English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la JoseMourinho » 15 feb 2016, 17:05

Uzgubis 4-0 i sudija kriv :rol: :rol: ja ne bih imao obraza tu se ista zalit :rol:

Dobro rekoste temelji udareni za novi izgovor stadion otišao u penziju, sada su sudije :rol:

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la ackeey » 15 feb 2016, 17:06

Ja mislim da su topnici u pravu. Ako sudije nekad kiksaju u njihovu korist (vrlo rijetko, slozicete se), a cesto, gotovu u pravilu na njihovu stete, onda to nije slucajnost.
Sada se pojavilo nekakvih simpatizera Leicestera, ali je Ranieri pretjerao, i bez obzira na sve, bolja ekipa je pobijedila.
Ja licno se nadam da ce ove godine Arsenal biti prvak.
I sretno im dalje u sezoni.
Ne znam sta ste svi navalili na njih kad su bar za 80% stvari u pravu.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la rambo16 » 15 feb 2016, 17:10

Belmine,nisam se tome nadao od tebe. :rol:

Pa jbte,prva dva gola su bila neregularna. Offside čist i onaj čist faul kad Long potkači Kossa
Poslije tog drugog gola smo se raspali. Začinjeno je sve nepostojećim kornerom. I sad to neki naš debakl iako smo primili 3 neregularna gola.Jbga...

A ti ne možeš naći Cityu primjedbe jer se i United podobro gurao. :mrgreen:
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Believe » 15 feb 2016, 17:15

chily-rz je napisao/la:
Believe je napisao/la:Al' ja i dalje ne mogu da vjerujem šta ljudi pišu. :lol:
Onda smo dvojica,.

slika

:rol:
Dobro,hajmo sad vadit sve postove od prije.Vi se prvi ne biste dobro proveli.
Hajd' da si našao post sa naše teme gdje sam napisao da će Liverpool uzeti titulu ove sezone i zahtjevao da me se citira na kraju sezone,ali u čemu je ovdje fazon?Hoćeš reći da se niste us*ali kad je čovjek došao i dobio City 1:4 na Etihadu i Soton 1:6 (naravno,sa najjačim sastavom,Coutinhom i Sturridgeom,a ne ko što je to bilo sve do ove zadnje utakmice,kada nemaš nijednog igrača top klase u ekipi)? Niste,a?
Kao što sam i napisao,ne vjerujem u magičnu sezonu,niti sam vjerovao (pod magičnom sezonom mislim više titula),ali da ste se tad bili us*ali,nije da niste.
Samo moram skinuti kapu forumašu Belminu6 koji je tada govorio da od toga nema ništa jer Klopp još puno toga mora da uradi i da sve to uklopi da bi doveo Liverpool do nekih velikih uspjeha.Svaka čast,jedini si smogao hrabrosti da to tada kažeš,pitanje je gdje su ostali tad bili da te podrže.Samo što si ti tada vjerovao da i tvoj United može do titule,a ja sam te uvjeravao da niste ništa bolji od nas. :mrgreen:
You'll never walk alone.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Belmin6 » 15 feb 2016, 17:16

rambo16 je napisao/la:A ti ne možeš naći Cityu primjedbe jer se i United podobro gurao. :mrgreen:
Ma nisam se ni ja od vas nadao, ali nova vremena došla izgleda yebote. Kako god okreneš, tu utakmicu ste trebali izgubiti, jel tako ?

A Bogami ako se zainatim, naci cu ja bod, dva te sezone. :mrgreen:

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la ackeey » 15 feb 2016, 17:18

Ti @belive nemoj dizati rep onom belminu, neces poslije ostati od njega. :nene:
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Belmin6 » 15 feb 2016, 17:22

ackeey je napisao/la:Ti @belive nemoj dizati rep onom belminu, neces poslije ostati od njega. :nene:
Budi i ti gospodin. :kafa:

Kakav dan, doživio sam i pohvale od strane Skauzera. :lol: :lol: :lol:

Inace, Klopp ce da bude Flopp u Liverpoolu, možete me citirati na ljeto 2018 kad pokupi kofere. :kafa:

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Believe » 15 feb 2016, 17:24

E sad si pretjero,Klopp će na ljeto 2018 slaviti 19.titulu :mrgreen:
You'll never walk alone.

