ispadne i vuk sit i ovce na broju, jer realno mislim da je i njemu više bilo dojadilo, da nije znao šta će. Sad ćemo vidjeti da li će igrači odjednom proigrati u ostatku sezone, ili će se čupati.

Ranijeri je mogao otići kao kralj nakon prošle sezone, ali ko bi još to uradio?
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Avatar
Makanaky
Postovi: 872
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Makanaky » 28 feb 2017, 23:00

Prije početka meča rekao sam Vardyju da mora biti stalna prijetnja golu Redsa i poslušao me. Ovo je samo jedan meč, ali je ipak dobar start za neke promjene", rekao je Shakespeare.
Pa nije džaba Šekspir, mogao mu je i neki stih izrecitovati.

Evo čitam razgovarali sa Hodžsonom... sad kad krene Vardy da izvodi kornere i sl. Ali možda im i ne treba, bolje igraju bez trenera.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Avatar
Makanaky
Postovi: 872
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Makanaky » 18 apr 2017, 20:11

Istorijski meč večeras na King Poweru. Inače i repriza iz 1997, kada je Lester izgubio na Filbert Roadu, uz kako kažu lakrdiju od suđenja (Martin O'Neill je bio bijesan).

Sastavi:

slika

Kao što je od ranije poznato, Robert Huth propušta meč zbog kartona. Benalouane i Morgan su dobili zeleno svjetlo u zadnji momenat. Nimalo obećavajuće..

Biće zanimljivo vidjeti Šekspirovu taktiku, moraju prema naprijed i šanse su da će bljesnuti kontra ili dvije Atletica kojem odgovara i neriješeno, a ako postignu pogodak to je game over. Očekujem šuteve na gol Oblaka iz svih mogućih i nemogućih pozicija i furiozan start lisica.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Avatar
Makanaky
Postovi: 872
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Makanaky » 19 apr 2017, 21:35

Sinoć su se Englezi oprostili od LP, prošao je bolji tim. Naivno primljen gol. Kada je Vardy zabio, imali su taj momenat, Ulloa je imao priliku za 2-1 koji minut poslije. Njima ipak nije ni mjesto u polufinalu LP, i ovo je iznad svih očekivanja i pitanje je da li će i kada opet dogurati dovde.
Zadnja izmjena: Makanaky, dana/u 06 jan 2018, 15:19, ukupno mijenjano 1 put.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Avatar
Bullard
Postovi: 288
Pridružen/a: 04 feb 2012, 14:54
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Bullard » 06 jan 2018, 14:27

slika

Povratak Vardyja na mjesto starog zločina, tamo gdje i sve započe. Odličan prijem od strane Fleetwooda. Cheers

Jamie Vardys having a party, bring your vodka and your charlie :opaopa:

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.