English Premier League

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%

Ukupno glasova: 244

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 06 dec 2018, 18:42

kuknjava kuknjava :urnebes:
„I kad mi dođete na sahranu i vidite kilometre pičetine , shvatićete ko je bio čika Velja , svakoj sam dao po bonu.“

Dortmund 4-1 Madrid (Jose Mourinho Sacked)
Liverpool 3-1 Chelsea (Jose Mourinho Sacked)
Liverpool 3-1 United (Jose Mourinho Sacked)

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 06 dec 2018, 18:43

Evo japa ako ti je tesko s njima. Ja sam navijac real madrida i smatram da je specical 5 nesto najgore sto se desilo Realu odavno.Sramotio je klub kako je stigao.Jedini trener koji je ikad imao slobodu transfetra u klubu i nije uspio da se priblizi LP.

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 06 dec 2018, 18:49

let3 WroteColon@Japa

Jozun je doveo Pogbu, Mkhitaryana, Bailya, Zlatana, Lukakua, Matića, Lidelofa, Alexisa, Freda itd....pola tih igraca koje je doveo, više i ne koristi.
Istreslo se 350 miliona, a za šta? da bi se borio za 8 mjesto na tabeli ? to nije mjesto Uniteda....ali ni to nije najveci problem, vec igra i nacin na koji United igra u zadnje 3 sezone - a to je preloše za renome takvog kluba.
Pokušava se postaviti neka teza da je United bio u rangu nekog WBA prije dolaska Joze, pa mu je sad ko biva jako teško ga vrati u vrh i borbu za titulu.
I odmah se poteže neka komparacija sa Cityem i Pepom, ko biva njemu je lahko....on nasljedio vrhunski tim u cvijetu mladosti sa Bonyem, Navasom, Zabaletom, Clichyem, Negredom, Sagnom, Nasrijem, Mangalom i ostalim vedetama.

Zar se bori za osmo mjesto? Nisam znao da ako se nalazis na osmom mjestu da to znaci da se boris za isto...

Neki su njegov promasaj, neki su promasaj uprave. Poenta je da za razliku od Guardiole koji je svoj menadzemnt u Cityu i ljude od povjerenja birao jos dok je bio u Bayernu, Mourinho ima diletante koji ne mogu da dovedu njegove najvece zelje i onda dovede tog Lukakua koji se pripisuje njemu a svako ko ima neki kliker u mozgu zna da ti igrac kojeg si otjerao kao nedovoljno dobrog za veliki klub ranije u chelseau sigurno nikad nece biti prva opcija za pojacanje u napadu, a on ga je bio primoran dovesti jer i Lukaku je bolji od nicega u napadu...To je isto ko kad bi Alex Ferguson bio primoran da vrati Paula Pogbu kojeg je ispostavice se na kraju sa pravom nogirao iz Uniteda jer mu hitno treba vezni igrac a svi one koje zeli prije njega se ne mogu dovesti jer menadzement nije sposoban da ih dovede.

Guardiola nije nasliejdio vrhunski tim ali je nalsijedio tim koji ima nekoliko igraca svjetske klase, koji su kicma tima, igraci koji su osvojili sve osim LP i koji bi igrali u bilo kojoj ekipi svijeta, Mourinho takvih nije naslijedio i to je velika razlika. Taj krs koji ti spominjes u Cityu je i kostao Guardiolu u prvoj sezoni ali je on za razliku od Mourinha doveo sve sto zeli potrosio jos vise novca i sada je City tu gdje jeste a United je tu gdje jeste i tu je kraj svake price i mudrosti.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 06 dec 2018, 18:53

:rol:
„I kad mi dođete na sahranu i vidite kilometre pičetine , shvatićete ko je bio čika Velja , svakoj sam dao po bonu.“

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 06 dec 2018, 18:54

MElloo WroteColonEvo japa ako ti je tesko s njima. Ja sam navijac real madrida i smatram da je specical 5 nesto najgore sto se desilo Realu odavno.Sramotio je klub kako je stigao.Jedini trener koji je ikad imao slobodu transfetra u klubu i nije uspio da se priblizi LP.

