English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la miki_92 » 10 jan 2019, 19:29

i ultra skrtog vlasnika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la TonySosa » 10 jan 2019, 19:30

Nema para, a svi jedu triput na dan.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 10 jan 2019, 19:33

miki_92 je napisao/la:i ultra skrtog vlasnika
To stoji, ali bogami su trošili. 2 napadača za 110 milijuna, ko im je kriv što jedan sjedi na klupi. Ili što Ozil ima 350k, Kolasinac 150k i slično. Znamo da su City i United priča za sebe što se para tiče u ovoj ligi, čak i Chelsea je oslabio, ostali se krpaju, ko i Liverpool, da nisu prodali Coutinha pitao bi te ja da bi potrošili onoliko.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16536
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la gaston » 10 jan 2019, 19:46

Rooney88 je napisao/la:
gaston je napisao/la:
Over the last few weeks it's really becoming clear how much better the best are compared to the rest in English football:

Tranmere 0-7 Spurs
Man City 7-0 Rotherham
Man City 9-0 Burton
Liverpool 5-1 Arsenal
Preko koje stele si moderator? :mrgreen: :mrgreen:
Demokratija. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la miki_92 » 10 jan 2019, 19:59

Lillard je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:i ultra skrtog vlasnika
To stoji, ali bogami su trošili. 2 napadača za 110 milijuna, ko im je kriv što jedan sjedi na klupi. Ili što Ozil ima 350k, Kolasinac 150k i slično. Znamo da su City i United priča za sebe što se para tiče u ovoj ligi, čak i Chelsea je oslabio, ostali se krpaju, ko i Liverpool, da nisu prodali Coutinha pitao bi te ja da bi potrošili onoliko.
stoji da su trosili, ali ako zelis da se izvuces iz ovih govana i igras LP valja potrositi jos

ovako si doveo novog trenera i svezao mu ruke i cekas da ti s neba padne top4
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 10 jan 2019, 20:20

gaston je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la: Preko koje stele si moderator? :mrgreen: :mrgreen:
Demokratija. :mrgreen:
Ti i Sarmelino ste najviše profitirali od te demokratije :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Asteriks
Postovi: 14311
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 10 jan 2019, 20:35

Lillard je napisao/la:Arsenal ima nerazumno visoku platnu listu, potrošenih blizu 300 milijuna u zadnje 3 godine i pitaju se zašto para nema
Koliko sam informisan, Arsenal zadnjih sezona posluje profitabilno + pogledaj procenat klupskih prihoda koji izdvaja na place uposlenika... Msm da nema nesto pretjerano alarmantno.

Trositi moras kao sto moras imati visok platni plafon. Danas ti jedan Lukaku (solidan napadac) uzima 200k. Trziste je oskudno klasom pa moras rizikovati.

Cudno jest da Ozil ima velike cifre jer je pravu konstantu imao 2015/16. Opet, i takav zadnje dvije sezone na intervale je pokazivao klasu. Sada, sve je do novog managera kojem treba vremena da poslozi stvari i refresuje platnu listu ali, i na toj listi ponovo mora biti mjesta za 300k, 200k isl. ako ciljas top domete.

Morate shvatiti da na dasnasnje uvjete pojam nerazumno, troskali... ima drugcije znacenje. Prije bih rekao - u korak sa vremenom.

Sada, glavni razlog oskudice sredstava kluba koji biljezi profit je stvar za dublje analize.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 10 jan 2019, 20:47

Lištica vazda lupa k'o Maxim po diviziji.
slika

Šta je ovde nerazumno kad je Arsenal u pitanju?
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 10 jan 2019, 21:29

majestic24 je napisao/la:De pustite te bavarske kobasicare....to su yebene cicije. Za sve pitaj,ali za pare ne. Citavu historiju zive na ledjima drugih klubova iz BL. Njima je bitno da osvoje Bundesku i to je to.Zadnjih 15 godina ,90% igraca sto su doveli to je bilo od rivala iz Bundeslige. Balack,Ze Roberto,Frings,Van Buyten,Podolski,Klose,Pizzaro,Goetze,Lewa,Jansen,Borowski,Mario Gomez,Luis Gustavo,Neuer,Mandzukic,Dante,Rode,Kimich,Hummels....i jos mnogi drugi.

Svi ovi igraci su bili top klasa u svojim klubovima i vecina njih bi bila konkurentna Bayernu da ih nisu dovodili kobasicari sebi.
Dobro nije sad da sam advokat Bayerna ali kakva skrtost? Zasto bi placali igraca 70 milona ako ga mogu dobiti za 30? Nije to skrtost to je pametno poslovanje, skrtost je kada ko Arsene Wenger ne das 30 miliona za buducu svjetsku klasu koju rival iz lige kupi za 35 i yebe te sa njim godinama...

