English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Feldmarschall » 19 jan 2018, 02:05

Ja sam pokušao približiti svoje viđenje, a najmanje što očekujem na forumu je da neko radi mene promijeni mišljenje. Ono što ipak volim vidjeti je da se stvari ili posmatraju u kontekstu u kojem su rečene ili da se citira tačno ono što sam rekao. Svejedno kako gledao na to, Mullera nikad nisam okitio forumskim epitetima tipa ublehe, prevare i tome slično. Ono što sam rekao, iza toga i stojim.
Guardiolino iskustvo sa Mullerom:
slika
slika

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jeftha » 19 jan 2018, 03:05

Jel Nica tužila Monaco?

Posto su ih ovi pokrali sa predumisljajem.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Brokula
Postovi: 30540
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 19 jan 2018, 03:34

Lillard je napisao/la:Alexis je bolji igrač od Mullera svakome osim kobasičarima. Nema tu daljnje rasprave.
I topnicima :!:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 19 jan 2018, 07:39

Muller je jako zahvalan igrac i ja takve igrace strasno cijenim. Mogu igrate sve u napadu, odlicno razumiju igru i ono kako ih trener postavi i da instrukcije oni to isprate do kraja... Ali ... ali ... klasom je daleko ispod Alexisa Sancheza. Postoje treneri koji smatraju da bi se u njihov sistem bolje uklopio Muller, sigurno, smijem se kladiti da ih je dosta manje u odnosu na one koji bi izabrali Sancheza. 400 miliona na platu i 15 milkica na racun Arsenala i nisi mogo bolje proci kakvog si igraca dobio :mrgreen: :salut:

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la miki_92 » 19 jan 2018, 11:04

Fernandinho has signed a two-year contract extension with Manchester City, committing his future to the Club until 2020.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Asteriks
Postovi: 14224
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 19 jan 2018, 11:05

U situaciji gdje je trziste preoskudno klasama ovdje se i dalje raspravlja da li ce to biti 400, 300 il event 250k. :rol:

Zadnji transfer gradjana najbilizi da se etiketira kao wc pojacanje je KDB. Od tada prodjose ev vec cetiri prelazna a najbolje sto su mogli izbiti je B. Silva.

Sada se fol brinu da li ce United za 4 sezone sa odstetom pljunuti 90, 103 il pak 110m. :urnebes:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Anoniman
Postovi: 1211
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Anoniman » 19 jan 2018, 11:19

Ma odavno se vecina stvari u nogometu,svodi na novac.
Dosta igraca kad hoce bolji ugovor,kao npr.Ramos kaze odo iz kluba.
Ako mu klub ne ponudi ono sto je zamislio,ponudit ce neko drugi.
Zao mi je navijaca Arsenala,Alexis je ok igrac ali kao covjek je nesto drugo...
Citam,DDG hoce da o ugovoru prica na ljetnoj pauzi...
Nece me iznenaditi ako bude trazio da ga puste u Real...

Avatar
Brokula
Postovi: 30540
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 19 jan 2018, 11:26

Ma kakav Sanchez, očekujem da nastavi formu iz Arsenala. Duša prodana
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 19 jan 2018, 12:32

Odlazak RvPa je stvarno tada pogodio Arsenal i sve simpatizere,

ali odlazak ovog haklera i to u vrijeme kad Arsenal ne može igrati gore nego što igra, nama dođe kao neka promjena...vjerovatno na bolje jer na gore ne može :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la miki_92 » 19 jan 2018, 12:56

David Ornstein @bbcsport_david

No developments expected today on Sanchez/Mkhitaryan. Still work to do as currently Mkhitaryan deal hasn't moved on & could yet go either way. Arsenal hopeful on that + Aubameyang. Talks continue. Malcom off - meetings held but eventually deemed too inexperienced #AFC #MUFC #BVB
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
harden
Postovi: 23302
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la harden » 19 jan 2018, 13:17

miki_92 je napisao/la:
Fernandinho has signed a two-year contract extension with Manchester City, committing his future to the Club until 2020.
I dalje mi nije jasno zasto Pep nije doveo sebi Weigla, nije da ne moze :hmmmmm:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 19 jan 2018, 13:20

Mozda nije dovoljno kvalitetan za City?
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 19 jan 2018, 13:26

Weigl je iz Bundesa znaci to je Bayernov igrac vec :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Brokula
Postovi: 30540
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 19 jan 2018, 13:45

