English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la nepoznat1 » 12 maj 2019, 19:26

Sage je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:97 bodova i ne uzeti titulu, to može samo jedan klub
Da..Liverpool...
Ali mi ćemo za njega navijati i kad do 2040-50 ne osvoje titulu a ne mijenjat klubove radi ovog il onog...
Bravo za vas. Sila ste. :thumbup:

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Fowl95 » 12 maj 2019, 19:28

Zašto vas čudi što ima sve više i više navijača Cityja? Klub je na vrlo visokom nivou već 10 godina i raste, logično da će s tim rasti i navijačka baza. Još je i Džeko igro za njih.
Let's talk about SIX baby!

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rajaz » 12 maj 2019, 19:32

''Prije svega moram čestitati i zahvaliti ekipi Liverpoola. Natjerali su nas da igramo i izvan svojih mogućnosti. Nevjerovatno, 98 poena, uzastopne titule''.

''Podigli smo standarde prošle sezone, a Liverpool nam je pomogao u tome. Morali smo dobiti 14 uzastopnih utakmica u nizu i nismo smjeli izgubiti nijedan bod. Ovo je najteža titula koju sam osvojio u karijeri".


Čestitke Liverpoolu na spektakularnoj sezoni,

gospoda iz Katalonije :kafa:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la jestamaji » 12 maj 2019, 19:33

Leaf je napisao/la:Stvarno katalonski luzeri :facepalm: vjerovatno i najveci svjetski luzeri imaju obraza da pisu o Liverpoolu :facepalm:
slika
:rol:
naravno.... kad se završi renoviranje dobiće opet finale

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la fera » 12 maj 2019, 19:37

BoixosNois1899 je napisao/la:
Pep Guardiola as manager:

581 Games
26 Trophies

3 La Liga
3 Supercopa
2 Copa del Rey
1 Tercera

3 Bundesliga
2 DFB-Pokal

2 Premier League
2 League Cup

3 CW Cup
3 Super Cup
2 UCL

A trophy won every 23 matches.
Kad se sjetim onih priča:"Ne bi se snašao u Engleskoj, lako mu je po Španiji i Njemačkoj osvajati." :rol:
trebao je doci u liverpool pa osvojit trofej kad je mangup :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la jestamaji » 12 maj 2019, 19:40

Fowl95 je napisao/la:Zašto vas čudi što ima sve više i više navijača Cityja? Klub je na vrlo visokom nivou već 10 godina i raste, logično da će s tim rasti i navijačka baza. Još je i Džeko igro za njih.
kod nas je par nerazumnih počelo navijati za taj katarski tim kad je džeko otišo tamo, srećom svi oni sa malo razuma se nisu dali zavesti na stranputicu

kad mi neko kaže katar oće mi maksuz nešto bit! ne znam da li ima ijedna zemlja od koje mi se više povraća ... toliko ima negativnog u vezi sporta a posebno fudbala što dolazi otamo ..... grozomorno! znam da se to neće desiti ali da im oće kako propasti to svjetsko pa makar ga nikad više ne gledo!
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 12 maj 2019, 19:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 12 maj 2019, 19:42

slika
šta reći, čekao sam sve dok Kompany nije podigao pokal da se slučajno Origi negdje neće zavući i ukrasti ga.
Bolja, kvalitetnija, dominantnija ekipa uzima titulu , mnogo veću i zaslužniju nego prošle sezone kad se uzmu u obzir svi uslovi u kojima se igralo.

Pep je uzimao tri u nizu u Španiji pa potom u Njemačkoj , dosljedno tome očekujem i nešto slično u Engleskoj. Cijenim da će iduća sezona biti lakša nego ova jer se uvodi VAR , a to znači sijaset manje golova iz offisde pa potom onih poslije sumnjivih situacija za sve ekipe u lige, a zna se na koga se tu najviše misli, te naravno ako bude imao sreće po pitanju povreda za razliku od ove sezone.

