English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la ackeey » 17 avg 2014, 19:04

MoR je napisao/la:
ackeey je napisao/la:Daj ba redsi, koji vam je qrac, pa raspravljati se treba sa Plavcima, Tobdzijama, Gradjanima, a ne sa scumovcima. Sjasite vise s Uniteda, hocete da opet dodje Mor i da nas sve posamara argumentima i faktima, samo njemu znanim? Nego, kao i uvijek, povucite se u misju rupu i uzivajte u porazima voljenog nam tima...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Taktičko povlačenje ? Mudro, mudro.

S tim da ću te opet upozoriti i ispraviti, ne raspravljate se s nama, nego između sebe, tako da pretjerani angažman naših snaga i nije bio potreban. Kako već rekoh, lijepo ste dresirani :mrgreen:
Mor, prilicno si inteligentan forumas. Visok koeficijent inteligencije bi trebao znaciti olaksanu mogucnost za usvajanje novih spoznaja. Jedna od spoznaja koju si trebao, opet kazem, kao neko sa visokim koeficijentom inteligencije, prihvatiti jeste BONTON. Za covjeka, tj ljude, ili grupu ljudi, reci da su dresirani, je u namanju ruku nekulturno. I ne, niko se ne povlaci, jednostavno je bezveze ucestvovati u lijecenju frustracija nakon poraza ekipe koju VI simaptizirate. S postovanjem!
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
ibish1995
Postovi: 556
Pridružen/a: 09 dec 2012, 10:01
Lokacija: Planet Namek
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la ibish1995 » 17 avg 2014, 19:05

ackeey je napisao/la:
MoR je napisao/la:
ackeey je napisao/la:Daj ba redsi, koji vam je qrac, pa raspravljati se treba sa Plavcima, Tobdzijama, Gradjanima, a ne sa scumovcima. Sjasite vise s Uniteda, hocete da opet dodje Mor i da nas sve posamara argumentima i faktima, samo njemu znanim? Nego, kao i uvijek, povucite se u misju rupu i uzivajte u porazima voljenog nam tima...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Taktičko povlačenje ? Mudro, mudro.

S tim da ću te opet upozoriti i ispraviti, ne raspravljate se s nama, nego između sebe, tako da pretjerani angažman naših snaga i nije bio potreban. Kako već rekoh, lijepo ste dresirani :mrgreen:
Mor, prilicno si inteligentan forumas. Visok koeficijent inteligencije bi trebao znaciti olaksanu mogucnost za usvajanje novih spoznaja. Jedna od spoznaja koju si trebao, opet kazem, kao neko sa visokim koeficijentom inteligencije, prihvatiti jeste BONTON. Za covjeka, tj ljude, ili grupu ljudi, reci da su dresirani, je u namanju ruku nekulturno. I ne, niko se ne povlaci, jednostavno je bezveze ucestvovati u lijecenju frustracija nakon poraza ekipe koju VI simaptizirate. S postovanjem!
Nemoj tako sa samoprozvanom gospodom :rol:
Zadnja izmjena: ibish1995, dana/u 17 avg 2014, 19:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MoR
Postovi: 3515
Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la MoR » 17 avg 2014, 19:06

Unknown Genius je napisao/la:
MoR je napisao/la:
Unknown Genius je napisao/la:City se pobjedom od 0:2 već na startu sezone isključio iz borbe za titulu. Još sutra Chelsea da ne ispoštuje provjerenu teoriju i to je to, olakšan nam je put.
Zanimljiva konstatacija po kojoj je i Burnley kandidat za titulu.

:kralj:
De šuti Bgt, nisi me skontao. I ne pokušavaj se izvlačiti u sljedećem postu. :urnebes:
Lažni Unitedovcu, vrati svoj stari nalog LFC-foreWer-deathtoScums i prestani lagati ovaj napaćeni forum.
ackeey je napisao/la:
Mor, prilicno si inteligentan forumas. Visok koeficijent inteligencije bi trebao znaciti olaksanu mogucnost za usvajanje novih spoznaja. Jedna od spoznaja koju si trebao, opet kazem, kao neko sa visokim koeficijentom inteligencije, prihvatiti jeste BONTON. Za covjeka, tj ljude, ili grupu ljudi, reci da su dresirani, je u namanju ruku nekulturno. I ne, niko se ne povlaci, jednostavno je bezveze ucestvovati u lijecenju frustracija nakon poraza ekipe koju VI simaptizirate. S postovanjem!
Prika koje frustracije, pa nisam ni gledao utakmicu :mrgreen:

Možda malo jesam nježan ko Radeljaš, ali sve je to u duhu borbe, ko Keane i Vieira u paketu. NHF.

