English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 18 apr 2018, 20:46

Rajaz je napisao/la:Tim sezone su ovi koji su drugoplasiranom pobjegli 15+ bodova plus Salah. Sve ostalo je promašaj dakako.
+ Umtiti kao najbolji stoper svijeta koji treba u svim ligama da bude pocasni clan tima sezone.

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 18 apr 2018, 20:51

japa je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Tim sezone su ovi koji su drugoplasiranom pobjegli 15+ bodova plus Salah. Sve ostalo je promašaj dakako.
+ Umtiti kao najbolji stoper svijeta koji treba u svim ligama da bude pocasni clan tima sezone.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Fakini jedni, ostavite Big Samuela na miru :stop: covjek se još oporavlja od Džeke, a vi tako o njemu :mrgreen:


Al realno, Muhamed je brutalno prekucao ovu sezonu :clap: i trebao bi uzeti nagradu najboljeg igraca lige - da je kakve pravde.
Uzet ce neko iz šampiona, najvjerovatnije De Bruyne, eventualno Silva.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la artemis77 » 18 apr 2018, 21:55

A jedino bi mogo KDB uzet pored Salaha. Zavisi koliko golova zabije do kraja.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 18 apr 2018, 22:11

Srećković Salah :rol: :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la AllGunsBlazing » 18 apr 2018, 22:19

Brokula je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la:Famozna druga Mourinhova sezona.
:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Kako si podnio odlazak Girouda
Sad navijam za najveci ruski klub u EPL.

$ ?.
Celik!3,2,2.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rajaz » 18 apr 2018, 22:21

japa je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Tim sezone su ovi koji su drugoplasiranom pobjegli 15+ bodova plus Salah. Sve ostalo je promašaj dakako.
+ Umtiti kao najbolji stoper svijeta koji treba u svim ligama da bude pocasni clan tima sezone.
Vođa zna !

Avatar
Brokula
Postovi: 31002
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 18 apr 2018, 22:32

Koliko je Sanchez dao golova za Mančester?
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 18 apr 2018, 22:38

Brokula je napisao/la:Koliko je Sanchez dao golova za Mančester?
Ubio mu Mou i sposobnost žongliranja lopte.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 18 apr 2018, 23:07

keno94 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Robertson jesi mi dobar?

I Firmino ispred Kanea :lol:
Iskreno, za lijevog beka sam se dvoumio između njega i Bertranda. Robertson igra izuzetno dobro od kad se Moreno povrijedio. Što bi Englezi rekli, never put a foot wrong. Možda nema neku statistiku koja gura Alonsa u ovaj tim, ali svoj posao radi odlično. Alonso ima par golova, ali je defanzivno dosta slabiji.
EDIT: pitaj navijače Chelsea koji prate svaku utakmicu šta će ti reći za Alonsa.

I Firmino ispred Kanea, upravo tako. Firmina cijeni onaj ko gleda utakmice. Ono što on radi na terenu ne radi nijedan napadač u ligi. Izuzetno potcijenjen igrač. Da bi shvatio zašto sam ga stavio umjesto Kanea, trebao bi i čitati šta piše. Kao što rekoh, tim zavisi od trenera, dakle Guardiole. Sad se probaj sjetiti Ibrahimovića kod Guardiole i biće ti jasno zašto je Jesus ispred Aguera u Cityju.

I da, :lol:
Robertson je odigrao 20 utakmica od 38, propustio pola sezone, period koji su glasači gledali kad su određivali za koga će glasat. Bertrand igra u Sotonu koji će ispast iz lige. Alonso ili Davies, ali Alonso čisto radi balansa.

Kane je bolji od Firmina i inače, a i ove sezone. Stavio si 2 napadača iz Liverpoola, a ne drugog najboljeg strijelca lige iz ekipe koja je jednaka Liverpoolu. Elem, objektivnost na nivou.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 18 apr 2018, 23:13

Bože moj, svako ima pravo na svoje mišljenje mada je samo moje objektivno i realno sagledano.

OT: Davies :rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 18 apr 2018, 23:21

Osim13 je napisao/la:Bože moj, svako ima pravo na svoje mišljenje mada je samo moje objektivno i realno sagledano.

OT: Davies :rol:
2 gola i 6 asistencija napadački, ko ima te brojke od lijevih bekova? Čuj Robertson jbeni, frajer odigrao par dobrih utakmice, ovdje pričamo o čitavoj sezoni. Da ne govorim koliko je obrambeno Davis bolji nego ranije. Al opet sam stavio Alonsa ispred radi balansa.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Monolog » 18 apr 2018, 23:22

keno94 je napisao/la:Ovaj tim sezone je uvijek nezahvalan izbor. Ja nekako kontam da to zavisi od trenera godine, u našem slučaju Pep Guardiola.