Badly fali najmanje jedan CB, neupitno DMF kojeg će vjerujem prvog dovest ovog ljeta , jer je Fernandinho ured umrAo.
ne očekujem nikakva velika imena jer od Aguera ne znaju dovesti igrača iz neke extra jake ekipe.
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

qaa18
Postovi: 3111
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: English Premier League

Post Postao/la qaa18 » 12 maj 2019, 19:47

BoixosNois1899 je napisao/la:
Pep Guardiola as manager:

581 Games
26 Trophies

3 La Liga
3 Supercopa
2 Copa del Rey
1 Tercera

3 Bundesliga
2 DFB-Pokal

2 Premier League
2 League Cup

3 CW Cup
3 Super Cup
2 UCL

A trophy won every 23 matches.
Kad se sjetim onih priča:"Ne bi se snašao u Engleskoj, lako mu je po Španiji i Njemačkoj osvajati." :rol:
pa fakat je prve sezone bio pogubljen, prošle sezone u prvom dijelu je iščupo 20 bodova u produženom vremenu, i ove kad je imao konkurenciju svaka čast tu se dokazao, a stvarno bajern i barsa, zar su njemačka i španija stvarno izaov, pa evo i englseka bez pula ne bi bila nikakav izazov uz malo sreće i supermašinu. što bi reko onaj jedan potis, lako je bit navijač sitija, budi navijač lestera.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la jestamaji » 12 maj 2019, 19:49

slijedeća stanica mu je psg :mrgreen:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la BoixosNois1899 » 12 maj 2019, 19:51

fera je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:
Pep Guardiola as manager:

581 Games
26 Trophies

3 La Liga
3 Supercopa
2 Copa del Rey
1 Tercera

3 Bundesliga
2 DFB-Pokal

2 Premier League
2 League Cup

3 CW Cup
3 Super Cup
2 UCL

A trophy won every 23 matches.
Kad se sjetim onih priča:"Ne bi se snašao u Engleskoj, lako mu je po Španiji i Njemačkoj osvajati." :rol:
trebao je doci u liverpool pa osvojit trofej kad je mangup :mrgreen:
Ne bi vam ni on pomogao :mrgreen:

Osvojiće Klopp sljedeće sezone jer ne vjerujem da će ovaj baš 3 zaredom uzeti, a Liverpool jedini može ugroziti ih.

Biće zanimljivo vidjeti kako će Klopp motivisati igrače za još jednu 90+ sezonu.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 12 maj 2019, 19:52

jestamaji je napisao/la:
Fowl95 je napisao/la:Zašto vas čudi što ima sve više i više navijača Cityja? Klub je na vrlo visokom nivou već 10 godina i raste, logično da će s tim rasti i navijačka baza. Još je i Džeko igro za njih.
kod nas je par nerazumnih počelo navijati za taj katarski tim kad je džeko otišo tamo, srećom svi oni sa malo razuma se nisu dali zavesti na stranputicu

kad mi neko kaže katar oće mi maksuz nešto bit! ne znam da li ima ijedna zemlja od koje mi se više povraća ... toliko ima negativnog u vezi sporta a posebno fudbala što dolazi otamo ..... grozomorno! znam da se to neće desiti ali da im oće kako propasti to svjetsko pa makar ga nikad više ne gledo!
Katar su PSGovi, City je od Ujedinjenih Arapskih Emirata...

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Derdiyok » 12 maj 2019, 19:55

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 12 maj 2019, 19:58

Rajaz je napisao/la:''Prije svega moram čestitati i zahvaliti ekipi Liverpoola. Natjerali su nas da igramo i izvan svojih mogućnosti. Nevjerovatno, 98 poena, uzastopne titule''.

''Podigli smo standarde prošle sezone, a Liverpool nam je pomogao u tome. Morali smo dobiti 14 uzastopnih utakmica u nizu i nismo smjeli izgubiti nijedan bod. Ovo je najteža titula koju sam osvojio u karijeri".


