English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
emir_
Postovi: 5755
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la emir_ » 07 jul 2019, 11:54

Opravdali ulozeno:

slika

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Anoniman » 07 jul 2019, 12:05

City pokaze interes za igraca,a United ga dovede i obicno to bude promasaj...
Vidjet cemo je li isto i sa Maguire-om...

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bega_afc » 07 jul 2019, 12:43

emir_ je napisao/la:Opravdali ulozeno:

slika
slika
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bodi123 » 07 jul 2019, 12:58

Rodrigo je nadogradjena verzija Fernandinha. Strasno pojačanje fakat. Za Cancela se suska i ako on dodje Danilo će otići, i Otamendi je na izlaznim vratima tako da će trebati i neki stoper jos, i mislim da je to to. Ofanzivno ne treba nista dirati jer je za očekivati dodatne napretke Sterlinga i Bernarda, naravno ako Sane ostane a vjerujem da ostaje.

Bit će City jos jači naredne sezone ako KDB ostane zdrav, ne treba zaboravit da je lik haman pa cijelu proslu sezonu propustio a ono malo sto je igrao igrao je rovit i nikakav. Mislim da će ligu uzet lakse od očekivanog, a u LP mora bolje, polufinale je minimum, nadam se da je Ćelavi bar nesto naučio od ove sezone.

Ederson
Walker Laporte Stones Mendy
Rodrigo Fernandinho
Bernardo KDB Sterling
Aguero

kako ovo izgleda jako, al tesko da će Pep igrat u ovoj formaciji
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Mokes » 07 jul 2019, 13:44

bodi123 je napisao/la:nadam se da je Ćelavi bar nesto naučio od ove sezone.
i
Ljudski je nadati se. Opet će on po svome i vjerovatno opet zijaniti, iako ima tim za osvajanje.

Što se lige tiče, vidjećemo kakav motiv će imati, jer su uzeli 200 bodova u zadnje 2 sezone. Teško je pronaći onaj isti motiv kao u prethodne dvije sezone. Pomaže im to što je Liverpool jedini ozbiljan konkurent.

U Barci mu je 4. sezona bila i najlošija, jedino je kup osvojen. Slaba je to utjeha za onaj dream team.

Samo mi nije jasno kako se City ne spominje u vezi s de Ligtom. Krojen je za Pepov sistem.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

qaa18
Postovi: 3111
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: English Premier League

Post Postao/la qaa18 » 07 jul 2019, 13:53

Barbarossa je napisao/la:
ItsRamiz je napisao/la:slika

@besko stae rec?
bukvalno ne vidim problem , City je počeo s ulaganjima kad su cijene otišle u nebo. Ovdje treba uzeti u obzir inflaciju i ubaciti transfere ostalih ekipa od 2000 do 2009 ,pa da se vidi koliko su ostali skrhali ,vjerovatno više nego City
ko brani ostalima da ulažu, koliko para toliko muzike, još ako trener zna svirati a pep ocigledno zna, eto united i psg ulažu približno ali imaju slabe svirače.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
emir_
Postovi: 5755
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la emir_ » 07 jul 2019, 13:55

bodi123 je napisao/la:Rodrigo je nadogradjena verzija Fernandinha. Strasno pojačanje fakat. Za Cancela se suska i ako on dodje Danilo će otići, i Otamendi je na izlaznim vratima tako da će trebati i neki stoper jos, i mislim da je to to. Ofanzivno ne treba nista dirati jer je za očekivati dodatne napretke Sterlinga i Bernarda, naravno ako Sane ostane a vjerujem da ostaje.

Bit će City jos jači naredne sezone ako KDB ostane zdrav, ne treba zaboravit da je lik haman pa cijelu proslu sezonu propustio a ono malo sto je igrao igrao je rovit i nikakav. Mislim da će ligu uzet lakse od očekivanog, a u LP mora bolje, polufinale je minimum, nadam se da je Ćelavi bar nesto naučio od ove sezone.

