English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 feb 2018, 00:23

The last time Chelsea won Champions League Man city were EPL champions, Chelsea had a poor season and finished outside top 4, Chelsea was managed by an italian coach, a short black player (midfielder) wore jersey 7 and the most expensive player in the squad a striker wore jersey 9 and he was from spain,
And Chelsea eliminated barca from #UCL


:kafa:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 13 feb 2018, 00:49

Barbarossa je napisao/la:
japa je napisao/la:[

Aubameyang i jeste panjina citiraj me slijedece sezone da vidimo hoces li se tako smijati kao sada...
Aguero sve što je pokazao to je u okvirima EPL, dok je jedan Auba i sa lošijim suigračima , trpao Bayernu, Realu, u EuropaLigi itd
A Aubameyang se pokazao van okvira Bundeslige zabio deestak golova u LP, a tu yebenu evropa ligu je Aguero davno osvojio...Vidjecemo kako ce se u okvirima EPL pokazati Gabonski Walcott...ne zaboravi da citiras moj post kao i svoj u kojem si poredio giganta Aguera sa ovom prevarom...

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 13 feb 2018, 00:57

Auba je toliko dobar da je u 29toj godini otišao u Arsenal, jedini klub koji se interesirao za njega. Osim Kine.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 13 feb 2018, 00:59

Dorcol je napisao/la:
japa je napisao/la:Dorcol

Pa ovde i pricamo o najboljima u istoriji, Ferguson je jedan takav zato i napominjem ove. Ne mozes sad porediti jednog Sevcenka koliko god on bio igracina i sve to i znacaj njegov za Milan porediti sa znacajem Messija za Barcelonu, nijedan od tih nabrojanih se ne moze porediti po znacaju za svoju ekipu sa Messijem. Oni jesu legende svojih klubova kao sto je Messi u Barceloni ali jednostavno nije njihov znacaj za te klubove i utjecaj isti kao Messijev u Barceloni, oni su bili uspjesan dio sistema dok se oko Messija gradio citav sistem te je stoga dosta bitniji za svoj klub od ovih.

Sto se tice Mourinha i Uniteda, ne pravi se pita od govana, Mourinho je realno dobio smijesnu ekipu, pa kud cees dalje kad je jedan Arsenal imao vise igraca top klase nego United kad ih je Mourinho preuzeo.
Prijatelju, ja i ne poredim znacaj Shevchenka za Milan sa znacajem Messija za Barcelonu, Messi je jedan ali je fakat da mu je znacaj bio ogroman. Ali ti si sam rekao da ti nije poznat jedan primer u istoriji da klub nakon odlaska igraca koji je obelezio jednu eru nastavi sa velikim uspesima. Ja sam ti dao nekoliko primera ih veruj mi an desetine. Ja ne mogu sada da nadjem 20 Barcelona i 20 Messija...Primeri su razliciti i uvek uvek i moze da se nadje neko "ali"...Shevchenko jeste obelezio jednu eru giganta fudbala kao sto je Milan, i svakako je bio ubedljivo najvazniji i najbolji igrac 7-8 godina uz Kaku kasnije i ne mozemo da kazemo da nije bio od neprocenjive vaznosti. Nakon odlaska Shevchenka klub ne da nije osetio to rezultatski, nego je, kao sto rekoh, iste godine postao SAMPION EVROPE. Oni, ako se secas, nisu njega zamenili na trzistu igracem pribliznog kvaliteta. Znaci, ne kurobecao se, bio i dalje u vrhu, nego otisao na vrh. Drugo, mi jos ne znamo kakva ce biti Barcelona nakon Messija, pa da poredimo, ti si dao prognozu, to je sada nebitno. Barcelona je jos dok Messi nije ni postao nosilac bila najbolji tim u Evropi ili medju 2-3 najbolja. Za Spaniju necu ni da pricam, dok se bude igrao fudbal Barcelona ce biti prvi ili drugi najbolji spanski tim, Messi sa tim nema veze.

Otisli smo mozda predaleko, ali svakako ostajem pri tome da je pad izuzetno veliki i da smo od odlaska Fergusona videli blize tituli Chelsea, Liverpool, Tottenham, Leicester i City nego UTD, neke sa trofejom, neke bez ali uz borbu do poslednje sekunde, sa trenerima koji uglavnom nemaju veliko iskustvo rada u ENG fudbalu, niti epskih uspeha generalno pa da prave toliku razliku u odnosu na Moyesa, Van Gaala ili Mourinha sa igracima koji nisu ale tolike da se za njima zaostaje toliko i to vec oko Nove godine.
Ja cijenim Sevcenka on jeste obiljezio jednu eru Milana ali opet kazem ti sto Artetitis kaze pojam dinastija, Milan nije bio Sevcenko kao sto je Barcelona Messi i to je poenta, Sevcenkovu eru mozes porediti sa Henryem u Arsenalu npr.