DDG - Walker, Otamendi, Vertonghen, Robertson - Matić, KDB, Eriksen - Salah, Firmino, Sane.

Opet kažem, nezahvalan izbor jer ostaju Azpilicueta, Mee, Tarkowski, Silva, Aguero, Kane, Sterling... Sigurno sam zaboravio neke igrače, pogotovo u timovima iz donjeg dijela tabele koji rade odličan posao, recimo onaj Unitedov momak u Palaceu, Shelvey u Newcastleu radi odličan posao (istina poglup igrač) itd. itd.
Hm, dobro, ali ako zavisi od Pepa, što će tu Matić? Pa i DDG?! Tu je, vrlo vjerovatno, i defanzivac viška.

U pravu si za Firmina - rijetko ko vidi ono što on radi (od odlaska Coutinha, Firmino je jedini igrač koji može podvaliti loptu saigračima i bukvalno je njihov glavni kreator), ali i Kane je kompletan napadač i ne može niko reći da je "tacna napadač".
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 18 apr 2018, 23:25

Smiješan je svaki tim sezone bez igrača koji je dao 30 golova u prvenstvu i koji realno može srušiti rekord Ronalda i Suareza.

De Bruyne ima neku šansu da premaši Henryjev rekord asistencija. Možda ove godine padne i taj rekord.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Quinlan » 18 apr 2018, 23:34

ma DDG, Kevin, Salah i Kane moraju biti u svakom timu sezone, svakom tom misljenju, to su 4 nedodirljiva

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Reds1234 » 19 apr 2018, 00:25

Davies je tragedija, kakav tim sezone?

Iskreno tesko mi je ubacit svih 11 pa cu samo.stavit one koji su po meni sigurni:Salah,Sane,KDB,De Gea,Otamendi,Eriksen,Dembele....i dvojba mie Kane ili Firmino.
Zadnja izmjena: Reds1234, dana/u 19 apr 2018, 00:26, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
anell
Postovi: 21085
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anell » 19 apr 2018, 00:25

Brokula je napisao/la:Koliko je Sanchez dao golova za Mančester?
ManUtd Goals since Alexis Sanchez signed in January:
Smalling: 3
Sanchez: 2
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 19 apr 2018, 00:27

Moj tim sezone

DDG - Alonso - Otamendi - Toby- Walker- Matić - Silva - De Bruyne- Sane - Salah - Kane



:salut:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la keno94 » 19 apr 2018, 02:14

Monolog je napisao/la: Hm, dobro, ali ako zavisi od Pepa, što će tu Matić? Pa i DDG?! Tu je, vrlo vjerovatno, i defanzivac viška.

U pravu si za Firmina - rijetko ko vidi ono što on radi (od odlaska Coutinha, Firmino je jedini igrač koji može podvaliti loptu saigračima i bukvalno je njihov glavni kreator), ali i Kane je kompletan napadač i ne može niko reći da je "tacna napadač".
Matića vidim kao onog trećeg stopera. Iskreno nisam primijetio nekog ozbiljnijeg zadnjeg veznog ove sezone u EPL, pogotovo tip igrača koji Pep koristi. Sve je to bilo poprilično klimavo, osim Nemanje. Onako ostalo mi u sjećanju dobrih utakmica onog momka iz Southamptona, Doucurea, Ndidija, ali nisam siguran da bih ih gurnuo u tim ispred Matića. Fernandinho igra uglavnom jer Gundogan ima problema sa povredama, što je opet jedan od razloga zbog kojih igra sa trojicom pozadi.

DDG je tu jer je jednostavno najbolji golman lige. Istina nije dobar s loptom kao Ederson, ali nešto ne pamtim kad sam ga vidio u timu koji insistira na igri s golmanom. Možda onaj van Gaalov United.

Slažem se za Kanea. Puno više od poachera, uostalom dovoljno govori učinak Dele Allija. Momak živi od Kaneova igre. Ipak, igra bez lopte je apsolutno na strani Firmina. Sad će me opet objesiti zbog ovog :yawn:
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 19 apr 2018, 10:57



Lakše je Kaneu i Agueru :cry:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Asteriks
Postovi: 14328
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 19 apr 2018, 11:03

Cojece, Small u 2018. na kontu ima 2 gola vise od jednog Morate.
Znaci, tata je Ramos za siromasne.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.