Da, slozicu se sa tobom ozbiljno, ako je sramota to st je od ekipe koaj dovede dvije zlatne lopte u to vrijeme a koja ne moze koliko godina sest sedam zaredom da prodje osminu finala dje je bio redovita kanta za nabijanje velikog Lyona :lol: ako je sramota to sto je uzeo titulu pored najjace Barcelnoe ikad koja je jedna od najboljih ekipa ikad u fudbalu uopste i btw to vam je jedna od dvije titule prvaka koje ste uspjeli osvojiti zadnjih deset godina :lol: Ako je to sramocenje onda uredu fakat Mourinho je osramotio Real, nikada niste bili gori nego tada a sada reci nam koliko ti je godina? 10?

Vidim Osim me ponovo samara argumentima :lol: :lol:

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 06 dec 2018, 19:05

Recipročni tvojim postovima :urnebes:

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 06 dec 2018, 19:07

MA samo argumentovano...nemoj da ti se mozam pregrije od naprezanja da izgovoris toliko mudrosti...

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 06 dec 2018, 19:09

Naprežem se samo kad se.rem,tu je to negdje sa tvojom mudrošću.

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 06 dec 2018, 19:09

japa WroteColon a svako ko ima neki kliker u mozgu zna da ti igrac kojeg si otjerao kao nedovoljno dobrog za veliki klub ranije u chelseau sigurno nikad nece biti prva opcija za pojacanje u napadu, a on ga je bio primoran dovesti jer i Lukaku je bolji od nicega u napadu

Inače Lukaku iz 2014. i Lukaku iz 2017. su isti igrači, jer riječ napredak očigledno ne postoji :think:

I ne možeš reći otjerao, jer je doveden Diego Costa, nakon što je uzeo titulu s Atleticom, tako se ni Lukaku ne bi naigrao, a onda Everton uletio i to je to.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

2nd#Tripl3t #MSN
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 06 dec 2018, 19:10

japa WroteColon
let3 WroteColon@Japa

Jozun je doveo Pogbu, Mkhitaryana, Bailya, Zlatana, Lukakua, Matića, Lidelofa, Alexisa, Freda itd....pola tih igraca koje je doveo, više i ne koristi.
Istreslo se 350 miliona, a za šta? da bi se borio za 8 mjesto na tabeli ? to nije mjesto Uniteda....ali ni to nije najveci problem, vec igra i nacin na koji United igra u zadnje 3 sezone - a to je preloše za renome takvog kluba.
Pokušava se postaviti neka teza da je United bio u rangu nekog WBA prije dolaska Joze, pa mu je sad ko biva jako teško ga vrati u vrh i borbu za titulu.
I odmah se poteže neka komparacija sa Cityem i Pepom, ko biva njemu je lahko....on nasljedio vrhunski tim u cvijetu mladosti sa Bonyem, Navasom, Zabaletom, Clichyem, Negredom, Sagnom, Nasrijem, Mangalom i ostalim vedetama.

Zar se bori za osmo mjesto? Nisam znao da ako se nalazis na osmom mjestu da to znaci da se boris za isto...

Neki su njegov promasaj, neki su promasaj uprave. Poenta je da za razliku od Guardiole koji je svoj menadzemnt u Cityu i ljude od povjerenja birao jos dok je bio u Bayernu, Mourinho ima diletante koji ne mogu da dovedu njegove najvece zelje i onda dovede tog Lukakua koji se pripisuje njemu a svako ko ima neki kliker u mozgu zna da ti igrac kojeg si otjerao kao nedovoljno dobrog za veliki klub ranije u chelseau sigurno nikad nece biti prva opcija za pojacanje u napadu, a on ga je bio primoran dovesti jer i Lukaku je bolji od nicega u napadu...To je isto ko kad bi Alex Ferguson bio primoran da vrati Paula Pogbu kojeg je ispostavice se na kraju sa pravom nogirao iz Uniteda jer mu hitno treba vezni igrac a svi one koje zeli prije njega se ne mogu dovesti jer menadzement nije sposoban da ih dovede.

