English Premier League

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%

Ukupno glasova: 244

ANTIFA !
Kontakt:

PostPostao/la ANTIFA ! » 28 feb 2018, 14:10

leorey WroteColon
Jeftha WroteColon
Jack WroteColonFali tu i pobjeda protiv Barce sa Arshavinom i Bendtnerom

Dobijanje crvenog zbog nabijanja lopte.

Zaboravio sam, hvala sto ste me podsjetili na tu legendarnu epsku tekmu Pepovih trupa.

To je znaci ona utakmica gdje je Arsenal oborio rekord i postao prva ekipa u LP koja nije uputila udarca na gol 90 minuta. :lol: Ne govorim za okvir gola, vec opcenito :tokralju: :urnebes: :rol:

Cak Busquets zabio nama :rol:

Tacno im je ovo super kazna za takve sramne predstave zadnjih godina, ukljucujuci i 10:2 od Bayerna.

Da i jos jedna u nizu utakmica gdje je Barceloni poklonjen penal, osim crvenog RVP. :damn: :lol:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4cx35L8O01r2z7nro2_r1_250.gif

Policeman

PostPostao/la Policeman » 28 feb 2018, 14:18

QUARTERBACK WroteColonkako ces uputiti udarac kad ti igrac dobije drugi zuti zbog nabijanja lopte :rol: shizologika

Hoce da kaze da ih je sudija kaznio zbog toga sto nisu uputili udarac na gol :lol:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Migu
Kontakt:

PostPostao/la Migu » 28 feb 2018, 14:19

Arsenalu je bolje da ne igra LP 5 godina, da zaborave na one silne sramote i blamaze.

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 28 feb 2018, 14:20

Ah što bole finala LP pod palicom SAFa :urnebes:
Koliko te samo volim moja ljubavi prva
toliko godina brojiš neizbrisiv trag krvav
k'o niko si zla vidio proživio si sivilo
al opet si zasij'o voli te ko god te vidio

Blejzer10
Kontakt:

PostPostao/la Blejzer10 » 28 feb 2018, 14:20

Kako ovi voajeroljupci žive u svom šizosvijetu pa to nisu istine. Spominju pobjedu s Arshavinom i sudije kontra njih a niko da spomene poništen gol Messija u Londonu za 0-2. Još u istom napadu onaj čamuga rukom igra, sudija to ne vidi al vidi nepostojeći ofsajd :tokralju: I onda dr.kaju na preokret pa ljudine da to nije malo licemjerno

U uzvratu, Barci ne sviraju očigledan penal, Persie napravi dva starta za žuti u prvom poluvremenu i dobije naravno samo jedan. Poslije dobije najgluplji drugi žuti koji sam vidio u životu i samo se to zapamti iz tvog dvomeča. To je reći level ignoracije

03:08 u videu ispod pa nadalje.

Haj kad se Chelsea žali, mogu ih razumjet stvarno, al' ovi... Dvomeč ranije u LP, Puyol dobija crveni za nepostojeći penal nad Fabregasom. Sam čovjek poslije govori kako se sapleo namjerno.

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 28 feb 2018, 14:26

Kakvu sam raspravu pokrenuo ybt. :tokralju:
volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

KingJamesMVP

PostPostao/la KingJamesMVP » 28 feb 2018, 14:27

Upitno odigravanje utakmice večeras na Wembleyu zbog problema sa snijegom
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 28 feb 2018, 14:29

bega_afc WroteColon
Belmin6 WroteColonSve radi po Njemackoj, a alimentacija kasni svaki mjesec. :mrgreen:

Ubi ga kirija. A ostatak potrosi na pidzame, izlizu se svako 7 dana. :mrgreen:

Čuva se za urlauba sljedeći mjesec. :kafa:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

bega_afc
Kontakt:

PostPostao/la bega_afc » 28 feb 2018, 14:37

gaston WroteColon
bega_afc WroteColon
Belmin6 WroteColonSve radi po Njemackoj, a alimentacija kasni svaki mjesec. :mrgreen:

Ubi ga kirija. A ostatak potrosi na pidzame, izlizu se svako 7 dana. :mrgreen:

Čuva se za urlauba sljedeći mjesec. :kafa:

Bjeri, ne dolazi, nema kakvi se oblici gripe nisu pojavili. I tek ce da mutiraju.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 28 feb 2018, 14:38

:rol:

Wenger on his future: "I turned the whole world down to respect my contracts so I am amazed that I still have to answer these type of questions."
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

"Slavery was a choice"

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 28 feb 2018, 14:38

Iskra iz Bugojna bi uputila udarac na gol za 90 minuta, bar bi je zvekno na tribine da ode iza gola :rol:

Oni se vade na crveni karton sto nisu uputili udarac i obarali rekorde :rol: :bow:

Wenga ce umrijet ustolicen :rol:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 28 feb 2018, 16:12

leorey WroteColon
PA po svemu sudeci prije da se Bayern raspada. Krila im imaju zajedno 70 godina, a Lewa napusta klub na ljeto. :urnebes:

Nisu ljudi normalnog napadaca doveli 5 godina izuzev Lewe.

Treba biti majstor pa uzeti CL sa Mandžukićem. :cool:
1974---1975---1976---2001---2013

Artetitis
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Artetitis » 28 feb 2018, 16:33

Malo mi je bezveze spominjati ovo neupućivanje udarca na gol od strane Arsenala. U to vrijeme je Barca bila stvarno moćna, sa Villom možda čak i bolja nego dvije godine prije toga sa Eto'om (koji je meni najpotcijenjeniji napadač prošle decenije) i samo bi maloumni samoubica na Nou Camp otišao otvorenog garda, pogotovo što Arsenal nije imao Walcotta koji je limitiran igrač, ali je tad bio u formi i svojom brzinom je mogao bez problema odraditi kontru kojom bi Arsenal došao do gola u gostima i vjerovatnog prolaza.