Ederson
Walker Laporte Stones Mendy
Rodrigo Fernandinho
Bernardo KDB Sterling
Aguero

kako ovo izgleda jako, al tesko da će Pep igrat u ovoj formaciji
Dobro zapazanje. Nakon dolaska Rodriga smatram da ce Fernandinho biti koristen kao stoper i DM iz drugog plana kada Rodri krene naprijed jer mu je to i svojstveno. Ne treba zaboraviti Fodena koji ce ove sezone zablistati i dobiti svoje mjesto prije D.Silve koji ce svoju zadnju sezonu ispratiti sa ne tako velikom ulogom i tako otici u legendu.

Ederson
Walker Fernandinho Laporte Angelino
Rodrigo Foden
Bernardo KDB Sterling
Jesus

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 07 jul 2019, 14:39

Alexis Sanchez is set to miss the start of the Premier League season.
Srce mi se cepa :plac:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 07 jul 2019, 14:45

bodi123 je napisao/la:
Ederson
Walker Laporte Stones Mendy
Rodrigo Fernandinho
Bernardo KDB Sterling
Aguero

kako ovo izgleda jako, al tesko da će Pep igrat u ovoj formaciji
ništa to , sumnjam da bi protiv prajm Barce ovako igrao ,kamoli protiv protivnika gdje 80% utakmice konstatno napadaju, od 50 utakmica u sezoni imaju 4 ukupno gdje se moraju malo više braniti.

Rodrigo je novi Busquets , misim da preciznijeg opisa nema
Sjećaš se kad smo ti i ja pisali nešto o Walkeru poslije onih utakmica sa Spursima :hmmmmm: igračina je nema šta,ali kad ispadne to budu obično golovi ili gol prilike (Son cirka 3 puta) , baš zbog sličnih situacija bi bilo šteta da ne uhvate Cancela, držim da je bolji i 1 na 1 , a i ofanzivno, ja se yebote ne sjećam da su Walker i Danilo imali i jednu asistenciju ove sezone, k'o da štoperi igraju desnog beka, a gledao sam kasete od Cancela , znaš kakav je :njanjanja: kao Alves u najboljim danima.
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rajaz » 07 jul 2019, 14:48

bodi123 je napisao/la: Ederson
Walker Laporte Stones Mendy
Rodrigo Fernandinho
Bernardo KDB Sterling
Aguero

kako ovo izgleda jako, al tesko da će Pep igrat u ovoj formaciji
Nijedne klase u zadnjoj liniji, fali tu igrača.

I naravno da neće igrati ovako

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 07 jul 2019, 14:50

Rajaz je napisao/la: Nijedne klase u zadnjoj liniji, fali tu igrača.

I naravno da neće igrati ovako
Laporte je igračina , ne bih rekao da nema klase. U svijetu nema par štopera za koje možeš sigurno reći da su bolji od njega.
Ajd o ostalim bi se dalo diskutirati.
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Gunner4 » 07 jul 2019, 14:53

emir_ je napisao/la:Opravdali ulozeno:

slika
Kapiten, lider, ledjend :tokralju: :ljepota:

Fakt: Trofejniji kapiten u Arsenalu od Hanrya, Fabregasa, Van Persia zajedno :bow: :bow:
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
anell
Postovi: 21085
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anell » 07 jul 2019, 14:59

Ne može ta veza posoliti Guenduziju-Xhaki-Ozilu. Dodaj još Mikija ili Fraser ako dođe....
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bodi123 » 07 jul 2019, 15:08

Barbarossa je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:
Ederson
Walker Laporte Stones Mendy
Rodrigo Fernandinho
Bernardo KDB Sterling
Aguero

kako ovo izgleda jako, al tesko da će Pep igrat u ovoj formaciji
ništa to , sumnjam da bi protiv prajm Barce ovako igrao ,kamoli protiv protivnika gdje 80% utakmice konstatno napadaju, od 50 utakmica u sezoni imaju 4 ukupno gdje se moraju malo više braniti.

