English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la bega_afc » 15 feb 2016, 21:31

topnik1 je napisao/la:Mnogo sve vi brinete za Arsenal i titulu :mrgreen:
Procitah zadnje 2-3 stranice. Pa sta je ovo ba? :lol: :lol: Neki se imperativi namecu pred Arsenal, tragikomedija zivota mi. :urnebes:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la muamerc » 15 feb 2016, 21:34

ackeey je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:Druže ljudi imaju samo dobru sezonu i sreću da su ostali top timovi u qurcu :lol:
Da ne pisem +1, 100% se slazem sa ovim postom. Kakav ba totenham, sta vam je.
Da su United i Chelsea pravi, oni bi se borili da Liverpooom i Sotonom za 5-to mjesto.
Borili bi se sa Arsenalom za peto, dok.bi City vrebao iz prikrajka.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Artetitis » 15 feb 2016, 21:35

topnik1 je napisao/la:Mnogo sve vi brinete za Arsenal i titulu :mrgreen:
A yebiga, da Arsenal osvoji, realno bi vecina njih implodirala, Paja bi se fizicki rascijepio na pro-Wenger i anti-Wenger polovinu, a Seaman bi uramio Giroudovu kitu nakon sto je ofarba u crno.

Nego, Soton ima 6 meceva zaredom bez primljenog gola. Bod manje od Uniteda imaju.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 feb 2016, 21:38

Artetitis je napisao/la: Nego, Soton ima 6 meceva zaredom bez primljenog gola. Bod manje od Uniteda imaju.
Od ovakvog Uniteda imaju manje bod, to je reći neuspjeh :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
topnik1
Postovi: 15141
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la topnik1 » 15 feb 2016, 21:48

muamerc je napisao/la:
ackeey je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:Druže ljudi imaju samo dobru sezonu i sreću da su ostali top timovi u qurcu :lol:
Da ne pisem +1, 100% se slazem sa ovim postom. Kakav ba totenham, sta vam je.
Da su United i Chelsea pravi, oni bi se borili da Liverpooom i Sotonom za 5-to mjesto.
Borili bi se sa Arsenalom za peto, dok.bi City vrebao iz prikrajka.
Blasfemija je reći da se Arsenal bori za 5 mjesto

I za 1000 godina u ligi robota, Arsenal će se boriti za 4. mjesto
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la JoseMourinho » 15 feb 2016, 21:52

Artetitis je napisao/la:Nego, Soton ima 6 meceva zaredom bez primljenog gola. Bod manje od Uniteda imaju.
kako se vratio Forster izgledaju sjajno :tokralju: sjajan golman, a isto tako onaj van Dijk se cini dosta dobrim stoperom, sigurno ce za par godina u neke od ovih najjacih timova, blistava karijera je pred njim :bow:

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Artetitis » 15 feb 2016, 22:09

Forster je stvarno fenomenalan golman, fizicki impozantan, i prosle sezone je radio cuda na golu. Hart je realno treci engleski golman ove sezone, iza Butlanda i Forstera. Ne pomaze mu ni ona hrpa slijepaca ispred njega.

Van Dijku svaka cast, ali uz Fontea je cak i Lovren izgledao pristojno.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14319
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Asteriks » 15 feb 2016, 22:11

Fonte je trenutno rame uz rame sa Smallom i Kossom.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la JoseMourinho » 15 feb 2016, 22:23

Fonte je sigurno sjajan, podcjenjen stoper dosta, ali jbg u ovim godinama nece on nigdje dalje od svetaca, dok onaj malac mi se stvarno cini dosta dobar, po meni ofanziva im je ove godine zakazala, nisu losi ali opet nekako su mi dosta bolji bili prosle godine ofanzivno :D

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la AllGunsBlazing » 16 feb 2016, 00:34

Ja cu da napomenem samo da Paja opet laze. Tottenham je u zadnjih 5 godina potrosio 4 miliona funti manje od Arsenala. Da ne racunam prethodne godine u kojima su potrosili 150 miliona vise.

