English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la jelle » 14 jul 2019, 17:00

Novi Rio Ferdinand :kafa:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 14 jul 2019, 17:08

harden je napisao/la:ovaj Woodward je bas majstor :rol: i ko god dodje poslije njega imat ce yebeno tezak posao, svi traze po 100mil za kojeg god panja pitas
Ne branim Eda, slazem se da je tip zesci idiot. Ali koga dovesti evo? Znaci treba ti stoper, De Light je jbnu Barcu odbio, WHU za Diopa trazi 50 mil funti... imas Maguirea koji je dokazan u EPLu, zeli ga City i znas sta kupujes. Pa bolje I takvog platiti 60 mil (ne znam kakvi su bonusi) nego ostati na Smallu ili Jonesu, ili se kockati sa ybnim Umtitiem.

Mozda lik bude promasaj, nisam baba vanga na kraju krajeva ali je ovo do sada najlogicniji transfer nakon Rodria u EPLu. United jednostavno ne smije bez novog stopera u novu sezonu a rjesenje je, po meni, itekako dobro. Dobar igrac i dokazan. Vrijedi li cijene? Ne vrijedi realno niko danas ali ko te pita...
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 14 jul 2019, 17:39

Ima tamo jedan stoper kojeg možeš imat za 25 milijuna
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Belmin6 » 14 jul 2019, 17:51

Lillard je napisao/la:Ima tamo jedan stoper kojeg možeš imat za 25 milijuna
Tobi?

Pa kontam da su ga vec davno mogli zavrsiti da su htjeli. Ocito idu do kraja s Megvajerom, ako njega ne pokupe, onda ce Tobija.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 14 jul 2019, 18:22

Lillard je napisao/la:Ima tamo jedan stoper kojeg možeš imat za 25 milijuna
Najidealnija opcija ali godine i povrede ga cine za trenutni UTD rizicnim i previse.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
harden
Postovi: 23590
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la harden » 14 jul 2019, 18:51

Rooney88 je napisao/la: Ne branim Eda, slazem se da je tip zesci idiot. Ali koga dovesti evo? Znaci treba ti stoper, De Light je jbnu Barcu odbio, WHU za Diopa trazi 50 mil funti... imas Maguirea koji je dokazan u EPLu, zeli ga City i znas sta kupujes. Pa bolje I takvog platiti 60 mil (ne znam kakvi su bonusi) nego ostati na Smallu ili Jonesu, ili se kockati sa ybnim Umtitiem.

Mozda lik bude promasaj, nisam baba vanga na kraju krajeva ali je ovo do sada najlogicniji transfer nakon Rodria u EPLu. United jednostavno ne smije bez novog stopera u novu sezonu a rjesenje je, po meni, itekako dobro. Dobar igrac i dokazan. Vrijedi li cijene? Ne vrijedi realno niko danas ali ko te pita...
Ma ok sto se tice igracke kvalitete, ali Woodward je doveo United do toga da bi im Sarajevo trazilo 50mil za Hebibovica. Jednostavno lik nije za tog posla, ne zna pregovarati i dovoditi igrace bez da ih masno ne preplati.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
emir_
Postovi: 5757
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la emir_ » 14 jul 2019, 19:05

Docekali, u United idu za parama, u City za Uspjehom...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la SMR187 » 14 jul 2019, 20:51

Taj City u koji navodno neko ide zbog uspjeha :shock: je stvoren na igracima koji su trcali za parama.
O cemu pricas ?
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 14 jul 2019, 20:56

Rooney88 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Ima tamo jedan stoper kojeg možeš imat za 25 milijuna
Najidealnija opcija ali godine i povrede ga cine za trenutni UTD rizicnim i previse.
Je on imao jedne sezone problema s povredama, al nigdje veze, najbolji stoper lige uz Van Dijka.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 14 jul 2019, 21:06

harden je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la: Ne branim Eda, slazem se da je tip zesci idiot. Ali koga dovesti evo? Znaci treba ti stoper, De Light je jbnu Barcu odbio, WHU za Diopa trazi 50 mil funti... imas Maguirea koji je dokazan u EPLu, zeli ga City i znas sta kupujes. Pa bolje I takvog platiti 60 mil (ne znam kakvi su bonusi) nego ostati na Smallu ili Jonesu, ili se kockati sa ybnim Umtitiem.

Mozda lik bude promasaj, nisam baba vanga na kraju krajeva ali je ovo do sada najlogicniji transfer nakon Rodria u EPLu. United jednostavno ne smije bez novog stopera u novu sezonu a rjesenje je, po meni, itekako dobro. Dobar igrac i dokazan. Vrijedi li cijene? Ne vrijedi realno niko danas ali ko te pita...
Ma ok sto se tice igracke kvalitete, ali Woodward je doveo United do toga da bi im Sarajevo trazilo 50mil za Hebibovica. Jednostavno lik nije za tog posla, ne zna pregovarati i dovoditi igrace bez da ih masno ne preplati.
Nazalost mislim da je to nepovratno unisteno. Ko god dodje poslije Eda, a nadam se da ce ubrzo neko, ce imati isti problem. Ako United zeli igraca isti ce automatski vrijediti 50+ miliona,ne mislim ovdje na Maguirea konkretno da se razumijemo. Ed je transfer politiku kluba privatizovao do nivoa gdje se ponasa kao da igra igricu recimo. To ce i DoFu koji dodje stvoriti sigurno mnogo problena u pregovorima. Doduse vidim da i samo trziste nenormalno talasa, odigras jednu dobru sezonu i odmah 70-80-100 miliona vrijedis, nema smisla ali je tako.

