Championship i Coca Cola League 1&2

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Interista » 02 feb 2011, 16:31

Valencia je napisao/la:Otkad KPR nije bio u prvoj ligi :o . Vrijeme je da se i oni vrate,..

Prizeljkujem da se u prvu ligu vrate KPR, Forest i Lester. Umjesto Lestera bih rado ubacio Lic, ali mislim da bi im bilo prerano da se vrate ove sezone u prvu ligu. Trebaju dodatno ojacati i postati najbolji tim o drugoj ligi,.. Bojim se da bi u slucaju povratka u PL odigrali samo jednu godinu, sto bi moglo biti katastrofalno po njih.

Sta je sa Vimbldonom? Negdje sam nais'o na informaciju da su promjenili kvart pa samim ti i ime,.. !? Kako se sad zove taj klub? U kojem kvartu igraju? Ko je ovaj Vimbldon sto sada igra u ENG petoj ligi i sada zauzima prvo mjesto? Je l' to onaj stari Vimbldon ili neki novosnovani?

Unaprijed hvala na odgovoru!!
Wimbledon je promjenio stadion i ime u Milton Keynes Dons....a Wimbledon u 5 ligi je osnovan 2002 godine

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Devil » 02 feb 2011, 18:17

Wimbledon je promenio kvart i presao u Buckinghemshire,te je samim tim morao menjati ime,i doslo je do toga da se nazovu Milton Keynes Dons.
Ovo bi moglo da doceka i Tottenham,koji zeli da igra na mestu gde se nalazi Olimijski stadion,ali bi ga nanovo gradili,a posto menjaju kvart gde se nalaze morali bi i da menjaju ime a tome se protive navijaci,videcemo sta ce biti.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Interista » 05 feb 2011, 18:15

Nottingham danas pobjedio Watford golom Tudgaya u prvoj minuti i dosao na drugo mjesto iza Qpr 8-)

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Valencia » 05 feb 2011, 18:53

Ja gluposti u pm :cry: ,..

Vimbldon je bio pra'o gotivan klub, mali, ali uvijek pun stadion. Ne mogu vjerovati da se uprava moze odluciti na jedan takav potez. Sta im vrijedi veci stadion i bolja finansijska situacija ako ce izgubiti navijace!? Pretpostavljam da navijaci nekadasnjeg Vimbldona ne navijaju za sadasnji Milton!?? Da li navijaju za taj Vimbldon koji je osnovan 2002!??

Stvarno bruka. Pokusavo sam nesto iscackati na netu o tome, ali se ne snalazim bas dobro sa 'surfanjem',..

Nema sanse da Totenhem preseli iz Totenhema. To bi vec bilo previse, ipak su Spursi veliki klub, jedan od najvecih u ENG.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la STEVIE » 05 feb 2011, 19:08

Valencia je napisao/la:Ja gluposti u pm :cry: ,..

Vimbldon je bio pra'o gotivan klub, mali, ali uvijek pun stadion. Ne mogu vjerovati da se uprava moze odluciti na jedan takav potez. Sta im vrijedi veci stadion i bolja finansijska situacija ako ce izgubiti navijace!? Pretpostavljam da navijaci nekadasnjeg Vimbldona ne navijaju za sadasnji Milton!?? Da li navijaju za taj Vimbldon koji je osnovan 2002!??

Stvarno bruka. Pokusavo sam nesto iscackati na netu o tome, ali se ne snalazim bas dobro sa 'surfanjem',..

Nema sanse da Totenhem preseli iz Totenhema. To bi vec bilo previse, ipak su Spursi veliki klub, jedan od najvecih u ENG.
nakon sto su bili prisiljeni da napuste plough lane i da se presele na selhurst park, posjeta im je opala i nikad nisu dosli sebi sto se tice toga. zadnju sezonu prije sto su se preselili u milton keynos prosjek im bio samo 6.900, a cini mi se da oni drze rekord najmanje posjete u PLu..
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Hare_BvB » 05 feb 2011, 19:10

Interista je napisao/la:Nottingham danas pobjedio Watford golom Tudgaya u prvoj minuti i dosao na drugo mjesto iza Qpr 8-)
Povratak legendarnih Šumara i QPR-a biće veliki plus za EPL. :P
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
onoffon
Postovi: 792
Pridružen/a: 14 nov 2010, 23:48
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la onoffon » 07 feb 2011, 15:53

Interista je napisao/la:Nottingham danas pobjedio Watford golom Tudgaya u prvoj minuti i dosao na drugo mjesto iza Qpr 8-)
slika
slika
Big club, great history, Nottm Forest.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Devil » 07 feb 2011, 16:19

Valencia je napisao/la:Ja gluposti u pm :cry: ,..

