English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 23 maj 2018, 13:18

0 - Unai Emery has come up against Pep Guardiola (10 games) and Jose Mourinho (5 games) on 15 occasions overall, but hasn't won a single one of those matches (W0 D5 L10).
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Brokula
Postovi: 30861
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 23 maj 2018, 13:30

Lillard je napisao/la:
0 - Unai Emery has come up against Pep Guardiola (10 games) and Jose Mourinho (5 games) on 15 occasions overall, but hasn't won a single one of those matches (W0 D5 L10).
Unai Emery
Age: 46
Domestic trophies: 5
European trophies: 3

Mauricio Pochettino:
Age: 46
Domestic trophies: 0
European trophies: 0
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 23 maj 2018, 14:07

Brokula je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
0 - Unai Emery has come up against Pep Guardiola (10 games) and Jose Mourinho (5 games) on 15 occasions overall, but hasn't won a single one of those matches (W0 D5 L10).
Unai Emery
Age: 46
Domestic trophies: 5
European trophies: 3

Mauricio Pochettino:
Age: 46
Domestic trophies: 0
European trophies: 0
Siguran sam da možete birat izabrali Emerya ispred Pochettina :urnebes:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Brokula
Postovi: 30861
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 23 maj 2018, 14:12

To je neupitno
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Derdiyok » 23 maj 2018, 14:13

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la VGS » 23 maj 2018, 14:13

A jok izabrali bi Pocetina :lol:

gigglessmoke
Postovi: 1517
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la gigglessmoke » 23 maj 2018, 14:14

Ko je ebeni Pochetinjo? Ko god da je na klupi Arsenala i dalje će redovno tresti svoje redovne mušterije, T'ham (koliko god Arsenal loš bio).

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 23 maj 2018, 14:23

Nije im puno trebalo, ah dobra vremena.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 23 maj 2018, 14:27

Poćetino hez kam ap againnst trofi in fju okejžn bat hi get wuden dik :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Brokula
Postovi: 30861
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 23 maj 2018, 14:39

Stvarno ne znam kakav to rezime ima Pochetino da ga čovjek glatko uzme ispred Emerya. Zna sastavit ekipu sa glavom i repom, ali zna chokati itekako.

Tottenham je jaka ekipa, i morali su osvojiti bilo šta prethodnih godina, a oni se nisu pomakli sa nulte tačke i dalje. Isti Pochetino je morao iskoristiti loš generacijcki period Arsenala/Čelzija/Uniteda gdje se svi traže, ali naravno ostao je praznih ruku. One izjave kako su kupovi nebitni, i da Tottenhamu nije cilj osvajati ih je u najmanju amaterski i debilno, pogotovo za klub kojem je bilo kakav trofej jako bitan da se stvori taj neki pobjednički mentalitet, da uzme nešto pod ruke, da znaju kako osvajati. Chokao je mali milion puta isto kao i Emery sa PSG-om, tako da stvarno ne vidim što je to Poche toliko logičniji izbor od Emerya.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 23 maj 2018, 14:50

Brokula je napisao/la:Stvarno ne znam kakav to rezime ima Pochetino da ga čovjek glatko uzme ispred Emerya. Zna sastavit ekipu sa glavom i repom, ali zna chokati itekako.

Tottenham je jaka ekipa, i morali su osvojiti bilo šta prethodnih godina, a oni se nisu pomakli sa nulte tačke i dalje. Isti Pochetino je morao iskoristiti loš generacijcki period Arsenala/Čelzija/Uniteda gdje se svi traže, ali naravno ostao je praznih ruku. One izjave kako su kupovi nebitni, i da Tottenhamu nije cilj osvajati ih je u najmanju amaterski i debilno, pogotovo za klub kojem je bilo kakav trofej jako bitan da se stvori taj neki pobjednički mentalitet, da uzme nešto pod ruke, da znaju kako osvajati. Chokao je mali milion puta isto kao i Emery sa PSG-om, tako da stvarno ne vidim što je to Poche toliko logičniji izbor od Emerya.
Pochettinu je Tottenham najbolji klub kojeg je trenirao u karijeri. Mogu reć da je ona Sevilla jača od Tottenhama, ili bar približno jaka.
Pochettino nije najbolji trener na svijetu i jasno da ima mana, a ispadanja od Chelsea i Uniteda su jasan pokazatelj toga. Niko ne kaže da je savršen. Ali, Tottenham igra Ligu Prvaka treću sezonu zaredom, to se dogodilo zadnji put šezdesetih godina. Tottenham je na Wembleyu završio treći na tablici, jasan pokazatelj dobrog rada. Jedan kup se morao osvojit, slažem se, ali to je pokazatelj da Pochettino još mora radit na sebi tj. nekim stvarima taktički.

Nekada su Walker i Rose bili najbolji bekovi lige. Lik ih hladno zamjeni sa Trippierom i Daviesom i opet završi treći. Ako nešto Arsenalu treba, to je trener koji će unaprijedit postojeći kadar, ne pojačanjima, već sadašnje igrače odvest na novi nivo. To Pochettino radi. Trippier je u reprezentaciji, prije godinu-dvije je to bilo nezamislivo. Da ne govorim da je čitavu sezonu proveo bez možda i najboljeg stopera lige i svejedno primio skoro najmanje golova u ligi (treći u poretku čini mi se).

Tottenham kao pojačanja dovodi mladost i ubode nekog Sona ili Lucasa. Dok neko potroši na 2 napadača 120 milijuna u roku od 6 mjeseci. Da ne govorim o platnom razredu, milijardu funti vrijednom stadionu. Jasno je dao doznanja upravi da želi pare ovo ljeto i dobit će to.