Iako sam i sam bio pristalica toga da Bayern ima tamo monopol sto je u neku ruku i tacno ali mislim da je to ipak malo prenapuhano. Niko ne moze natjerati Pavarda npr. da ode u Bayern umjesto u United, cak i ako se vodimo logikom koja moze imati smisla da njemacki klubovi radije prodaju Bayernu jeftinije vodeci se logikom da je za ligu i njen rejting (a samim tim i za te klubove) bolje da dobri igraci ostaju u njoj pa cak i pod cijenu da postanu Bayernovi nego da idu "rivalske" lige opet na kraju igrac sam bira. Pavard ako ne zeli ne moze ga ni Stutgart ni Bayern natjerati da tamo ode umjesto u Premiership. Potcjenjuje se Bayern, to je klub koji ej u zadnjih deset godina najuspjesniji u LP uz Real i Barcelonu, konstantno su u zavrsnicama, naravno da je jedna od top destinacija za vrhunske igrace, a i cisto sumnjam da bas puno skrtare na platama. Uostalom imamo dosta primjera ponajboljih igraca lige koji su otisli u druge top timove a ne Bayern.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Hendo » 10 jan 2019, 21:32

Jack je napisao/la:Lištica vazda lupa k'o Maxim po diviziji.
slika

Šta je ovde nerazumno kad je Arsenal u pitanju?
Napokon neka tabela gdje je United prvi. :thumbup:
Kocka je bačena

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 10 jan 2019, 21:37

Nitro je napisao/la:Yebo te život, Arsenal nema 20 miliona da plati Karaska ili šta ti ja znam :roll: Vjerovatno mu ne mogu podnijeti platu zato im je i jedina opcija neka posudba za bilo koga, gdje se obavezuju da plaćaju dio plate. Bitno je da se najprecjenjeniji igrač u novijoj istoriji fudbala dobro uhljebio i prima preko 300k sedmično ni za šta.
Sad treba izvuci one izjave Gazidisa i Wengera od prije nekoliko godina i prica o finansijskom gigantu koji ce dovoditi najskuplje igrace i biti ravnopravan takmac za njih Realu, Barceloni, Bayernu, Unitedu,Chelseu, Cityu :rol: :rol: Naravno neko bi rekao propao im plan, ali realno istina je da to uoste i nije bio plan vec samo bacanje prasine u oci glupim navijacima koji su placali najskuplje ulaznice u svijetu sporta :lol: :lol: dok su se oni i vlasnik bogatili..

Ali je majstor za prevare bio onaj francuski lopov, ipak je uspjeh natjerati ljude da placaju gledanje Artete, Santosa, Girouda, Koscielnog, Frimponga (itd da ne nabrajam sve velemajstore puno ih je) skuplje nego gledanje Reala, Barcelone, Bayerna, GSWa, Miami Heata itd itd... :rol:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 10 jan 2019, 21:38



Da se prisjetimo i ovog fejla, decenija prođe. :facepalm:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 10 jan 2019, 21:43

Za Arsenal je jedini spas da vrijednost kluba krene da pada sto bi potaklo jenkija da proda jer cisto sumnjam da ga bilo sta moze natjerati da ulozi funtu u klub.

Avatar
Saurman
Postovi: 29501
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Saurman » 10 jan 2019, 21:51

Platiti igrača 35 mil koji ima 22g a koji je ujedno i svjetski prvak je "škrtost" a dovesti Freda za 60 mil je umjeće ili šta već.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

sehersarajevo
Postovi: 13
Pridružen/a: 09 jan 2019, 21:57
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la sehersarajevo » 10 jan 2019, 21:52

Prodaja Coutinha je najbolji potez Liverpoola ikad izgleda. Eno ga sad igra za Barcu B jbt. :crazy:

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Nitro » 10 jan 2019, 21:57

sehersarajevo je napisao/la:Prodaja Coutinha je najbolji potez Liverpoola ikad izgleda. Eno ga sad igra za Barcu B jbt. :crazy:
Dobrodošao na forum :thumbup:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 10 jan 2019, 22:00

Brt dugo ti je trebalo đes do sad bio
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 10 jan 2019, 22:00

Isto sam misljenje imao o njemu na vrhuncu forme kao i za Salaha sada, debelo precijenjen i uvjeren sam da bi i Salah u tako nekom top timu bio klupa ili b tim...

Avatar
Saurman
Postovi: 29501
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Saurman » 10 jan 2019, 22:00

Coutinho se slobodno može vratiti u Liverpool nakon neuspješne epizode na Camp Nou.Nek' pošalju Hendersona i nešto keša.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 10 jan 2019, 22:02

Saurman je napisao/la:Coutinho se slobodno može vratiti u Liverpool nakon neuspješne epizode na Camp Nou.Nek' pošalju Hendersona i nešto keša.
Bojim se da bi samo keš uzeli
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.