Vimbldon je bio pra'o gotivan klub, mali, ali uvijek pun stadion. Ne mogu vjerovati da se uprava moze odluciti na jedan takav potez. Sta im vrijedi veci stadion i bolja finansijska situacija ako ce izgubiti navijace!? Pretpostavljam da navijaci nekadasnjeg Vimbldona ne navijaju za sadasnji Milton!?? Da li navijaju za taj Vimbldon koji je osnovan 2002!??

Stvarno bruka. Pokusavo sam nesto iscackati na netu o tome, ali se ne snalazim bas dobro sa 'surfanjem',..

Nema sanse da Totenhem preseli iz Totenhema. To bi vec bilo previse, ipak su Spursi veliki klub, jedan od najvecih u ENG.
Koliko se ja secam da sam citao navijaci starog Wimbledona poceli su da navijaju za ovaj novi koji je osnovan 2002.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la brazzo » 07 feb 2011, 17:48

Swansea 0 - 1 Cardiff

Slaba predstava skroz bez neke dinamike i većih prilika ali Bellamy je sve odlučio svojim golom. Prije svega Swansea je podbacio u ovoj tekmi i jedina svijetla tačka je bio golman De Vries i sam Cardiff nije odigrao ništa posebno iako se Bothroyd trudio napraviti nešto u napadu nije mu uspijevalo.U Cardiffu je dobru partiju imao samo Ramsey iako je Bellamy zabio sjajan go' [youtube][/youtube] ali ga skoro nije ni bilo na utakmici, kako god loša partija u ovom velškom derbiju i prva pobjeda Cardiffa u gostima nakon 1997 i sada su pretekli Swansea i čini mi se da su još u igri za PL a kako dobar sastav imaju ne bi me iznenadilo i da se plasiraju ;)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Han!$;Lfc » 13 feb 2011, 00:47

Kada je zadnji put QPR bio u EPL ?
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 13 feb 2011, 00:50

Han!$;Lfc je napisao/la:Kada je zadnji put QPR bio u EPL ?
Sredinom 90-ih, a točno sezonu neznam

Avatar
bosanac723
Postovi: 535
Pridružen/a: 21 mar 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la bosanac723 » 13 feb 2011, 00:56

Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:
Han!$;Lfc je napisao/la:Kada je zadnji put QPR bio u EPL ?
Sredinom 90-ih, a točno sezonu neznam
sezona 1995-1996.
When my time on earth is gone, and my activities here are passed, I want them to bury me upside down, and my critics can kiss my ass!

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Han!$;Lfc » 13 feb 2011, 11:41

ok ;) znaci oni ce vjerovatno u sezoni 2011/2012 da se vrate u eliti .
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Interista » 13 feb 2011, 19:06

QPR: Kenny, Orr, Hill, Derry, Taarabt, Faurlin(Vaagan Moen 79min), Gorkss(Chimbonda 74min), Routledge, Connolly, Hulse, Smith(Miller 45min HT)
Subs not used: Cerny, Hall, Helguson, Shittu
Bookings: Taarabt 48min, Gorkss 56min Derry 61min
Scorer: Smith 16min

Nottingham Forest: Camp, Gunter, Morgan, Chambers, Konchesky, Cohen, Majewski, McKenna(C), McGugan(Anderson 68min) , McGoldrick(Tyson 74min), Tudgay(Lynch 45min HT)
Subs not used: Smith, Moloney, Adebola, Earnshaw
Bookings: Majewski RED CARD 23min, Tyson 88min
Scorer: McGoldrick 26min

Referee: M Clattenburg
Attendance: 17,227

danas je odigran susret izmedju dvije ekipe koje slijedece sezone igraju englesku premier ligu 8-)

Cro_Tiger
Postovi: 10
Pridružen/a: 11 nov 2010, 03:47
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Cro_Tiger » 10 mar 2011, 19:51

Dosadašnji forum i dalje je u internoj uporabi, stoga je novi forum otvoren za sve naše nove članove i simpatizere, također, dobrodošli su svi provokatori i gloryhunteri ...

http://www.hullcitycroatia.com/forum/
PRIDE OF YORKSHIRE! HCAFC!
www.hullcitycroatia.com

Avatar
king1000
Postovi: 307
Pridružen/a: 03 jan 2011, 21:13
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la king1000 » 11 mar 2011, 21:03

Ne mogu vjerovati da su moderatori izbrisali temu o Nottingham Forestu :o :o :o

Avatar
The Best Chelsea
Postovi: 26
Pridružen/a: 20 feb 2011, 11:22
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la The Best Chelsea » 11 mar 2011, 22:05

Sutra Notthingam igra kod kuće protiv Doncastera očekujem tri boda 8-) 8-) 8-)

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Valencia » 11 mar 2011, 22:06

Devil je napisao/la:
Valencia je napisao/la:Ja gluposti u pm :cry: ,..

