Leicester City

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Sarmelino » 09 apr 2016, 22:59

Sad ne smiju kiksat protiv ovih "laksih" protivnika da imaju rezerve za zadnja 3 kola iako mislim da ce Everton lagano uzeti 2:0 a da ce Chelsea izvesti rezervni sastav sto zbog pozicije na tabeli sto zbog ljubomore prema rivalima iz londona :?:
Protiv Uniteda i Cekicara mogu izvuc barem u jednoj bod, valjda naprave tu senzaciju :salut:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5668
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la JohnCleese » 09 apr 2016, 23:32

Sarmelino je napisao/la:Sad ne smiju kiksat protiv ovih "laksih" protivnika da imaju rezerve za zadnja 3 kola iako mislim da ce Everton lagano uzeti 2:0 a da ce Chelsea izvesti rezervni sastav sto zbog pozicije na tabeli sto zbog ljubomore prema rivalima iz londona :?:
Protiv Uniteda i Cekicara mogu izvuc barem u jednoj bod, valjda naprave tu senzaciju :salut:
Tada ce biti dovoljno da Chelsea stavi Begovica u prvih 11. On ce biti naravno odlican, izbacivat ' ce se isječci njegovih sjajnih intervencija u toku same utakmnice, ali tada ce odbrana Chelsea odjednom da zaboravi igrati, postat ce suplja i plavci ce da izgube tekmu... :rol:
Siguran sam da ce Leicester u 2 ili 3 kola prije kraja i teoretski osigurati titulu
Zadnja izmjena: JohnCleese, dana/u 10 apr 2016, 01:13, ukupno mijenjano 1 put.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Manuel
Postovi: 8139
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Manuel » 10 apr 2016, 00:00

Ovo je mozda i najvaznije kolo jer Sparsi imaju mec sa Mancom.Ako to ne dobiju Leicester je sampion.To ni Ranieri ne moze izgubiti :mrgreen:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

zaboljegzelju
Postovi: 123
Pridružen/a: 22 mar 2016, 21:08
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la zaboljegzelju » 10 apr 2016, 01:10

Manuel je napisao/la:Ovo je mozda i najvaznije kolo jer Sparsi imaju mec sa Mancom.Ako to ne dobiju Leicester je sampion.To ni Ranieri ne moze izgubiti :mrgreen:
Definitivno!

Mada, sve da i dobiju Sparsi, mislim da je Lesteru dovoljno da osvoji 7 bodova iz naredna 3 meča, i tu je titula već riješena, bez obzira na paklena zadnja 3 kola za njih.
|***Against Modern Football***|

Avatar
Manuel
Postovi: 8139
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Manuel » 10 apr 2016, 01:43

zaboljegzelju je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Ovo je mozda i najvaznije kolo jer Sparsi imaju mec sa Mancom.Ako to ne dobiju Leicester je sampion.To ni Ranieri ne moze izgubiti :mrgreen:
Definitivno!

Mada, sve da i dobiju Sparsi, mislim da je Lesteru dovoljno da osvoji 7 bodova iz naredna 3 meča, i tu je titula već riješena, bez obzira na paklena zadnja 3 kola za njih.
Vjeruj mi ovo je najbitnija tekma jer ako se priblizi Tottenham na -5 bit ce preveliki pritisak gdje bi Leicester mogao lagano pasti a jos zadnja 3 kola imaju preteske protivnike.Nista vidjecemo danas sta ce se desiti.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Sarmelino » 10 apr 2016, 11:25

JohnCleese je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Sad ne smiju kiksat protiv ovih "laksih" protivnika da imaju rezerve za zadnja 3 kola iako mislim da ce Everton lagano uzeti 2:0 a da ce Chelsea izvesti rezervni sastav sto zbog pozicije na tabeli sto zbog ljubomore prema rivalima iz londona :?:
Protiv Uniteda i Cekicara mogu izvuc barem u jednoj bod, valjda naprave tu senzaciju :salut:
Tada ce biti dovoljno da Chelsea stavi Begovica u prvih 11. On ce biti naravno odlican, izbacivat ' ce se isječci njegovih sjajnih intervencija u toku same utakmnice, ali tada ce odbrana Chelsea odjednom da zaboravi igrati, postat ce suplja i plavci ce da izgube tekmu... :rol:
Siguran sam da ce Leicester u 2 ili 3 kola prije kraja i teoretski osigurati titulu
Da, tad bi se dogodio onaj regularni pad odbrane Chelsea koji se nekim nevjerovatnim cudom samo desava kad je Beg na golu :mrgreen:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la nepoznat1 » 10 apr 2016, 15:55

Vardy :opaopa: :opaopa:

zaboljegzelju
Postovi: 123
Pridružen/a: 22 mar 2016, 21:08
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la zaboljegzelju » 10 apr 2016, 23:44

Manuel je napisao/la:
zaboljegzelju je napisao/la:
Manuel je napisao/la:Ovo je mozda i najvaznije kolo jer Sparsi imaju mec sa Mancom.Ako to ne dobiju Leicester je sampion.To ni Ranieri ne moze izgubiti :mrgreen:
Definitivno!

