English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 13 jan 2018, 00:48

harden je napisao/la: A jake mu konkurencije. Frajer bez jedne noge pet klasa iznad njih :urnebes:
U zadnjim utakmicama LP protiv Reala i jeste izgledao kao bez jedne noge.
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 13 jan 2018, 00:49

Ribery je davno zavrsio s ozbiljnim nogometom. Najbolje se to vidjelo prosle sezone u dvomecu protiv Madrida kad je jedva hodao nakon pola sata. Mislim, u sistemu Bayerna u BL se to i ne primjeti mozda, ali kad dodju jace tekme, covjek je igrac manje na terenu.
27.10.2020

Avatar
harden
Postovi: 23513
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la harden » 13 jan 2018, 00:49

Barbarossa je napisao/la:
harden je napisao/la: A jake mu konkurencije. Frajer bez jedne noge pet klasa iznad njih :urnebes:
U zadnjim utakmicama LP protiv Reala i jeste izgledao kao bez jedne noge.
I sam sam rekao to. Plus uz njegovu staklenost, on bi odigrao tri utakmice u EPL i završio svoju karijeru.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 13 jan 2018, 00:52

harden je napisao/la: I sam sam rekao to. Plus uz njegovu staklenost, on bi odigrao tri utakmice u EPL i završio svoju karijeru.
Bi što se tiče mesarskih startova od strane otočkih pulena ,ali što se tiče fizičke spreme i EPLa, to je samo jedan mit .
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 13 jan 2018, 00:56

Barbarossa je napisao/la:
harden je napisao/la: I sam sam rekao to. Plus uz njegovu staklenost, on bi odigrao tri utakmice u EPL i završio svoju karijeru.
Bi što se tiče mesarskih startova od strane otočkih pulena ,ali što se tiče fizičke spreme i EPLa, to je samo jedan mit .
Pep je najbolje objasnio razliku EPL-a sa drugim ligama. Nije tu intenzitet jaci niti bolja fizicka sprema, vec sudija jednostavno dopusta malo grublju i jacu igru, ne sjecka je i onda je tempo brzi i jaci i samim time ugodniji oku za gledaoce.

Najveci mit je da se neki klasan nogometas ne bi snasao u Engleskoj dok bi u drugim ligama harao. Nema ko to nije demantovao od Aguera pa na dalje.
27.10.2020

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 13 jan 2018, 02:37

leorey je napisao/la:
japa je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Oko Messija medijska opsjednutost?, da se ispravno pita Messi bi trebao svake godine da bude najbolji igrac.
Messi je najbolji igrac svih vremena, ja ga ne volim ali objektivno vanserijski igrac rijetko vidjen, da njega nije bilo likovi ala Guardiola i Enriqe bi bili trenerski marginalci i nikad ne bi imali trofeje koje sada imaju...ali i on ovakav je uzeo bar jednu zlatnu loptu onako na ime i marketing a ne jer je te godine bio najbolji (ako cemo gledati sve parametre objektivno a ne ono jedne godine su bitni golovi a druge trofeji), Ronaldo je uzeo bar dvije zlatne lopte nezasluzeno i po meni je nerealno da on zavrsi karijeru sa pet zlatnih lopti pogotovo ne da ih ima isto ko Messi.

Ali eto mozda je Messi los primjer toga, evo ti najbolji primjer izbori za tim godine i vucibatina zvana Marcelo. Taj klaun je skoro svake godine u timu godine samo zato jer je igrac Reala a to sto je jedan od najlosijih defanzivnih bekova u top ekipama nikom nista, lik je redovno u svim timovima godine iako ima pregrst boljih lijevih bekova od njega. Ali ne on je ofanzivni sminka bek iz Relaa koji zna predriblati i asistirati ili zabiti i odma mora u tim godine...Znaci sve je marketing i imidz, ne gleda se istinski ko je bio najbolji i najkvalitetniji. Ima jos raznih "Marcela" primjera...
Ja se slazem djelimicno s tobom u tome. Dovoljno govori recimo da je Iniesta u timu godine izabran...mislim o cemu tu pricamo ? Legenda jeste, ali je imao realno prosjecnu sezonu.