Poštovanje i tebi.

Gospoda iz Manchestera slika
Zadnja izmjena: MoR, dana/u 17 avg 2014, 19:09, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
xaves
Postovi: 2276
Pridružen/a: 07 jan 2014, 14:50
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la xaves » 17 avg 2014, 19:07

Dzeko MOTM na terenu mu niko nista ne moze

Avatar
nedim93
Postovi: 4471
Pridružen/a: 24 jan 2014, 13:02
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la nedim93 » 17 avg 2014, 19:10

Sisoko promašio izjednačenje, i Aguero kasnije pokazuje koji je majstor i postiže gol za 0:2, i za, na kraju, rutinsku pobjedu Citya.
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16546
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la gaston » 17 avg 2014, 19:10

MoR je napisao/la:
Lažni Unitedovcu, vrati svoj stari nalog LFC-foreWer-deathtoScums i prestani lagati ovaj napaćeni forum.
Smiješno je jbg što jest jest :mrgreen: :clap: ali pretjeruješ sa onim dresirani
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Unknown Genius
Postovi: 2433
Pridružen/a: 15 avg 2011, 04:21
Lokacija: 43°50'35.4"N 18°20'23.3"E
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Unknown Genius » 17 avg 2014, 19:12

MoR je napisao/la:
Lažni Unitedovcu, vrati svoj stari nalog LFC-foreWer-deathtoScums i prestani lagati ovaj napaćeni forum.
Ne želim! Više se volim Tebi pokoravati na ovom akauntu. :bow:
Moje ime ovdje od sad znači pravda.

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la ackeey » 17 avg 2014, 19:15

Lijepo, jos je ostao Chelsea da odradi prvo kolo.
Tek pocelo, a na forum podivljao. Neka. Tako i treba, ipak je nogometna NBA.
Uvijek sam za slusanje svacijeg misljenja, ali to ne znaci da cu ga i prihvatiti (mislim na misljenje, da pojasnim, da me ne bi proglasili p.ederom). Takodjer sam i za sve vrste zaje.bancije, pogotovo one na racun rivala. I to jeste bit navijanja, ili ako hocete, bit simpatiziranja nekog kluba. Koliko nam god bilo drago sto nas klub pobijedi, jos se bolje osjecate ako najveci, ili onaj malo manji, rival izgubi.
Pocelo je zestoko sa podbadanjima, a tako brate i treba. Sretno svima, pa ko pobijedi!
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
nedim93
Postovi: 4471
Pridružen/a: 24 jan 2014, 13:02
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la nedim93 » 17 avg 2014, 19:19

ackeey je napisao/la:Lijepo, jos je ostao Chelsea da odradi prvo kolo.
Tek pocelo, a na forum podivljao. Neka. Tako i treba, ipak je nogometna NBA.
Uvijek sam za slusanje svacijeg misljenja, ali to ne znaci da cu ga i prihvatiti (mislim na misljenje, da pojasnim, da me ne bi proglasili p.ederom). Takodjer sam i za sve vrste zaje.bancije, pogotovo one na racun rivala. I to jeste bit navijanja, ili ako hocete, bit simpatiziranja nekog kluba. Koliko nam god bilo drago sto nas klub pobijedi, jos se bolje osjecate ako najveci, ili onaj malo manji, rival izgubi.
Pocelo je zestoko sa podbadanjima, a tako brate i treba. Sretno svima, pa ko pobijedi!
dobro de skontali smo te
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la ackeey » 17 avg 2014, 19:20