Mada, sve da i dobiju Sparsi, mislim da je Lesteru dovoljno da osvoji 7 bodova iz naredna 3 meča, i tu je titula već riješena, bez obzira na paklena zadnja 3 kola za njih.
Vjeruj mi ovo je najbitnija tekma jer ako se priblizi Tottenham na -5 bit ce preveliki pritisak gdje bi Leicester mogao lagano pasti a jos zadnja 3 kola imaju preteske protivnike.Nista vidjecemo danas sta ce se desiti.
Reci mi, ukoliko si upućen, ako završe bodovno poravnati, Lester je prvak?
|***Against Modern Football***|

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Captain4 » 11 apr 2016, 00:00

zaboljegzelju je napisao/la:Reci mi, ukoliko si upućen, ako završe bodovno poravnati, Lester je prvak?
Ako bude izjednačeno , Spursi osvajaju titulu.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Sarmelino » 11 apr 2016, 14:06

Bas me zanima koga ce dovesti preko ljeta, trebao bi im bolji desni bek, rizican je meni onaj Simpson
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Smalling
Postovi: 65
Pridružen/a: 10 feb 2016, 16:01
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Smalling » 12 apr 2016, 00:45

Sarmelino je napisao/la:Bas me zanima koga ce dovesti preko ljeta, trebao bi im bolji desni bek, rizican je meni onaj Simpson
Komentator na SK je spominjao da bi vrlo lako mogao doci Ousmane Dembele iz Rennea sad na ljeto, a za ostala pojacanja ne znam.. Mada sam i ubjedjen da ce doci sigurno 1,2 jaka igraca koji su se pokazali u ovim osrednjim ekipama ala Mane npr..

Avatar
delko
Postovi: 3520
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la delko » 12 apr 2016, 02:04

Ako kane i sljedece godine da budu u vrhu - i da naprave nesto u ligi sampiona - morat ce da se pojacaju :) da ne budu ekipa za jednu sezonu :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la RZ88Adnan » 12 apr 2016, 20:41

Volio bi da osvoje,al brate bilo je šugavih pobjeda po 1-0 od 80'-90'
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la HankMoody » 13 apr 2016, 16:35

Manuel je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:7 bodova, 6 kola do kraja, teško će to prosuti...
Suti ne pehiraj jer Ranieri nije navikao na titule.Gdje je god bio bio je drugi :mrgreen:
Ma sumnjam da ovo može prokockati, bilo bi fantastično da osvoje, mada mislim da se onda na ljeto strašno moraju pojačati kako ne bi bili kanta za nabijanje u LP.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Manuel
Postovi: 8139
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Manuel » 15 apr 2016, 00:08

HankMoody je napisao/la:
Manuel je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:7 bodova, 6 kola do kraja, teško će to prosuti...
Suti ne pehiraj jer Ranieri nije navikao na titule.Gdje je god bio bio je drugi :mrgreen:
Ma sumnjam da ovo može prokockati, bilo bi fantastično da osvoje, mada mislim da se onda na ljeto strašno moraju pojačati kako ne bi bili kanta za nabijanje u LP.
Ma oni ako osvoje titulu mogu iduce godine i ispasti ako me razumijes :mrgreen:

Vjeruj mi sve je moguce mada uzet ce dobre pare od Lige Sampiona i od igraca koje ce prodati tako da ne mislim da ce biti nabijanje u LP jer nije Ranieri od juce trener a jos ce biti u prvom sesiru ako osvoje titulu.

Ne da se Tottenham.Daleko je ovo jos od gotovog.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la HankMoody » 15 apr 2016, 01:11

@Manuel, ako uđu u Ligu prvaka, sumnjam da će prodati ikog od bitnih igrača, bar ne bi trebali.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Manuel
Postovi: 8139
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Manuel » 15 apr 2016, 01:17

Ako dobiju velike ponude za Kantea,Mahreza a pogotovo Vardija vjerujem da ce prodati nekog od njih,najprije Vardija jer je ovo njemu posljednja sansa da igra u nekom velikom klubu.

Pa prosle sezone igrao u Fletwoodu koji igra ja mislim 4 ligu i sad se interesuju najveci klubovi da ga dovedu.Ovo je za njega san.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
kovacic
Postovi: 1322
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la kovacic » 16 apr 2016, 00:22

Neće biti u prvom šeširu, šta vam je hahaha, imaju manji koeficijent od zagrebačkog Dinama, samo nasljeđuju državni od Engleske jer nemaju svoj (jer nisu ni nastupali u Europi u protelih 5 godina). Ne vjerujem da će ikoga prodati, žele da ostanu na okupu, u Engleskoj nema smisla otići u United ili Arsenal nakon ovakve sezone, sa konja na magarca :zviz:

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la Captain4 » 16 apr 2016, 00:41

kovacic je napisao/la:Neće biti u prvom šeširu, šta vam je hahaha, imaju manji koeficijent od zagrebačkog Dinama, samo nasljeđuju državni od Engleske jer nemaju svoj (jer nisu ni nastupali u Europi u protelih 5 godina). Ne vjerujem da će ikoga prodati, žele da ostanu na okupu, u Engleskoj nema smisla otići u United ili Arsenal nakon ovakve sezone, sa konja na magarca :zviz:
Nisi upućen , ako osvoje ligu u 1. su šeširu. Nova pravila koja su uvedena čini mi se tek ove sezone. :kafa:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Leicester City

Post Postao/la HankMoody » 17 apr 2016, 18:42

Manuel je napisao/la:Ako dobiju velike ponude za Kantea,Mahreza a pogotovo Vardija vjerujem da ce prodati nekog od njih,najprije Vardija jer je ovo njemu posljednja sansa da igra u nekom velikom klubu.

Pa prosle sezone igrao u Fletwoodu koji igra ja mislim 4 ligu i sad se interesuju najveci klubovi da ga dovedu.Ovo je za njega san.
Ja nekako mislim da će ostati na okupu plus pojačanja koja trebaju na skoro svakoj poziciji da bi mogli igrati na najvišem nivou.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.