Ali isto tako Mourinho je vrlo marketinski jak, uvijek je bio. Iza Pepa vjerovatno i najjaci. On je showman, Spanija i novinari su mnogo izgubili njegovim odlaskom.
To je druga vrsta snage, Mourinho je tu jak jer je najatraktivniji za novinare i price ali nije omiljen daleko od toga te stoga nikad nece dobiti neku nagradu na guzove evo najbolji primjer je engleska, haman ima vise titula prvaka nego nagrada za menadzera mjeseca.

Ti timovi sezone su smijurija ima tu primjera koliko hoces, eto Iniesta lik sam sebe da ga pitas vjerovatno ne bi stavio u taj tim ali oni ga stave na stare zasluge.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 13 jan 2018, 02:46

Nema to veze sa fizickom spremom, svi ovi klubovi iz vrha ove cetiri najbolje lige su tu negdje fizicka sprema je tu manje vise ista, mozda su Njemci ispred ostalih ali treninzi su slicni tu je to negdje. Fazon sa Engleskom je ono sto smo mi uvijek govorili a neki ljubitelji Primere ignorisali pa im je njihov miljenik Pep to nedavno bas objasnio kako se boji kako ce izgledati njegov tim na proljece nakon rasporeda od bozica do iza nove godine koji je nazvao ludoscu koju treba ukinuti. KAd smo mi o tome pricali dok ostali hlade muda na moru dvije sedmice za praznike Englezi igraju nenormalnim ritmom i to ih cini slabijim na proljece. Onda su bile price pa i ostali igraju srijeda subota na proljece pa je tako broj utakmica isti na kraju svima sto je tacno ali nije isto igrati srijedu subotu nakon sto odradis pauzu i lagano odmaras usred sezone dok u to vrijeme umjesto pauze englezi igraju nenormalni ritam i onda nakon njega nemaju pauzu vec nastavljaju onaj normalni ritam utakmica pa onda na proljece mrtve noge...

Mislim da je to veliki hendikep za Engleze sto se tice Evrope i ja sam za pauzu ali mislim da se to nikad nece dogoditi, ostace ovo ovako zauvijek.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 13 jan 2018, 12:41

Sutra se po Kawhijevim riječima susrecu najslabiji napadač (Aguero) i najslabija odbrana
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Kawhi » 13 jan 2018, 14:43

Barbarossa je napisao/la:Sutra se po Kawhijevim riječima susrecu najslabiji napadač (Aguero) i najslabija odbrana
Nije tacno da je Liverpoolova odbrana najslabija. Gubi City tu. Vrijeme je.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 13 jan 2018, 14:47

Ta ce Aguero, bolji Morata :rol:

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 13 jan 2018, 14:48

Kawhi je napisao/la:
Barbarossa je napisao/la:Sutra se po Kawhijevim riječima susrecu najslabiji napadač (Aguero) i najslabija odbrana
Nije tacno da je Liverpoolova odbrana najslabija. Gubi City tu. Vrijeme je.
Tačno je da je odbrana Lpoola najslabija, to je kao neki konsenzus foruma.Ne znam kakvi su kako je došao ovaj Van Dijk,ali mislim dovoljno dobri da zaustave Aguera.

Ono kad su ih 5-0 dobili dva gola dali Jesus i Sane. Ovog prvog sutra nema pa je samim tim i opasnost po gol Liverpoola manja.

Zašto misliš da je sutra kraj Cityevog niza?
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Kawhi » 13 jan 2018, 14:53

Barbarossa je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Barbarossa je napisao/la:Sutra se po Kawhijevim riječima susrecu najslabiji napadač (Aguero) i najslabija odbrana
Nije tacno da je Liverpoolova odbrana najslabija. Gubi City tu. Vrijeme je.
Tačno je da je odbrana Lpoola najslabija, to je kao neki konsenzus foruma.Ne znam kakvi su kako je došao ovaj Van Dijk,ali mislim dovoljno dobri da zaustave Aguera.