nedim93 je napisao/la:
ackeey je napisao/la:Lijepo, jos je ostao Chelsea da odradi prvo kolo.
Tek pocelo, a na forum podivljao. Neka. Tako i treba, ipak je nogometna NBA.
Uvijek sam za slusanje svacijeg misljenja, ali to ne znaci da cu ga i prihvatiti (mislim na misljenje, da pojasnim, da me ne bi proglasili p.ederom). Takodjer sam i za sve vrste zaje.bancije, pogotovo one na racun rivala. I to jeste bit navijanja, ili ako hocete, bit simpatiziranja nekog kluba. Koliko nam god bilo drago sto nas klub pobijedi, jos se bolje osjecate ako najveci, ili onaj malo manji, rival izgubi.
Pocelo je zestoko sa podbadanjima, a tako brate i treba. Sretno svima, pa ko pobijedi!
dobro de skontali smo te
Opet huliganizam? ;)
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
nedim93
Postovi: 4471
Pridružen/a: 24 jan 2014, 13:02
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la nedim93 » 17 avg 2014, 19:22

ackeey je napisao/la:


Opet huliganizam? ;)
:beba:
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la topnik1 » 17 avg 2014, 19:26

nedim93 je napisao/la:
ackeey je napisao/la:


Opet huliganizam? ;)
:beba:
Nedime pocet ce i tebe sikanirat :D
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Monolog » 17 avg 2014, 19:28

Nedim se vraca za sedam dana. Da li mu jos neko zeli praviti drustvo?
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Virtu4l » 17 avg 2014, 19:32

Sutra će ovi iz Barnlija zažaliti što su ušli u EPL.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la ackeey » 17 avg 2014, 19:39

Nisam bas siguran u odluku moderacije u ispravnost sedmodnevnog boravka cijenjenog forumasa nedim93 u banovicima. Bilo je danas postova koji su trebali biti sankcionirani prije njegovog. Ali sizifov je posao ispravljati "krivu drinu".

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
frankqqqqq
Postovi: 3090
Pridružen/a: 23 avg 2011, 15:24
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la frankqqqqq » 17 avg 2014, 19:41

Opet smo na udaru sa povratkom Monologa, čovječe što nas ne voliš :mrgreen:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Virtu4l » 17 avg 2014, 19:44

ackeey je napisao/la:Nisam bas siguran u odluku moderacije u ispravnost sedmodnevnog boravka cijenjenog forumasa nedim93 u banovicima. Bilo je danas postova koji su trebali biti sankcionirani prije njegovog. Ali sizifov je posao ispravljati "krivu drinu".

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ako aludiraš na MoR-a, nemoj, treba neko da nam pokazuje pravi put i ono što je ispravno. Ja bi volio da mu ispod nicka dodaju neku titulu, npr. Prosvjetitelj.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Thunder93
Postovi: 1274
Pridružen/a: 15 feb 2009, 11:29
Lokacija: starMo
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Thunder93 » 17 avg 2014, 19:45

Nijedna od 18 ekipa nije postigla više od dva gola u dosadašnjem toku prvog kola
Klopp for the kop!

Haris Arapović, neka ti dragi Allah podari Džennet.

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Odg: Engleska premier liga

Post Postao/la ackeey » 17 avg 2014, 19:46

Virtu4l je napisao/la:
ackeey je napisao/la:Nisam bas siguran u odluku moderacije u ispravnost sedmodnevnog boravka cijenjenog forumasa nedim93 u banovicima. Bilo je danas postova koji su trebali biti sankcionirani prije njegovog. Ali sizifov je posao ispravljati "krivu drinu".

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ako aludiraš na MoR-a, nemoj, treba neko da nam pokazuje pravi put i ono što je ispravno. Ja bi volio da mu ispod nicka dodaju neku titulu, npr. Prosvjetitelj.
Ne, ni slucajno. Za mene je MoR extra forumas, i zaista bi dobro bilo da svaki pdf u EPL ima bar jednog takvog forumasa.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
soxx
Postovi: 13593
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la soxx » 17 avg 2014, 19:49

Thunder93 je napisao/la:Nijedna od 18 ekipa nije postigla više od dva gola u dosadašnjem toku prvog kola
Sutra Costa sam postize 3. A Chelsea koliko ce ne smijem ni zamislit.

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: denimen99, Rosicky, RyujiSaeki i 11 gostiju.