Vimbldon je bio pra'o gotivan klub, mali, ali uvijek pun stadion. Ne mogu vjerovati da se uprava moze odluciti na jedan takav potez. Sta im vrijedi veci stadion i bolja finansijska situacija ako ce izgubiti navijace!? Pretpostavljam da navijaci nekadasnjeg Vimbldona ne navijaju za sadasnji Milton!?? Da li navijaju za taj Vimbldon koji je osnovan 2002!??

Stvarno bruka. Pokusavo sam nesto iscackati na netu o tome, ali se ne snalazim bas dobro sa 'surfanjem',..

Nema sanse da Totenhem preseli iz Totenhema. To bi vec bilo previse, ipak su Spursi veliki klub, jedan od najvecih u ENG.
Koliko se ja secam da sam citao navijaci starog Wimbledona poceli su da navijaju za ovaj novi koji je osnovan 2002.
Drago mi je cuti :D . Smrt Miltonu :twisted: .
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
The Best Chelsea
Postovi: 26
Pridružen/a: 20 feb 2011, 11:22
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la The Best Chelsea » 11 mar 2011, 22:14

Dva puta prvak Europe, danas niželigaš

Možda i najpoznatiji slučaj kluba koji je nestao s međunarodne scene je slučaj Nottingham Foresta. Klub je osnovan 1865. godine, a s Notts Countyem održavaju najstariji derbi na svijetu. Prvi svoj trofej osvojili su 1898. godine kad su osvojili FA kup, ali svoje velike uspjehe ostvarili su 1979. i 1980. godine kad su osvojili Ligu prvaka.

Također, jedini su klub koji je osvojio Ligu prvaka i iste godine ispao iz najelitnijeg razreda engleskog nogometa. Prvu Ligu prvaka osvojili su 1979. godine kad su u finalu pobjedili švedski Malmo, a isti trofej ovbranili su godinu poslije, a u finalu je 'stradao' Hamburg.

Za Forest je tad nastupio Petr Shilton, koji je poznat po tom što mu je Maradona na Svjetkom prvenstvu 1986. godine postiga gol rukom. Također nastupio je i dugogodišnji trener Celtica, a danas trener Aston Ville, Martin O'Neill.

Poslije ispadanja u niži rang natjecanja, Nottingham se teško borio s prosječnošću. Ispadali su i ulazili iz ranga u rang, ali nikako se nisu uspjeli ustaliti u vrhu. Još su 1983/1984. godine ušli u polufinale kupa UEFA i to je bilo to od njih.

Nikad više nije se vratio stari sjaj jednog velikog kluba, ispadali su u niži rang godinu za godinom, dosegnuli su samo dno. Četvrta liga bila im je realnost, ali navijači ih nikad nisu napustili. I danas imaju prosjek gledanosti od 22 tisuće gledatelja po utakmici, a igraju u drugom jakosnom rangu u Engleskoj. ;) ;)

Avatar
king1000
Postovi: 307
Pridružen/a: 03 jan 2011, 21:13
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la king1000 » 12 mar 2011, 11:12

Nottingham Forest are reminding supporters that they can purchase Kids for a Quid tickets in the Pitch Diner Hospitality area for today's match against Doncaster Rovers, however are advised that spaces are now limited.

The Pitch Diner, situated in the Trent End is the perfect introduction to hospitality at The City Ground. There is the option to purchase a meal from the Diner Menu upon arrival before taking your seats in the Castle Club viewing gallery with prime seats in the Trent End. All supporters will receive a match day programme and a team sheet on arrival, and will have the chance to meet a Forest VIP guest pre-match.

U16 tickets Kids for a Quid tickets for this area are only available when purchased with a full paying adult ticket.

Bookings are being taken now, with tickets available by emailing [email protected] or by calling 0115 982 4450

Full information on all hospitality packages and sponsorship opportunities can be found by viewing the hospitality brochure ;) ;)

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.