Ono kad su ih 5-0 dobili dva gola dali Jesus i Sane. Ovog prvog sutra nema pa je samim tim i opasnost po gol Liverpoola manja.

Zašto misliš da je sutra kraj Cityevog niza?
Konzenzus foruma je i da je Aguero dobar napadac. Liverpool ima ok odbranu za ono sto jesu. Bolju od Arsenala sigurno. Nista slabiju od Uniteda i Spursa. S ovim van top 6 ekipama ih je smijesno porediti. Najslabija karika tu je golman.

Previse ce se osjetiti nedostatak Jesusa. U svakoj jacoj tekmi je bio kljucni igrac. Aguero protiv jacih ekipa moze uraditi nesto jedino ako defanzivci dodju pijani na tekmu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 13 jan 2018, 15:04

Kawhi je napisao/la: Konzenzus foruma je i da je Aguero dobar napadac. Liverpool ima ok odbranu za ono sto jesu. Bolju od Arsenala sigurno. Nista slabiju od Uniteda i Spursa. S ovim van top 6 ekipama ih je smijesno porediti. Najslabija karika tu je golman.

Previse ce se osjetiti nedostatak Jesusa. U svakoj jacoj tekmi je bio kljucni igrac. Aguero protiv jacih ekipa moze uraditi nesto jedino ako defanzivci dodju pijani na tekmu.
Zabijao je Aguero i Arsenalu i Lpoolu , ali na prazan gol.
Uigrava Pep u zadnjim utakmicama i opciju sa Sterlingom u vrhu napada, a Sane i Bernardo po krilima.

Lpool ulazi jači u ovaj susret nego onaj 5-0, dobili su štopera i Salaha.Kod Citya bolno nedostaje Mendy,a baš je u toj utakmici bio strašan recimo.

Predviđam 1-1
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

JakobEsalovic
Postovi: 41
Pridružen/a: 08 jan 2018, 18:52
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la JakobEsalovic » 13 jan 2018, 16:37

Ne kontam kako je ovaj chelsea treci pa ubi ih lester

Avatar
Makanaky
Postovi: 873
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Makanaky » 13 jan 2018, 16:39

Hazarda ne mogu prepoznati. Propusti uštopati loptu, par puta dodaje Lesterovom igraču. Gosti bolje izgledaju.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la tajger » 13 jan 2018, 16:41

Ovi sa ovakvom igrom ne mogu Barceloni parirat kad je u najlosijoj formi,lester im ima dominaciju na njihovom terenu,lester puno bolji al ih zavrsnica ubija

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 13 jan 2018, 16:55

Nastavlja Watford road to Champioship
Marco Silva dokazuje kakva je prevara od trenera
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
topnik1
Postovi: 15124
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la topnik1 » 13 jan 2018, 17:02

Ramsey8 je napisao/la:Nastavlja Watford road to Champioship
Marco Silva dokazuje kakva je prevara od trenera
Kakva je tek Wenger prevara kada ga je taj klaun uspio dobiti i to nakon sto je Arsenal vodio 1 0 :D
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 13 jan 2018, 17:10

topnik1 je napisao/la:
Ramsey8 je napisao/la:Nastavlja Watford road to Champioship
Marco Silva dokazuje kakva je prevara od trenera
Kakva je tek Wenger prevara kada ga je taj klaun uspio dobiti i to nakon sto je Arsenal vodio 1 0 :D
I tu su nas sudije pored Wengera yebale i pichkasta igra :D
Teska prevara bi bilo najblaze receno :mrgreen:
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Policeman » 13 jan 2018, 17:13

Prodas Nemanju i poremetis sampionsku sredinu da bi za 80mil funti doveo francuskog Mikela i engleskog Coquelana :crazy:
Zadnja izmjena: Policeman, dana/u 13 jan 2018, 17:16, ukupno mijenjano 1 put.
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.