Ne znamo kakva ce biti ali istorija nam moze reci kakva ce vjerovatno biti. jesu oni bili veliki klub ali nisu bili bas toliko veliki...Ne zaboravi da je do Messijevog debija Barcelona za 60 i nesto godina otkako se igra takmicenje imala jednu titulu prvaka evrope a danas ih ima 5...to sve govori i opet ti kazem velike su sanse da oni narednih 20-30 godina nakon sto Messi ode ne osvoje nijednu titulu evropskog prvaka...Ja ne sporim da ce oni u spaniji uvijek biti u top 2 ili top3 ali sigurno vise nece biti toga da u 12 godina osvoje osam titula...
Zadnja izmjena: japa, dana/u 13 feb 2018, 01:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Brokula
Postovi: 30957
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 13 feb 2018, 01:03

QUARESMA 18<<< je napisao/la:The last time Chelsea won Champions League Man city were EPL champions, Chelsea had a poor season and finished outside top 4, Chelsea was managed by an italian coach, a short black player (midfielder) wore jersey 7 and the most expensive player in the squad a striker wore jersey 9 and he was from spain,
And Chelsea eliminated barca from #UCL


:kafa:
Stretching :urnebes:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la chily-rz » 13 feb 2018, 01:22

Lillard je napisao/la: Auba je toliko dobar da je u 29toj godini otišao u Arsenal, jedini klub koji se interesirao za njega. Osim Kine.
Kažu Lukas Moura došao u Totenhem trofeje osvajat :rol:

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 13 feb 2018, 01:28

chily-rz je napisao/la:
Lillard je napisao/la: Auba je toliko dobar da je u 29toj godini otišao u Arsenal, jedini klub koji se interesirao za njega. Osim Kine.
Kažu Lukas Moura došao u Totenhem trofeje osvajat :rol:
Lucas je back-up. 25 godina, prošle sezone 19 golova, 11 asista, 25 milijuna. Siguran sam da je bolji posao od Aubameyanga.
Al da, 110 milijuna na 2 devetke, Arsenal :clap:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la harden » 13 feb 2018, 01:33

Lillard je napisao/la: Lucas je back-up. 25 godina, prošle sezone 19 golova, 11 asista, 25 milijuna. Siguran sam da je bolji posao od Aubameyanga.
Al da, 110 milijuna na 2 devetke, Arsenal :clap:
Neki bi rekli da Lucas ima 29 godina i da su te dvije devetke Arsenal koštale 180mil. :kafa:

Danas je svaki igrač za 25mil dobar posao, nemoš fulati s takvima.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la chily-rz » 13 feb 2018, 01:40

Lillard je napisao/la:
Lucas je back-up. 25 godina, prošle sezone 19 golova, 11 asista, 25 milijuna. Siguran sam da je bolji posao od Aubameyanga.
Al da, 110 milijuna na 2 devetke, Arsenal :clap:
Otimali se za njega ali momak je odabrao perspektivni Totenhem,.

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la topnik1 » 13 feb 2018, 01:45

Lillard je napisao/la:
chily-rz je napisao/la:
Lillard je napisao/la: Auba je toliko dobar da je u 29toj godini otišao u Arsenal, jedini klub koji se interesirao za njega. Osim Kine.
Kažu Lukas Moura došao u Totenhem trofeje osvajat :rol:
Lucas je back-up. 25 godina, prošle sezone 19 golova, 11 asista, 25 milijuna. Siguran sam da je bolji posao od Aubameyanga.
Al da, 110 milijuna na 2 devetke, Arsenal :clap:
Oba igraca koje je Arsenal doveo su skuplja od Lucasa ali dakako i bolja dva igraca,ili mozda nisu bolji njih dvojica od Lucasa?

Lucas ce sa totenhemom osvojiti drvenu qitu,a Arsenal bar ugrabi koji kup,ali mi je bas drago da je Tottenhem dobro prosao,mogli su i Edina Viscu dovesti da im bude klupa za nekih 5 milioncica,pogledaj i njegovu statistiku prosle sezone i vidjet ces da nije losa za igraco koji bi dosao u kokosinjac sjedio na klupi,osvojio nista.Ali evo izgleda su izglasali da se od naredne sezone dodjeljuje pehar ekipama koje pobjede Arsenal,Liverpul,Manchester :urnebes: :urnebes:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 13 feb 2018, 02:07

Ovisi šta ti treba. Lucas nije igrao pored onakve sile igrača u PSGu, ne bi ni Lakazet vidio terena, pa i Auba bi na klupi sjedio kad smo već kod toga. Frajer je izabrao klub di će najviše igrat, možda bit i prva postava naredne sezone.

Opet o trofejima. Super, Arsenal uzeo 3 kupa, bolji su, svaka čast. Tottenham je mogao 25 godina bez važnog trofeja, mogu se strpit još godinu-dvije, ukoliko već ove sezone ne uzmu kup, s obzirom kako dobro igraju na Wembleyu. Stadion košta milijardu funti, najviše plaćen igrač prima 110k tjedno, i on se nađe izrugivat kako nema trofeja. Jedan Kolašinac prima više od Kane zaboga.
To što je Pochettino transformirao ovaj klub u 3 sezone je dovelo do ovakvog uzleta. Biće uvijek sprdanja oko trofeja, ali Tottenham je bio vreća go.vana zadnjih 25 godina, izuzev par sezona sa Baleom. Treći, drugi u ligi u 2 sezone. Sada će opet bit top 4. Novi stadion dolazi, biće para, doći će se na nivo Arsenala i Chelsea barem.