Čestitke Liverpoolu na spektakularnoj sezoni,

gospoda iz Katalonije :kafa:
Ništa drugo nisam ni očekivao od tebe :kafa: :salut:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 maj 2019, 20:08

Osim13 je napisao/la:Ne može se protiv najvećeg kluba iz Manchestera, jbg Pep svaka čast.
To isto da kažeš da je Željo najveći u Sarajevu :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Donnie Darko » 12 maj 2019, 20:14

Nadam se da će Liverpool osvojiti LP. Poslije ovakve sezone, obojica su zaslužili veliki trofej, umjesto da jedan bude proglašem prevarom na internetu, u ovom slučaju Klopp, doduše nije da to išta znači u stvarnom svijetu, ali eto, svejedno. Veličanstvne sezone dva najbolja trenera na planeti.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la jestamaji » 12 maj 2019, 20:26

japa je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:
Fowl95 je napisao/la:Zašto vas čudi što ima sve više i više navijača Cityja? Klub je na vrlo visokom nivou već 10 godina i raste, logično da će s tim rasti i navijačka baza. Još je i Džeko igro za njih.
kod nas je par nerazumnih počelo navijati za taj katarski tim kad je džeko otišo tamo, srećom svi oni sa malo razuma se nisu dali zavesti na stranputicu

kad mi neko kaže katar oće mi maksuz nešto bit! ne znam da li ima ijedna zemlja od koje mi se više povraća ... toliko ima negativnog u vezi sporta a posebno fudbala što dolazi otamo ..... grozomorno! znam da se to neće desiti ali da im oće kako propasti to svjetsko pa makar ga nikad više ne gledo!
Katar su PSGovi, City je od Ujedinjenih Arapskih Emirata...
ma znam, ali i jednima i drugima cure pare niotkud. teško može ko drugi pepa platiti

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la jestamaji » 12 maj 2019, 20:28

Donnie Darko je napisao/la:Nadam se da će Liverpool osvojiti LP. Poslije ovakve sezone, obojica su zaslužili veliki trofej, umjesto da jedan bude proglašem prevarom na internetu, u ovom slučaju Klopp, doduše nije da to išta znači u stvarnom svijetu, ali eto, svejedno. Veličanstvne sezone dva najbolja trenera na planeti.
da, skoro pa je 100% tako, sa opaskom da ima još par trenera koji znaju svoj poso ko i njih dva

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rajaz » 12 maj 2019, 20:29

Osim13 je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:''Prije svega moram čestitati i zahvaliti ekipi Liverpoola. Natjerali su nas da igramo i izvan svojih mogućnosti. Nevjerovatno, 98 poena, uzastopne titule''.

''Podigli smo standarde prošle sezone, a Liverpool nam je pomogao u tome. Morali smo dobiti 14 uzastopnih utakmica u nizu i nismo smjeli izgubiti nijedan bod. Ovo je najteža titula koju sam osvojio u karijeri".


Čestitke Liverpoolu na spektakularnoj sezoni,

gospoda iz Katalonije :kafa:
Ništa drugo nisam ni očekivao od tebe :kafa: :salut:
Navijat ću za vas i u finalu ako Dajku ili Salahu neće dodijeliti balon nakon toga. U protivnom će biti Tottenham :kava

qaa18
Postovi: 3111
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: English Premier League

Post Postao/la qaa18 » 12 maj 2019, 20:37

Barbarossa je napisao/la:
slika
šta reći, čekao sam sve dok Kompany nije podigao pokal da se slučajno Origi negdje neće zavući i ukrasti ga.
Bolja, kvalitetnija, dominantnija ekipa uzima titulu , mnogo veću i zaslužniju nego prošle sezone kad se uzmu u obzir svi uslovi u kojima se igralo.

Pep je uzimao tri u nizu u Španiji pa potom u Njemačkoj , dosljedno tome očekujem i nešto slično u Engleskoj. Cijenim da će iduća sezona biti lakša nego ova jer se uvodi VAR , a to znači sijaset manje golova iz offisde pa potom onih poslije sumnjivih situacija za sve ekipe u lige, a zna se na koga se tu najviše misli, te naravno ako bude imao sreće po pitanju povreda za razliku od ove sezone.

Badly fali najmanje jedan CB, neupitno DMF kojeg će vjerujem prvog dovest ovog ljeta , jer je Fernandinho ured umrAo.
ne očekujem nikakva velika imena jer od Aguera ne znaju dovesti igrača iz neke extra jake ekipe.
deder još dvije milijarde da ulože šejkovi i nema zime.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 12 maj 2019, 20:40

qaa18 je napisao/la: deder još dvije milijarde da ulože šejkovi i nema zime.
I drugi ulažu također monstruozne cifre , ne kapiram sta trebaju prestat ulagat da ih drugi stignu?
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.