Arsenal je uradio istu stvar kao i Mourinho 2005. u prvoj utakmici, i Chelsea je tad profitirao od autogola, isto tako nisu uputili šut na gol na poluvremenu i vodili 1:0, ali nakon crvenog kartona Drogbe (hoće to suparničke napadače na Nou Campu :mrgreen: ) Barca zahvaljujući Maxiju Lopezu zabija dvaput i okreće na 2:1.

ANTIFA !
Kontakt:

PostPostao/la ANTIFA ! » 28 feb 2018, 16:41

Artetitis WroteColonMalo mi je bezveze spominjati ovo neupućivanje udarca na gol od strane Arsenala. U to vrijeme je Barca bila stvarno moćna, sa Villom možda čak i bolja nego dvije godine prije toga sa Eto'om (koji je meni najpotcijenjeniji napadač prošle decenije) i samo bi maloumni samoubica na Nou Camp otišao otvorenog garda, pogotovo što Arsenal nije imao Walcotta koji je limitiran igrač, ali je tad bio u formi i svojom brzinom je mogao bez problema odraditi kontru kojom bi Arsenal došao do gola u gostima i vjerovatnog prolaza.

Arsenal je uradio istu stvar kao i Mourinho 2005. u prvoj utakmici, i Chelsea je tad profitirao od autogola, isto tako nisu uputili šut na gol na poluvremenu i vodili 1:0, ali nakon crvenog kartona Drogbe (hoće to suparničke napadače na Nou Campu :mrgreen: ) Barca zahvaljujući Maxiju Lopezu zabija dvaput i okreće na 2:1.

Slazem se, ali ne znam zasto prebacivaju bez udarca na gol. :hmmmmm:
Pogotovo kada uzmemo u obzir da je Barcelona 2009-te u uzvratnom duelu sa Chelsea imala jedan jedini udarac u okvir gola i to Iniestin u 93 minuti. :hmmmmm:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4cx35L8O01r2z7nro2_r1_250.gif

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 28 feb 2018, 16:45

Potenciramo zato sto se svako malo na ovoj temi pomene Barcelona a posebno Pep Guardiola i na sve nacine umanjuju njeni tj njegovi uspjesi.

Velike komplekse je nabio engleskim klubovima, pogotovo Arsenalu.

A najjace je kad spomenu da se Messi ne bi snasao u toj "NBA" ligi, a najvise u karijeri upravo zabio top klubovima EPL :urnebes:

Jedan Aguero tamo dominira, ali ne, najbolji igrac svih vremena kao ne bi. :rol:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Amsterdam1312
Kontakt:

PostPostao/la Amsterdam1312 » 28 feb 2018, 17:13

Samo lud i glup čovjek može umanjiti uspjehe jednog kluba kao što je Barca ili trenera kao što je Pep ili igrača kao što je Messi (jedna od najvećih imena u svijetu nogometa) ali ono što pojedince iritira su pojedini simpatizeri istih koji tripuju da su njihovi advokati ili zakleti članovi Boixos Nois-a pa palamude ovdje u nedogled, a imaju veze s tim klubom i Pepom k'o lezbejka s *urcem. Zapita se normalan čovjek da li ti takvi imaju ikakvih vlastitih uspjeha u životu kad imaju vremena da dežuraju i "brane" neke boje koje nisu vidjeli osim an TV-u. Na kraju krajeva jedno je poređenje s nekim po nečemu i konstruktivna rasprava pa i zayebancija i podyebavanje u granicama normale, a drugo je preseravati se svakodnevno i ispadati smiješan uz to sve.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 28 feb 2018, 17:20

English Premier League...
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 28 feb 2018, 17:29

SMR187 WroteColonEnglish Premier League...

Jasno je ko kvari temu
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

VGS
Kontakt:

PostPostao/la VGS » 28 feb 2018, 17:30

Amsterdam1312 WroteColonSamo lud i glup čovjek može umanjiti uspjehe jednog kluba kao što je Barca ili trenera kao što je Pep ili igrača kao što je Messi (jedna od najvećih imena u svijetu nogometa) ali ono što pojedince iritira su pojedini simpatizeri istih koji tripuju da su njihovi advokati ili zakleti članovi Boixos Nois-a pa palamude ovdje u nedogled, a imaju veze s tim klubom i Pepom k'o lezbejka s *urcem. Zapita se normalan čovjek da li ti takvi imaju ikakvih vlastitih uspjeha u životu kad imaju vremena da dežuraju i "brane" neke boje koje nisu vidjeli osim an TV-u. Na kraju krajeva jedno je poređenje s nekim po nečemu i konstruktivna rasprava pa i zayebancija i podyebavanje u granicama normale, a drugo je preseravati se svakodnevno i ispadati smiješan uz to sve.

Imam ja havera, kazes mu u zayebanciji nesto ruzno i provokativno o Barsi ili Guardioli ili Nadalu i pjena mu krene na usta. :crazy: :crazy:
Boli njih tuki za vama, manite se corava posla.

bega_afc
Kontakt:

PostPostao/la bega_afc » 28 feb 2018, 17:47

VGS WroteColonImam ja havera, kazes mu u zayebanciji nesto ruzno i provokativno o Nadalu i pjena mu krene na usta. :crazy: :crazy:

Garant i on voli izvlaciti gace iz supka. :lol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Natrag na “English Premier League”

Trenutno korisnika/ca: keno94 i 4 gosta.