A koja je to pametna politika Tottenhama? Ono kad daju 70 miliona za Paulinha, Soldada i Lamelu? Ili pak 22 za Hueng-mina? Bas igraci koje su puno platili nisu donijeli to sto su trebali. Pogodili su sa par talenata, sto su i ranije radili.
Celik!3,2,2.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la JoseMourinho » 16 feb 2016, 01:49

Svaka ekipa ima fula sjeti se Santosa kod vas i sl., a i Son toliko los nije, ispod nivoa jeste ali treba sacekat iduću godinu pa dati ocjenu da li je bust ;)
Lamela ove godine dosta dobar ;)
Paulinha i sl. su prodali vratili dio para, dok soldado je legendarno bacanje para u bunar nešto kao el Nino :mrgreen:


Ko ispada po vama? Ja tipujem na AV (ko svi :D) Norwich i ne znam za trećeg haj recimo bournemouth jer mi je nevjerovatno da Newcastle ispadne sa onakvim rosterom iako igrom su dno, a sunderland tipujem da big sam spašava :mrgreen:

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la AllGunsBlazing » 16 feb 2016, 01:56

Santos je bio promasaj vrijedan 7 miliona funti i gol Chelseau.

Poenta je da se hvali ta neka dobra trgovina, a vecina igraca koje su skupo platili nisu odigrali kako treba. Lamela ove godine igra solidno recimo, ali da li je to nivo od 25 miliona funti i ono sta se od njeg ocekivalo? Kao sto rekoh, znaju izvuci mladog igraca kao i uvijek sto su znali, ali vecinom fulaju sa transferima iznad 15 miliona funti.
Celik!3,2,2.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la JoseMourinho » 16 feb 2016, 02:05

Hvali se trenutno stanje i transfer politika zadnje dvije godine otkad je mauricio gdje i nije tolike pare bacao, i gdje se ubolo sa ovim "malim" pojacanjima nevjerovatno :bow:
Ranijih godina fulali jesu jbg ali su zahvaljujući Baleu, luki i sl. bili u + ili malom minusu, Levy zna bas prodati, a čini mi se onog rominog baldinia su bili doveli da im igrače dovodi pa se bas nije proslavio :mrgreen:

Kako god stilom igre, borbenosti, dobrom igrom, mladom ekipom su ove godine osvježenje pravo uz lisice u lošoj sezoni uz cekicare predvodjene sjajnim payeom ;)

titi14oldschool
Postovi: 594
Pridružen/a: 20 feb 2015, 00:10
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la titi14oldschool » 16 feb 2016, 08:55

Plavci sretno veceras,nekako vjerujem da cete proci...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la BigBigBang » 16 feb 2016, 09:49

bega_afc je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:Mnogo sve vi brinete za Arsenal i titulu :mrgreen:
Procitah zadnje 2-3 stranice. Pa sta je ovo ba? :lol: :lol: Neki se imperativi namecu pred Arsenal, tragikomedija zivota mi. :urnebes:
Naravno zasto bi imperativ Arsenalu pored Leicestera i Totenhema bila titula? Mislim stvarno pored takva dva giganta stavljati titulu pod imperativ je stvarno neocekivano.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la BigBigBang » 16 feb 2016, 09:57

AllGunsBlazing je napisao/la:Ja cu da napomenem samo da Paja opet laze. Tottenham je u zadnjih 5 godina potrosio 4 miliona funti manje od Arsenala. Da ne racunam prethodne godine u kojima su potrosili 150 miliona vise.

A koja je to pametna politika Tottenhama? Ono kad daju 70 miliona za Paulinha, Soldada i Lamelu? Ili pak 22 za Hueng-mina? Bas igraci koje su puno platili nisu donijeli to sto su trebali. Pogodili su sa par talenata, sto su i ranije radili.
Da, lazem kad kazem manje su potrosili od Arsenala iako su kako i sam kazes potrosili 4 miliona manje od ekipe ciji menadzer konstantno skrtari. DA ne pricamo o drugom bitnom a to je budzet za plate dje je vjerujem Arsenal da je visestruko vise od Totenhema, takodjer treba uzeti u obzir kupovnu moc Totenhema tj. koga oni mogu tj. ne mogu dovesti cak i kad imaju pare za odstetu jer nemaju bas da placaju Ozila i Sancheza a da ne pricam o tome da zbog neigranja LP nisu bas primamljiva destiancija za top igrace. Pricas mi o tim pojacanjima Lamela se pokazao kao sasvim koristan igrac sto smo vidjeli protiv Citya, a nemoj mi molim te o promasajima da ja krenem o Arsenalovoj platnoj listi i ko tamo zaradjuje bruku miliona funti godisnje kakve ublehe...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Asteriks
Postovi: 14319
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Asteriks » 16 feb 2016, 10:41

Spursi os 2011/12. posluju u trasfer plusu od preko 30m (ukupno).