Guardiola nije nasliejdio vrhunski tim ali je nalsijedio tim koji ima nekoliko igraca svjetske klase, koji su kicma tima, igraci koji su osvojili sve osim LP i koji bi igrali u bilo kojoj ekipi svijeta, Mourinho takvih nije naslijedio i to je velika razlika. Taj krs koji ti spominjes u Cityu je i kostao Guardiolu u prvoj sezoni ali je on za razliku od Mourinha doveo sve sto zeli potrosio jos vise novca i sada je City tu gdje jeste a United je tu gdje jeste i tu je kraj svake price i mudrosti.

Hajd, evo recimo da je sve tacno što si napisao - opet je nedopustivo kako United igra ove sezone. Nedopustivo loše za takav klub.
Ovo mu je treća sezona, prošle sezone je napredovao, bio drugi iako 20 bodova iza Citya, ali ove sezone je težak fail.
24-25 omjer golova :damn: više primili nego što su postigli.

Mourinho ima diletante koji ne mogu da dovedu njegove najvece zelje ? pa jel ga neko natjerao da potpisuje ugovore i radi u istom klubu sa tim diletantima ;) ono Jozo s neke druge planete, tek došao u Englesku, nije jadnik znao s kim posla ima, pa ga nafatali na foru.

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 06 dec 2018, 19:19

SMR187 WroteColonPa realno :D Kad je onaj kloc Müller prije 3, 4 godine vrijedio 120mil samo na racun toga sto se uvijek nadje u pravo vrijeme na pravom mjestu.
A ne zna kasiku u ruci drzat

Kakav je ovo argument dan te yebo. :lol:

Slučajno je Muller zabijao golove i slučajno osvojio sa Njemačkom i Bayernom sve i samim tim slučajno je cijena bila 120mil. :lol:
1974---1975---1976---2001---2013

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 06 dec 2018, 19:24

japa WroteColon
SMR187 WroteColonjes jes, paja realan ko murinjove sanse da osvoji titulu s unitedom
harden WroteColonEo bas mi izadje na fb:
slika

I sta s ovom klocinom imas pricat poslije ovoga. Najveci debil koji je upisao slovo na ovom forumu

Debil sam slazem se, jedini veci debil od mene je tvoj tata koji nije koristio gumicu...

Ne bi samim tim ni tebe bilo ovane
♥ Manchester United Football Club ♥

#ForzaFiume

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 06 dec 2018, 19:24

Mokes WroteColon
japa WroteColon a svako ko ima neki kliker u mozgu zna da ti igrac kojeg si otjerao kao nedovoljno dobrog za veliki klub ranije u chelseau sigurno nikad nece biti prva opcija za pojacanje u napadu, a on ga je bio primoran dovesti jer i Lukaku je bolji od nicega u napadu

Inače Lukaku iz 2014. i Lukaku iz 2017. su isti igrači, jer riječ napredak očigledno ne postoji :think:

I ne možeš reći otjerao, jer je doveden Diego Costa, nakon što je uzeo titulu s Atleticom, tako se ni Lukaku ne bi naigrao, a onda Everton uletio i to je to.

Prekrizio ga Mourinho u superkupu poslije promasenog penala...

Naravno da nisu isti igraci, ali ocito ej procjena bila jos onda da on nikad nece biti top napadac te da ni 2017e nece biti top napadac i sada vidimo da je procjena bila tacna, Lukaku je samo solidan napadac nista vise od toga...

