English Premier League

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%

Ukupno glasova: 244

ItsRamiz
Kontakt:

PostPostao/la ItsRamiz » 15 apr 2019, 14:12

United ove sezone u ligi prvaka samo jedan gol kuci zabio i to Felaini protiv YB

Rajaz
Kontakt:

PostPostao/la Rajaz » 15 apr 2019, 14:15

Fowl95 WroteColon
Rajaz WroteColon
Fowl95 WroteColonKoje silne povrede? Ozlijeđeni Bravo, Zinchenko i Fernandinho. Trenutno više Liverpoolu igrača fali.

Pa eto malo im je najbolji igrač ekipe bio ozlijeđen 90% sezone,

Mendy, Delph, Kompany, Fernandinho, Aguero u onom periodu kiksanja i tako to, ništa strašno slika

I izgurali su taj period uspješno. Sad im ne fali skoro niko, a valjda pričamo o onom šta se dešava sad.

Neigranjem Fernandinha i Aguera su kiksali protiv Chelsea, Palaca i Leicestera. Famoznih 7 bodova zaostatka za Liverpoolom.

Upravo to će im na kraju dohakati, kao i igra na 4 fronta.

Fowl95
Kontakt:

PostPostao/la Fowl95 » 15 apr 2019, 14:26

Rajaz WroteColon
Neigranjem Fernandinha i Aguera su kiksali protiv Chelsea, Palaca i Leicestera. Famoznih 7 bodova zaostatka za Liverpoolom.

Upravo to će im na kraju dohakati, kao i igra na 4 fronta.

Daj Bože :mrgreen:
Al nisam neki optimista, jer ako su do sad izdržali na prvom mjestu bez dosta bitnih igrača i najboljeg igrača, sumnjam da će sad ispustiti prednost kad su skoro pa kompletni.
City ima teži uzvrat u Ligi prvaka, finale FA cupa i jednu utakmicu više u ligi. Liverpool bi isto tako mogao kiksati u ligi zbog potencijalnog polufinala.
Ne znam, sve su opcije moguće, u ovom trenutku mislim da kao i na početku sezone City ima 80% šanse za naslov, a Liverpool 20%.
#imaizać'

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 15 apr 2019, 14:40

:njanjanja: To dare is to do :njanjanja:
#ThunderUp
----------------------
No papa, no papa, yes papa, Johnny.
----------------------
20.0 CLUB
----------------------
'Bout to cause a genocide so you can call me Hi—

Goretzka
Kontakt:

PostPostao/la Goretzka » 15 apr 2019, 15:23

Ne vidim zasto Burnley na domacem terenu ne bi mogao uz neku srecu otkinut bod Gradjanima. Takodjer ni Leicester nije bas tako lagan iako igraju na Etihadu. Njih ono i dobi Leicester cini mi se. Liverpool s druge strane nema fakat nigdje izgubit bodove vise, protivnici su smjesni. Jedino Wolwes na kraju al to ce bit loziona i lagana pobjeda. Plus treba dodat da City mora punom snagom na LP dok Pool i ne mora bas zapinjat protiv Porta.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 15 apr 2019, 15:27

Ma svi ti protivnici Citya su već u japankama po plažama,aBd inshAllah naši dobri prijatelji i ahbabi iz crvenog dijela Manchestera će zapeti na Old Traffordu, veliki je to klub ne smiju praviti šprdanciju od sebe protiv gradskog rivala, vidjeli smo na Etihadu prošle sezone taj karakter, pogotovo na domaćem terenu :kafa:

GGMU
#ThunderUp
----------------------
----------------------
20.0 CLUB
----------------------

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 15 apr 2019, 15:29

Osim13 WroteColonMa svi ti protivnici Citya su već u japankama po plažama,aBd inshAllah naši dobri prijatelji i ahbabi iz crvenog dijela Manchestera će zapeti na Old Traffordu, veliki je to klub ne smiju praviti šprdanciju od sebe protiv gradskog rivala, vidjeli smo na Etihadu prošle sezone taj karakter, pogotovo na domaćem terenu :kafa:

GGMU

patetično :puke:
skrrroz mi puca, bas me boli

ItsRamiz
Kontakt:

PostPostao/la ItsRamiz » 15 apr 2019, 15:31

Teska situacija za united ne znaju ni sami sta da rade

Ako izgube osvaja gradski rival ako pobjede osvaja liverpool plus se bore za ligu prvaka

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 15 apr 2019, 15:33

harden WroteColon
Osim13 WroteColonMa svi ti protivnici Citya su već u japankama po plažama,aBd inshAllah naši dobri prijatelji i ahbabi iz crvenog dijela Manchestera će zapeti na Old Traffordu, veliki je to klub ne smiju praviti šprdanciju od sebe protiv gradskog rivala, vidjeli smo na Etihadu prošle sezone taj karakter, pogotovo na domaćem terenu :kafa:

GGMU

patetično :puke:

Hejteru :kafa:

:ljepota:
#ThunderUp
----------------------
----------------------
20.0 CLUB
----------------------

Jack
Kontakt:

PostPostao/la Jack » 15 apr 2019, 15:33

ItsRamiz WroteColonTeska situacija za united ne znaju ni sami sta da rade

Ako izgube osvaja gradski rival ako pobjede osvaja liverpool plus se bore za ligu prvaka

Pa ako izgube od Citya a Arsenal dobije Watforda večeras, oni su popušili top4 jer će Arsenal poslije Watforda mlatnuti i Palas kući i to je to
Plus još imaju i protiv Čelzija igrat :lol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

ItsRamiz
Kontakt:

PostPostao/la ItsRamiz » 15 apr 2019, 15:37

gubi Arsenal veceras

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 15 apr 2019, 15:39

Ma koga boli klinac za Liverpool i titulu Unitedu se valja borit za Top 4 i spasavat sezonu da ne bi glave padale, neozbiljan je svako ko misli da će oni svjesno pustiti gas protiv Citya, nije ovo druga kantonalna liga BiH.
Samo Saraj'vo, samo Koševo, grmi stadion, ti si šampion!