Alderweireld ne želi potpisat novi ugovor, dobro momčino, nećeš igrat, nećeš bit ni na klupi. Iako je najbolji stoper u ekipi. Dovedeni Sanchez i Foyth, 2 mlada prospekta, sve se radi planski ako Toby ode. A ako ode, otić će za dobru lovu. Uglavnom, sve oko njih je sada pozitivno i klub će samo rast, trofeji će doći, a onda će se rodit opet neki glupi argument.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 13 feb 2018, 02:28

:lol:

Sa Foythom i Sanchezom, ne samo da ce dostici Čelzi nego ce ih i prestici a trofeji ce dolaziti kao na traci :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Brokula
Postovi: 30957
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 13 feb 2018, 02:28

Igrate najbolji fudbal u zadnjih 100 godina, imate najbolje igrače od postanka kluba, a niste ni prismrdili nijednom trofeju, pa ni jadnim kupovima.
Mali ste klub, Real ili kome već zatreba napadač će vam opet pokupit najbolje igrače.

Godinama imate sudije na svojoj strani da je nekad smiješno i gledat, apsulutno ništa nije postignuto. Svaka čast na dobrom fudbalu, igro je i Arsenal prije 10 godina najbolji fudbal na svijetu pa su osvajali drvene kite
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 13 feb 2018, 02:54

Jack je napisao/la::lol:

Sa Foythom i Sanchezom, ne samo da ce dostici Čelzi nego ce ih i prestici a trofeji ce dolaziti kao na traci :rol:
Nije da sam očekivao smislenu raspravu s vama, ali ipak. Čitaj bolje. Novi stadion i TV prava, kao i NFL događaji, a i ostali će donijet klubu ogromne pare, i to će ih dovesti na nivo Arsenala i Chelsea što se tiče financija.

@Brokula
Prošle sezone Tottenham ispao u polufinalu kupa majstorskim golom Matića, jedini koji su iole izazvali Chelsea u ligi. Može bit da to znači bit blizu. Za Tottenham je jasno da je morao prodavat najbolje igrače, jer klub nije mogao zadržat najbolje igrače od odlaska u velike klubove. Ali da navijač Arsenala ismijava to, klub koji je financijski potkovan, a prodao 2 najbolja napadača zadnju deceniju Unitedu, a da ne spominjem odlazak "kapetana" Fabregasa. Smiješan argument s tvoje strane.

Hm, suci na strani Tottenhama. Pa ajde da nismo gledali derbi na Emiratesu i Mike Deana kako pomaže Arsenalu, ali :tokralju: :rol:

Ništa nije postignuto? Pa rekao bi da je puno toga postignuto s obzirom da će završit 3 godine zaredom u top 4, i da igraju LP redovno, što je nekad bilo nezamislivo za Tottenham. Trofeji tek trebaju doći. Ukoliko u iduće 2 sezone ne bude trofeja, reći ću da je to loše i da je moralo bolje. Ali zasada ide odlično.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la mirgerr » 13 feb 2018, 09:44

Nesto ne vidjeh da su se postavljale slike i video materijali jucerasnjih "horor" startova igraca West Broma, sta je rec?
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 13 feb 2018, 10:17

mirgerr je napisao/la:Nesto ne vidjeh da su se postavljale slike i video materijali jucerasnjih "horor" startova igraca West Broma, sta je rec?
Nisu igrali protiv citya
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
anell
Postovi: 21082
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anell » 13 feb 2018, 10:26

Nakon 2 odigrane utakmice sportsport.ba stručnjaci su počeli sa proglašavanjem flopova. :salut:
Pld W D L
38 26 12 0

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 13 feb 2018, 12:28

Brokula je napisao/la:Igrate najbolji fudbal u zadnjih 100 godina, imate najbolje igrače od postanka kluba, a niste ni prismrdili nijednom trofeju, pa ni jadnim kupovima.
Mali ste klub, Real ili kome već zatreba napadač će vam opet pokupit najbolje igrače.

Godinama imate sudije na svojoj strani da je nekad smiješno i gledat, apsulutno ništa nije postignuto. Svaka čast na dobrom fudbalu, igro je i Arsenal prije 10 godina najbolji fudbal na svijetu pa su osvajali drvene kite
Rece fan voajerove prcije :rol:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 13 feb 2018, 12:31

anell je napisao/la:Nakon 2 odigrane utakmice sportsport.ba stručnjaci su počeli sa proglašavanjem flopova. :salut:
Pa proglasili smo Seaman i ja Xhaku, Mustafija i Lacazeta flopovima prije nego sto su i potpisali :kafa: kao sto vidimo bez fule...ne moras biti strucnjak i cekati ih da odigraju da bi znao da ce biti promasaji...limitirani igraci se mogu lagano prepoznati.

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 13 feb 2018, 12:35

Ma nema vas dva razvaljujete cak i vas miljenik mourinho fula sa procjenom a vi nikad
Miljenik admina i ostale moderacije

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.