Borussia Dortmund have said there's 'no contact' with Arsenal over Pierre-Emerick Aubameyang.
:lol: :lol: :lol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Feldmarschall » 19 jan 2018, 13:54

harden je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
Fernandinho has signed a two-year contract extension with Manchester City, committing his future to the Club until 2020.
I dalje mi nije jasno zasto Pep nije doveo sebi Weigla, nije da ne moze :hmmmmm:
Nije isključeno da će doći umjesto Yaye, iako se Fred i Seri spominju kao najozbiljnije opcije.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12649
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la nerkolfc » 19 jan 2018, 13:54

miki_92 je napisao/la:
David Ornstein @bbcsport_david

No developments expected today on Sanchez/Mkhitaryan. Still work to do as currently Mkhitaryan deal hasn't moved on & could yet go either way. Arsenal hopeful on that + Aubameyang. Talks continue. Malcom off - meetings held but eventually deemed too inexperienced #AFC #MUFC #BVB
Ne znam prati li iko od ovih tviterasa ovdje kakvi su odgovori navijača Arsenala kad ovaj lik nesto objavi. Pogledajte ako već niste, necete se pokajati :mrgreen:
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la miki_92 » 19 jan 2018, 13:59

nerkolfc je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
David Ornstein @bbcsport_david

No developments expected today on Sanchez/Mkhitaryan. Still work to do as currently Mkhitaryan deal hasn't moved on & could yet go either way. Arsenal hopeful on that + Aubameyang. Talks continue. Malcom off - meetings held but eventually deemed too inexperienced #AFC #MUFC #BVB
Ne znam prati li iko od ovih tviterasa ovdje kakvi su odgovori navijača Arsenala kad ovaj lik nesto objavi. Pogledajte ako već niste, necete se pokajati :mrgreen:
Orny memes = best memes :mrgreen:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Monolog » 19 jan 2018, 14:04

A šta Wenger planira u slučaju da dovede Aubameyanga? Uparit ga sa Lacazetteom? Po meni, bolje dovesti Malcoma, jer mnogo bolje odgovara i Arsenalu i Lacazetteu i mogao bi uskočiti u Sanchezove kopačke. Istina, Malcom nema iskustva, ali zna igrat fudbala. Ne bi me iznenadilo da na kraju godine pređe u neki jači tim i da onda Wenger sam sebe, po ko zna koji put, syebe što je "odugovlačio" ili tražio neka druga rješenja.

Što se tiče Mikija, nije on zaboravio igrat fudbal. U Unitedu i kod Mourinha nije išlo, ali možda bi išlo u Arsenalu. Ne treba ga tek tako prekrižiti. Mada, s obzirom da mu je Raiola menadžer, mišljenja sam da se nijedan klub neće usrećiti s njim. Al' to su neke stvari koje se dešavaju van terena.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Brokula
Postovi: 30540
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 19 jan 2018, 14:08

Monolog je napisao/la:A šta Wenger planira u slučaju da dovede Aubameyanga? Uparit ga sa Lacazetteom? Po meni, bolje dovesti Malcoma, jer mnogo bolje odgovara i Arsenalu i Lacazetteu i mogao bi uskočiti u Sanchezove kopačke. Istina, Malcom nema iskustva, ali zna igrat fudbala. Ne bi me iznenadilo da na kraju godine pređe u neki jači tim i da onda Wenger sam sebe, po ko zna koji put, syebe što je "odugovlačio" ili tražio neka druga rješenja.

Što se tiče Mikija, nije on zaboravio igrat fudbal. U Unitedu i kod Mourinha nije išlo, ali možda bi išlo u Arsenalu. Ne treba ga tek tako prekrižiti. Mada, s obzirom da mu je Raiola menadžer, mišljenja sam da se nijedan klub neće usrećiti s njim. Al' to su neke stvari koje se dešavaju van terena.
Malcolm je već otpisan ako nisi upratio. Borusija evo govori da Arsenal nije imao kontakta sa klubom.

Na kraju se neće realizovat nijedan transfer
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Monolog » 19 jan 2018, 14:14

Brokula je napisao/la:Malcolm je već otpisan ako nisi upratio. Borusija evo govori da Arsenal nije imao kontakta sa klubom.
Ma pročitah bruku nekih stvari; od toga da nije dovoljno iskusan (donekle stoji) do toga da je sam odbio prelazak u Arsenal. Šteta ukoliko je ova prva opcija u pitanju, jer bi to značilo da je "izgubljen" za sva vremena.

Mišljenja sam da Aubameyang i Lacazette ne mogu zajedno. I, zbog tog ne vidim zašto bi Arsenal dao 50 miliona za još jednog napadača. Logičnije bi bilo da dovedu Malcoma (znam, nisam zaboravio da je to skoro pa u sferi nemogućeg) i da izmuzu Mikija i dobit će mnooooogo balansiraniju ekipu. Sanchezov odlazak se ne bi osjetio u tolikoj mjeri, ma koliko da je Alexis kvalitetan igrač. Ne bi bio zamijenjen polovnjacima, već budućom zvijezdom (Malcom) i igračem koji sigurno ima još toliko toga za ponuditi (Miki).

Izmajmunisat će Wenger nešto, dovest će on jedno ime u januaru. Samo, bojim se da će to biti gašenje požara, a ne plansko dovođenje. :?
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.