Premier liga - prepucavanja

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Odgovori
Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Premier liga - prepucavanja

Post Postao/la Jackk » 12 apr 2021, 10:32

Ovo je moja privatna tema, personal blog takoreći :mrgreen:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
TheMix
Postovi: 1351
Pridružen/a: 13 dec 2013, 16:42
Lokacija: Zapresic,Hrvatska
Kontakt:

Re: Premier liga - prepucavanja

Post Postao/la TheMix » 12 apr 2021, 14:35

Ono ko kad vices u jastuk hahaha
ARSENAL4ever

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Premier liga - prepucavanja

Post Postao/la Jackk » 16 apr 2021, 09:33

Kakva utakmica Arsenala i kakva utakmica Xhake lijevo. Vjerujem da se i Arteta ibretio gledajući.

Saka je lud. Treba mu sada dati Willianovu+ElNenyevu+Bellerinovu platu i ponuditi ugovor na 20 godina.

Ne bi bilo loše da Roma izbaci United :thumbup:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Premier liga - prepucavanja

Post Postao/la Jackk » 16 apr 2021, 22:55

Žoze Murinjo :ljepota:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Premier liga - prepucavanja

Post Postao/la marconato » 12 apr 2023, 21:49

Nisam htio da pisem na temi EPL, mislim da je ova adekvatnija.

Znaci, malo-malo porede VVD sa Vidićem i Carragher neki dan (vidim da je danima to vrela tema po raznoraznim prvenstveno grupama na FB itd.) izjavio tipa da je VVD bolji igrac od Vidića i da je imao veci "impact" na igru Liverpoola, nego ovaj na igru Uniteda.

Sad mene interesuju 2 stvari:

1. Da li svi ti koji ih porede, prakticki od kako je VVD presao u Liver zapravo vec na neki nacin (in)direktno potvrdjuju da je Vidić najbolji stoper ikada koji je igrao PL, obzirom da je i proglasavan u raznoraznim anketama za najboljeg, jer sto bi ga poredili bas s njim ,zasto ne sa Terryem ili Ferdinandom npr?
2. Da li vi smatrate da je VVD igrac nivoa Vidića ili bolji i zasto?

P.S. Svjestan sam da ce biti likova koji ce da troluju, vec imam pik na neke :) ali me interesuje misljenje ovih realnih s obje strane, kao i simpatizera drugih (neutralnih) klubova... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Premier liga - prepucavanja

Post Postao/la gaston » 13 apr 2023, 11:19

Da bogdom nisi ni ovdje. :rol:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Sport90
Postovi: 1168
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: Premier liga - prepucavanja

Post Postao/la Sport90 » 13 apr 2023, 11:36

marconato je napisao/la:
12 apr 2023, 21:49
Nisam htio da pisem na temi EPL, mislim da je ova adekvatnija.

Znaci, malo-malo porede VVD sa Vidićem i Carragher neki dan (vidim da je danima to vrela tema po raznoraznim prvenstveno grupama na FB itd.) izjavio tipa da je VVD bolji igrac od Vidića i da je imao veci "impact" na igru Liverpoola, nego ovaj na igru Uniteda.

Sad mene interesuju 2 stvari:

1. Da li svi ti koji ih porede, prakticki od kako je VVD presao u Liver zapravo vec na neki nacin (in)direktno potvrdjuju da je Vidić najbolji stoper ikada koji je igrao PL, obzirom da je i proglasavan u raznoraznim anketama za najboljeg, jer sto bi ga poredili bas s njim ,zasto ne sa Terryem ili Ferdinandom npr?
2. Da li vi smatrate da je VVD igrac nivoa Vidića ili bolji i zasto?

P.S. Svjestan sam da ce biti likova koji ce da troluju, vec imam pik na neke :) ali me interesuje misljenje ovih realnih s obje strane, kao i simpatizera drugih (neutralnih) klubova... ;)
Prvo nam reci sta ti mislis, pa sta misli raja na tim vrelim temama po raznim FB grupama, pa da malo razmislimo o svemu pa cemo dati sud.

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.