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la rambo16 » 15 feb 2016, 17:25

Belmin6 je napisao/la:
rambo16 je napisao/la:A ti ne možeš naći Cityu primjedbe jer se i United podobro gurao. :mrgreen:
Ma nisam se ni ja od vas nadao, ali nova vremena došla izgleda yebote. Kako god okreneš, tu utakmicu ste trebali izgubiti, jel tako ?

A Bogami ako se zainatim, naci cu ja bod, dva te sezone. :mrgreen:
Pa jbga ne znam bil izgubili.Mislim,ko to može znati? Nismo jednom igrali loše i izvukli bod ili dali neki bezvezni gol na sreću.
A poslije 2:0 je bilo gotovo i raspad sistema
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la chily-rz » 15 feb 2016, 17:26

Belmin6 je napisao/la: Jes, danas izašao, sutra sam prva, pa eto sutra Rambo, chily i ti možete. :mrgreen: :mrgreen:
Marshal nek pripremi rakije a ti nam narendaj kakvih friških hemikalija,ima da prekucamo konkurenciju :mrgreen:

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la ackeey » 15 feb 2016, 17:26

Jel opet slijedi Steve G na avataru?
Da bacimo opkladu to za Kloppov otkaz @belmin6?
Al avatar na godinu dana?
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la anell » 15 feb 2016, 17:30

Malo prije sam pogledao postove od prošle sezone i kmečanje navijača tereka na sudije, našao sam bar 20 postova u 2 minute gdje se žale na sudije i kako su oštećeni, a sad ovdje prosipaju neku priču.
Pld W D L
38 26 12 0

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la BigBigBang » 15 feb 2016, 17:32

rambo16 je napisao/la:Ne smije se više ni reći da je tottenhamu poklonjeno 6 bodova i da bi bez tih 6 bili čvrsto zakovani na 4to mjesto?
Takođe' se ne smije reći da je Arsenal pokraden protiv istog tog tottenhama,da je pokraden protiv jedne od najgorih ekipa lige na Mostiću te da bi sa ta minimalno 4 boda sada bio lider?

Okej,odoh na psihijatriju ako se to ovde ne smije, Cijenim da je stepen deomkratije tamo znatno viši :kafa:
A odgledao si svaku utakmicu Totenhema pa znas da nikako nije bilo nekuh sumnjivih odluka na njihovu stetu ove sezone? Evo ja nisam gledao ni pola meceva Totenhema ali siguran sam da je bilo nekih odluka koje su isle njima na stetu a mogle su drugacije biti dosudjenje, naravno te bodove im neces dodavati kao ove sto si im oduzeo.


Koja minimalno 4 boda? Smijesan si pa ti racunas na taj penal protiv Totenhema prvo da bi ga zabili a onda i da bi sigurno pobjedili taj mec, kao da ne gledas prciju godinama pa vece su sanse da bi prcija ovogodisnja prosula tu prednost pa mozda i izgubila nego sto bi pobjedila taj mec a to je sve u domenu sta bi bilo kad bi bilo. Sudija nas ostetio protiv Chelsea pa ja se smijem kladiti iako je i to nagadjanje da bi mi svejedno izgubili kao sto i uvijek izgubimo od Chelsea, pa na SB je bod naucna fantastika za voajera.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Belmin6 » 15 feb 2016, 17:33

anell je napisao/la:Malo prije sam pogledao postove od prošle sezone i kmečanje navijača tereka na sudije, našao sam bar 20 postova u 2 minute gdje se žale na sudije i kako su oštećeni, a sad ovdje prosipaju neku priču.
Pa baš zbog toga nisam ovo ocekivao od vas.