Niko nije savršen, ali Emery je imao priliku u PSGu i zayebao je, usprkos silnim trofejima u francuskom prvenstvu. Kao da ih je bilo teško osvojit. Za 3 EL svaka čast, to stoji.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 23 maj 2018, 14:59

Dobar izbor Arsenala, svakako bolji od Artete ali i ostalih dostupnih na trzistu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Scouser
Postovi: 282
Pridružen/a: 13 sep 2012, 18:12
Lokacija: Kop
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Scouser » 23 maj 2018, 15:02

gigglessmoke je napisao/la:Ko je ebeni Pochetinjo? Ko god da je na klupi Arsenala i dalje će redovno tresti svoje redovne mušterije, T'ham (koliko god Arsenal loš bio).
CV totalni kontrast - aludiram na bivše klubove Emeryja. Trnovit put je prošao Poch, i zbog tog tipujem da je kvalitetniji menadžer. :kafa:
This Klopp fella, he's not bad is he?

"Don’t criticize what you don’t understand, son. You never walked in that man’s shoes."

"IT'S ENDED... THE EUROPEAN CUP IS RETURNING TO ENGLAND AND TO ANFIELD."

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anell » 23 maj 2018, 15:07

Problem je što i nema puno dostupnih na tržištu, Allegri je čini mi se produžio sa Juvetom, Low produžio sa Njemačkom, onaj mali iz Hofenhajma neće nigdje, za Simeonea niko nije ni spomijao da je dostupan, ne znam šta je sa Sarrijem. Ostaju Enrike koji traži ogromnu platu, Arteta, Ančeloti i Jardim.

Sad ne znam koga će Čelzi dovesti ako Konte ode. :hmmmmm:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37547
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 maj 2018, 15:10

Allegri ne trazi novi izazov jos, a mozda ga je malo odvratilo i to sto se Italijanski treneri ne zadrze dugo u EPL, Low trener za reprezentacije, Simeone odan Atleticu kao i igraci Atletica imaju zajednicki cilj, a to je klub ispred svih, Sarri 60 godina? Odlazi ti Wenger da dovedes nekog od 60 godina? Enrique nije uopste bolji od Emerya, Arteta je pocetnik jos i treba uraditi prvo nesto sa polovnijom ekipom, Jardim dio projekta Monaca.
Chelsea ce garant Sarrija..

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 23 maj 2018, 15:13

anell je napisao/la:Problem je što i nema puno dostupnih na tržištu, Allegri je čini mi se produžio sa Juvetom, Low produžio sa Njemačkom, onaj mali iz Hofenhajma neće nigdje, za Simeonea niko nije ni spomijao da je dostupan, ne znam šta je sa Sarrijem. Ostaju Enrike koji traži ogromnu platu, Arteta, Ančeloti i Jardim.

Sad ne znam koga će Čelzi dovesti ako Konte ode. :hmmmmm:
Enrike mi je tu bio najjaci :rol: :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

let3
Postovi: 28952
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 23 maj 2018, 15:17

Šta to ismijavate sad i Enrikea, malo vam što ste danima ovdje kenjali po Emeryu :mrgreen:
Covjek uzimao triplete i opet vam klaun kojeg treba ismijavati...vama ni Bog ne može ugoditi :mrgreen:

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anell » 23 maj 2018, 15:30

Jack je napisao/la:
anell je napisao/la:Problem je što i nema puno dostupnih na tržištu, Allegri je čini mi se produžio sa Juvetom, Low produžio sa Njemačkom, onaj mali iz Hofenhajma neće nigdje, za Simeonea niko nije ni spomijao da je dostupan, ne znam šta je sa Sarrijem. Ostaju Enrike koji traži ogromnu platu, Arteta, Ančeloti i Jardim.

Sad ne znam koga će Čelzi dovesti ako Konte ode. :hmmmmm:
Enrike mi je tu bio najjaci :rol: :rol:
Neće čovjek da lomi kičmu za male pare :lol:


Izgleda da Ančeloti ide u Napoli.
Pld W D L
38 26 12 0

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 23 maj 2018, 15:56

Ancelotti je preuzeo Napoli.

Sarri će garant u Chelsea. Conte...ne znam, nema baš velikana u koje se može uglaviti. Možda Inter ili Milan. Veliko možda.

Emery i njegov Krychowiak su odličan par - prije tri godine bi ih Arsenal morao uzeti, a sada su već neka druga priča. PSG je potrošio Blanca koji je već dvije godine nezaposlen. Emery je osvojio 7 od 8 francuskih trofeja, ali u Ligi prvaka i u prvoj ligaškoj sezoni sa PSG-om je pokazao zavidno ublehaštvo. Pa do Želje ove sezone kod Zrinjskog niko nije onako amaterski u samom finišu prosuo praktično tri gola prednosti kao on kod Barce. Velike gostujuće utakmice puši, a to smo imali i sa Wengerom - gdje je tu apgrejd?

Ovo sa analizom, presingom i posjedom je pozitivno, ali čekajmo da vidimo kako izgleda presing sa pekarima i kebabdžijom.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la darker10 » 23 maj 2018, 18:05

Joj nidje veze ovo Emery u Arsenal.Pa frajer je uspio zijanit ligu u Francuskoj kao i 4-0 u Ligi sampiona. :lol: Al aj ako nista bit ce posla za Robija i kompaniju sa ArsenalFan TV-a.

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: LiverpoolREDS i 9 gostiju.