Bilo je tu promasenih transfera poput Soldada kod prethodnih managera, itd., ali konacni cut je napravljen dolaskom Mauricia i ovom politikom adaptacije mladih igraca, gdje se npr. za sezonu 14/15. potrosilo 27 milki a dovelo 7 igraca, medju kojima i Dier, Alli, Davies,... Ove sezone Toby dosao za sicu, Trippier i Wimmer skupa 8m, itd. Jedino se Son malo vise platio 22.

Ali bitan je i onaj segment platne liste, gdje sem Kanea (novi ugovor) neces naci igraca od 115k sedmicno ili preko, dok se kod vecine radi o smjesnim iznosima.

Cuj pogodili par igraca, :urnebes: a ev ja kazem da se radi o najmanje 7 - 8 u zadnje dvije sezone.
Lamela ove godine igra solidno recimo, ali da li je to nivo od 25 miliona funti
8 golova (El + epl) te 5 asist, prosle 4 gola te 7 asist. Da napomenem da se radi o igracu koji je mnogo napredovao u drugim segmentima vaznim za timsku igru (trka, tackling, prenos lopte) pa ev ima recemo 33 oduzete lopte ove sezone gdje su nakon odredjenih isle i kvalitetne kontre. Ali onaj dio zacetka jedne akcije ili predasist se ne biljezi u statistici (nama vaznoj) a itekako je znacajan.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Ramsey16 » 16 feb 2016, 11:52

Sad ce sve da padne u vodu kad krenu evropske tekme tu ce da se pokazu nova lica klubova.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la AllGunsBlazing » 16 feb 2016, 12:21

Uzimajuci u analizu sve godine dodjemo do toga da Tottenham nema nista manji budzet od Arsenala, dakle lazes. Wenger je mogao vise potrositi, mogao je i Tottenham. Medjutim, svaka naredna godina ide u korist Arsenala zato Tottenham zeli novi stadion.

Ove godine Tottenham uzeo 6 igraca. Jedan dobar. Toby. Ovo sve ostalo kad sastavis imaju 15 utakmica za klub. N'Jie, Trippier, Wimmer, Heung-Min.
Godina prije tog doveo Daviesa, Worma, Yedlina, Fazia, Stamboulia.

Dakle pogodili su nedvojbeno sa Allijem, Dierom, Tobyem. Ovo ostalo ili je neki kao talenat, ili los transfer. I ne vidim kako ovi pomenuti igraci sad cine Tottenham tako dobrim da moramo pohvaliti tu super transfer politiku koja je u zadnja dva roka dovela 7-8 dobrih igraca.
Celik!3,2,2.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Engleska premier liga

Post Postao/la Lillard » 16 feb 2016, 12:29

AllGunsBlazing je napisao/la:Uzimajuci u analizu sve godine dodjemo do toga da Tottenham nema nista manji budzet od Arsenala, dakle lazes. Wenger je mogao vise potrositi, mogao je i Tottenham. Medjutim, svaka naredna godina ide u korist Arsenala zato Tottenham zeli novi stadion.

Ove godine Tottenham uzeo 6 igraca. Jedan dobar. Toby. Ovo sve ostalo kad sastavis imaju 15 utakmica za klub. N'Jie, Trippier, Wimmer, Heung-Min.
Godina prije tog doveo Daviesa, Worma, Yedlina, Fazia, Stamboulia.

Dakle pogodili su nedvojbeno sa Allijem, Dierom, Tobyem. Ovo ostalo ili je neki kao talenat, ili los transfer. I ne vidim kako ovi pomenuti igraci sad cine Tottenham tako dobrim da moramo pohvaliti tu super transfer politiku koja je u zadnja dva roka dovela 7-8 dobrih igraca.
Gledaš li ti uopće utakmice Spursa?

N'Jie je doveden kao solidna zamjena, ništa više od toga. Trippier je dobar bek, čak se meni više sviđa od Walkera (jedino ovaj više trči). Wimmer je dobra zamjena za stopera što trenutno i pokazuje, a Son je klasa koja će tek naredne sezone pokazat šta zna.
Ti nabrajaš većinom igrače koju si zamjene. I to jako dobre zamjene. Naravno, ne mogu pogoditi sa svakim igračem, ali s većinom su pogodili.

Tottenham gradi novi stadion zato jer ima mogućnosti za to, jer je to ostvario svojim poslovanjem, i dobit će vjerojatno najbolji stadion u Engleskoj.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.