@ackeey

Ne znam, vidjet cemo do nove sezone. Možda me poslije NBA finala ne bude, možda. :kafa:

@chily

Jel vam dosta po 25lepog ? :mrgreen:

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la BigBigBang » 15 feb 2016, 17:35

JoseMourinho je napisao/la:Uzgubis 4-0 i sudija kriv :rol: :rol: ja ne bih imao obraza tu se ista zalit :rol:

Dobro rekoste temelji udareni za novi izgovor stadion otišao u penziju, sada su sudije :rol:
Ne znam kako ih nije stid ovu utakmicu sa Sotonom spominjati, prcija se nije sastagvila sa loptom, apsolutno zasluzeno izgubili i onda protiv istog protivnika uz bolje sudjenje i domaci teren nisu uspjeli gol zabiti ali su bod nekako iscupali na Emiratesu. I oni ovo vjerovatno racunaju ko 3 oduzeta boda Arsenalu u borbi za titulu :lol:
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la chily-rz » 15 feb 2016, 17:44

Belmin6 je napisao/la:
@chily

Jel vam dosta po 25lepog ? :mrgreen:
Žemo,samo još koji akineton da probudi maštu :mrgreen:

Sad ozbiljno,s obzirom da primjecujem neke ljude što pišu hvalospjeve o ovom Totenhemu i snažno vjeruju u isti da bacimo neku opkladu ako su raspoloženi ?

Evo ovako,ako Totenhem završi ispred Arsenala ja napuštam forum na godinu dana da sabirem utiske :mrgreen:

Ako situacija bude obrnuta,gubitnik mora napisati hvalospjevan tekst o Žiruovom qrcu i staviti ga kao potpis na mjesec dana ,kolega Anel ce im priložiti potreban materijal za inspiraciju.,

Forumaš pod imenom Durant ne dolazi u obzir,on je to vec ucinio,. :mrgreen:

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Artetitis » 15 feb 2016, 17:47

BigBigBang je napisao/la:onda protiv istog protivnika uz bolje sudjenje i domaci teren nisu uspjeli gol zabiti ali su bod nekako iscupali na Emiratesu. I oni ovo vjerovatno racunaju ko 3 oduzeta boda Arsenalu u borbi za titulu :lol:
Kakvo bolje sudjenje? Ti nisi gledao tekmu?

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Asteriks » 15 feb 2016, 17:48

Svi ti hvalospjevi su potpuno opravdani. Mogao bi pisati dva dana samo pozitivne stvari pocev npr od 2010., pa dolaskom Mauricia gdje je sve kuluminiralo i ovom borbom za titulu.

Sigurno da nisu potpuno potkovani za istu, obzirom da tu nedostaje jos po neka puzla, ali u situaciji gdje su ti Lester, Arsenal i defanzivno nestabilni City glavni konkuretni, sve je moguce.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la anell » 15 feb 2016, 17:50

Belmin6 je napisao/la:
anell je napisao/la:Malo prije sam pogledao postove od prošle sezone i kmečanje navijača tereka na sudije, našao sam bar 20 postova u 2 minute gdje se žale na sudije i kako su oštećeni, a sad ovdje prosipaju neku priču.
Pa baš zbog toga nisam ovo ocekivao od vas.

@ackeey

Ne znam, vidjet cemo do nove sezone. Možda me poslije NBA finala ne bude, možda. :kafa:

@chily

Jel vam dosta po 25lepog ? :mrgreen:
A glupo mi brate to, topnici kada nešto napišu za sudije odmah kemče (kako mrzim ovu riječ), logično da će mi biti krivo kada Kante igra rukom u šesnestercu, kada Ramseyu lome nogu, kada naprave faul na Mesutu koji se ne svira i u sljedećem napadu dobiju penal. Šta sad trebam govoriti yebaji ga dešava se ?
Mada moram priznati pretjerujemo i mi malo vađenjem utakmica iz 1910 godine gdje je sudija pogurao neku ekipu.

chily-rz napravit ću prezentaciju u power pointu, nije problem :salut:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Belmin6 » 15 feb 2016, 17:53

To tebra anele, vidi se da si blagoslovljen Weletom i Žirinom kitom. :mrgreen: :mrgreen:

Ma neka, nije kmecanje navesti da ste ošteceni u zadnjoj utakmici, jer yebiga izgubiš kontrolu, krivo ti bude i shvatam to. Ali to što si i sam napisao, ovdje se vade neke utakmice, pamti se neki start, pamti neka ruka, mislim koji qrac ?

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.