Fantasy Premier League

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la Fikret1946 » 27 avg 2018, 15:39

Sto ce ti napadac od 11,2 ako ga ne smijes staviti ko kapitena kuci protiv Newcastla ? :mrgreen:
Prosle godine het trik protiv njih, pa onda jednom i pet golova im strpo...
Jesus nije u formi sekunde, mislim da je Aguero daleko ispred njega trenutno i da je siguran starter sljedecu tekmu.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la mirgerr » 27 avg 2018, 15:42

Jos igraju kuci.
Koliko znam, Newcastl mu je najdraza musterija. Mislim da im je utrpao jedno 15ak golova od kako igra u Cityu.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la hule_barca » 27 avg 2018, 16:04

Pa neka Aguera u sastavu, barem dok imaju fin raspored a čim krenu rotacije s njim, lahko ga je zamijeniti sa drugim kapitalcem s obzirom na cijenu. Znam da mu Newcastle odgovara, ali i taj Newcastle će parkirati trolejbus ispred gola tako da ništa nije sigurno. Salah ide Leicesteru, što će sigurno biti teži zadatak, pa možda i stavim Aguera za kapitena.
FK "Mladost" Kikači

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la japa » 27 avg 2018, 16:36

Kane i Salah kostaju ukupno 25.5 a Mane i Aguero 20.8. Realno vrlo lako je moguce da ovaj jeftiniji dvojac na kraju donese vise poena a razlika u cijeni skoro 5 miliona, znaci jedan solidan igrac :mrgreen:

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la uNbx » 27 avg 2018, 16:45

I ja sam se odlučio za kombinaciju Firmino - Mane, mada sam Manea tek sad doveo. Poslije sljedećeg kola ide Zaha pa ću tako zatvorit krug Zaha - Firmino - Arnautović. Azpi iz meča u meč igra sve ofanzivnije, tako da nisam siguran da li da ga ostavljam u ekipi. Vjerovatno ću uzet Mendya i igrat Mendy - Van Dyke - Alonso.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12684
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la Mig_Mig » 27 avg 2018, 16:49

japa je napisao/la:Kane i Salah kostaju ukupno 25.5 a Mane i Aguero 20.8. Realno vrlo lako je moguce da ovaj jeftiniji dvojac na kraju donese vise poena a razlika u cijeni skoro 5 miliona, znaci jedan solidan igrac :mrgreen:
Nije moguce.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la Ramiy » 27 avg 2018, 17:03

uNbx je napisao/la:I ja sam se odlučio za kombinaciju Firmino - Mane, mada sam Manea tek sad doveo. Poslije sljedećeg kola ide Zaha pa ću tako zatvorit krug Zaha - Firmino - Arnautović. Azpi iz meča u meč igra sve ofanzivnije, tako da nisam siguran da li da ga ostavljam u ekipi. Vjerovatno ću uzet Mendya i igrat Mendy - Van Dyke - Alonso.
Pa ovo je valjda pozitivno :D
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la moj uzor-S.G » 27 avg 2018, 17:15

Prenijelo Lakija :D
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la uNbx » 27 avg 2018, 17:17

Ramiy je napisao/la:
uNbx je napisao/la:I ja sam se odlučio za kombinaciju Firmino - Mane, mada sam Manea tek sad doveo. Poslije sljedećeg kola ide Zaha pa ću tako zatvorit krug Zaha - Firmino - Arnautović. Azpi iz meča u meč igra sve ofanzivnije, tako da nisam siguran da li da ga ostavljam u ekipi. Vjerovatno ću uzet Mendya i igrat Mendy - Van Dyke - Alonso.
Pa ovo je valjda pozitivno :D
Znam, ali opet nisam siguran. U početku sam mislio da sam se zayebo i da neće baš visit gore, ali ipak igra ofanzivno, opet manje nego Alonso. Nisam siguran jer ne znam jel mi bolja kombinacija Alonso - Azpi ili Alonso - Mendy. Prije da ću gurnut Mendy-a, jer ako ništa, imaće City dosta više CS-ova od Chelsea. S druge strane, mogao bi Mendy i ofanzivno više uradit. Igram 3-4-3, možda čak i Walkera zamijenim za Mendy-a, pa miksat, nekad sa trojicom i četvoricom u odbrani, ovisno s kim igra Čelzi, jelte. :D Mendy - Alonso - VVD > Alonso - Azpi - VVD u svakom slučaju.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la hule_barca » 27 avg 2018, 17:23

Ako su ti takvi odbrambeni igrači, čime onda raspolažeš u ostatku tima, jer taj trojac nosi dobar dio budžeta.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la uNbx » 27 avg 2018, 17:42

hule_barca je napisao/la:Ako su ti takvi odbrambeni igrači, čime onda raspolažeš u ostatku tima, jer taj trojac nosi dobar dio budžeta.
Laca, Firmino, Arnautović u napadu, s tim da ću Lacu izbacit, a ubacit Zahu. Sredina Mane - Pereyra - Kante - Izqui - Van La Parra. Tu ide Izqui out, Neves in. Poprilično nakaradnu sam imao sredinu, ali doće to na svoje kroz par kola. Odbrana i nije skupa - 6.0, 6.5, 6.6, 6.5, 5.8. Mendy će me izać jeftinije od Aspija. Također rotacijom Laca - Zaha, biću u plusu 2m, pa ću moć u neka doba još nekog kapitalca gurnut u sredinu kad bude potrebe. Na golu De Gea mrtvi, neka ga. :think:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la hule_barca » 27 avg 2018, 18:45