Rodrigo je novi Busquets , misim da preciznijeg opisa nema
Sjećaš se kad smo ti i ja pisali nešto o Walkeru poslije onih utakmica sa Spursima :hmmmmm: igračina je nema šta,ali kad ispadne to budu obično golovi ili gol prilike (Son cirka 3 puta) , baš zbog sličnih situacija bi bilo šteta da ne uhvate Cancela, držim da je bolji i 1 na 1 , a i ofanzivno, ja se yebote ne sjećam da su Walker i Danilo imali i jednu asistenciju ove sezone, k'o da štoperi igraju desnog beka, a gledao sam kasete od Cancela , znaš kakav je :njanjanja: kao Alves u najboljim danima.
U zavrsnici LP bi po meni morao ovako igrati. Pogotovo protiv ekipa tipa Liverpool ili Real koje te pregaze tempom i kontrama ako se previse otvoris.
Rodrigo i Fernandinho bi pravili dar mar na sredini, obojica umiju fantastično kontrolisati tempo a i igrati defanzivu. Vjerujem da bi odlično nadopunjavali i pokrivali jedan drugog, a nije im strano ni povući loptu i dati pas naprijed kroz linije. David Silva se u ovoj sezoni mora limitirati i dati mu samo odredjena uloga protiv slabijih ekipa. Naravno da neće ovako igrati protiv Burnleya i Brightona jer nema smisla, al s jačim definitivno ovo mi je najbolja opcija sad kad je tu Rodri.

Da, to i meni ne ide u glavu s Walkerom. Nema beka na svijetu s jačim plućima i boljim fizikalijama, lik bi mogo 3 dana trčat od gola do gola, a i tehnika mu je sasvim dobra, u Spursima je bio jedan od najboljih bekova sto se tiče ofanzivnog dijela i imao bas pun k asistencija, kod Pepa mu je uloga drugačija, dosta defanzivnija a i zna ulaziti u sredinu često pa asistencije izostaju, problem su ovi kiksevi kojima je fakat sklon. Zna ispast bas glupo i nerezonski iz čista mira, iako je do tad igrao perfektnu utakmicu. Volio bih i ja da dodje Cancelo pa nek se pobiju vala za mjesto startera, zdrava konkurencija je uvijek dobra stvar.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la harden » 07 jul 2019, 15:12

Zaboravite na te sastave sa duplim pivotom kod Pepuna.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 07 jul 2019, 15:14

bodi123 je napisao/la:. Volio bih i ja da dodje Cancelo pa nek se pobiju vala za mjesto startera, zdrava konkurencija je uvijek dobra stvar.
badi , kad za nekog daju 50mil funti čini mi se , taj je odmah starter :mrgreen:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bodi123 » 07 jul 2019, 15:22

Barbarossa je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:. Volio bih i ja da dodje Cancelo pa nek se pobiju vala za mjesto startera, zdrava konkurencija je uvijek dobra stvar.
badi , kad za nekog daju 50mil funti čini mi se , taj je odmah starter :mrgreen:
Pa i Walkera su platili 50 m funti il koliko već :mrgreen:
Rajaz je napisao/la:
Nijedne klase u zadnjoj liniji, fali tu igrača.
Laporte čista klasa. Nema 5 stopera boljih od njega trenutno.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 07 jul 2019, 15:44

anell je napisao/la:Ne može ta veza posoliti Guenduziju-Xhaki-Ozilu. Dodaj još Mikija ili Fraser ako dođe....
Valja Liverpulu izgubiti odmah treće kolo. Žao mi ih al eto, takav je fusbal
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
anell
Postovi: 21085
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anell » 07 jul 2019, 15:45

Jack je napisao/la:
anell je napisao/la:Ne može ta veza posoliti Guenduziju-Xhaki-Ozilu. Dodaj još Mikija ili Fraser ako dođe....
Valja Liverpulu izgubiti odmah treće kolo. Žao mi ih al eto, takav je fusbal
Tu gube titulu.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 07 jul 2019, 15:46

anell je napisao/la:
Jack je napisao/la:
anell je napisao/la:Ne može ta veza posoliti Guenduziju-Xhaki-Ozilu. Dodaj još Mikija ili Fraser ako dođe....
Valja Liverpulu izgubiti odmah treće kolo. Žao mi ih al eto, takav je fusbal
Tu gube titulu.
Vrlo vjerovatno.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.