@Lillard
Slazem se ja upotpunosti s tobom, Toby je ponajbokji stoper lige ali razumijem i zasto United ne ide po njega. 3/4 Stopera koje imamo su nam redovno u bolnici a pozicija gori. Tesko se tu odluciti za Tobya bez obzira koliko kvalitetan bio.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
harden
Postovi: 23590
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la harden » 14 jul 2019, 21:09

Rooney88 je napisao/la: Nazalost mislim da je to nepovratno unisteno. Ko god dodje poslije Eda, a nadam se da ce ubrzo neko, ce imati isti problem. Ako United zeli igraca isti ce automatski vrijediti 50+ miliona,ne mislim ovdje na Maguirea konkretno da se razumijemo. Ed je transfer politiku kluba privatizovao do nivoa gdje se ponasa kao da igra igricu recimo. To ce i DoFu koji dodje stvoriti sigurno mnogo problena u pregovorima. Doduse vidim da i samo trziste nenormalno talasa, odigras jednu dobru sezonu i odmah 70-80-100 miliona vrijedis, nema smisla ali je tako.
Pa to sam i ja rekao, dosta nezahvalna situacija i za onog ko dodje poslije Eda, ne treba ocekivati nikakav mega napredak sto se tice toga. Navijacima Uniteda se jedino za nadati da ce onaj poslije Eda dovoditi i dobre igrace, a ne samo skupe.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 jul 2019, 21:15

Lillard je napisao/la:Ima tamo jedan stoper kojeg možeš imat za 25 milijuna
Levy će prije prihvatiti 25 od Rome na rate na 5 godina nego 50 od Uniteda odjednom :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Policeman » 14 jul 2019, 22:47

Sa 30g visoka plata i ugovor na 3 ili 4g. su mislim njegova zelja sto je "mozda" odbilo United ako su ga i zeljeli nakon sto je Ole dobio stalan posao

Da je Jose na klupi on bi vjerovatno vec bio igrac Uniteda ali njegovim otkazom je interes ohladio a Ole ocito ima druge ideje
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la scorpy » 15 jul 2019, 10:11

https://www.mirror.co.uk/sport/football ... y-18210938

Mogli ga dobit 20x jeftinije

Sir Alex Ferguson had put his compatriot onto the scent by predicting Maguire would turn into a world-beater and suggested he make a move for him.

The defender would have cost the Red Devils a mere £4million, and Moyes instructed Manchester United's scouting team to keep an eye on him on Ferguson's instruction

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la scorpy » 15 jul 2019, 10:20

Arsenal look set to miss out on Nabil Fekir - because they cannot sell Mesut Ozil .

The Gunners have been linked with Fekir, who was set to move to Liverpool last summer before the deal fell through.

Now L’Equipe is reporting that Arsenal have made their interest known - but have also made it clear they cannot afford to sign him while Ozil is still on the books at the Emirates, according to Inside Futebol

Arsenal are ready to offload £350,000-a-week midfielder Ozil and are even prepared to pay part of his wages to help push through a loan or permanent deal.

But the Gunners are understood to have received no offers so far.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 15 jul 2019, 13:59

Odakle Junajtedu pare za Magueira hm ne sjecam se da su nekog prodali pa da pokriju taj transfer
FFP ce imati posla ovdje
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Brokula
Postovi: 31002
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 15 jul 2019, 14:02

7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 15 jul 2019, 14:10

Barbarossa je napisao/la:Odakle Junajtedu pare za Magueira hm ne sjecam se da su nekog prodali pa da pokriju taj transfer
FFP ce imati posla ovdje
Jah, ovi u Unitedu zaboravili na FFP pa trose a ustvari ne mogu...
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Anoniman » 15 jul 2019, 14:18

Nemoj se ti brinuti sa united,tamo je bar taj dio transfer politike ok da nikad nemaju pravih problema sa ffp...
Otici ce sigurno npr rojo,darmian,smoll ili jones..
Bitno je dogovorit sve sa maguierom..
Sve receno za Eda je istina,medjutim united ne igra ligu prvaka to vam je odmah vise love za igraca,bolji ugovor da ne ode negdje drugo..
Sta je tu je,ja sam maguera pokusa dovesti na fm u united lik nece,nema sanse

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 15 jul 2019, 15:55

scorpy je napisao/la:Arsenal look set to miss out on Nabil Fekir - because they cannot sell Mesut Ozil .

The Gunners have been linked with Fekir, who was set to move to Liverpool last summer before the deal fell through.

Now L’Equipe is reporting that Arsenal have made their interest known - but have also made it clear they cannot afford to sign him while Ozil is still on the books at the Emirates, according to Inside Futebol

Arsenal are ready to offload £350,000-a-week midfielder Ozil and are even prepared to pay part of his wages to help push through a loan or permanent deal.

But the Gunners are understood to have received no offers so far.
Ma ko će tu splačinu dovesti? Iscijedit će Arsenal do kraja ugovora, onda će otići u Tursku i tamo biti jedan od najlošijih kao i u Arsenalu
Kreator šansi koje niko nikad ne vidi :urnebes:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.