Odbrana ti je prejaka u odnosu na ostatak tima po mom ukusu, a sredina je otprilike najbitniji faktor na fantasyju po meni, a ona je kod tebe poprilično tanka. Kad izbaciš Lacu i Azpija uloži šta u vezni red.
Moj sastav: Lloris - Mendy, Holebas, Alex-Arnold, Shaw - Walcott, Mkhitaryan, Salah, Hazard - Aguero, Zaha. Klupa: Joselu, Lennon, Van Bissaka.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la uNbx » 27 avg 2018, 18:51

Pa eto, imaću sredinu Mkhitaryan - Mane - Pereyra - Kante, uzeću i Nevesa umjesto Kantea ako vidim da njegova ultraofanzivna rola neće uroditi plodom. Očekujem od njega dosta asistencija i pristojan broj golova. Napadom, sa rokadom Lac-Zaha ću bit zadovoljan. Opet, ostaće mi koji milion viška da ubacim u sredinu nekog kapitalca a la Hazard za mjesec (i po).
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la hule_barca » 27 avg 2018, 18:55

To je već bolje, samo požuri, jer dok ti to sve posložiš, ljudi odoše. I ja sam pravio Wild Card prošlo kolo, ne može se ovdje previše čekati pogotovo na početku jer je to možda i najbitniji dio sezone.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la uNbx » 27 avg 2018, 18:57

hule_barca je napisao/la:To je već bolje, samo požuri, jer dok ti to sve posložiš, ljudi odoše. I ja sam pravio Wild Card prošlo kolo, ne može se ovdje previše čekati pogotovo na početku jer je to možda i najbitniji dio sezone.
Prvo kolo fantazija, treće neloše, al drugo me yebalo samo tako. Teško ću se oporavit od drugog kola. Wild card jednom, ili dva puta možeš koristiti u sezoni?
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la Fikret1946 » 27 avg 2018, 19:13

Dva puta. Po jednom u oba dijela sezone.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la ronaldo99 » 27 avg 2018, 19:25

StevieG8 je napisao/la:Nakon sto je kolo uzasno krenulo sa Richarlisonom super se zavrsilo, 72 poena kako vidim najvise u nasoj ligi u ove sedmice. Buduci da mi je napad mozda i najslabiji dio ekipe bez kapitalca kao sto su Kane, Aguero, Auba vjerovatno cu kad se liga malo zakuha a oni proigraju pocet poprilicno zaostajat s bodovima pa ce biti prilike za wild card. Ne vjerujem da Mitrovic, Zaha i Wilson mogu odigrati cijelu sezonu na ovom nivou.
Cekaj ja sam imao 76 poena i imam jos De Geu vcrs, jel sportsport liga ova gdje nas ima 109?

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la Fikret1946 » 27 avg 2018, 19:27

ronaldo99 je napisao/la:
StevieG8 je napisao/la:Nakon sto je kolo uzasno krenulo sa Richarlisonom super se zavrsilo, 72 poena kako vidim najvise u nasoj ligi u ove sedmice. Buduci da mi je napad mozda i najslabiji dio ekipe bez kapitalca kao sto su Kane, Aguero, Auba vjerovatno cu kad se liga malo zakuha a oni proigraju pocet poprilicno zaostajat s bodovima pa ce biti prilike za wild card. Ne vjerujem da Mitrovic, Zaha i Wilson mogu odigrati cijelu sezonu na ovom nivou.
Cekaj ja sam imao 76 poena i imam jos De Geu vcrs, jel sportsport liga ova gdje nas ima 109?
Moj Emire đeš triple captain ovako rano :rol:

Imaju dvije lige :mrgreen:

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la ronaldo99 » 27 avg 2018, 19:34

Fikret1946 je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:
StevieG8 je napisao/la:Nakon sto je kolo uzasno krenulo sa Richarlisonom super se zavrsilo, 72 poena kako vidim najvise u nasoj ligi u ove sedmice. Buduci da mi je napad mozda i najslabiji dio ekipe bez kapitalca kao sto su Kane, Aguero, Auba vjerovatno cu kad se liga malo zakuha a oni proigraju pocet poprilicno zaostajat s bodovima pa ce biti prilike za wild card. Ne vjerujem da Mitrovic, Zaha i Wilson mogu odigrati cijelu sezonu na ovom nivou.
Cekaj ja sam imao 76 poena i imam jos De Geu vcrs, jel sportsport liga ova gdje nas ima 109?
Moj Emire đeš triple captain ovako rano :rol:

Imaju dvije lige :mrgreen:
Nije to rano nikad, bitno je. Da ga pogodis nije bitno kad, javi se kad ti svog upotrebis :)

Pa koja je ispravna liga?

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Fantasy Premier League

Post Postao/la Fikret1946 » 27 avg 2018, 19:39

Pa brate nije u tom fazon, nego ces imat 2 do 3 dupla kolo tokom sezone, gdje ce ti igraci imati dvije utakmice kontas, pa je tad lakse ubosti i logicno vise bodova dobiti :D
Ma nemam pojma koja je ispravna valjda obje

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.