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 06 dec 2018, 19:25

Edit

Pogrešna tema :mrgreen:

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 06 dec 2018, 19:29

let3
Pa mislim da Mourinho ne bi ni dolazio u United da je znao da mu uprava nece biti sposobna dovesti sve sto zeli, uostalom ko bi takvo nesto ocekivao obzirom na kupovnu moc Uniteda? United igra lose ove sezone jasno je ko dan, ali uzrok te lose igre je puno dublji od same odgovornosti trenera uzrok je i stariji od dolaska Mourinha, ova ekipa i ne moze puno bolje od ovoga, naravno da igraju ispod nivoa realno oni su po kvaliteti peti a na osmom su mjestu...Pa rekao je Mourinho ove sezone od top ekipa svi su jaci nego sto su bili prosle osim Uniteda tako da je ovo ocekivano...
Zadnja izmjena: japa, dana/u 06 dec 2018, 19:31, ukupno mijenjano 1 put.

Pogba
Kontakt:

PostPostao/la Pogba » 06 dec 2018, 19:31

kuknjava kuknjava :urnebes:
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Shut up, go home and improve! -Gigi Buffon
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 06 dec 2018, 19:41

japa WroteColonlet3
Pa mislim da Mourinho ne bi ni dolazio u United da je znao da mu uprava nece biti sposobna dovesti sve sto zeli, uostalom ko bi takvo nesto ocekivao obzirom na kupovnu moc Uniteda? United igra lose ove sezone jasno je ko dan, ali uzrok te lose igre je puno dublji od same odgovornosti trenera uzrok je i stariji od dolaska Mourinha, ova ekipa i ne moze puno bolje od ovoga, naravno da igraju ispod nivoa realno oni su po kvaliteti peti a na osmom su mjestu...Pa rekao je Mourinho ove sezone od top ekipa svi su jaci nego sto su bili prosle osim Uniteda tako da je ovo ocekivano...

Buraz, npr. Emery je došao u još gore stanje. U klub koji je završio na 6-tom mjestu lani, u havariju koju je Wenger ostavio iza sebe, u klub sa još manjom platnom moci od Uniteda. I u Arsenalu ima diletanata koje navijaci tjeraju vec godinama.
Doveo par nekih nedokazanih igraca, plus fale mu najmanje 3-4 kvalitetnija igraca u svim linijama za ozbiljnije stvari...ali covjek ne kuka vec se bori kako zna i umije , ima neku igru i rezultat.

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 06 dec 2018, 20:10

let3 WroteColon
japa WroteColonlet3

Buraz, npr. Emery je došao u još gore stanje. U klub koji je završio na 6-tom mjestu lani, u havariju koju je Wenger ostavio iza sebe, u klub sa još manjom platnom moci od Uniteda. I u Arsenalu ima diletanata koje navijaci tjeraju vec godinama.
Doveo par nekih nedokazanih igraca, plus fale mu najmanje 3-4 kvalitetnija igraca u svim linijama za ozbiljnije stvari...ali covjek ne kuka vec se bori kako zna i umije , ima neku igru i rezultat.

Kakav ba rezultat ima Emery? Peti ej nakon 15 kola, ko zna koji ce biti na kraju sezone mozda bolji mozda i losiji to jos ne mozemo znati, Emery jos nema nikakav rezultat. Jedino sto se moze reci da trenutno bolje izgledaju nego pod Wengerom sto realno i nije neki podvig...

topnik1
Kontakt:

PostPostao/la topnik1 » 06 dec 2018, 20:22

Za istinu se dobija ban, a za trolanje se dobija podrska. To je to
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 06 dec 2018, 21:44

Zbog Paje, niko ne ismijava Torresa jer poredi Hazarda sa Salahom.

Natrag na “English Premier League”

Trenutno korisnika/ca: AshburtonG, Azpi, LlullSergio, MElloo, Osim13, SMR187 i 16 gostiju.