16 Grand Slam Titles (10 RG, 3 USO, 2 WB, 1 AO), 30 Masters 1000 Titles, 75 Career Titles, Olympic Gold Medal

#LaDecima

Jack
Kontakt:

PostPostao/la Jack » 15 apr 2019, 15:40

Što ne bi bilo ništa čudno jel nego kažem da oni nemaju sad nekog izbora protiv Citya. Oni to moraju dobiti po svaku cijenu pa čak i po cijenu titule Liverpula. Jbga znam da će da ih boli ali tako je kako je.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 15 apr 2019, 15:40

hule_barca WroteColon
invincible1921 WroteColonPo meni je liverpool u prednosti jer City ima teze meceve, mada svaki mec je zeznut. Ako City dobije Spurse i United mislim da su onda 99.99% prvaci

Na papiru protivnici jesu teži, to stoji, ali zato sam i naveo primjer iz Pepove prošlosti, kada je imao hajmo reći približnu situaciju. Što se tiče Pijetlova, na Etihadu se City može obračunati sa svakim protivnikom, a naročito bez Harryja Kanea, ne vjerujem da Spursi mogu zaprijetiti, bez obzira šta se desi u Ligi prvaka. Najveći izazov će biti gostovanje na Old Traffordu, ali mislim da će Pep pročitati Oleovu taktiku te riješiti i taj meč, jer će to biti svojevrsno finale za Manchester City bez prava na pogrešku. Burnley je podigao formu i mogao bi predstavljati problem, naročito ako se City plasira u polufinale, pa će Pep biti na mukama sa sastavom. Leicester i Brighton ne bi trebali biti problematični. Liverpool je imao dvije velike šanse, kada su imali 7 bodova pred gostovanje na Etihadu i kada se City okliznuo protiv Svraka. To je općepoznati period Pepovog trošenja bodova, a kasnije kada uhvate formu u završnom dijelu sezone, teško im ko može stati na put.

Zar ti imas vremena za nesto drugo osim za moju rodicu? :P
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

QUARTERBACK
Kontakt:

PostPostao/la QUARTERBACK » 15 apr 2019, 15:41

bas je tegoba unitedu ako dobiju liverpool uzima titulu, ako izgube city ce uzet :rol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 15 apr 2019, 15:43

Zato gospoda iz Manchestera neće izgubiti utakmicu, moraju taj epitet zadržati
#ThunderUp
----------------------
----------------------
20.0 CLUB
----------------------

ItsRamiz
Kontakt:

PostPostao/la ItsRamiz » 15 apr 2019, 15:44

bodi123 WroteColonMa koga boli klinac za Liverpool i titulu Unitedu se valja borit za Top 4 i spasavat sezonu da ne bi glave padale, neozbiljan je svako ko misli da će oni svjesno pustiti gas protiv Citya, nije ovo druga kantonalna liga BiH.

bas zato sto nije druga kantonalna liga ovo je jos bitnije

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 15 apr 2019, 15:44

Uostalom United ima priliku na neki način vratiti Cityu za QPR i Kunov gol u 94. minuti koji ih je kostao titule, a i gradski su im rival bit će prcane svakako, nema teoretske sanse da ne odigraju na 100%, dobro će guzicu Pep morat oznojit da ih uzme
Samo Saraj'vo, samo Koševo, grmi stadion, ti si šampion!

16 Grand Slam Titles (10 RG, 3 USO, 2 WB, 1 AO), 30 Masters 1000 Titles, 75 Career Titles, Olympic Gold Medal

#LaDecima

Brokula
Kontakt:

PostPostao/la Brokula » 15 apr 2019, 15:47

bodi123 WroteColonUostalom United ima priliku na neki način vratiti Cityu za QPR i Kunov gol u 94. minuti koji ih je kostao titule, a i gradski su im rival bit će prcane svakako, nema teoretske sanse da ne odigraju na 100%, dobro će guzicu Pep morat oznojit da ih uzme

Arsenal bi Čelziju prodao 50 titula samo da Tottenham nijednom ne osvoji istu. Čisto sumnjam da je kod Uniteda stanje išta drugačije

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 15 apr 2019, 15:49

bodi123 WroteColonUostalom United ima priliku na neki način vratiti Cityu za QPR i Kunov gol u 94. minuti koji ih je kostao titule, a i gradski su im rival bit će prcane svakako, nema teoretske sanse da ne odigraju na 100%, dobro će guzicu Pep morat oznojit da ih uzme

Mogli bi im mrvicu vratiti za to + visi im LP, nema teorije da ne dadnu 200%.
skrrroz mi puca, bas me boli

Natrag na “English Premier League”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.