English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Policeman » 20 feb 2018, 14:17

let3 je napisao/la:
Policeman je napisao/la:I normalno Pepovac uvijek shvati na neki svoj nacin :facepalm:

OK pretpostavljam i onaj incident u tunelu da je vasa verzija da su oni iz Wigana na njega nasrnuli
Pephejteri, hajd na stranu mržnja prema ćelavom, al samo objasnite kako je trener kriv za gluposti igraca.
Evo konkretno malj Walker što propušta laganu loptu i dozvoljava jeftin gol....gdje tu trenerova krivica, ali ozbiljno :mrgreen:
Ovo sa instrukcijama ti je krvavo :crazy:
Cekaj covjece sta ti nije jasno u pojmu instrukcije pa jel Pepova filozofija da se lopta ne izbija i da se kroz pas igru po svaku cijenu iznese lopta i znaci dok prolazi "Pep je genije" cim neki igrac pogrijesi onda se to ocjenjuje kao "glupost igraca" :think:

Sta ga slijepo branite nikako mi nije jasno sta smo trebali mi nakon utakmice s Tottenhamom i ispadanje protiv Bristola kriviti igrace za poraze iako su pravili neke amaterske greske ne nego smo krivili Josea koji je svojim taktickim glupostima doveo do toga da ekipa bude u rasulu kriv je i tacka

ali ne ovaj je nepogrijesiv :lol:

@leorey kako ces izdrzati ako ti nakon Citya i rezervni tim Barca veceras ne pobjedi :rol:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 20 feb 2018, 14:19

japa je napisao/la:
Jack je napisao/la:Pa sto se ne zahvale Pepu sto im je dao sansu da osvajanjem FA kupa proglase neuspjesnu sezonu kao uspjesnu :rol:
Mozda zato sto je za United i Mourinha neuspjesna sezona i kad samo FA kup osvoje... nisu voajerova prcija da slave to ko nevidjen epski uspjeh :kafa:


Osvajanje kupova se slavi samo kad se osvoji uz ligu :kafa:
Pa logicno da je neuspjesna kad ulupa silne milione i na kraju moli Boga da City ispadne iz nekog kupa kako bi bilo sta osvojio a navijaci rekli 'automatizmi se pokrecu'...i tako u krug :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 20 feb 2018, 14:26

Policeman je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Policeman je napisao/la:I normalno Pepovac uvijek shvati na neki svoj nacin :facepalm:

OK pretpostavljam i onaj incident u tunelu da je vasa verzija da su oni iz Wigana na njega nasrnuli
Pephejteri, hajd na stranu mržnja prema ćelavom, al samo objasnite kako je trener kriv za gluposti igraca.
Evo konkretno malj Walker što propušta laganu loptu i dozvoljava jeftin gol....gdje tu trenerova krivica, ali ozbiljno :mrgreen:
Ovo sa instrukcijama ti je krvavo :crazy:
Cekaj covjece sta ti nije jasno u pojmu instrukcije pa jel Pepova filozofija da se lopta ne izbija i da se kroz pas igru po svaku cijenu iznese lopta i znaci dok prolazi "Pep je genije" cim neki igrac pogrijesi onda se to ocjenjuje kao "glupost igraca" :think:

Sta ga slijepo branite nikako mi nije jasno sta smo trebali mi nakon utakmice s Tottenhamom i ispadanje protiv Bristola kriviti igrace za poraze iako su pravili neke amaterske greske ne nego smo krivili Josea koji je svojim taktickim glupostima doveo do toga da ekipa bude u rasulu kriv je i tacka

ali ne ovaj je nepogrijesiv :lol:

@leorey kako ces izdrzati ako ti nakon Citya i rezervni tim Barca veceras ne pobjedi :rol:
Ne navijam uopste za City nego volim pogledati lijepu igru. Volio sam gledati i Fergijev United, Kloppov Dortmund, to je sve.

Ako si navijac Uniteda vise od 10-15 godina ne znam kako mozes biti ravnodusan na ovo sto igraju danas. U negativnom smislu naravno.
27.10.2020

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Virtu4l » 20 feb 2018, 14:38

leorey je napisao/la:Ne navijam uopste za City nego volim pogledati lijepu igru. Volio sam gledati i Fergijev United, Kloppov Dortmund, to je sve.
Fergijev United i lijepa igra?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Brokula
Postovi: 30984
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 20 feb 2018, 14:40

Virtu4l je napisao/la:
leorey je napisao/la:Ne navijam uopste za City nego volim pogledati lijepu igru. Volio sam gledati i Fergijev United, Kloppov Dortmund, to je sve.
Fergijev United i lijepa igra?
Kakva mitomanija oko Fergusonovg Uniteda :rol: :rol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Policeman » 20 feb 2018, 14:43

leorey je napisao/la: Ako si navijac Uniteda vise od 10-15 godina ne znam kako mozes biti ravnodusan na ovo sto igraju danas. U negativnom smislu naravno.
E vidis to je vas problem kad neko kritikuje Pepa za nesto vi automatski mislite "vidi onaj misli da je on ubleha" a uopste nije tako

Da li su najbolja ekipa na otoku ove g.? Da naravno

Da li igraju najljepse? Razumijem kad neko misli da jesu za mene ne jer ja ne volim takav stil igre i meljanje lopte i milion pasova ali OK igraju lijepo

Da li je Pep najbolji trener? Top 3 da ali najbolji ne jer da radi u financijskim uvjetima kao vecina trenera imao bi iste probleme kao i oni sto je dokazao prosle g.
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 20 feb 2018, 14:49

Virtu4l je napisao/la:
leorey je napisao/la:Ne navijam uopste za City nego volim pogledati lijepu igru. Volio sam gledati i Fergijev United, Kloppov Dortmund, to je sve.
Fergijev United i lijepa igra?
Fergiejev United je igrao napadački fudbal, u prvom redu zahvaljujući odličnim igračima na krilima (Beckham, Giggs, Ronaldo, Nani) i odličnom tranzicijom u kontru i polukontru. Sredina terena je svašta trpila, zadnja linija je svašta trpila, ali napadački dio tima je uvijek bio zayeban jer ih je znao našpanati i izvući iz njih maksimum, bukvalno se nikad nisu predavali jer su znali da im u svlačionici slijedi ribanje ako zakažu.

Nije da nisu znali isciganiti pobjedu no uglavnom su bili tim koji trpa golove, posebno protiv boranije koja je i prije početka utakmice gubila 1:0 na Old Traffordu. Otud svi oni pozitivni rekordi koje su Moyes i Van Gaal rušili.

let3
Postovi: 29058
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 20 feb 2018, 14:53

Policeman je napisao/la: Cekaj covjece sta ti nije jasno u pojmu instrukcije pa jel Pepova filozofija da se lopta ne izbija i da se kroz pas igru po svaku cijenu iznese lopta i znaci dok prolazi "Pep je genije" cim neki igrac pogrijesi onda se to ocjenjuje kao "glupost igraca" :think:

Sta ga slijepo branite nikako mi nije jasno sta smo trebali mi nakon utakmice s Tottenhamom i ispadanje protiv Bristola kriviti igrace za poraze iako su pravili neke amaterske greske ne nego smo krivili Josea koji je svojim taktickim glupostima doveo do toga da ekipa bude u rasulu kriv je i tacka

ali ne ovaj je nepogrijesiv :lol:
Ja klin, ti ploču :mrgreen:
Kakve veze neke instrukcije i filozofija gradnje igre kroz posjed lopte i sve to što navodiš - imaju sa onom gluposti Walkera :damn: covjek je napravio mega glupost, koja nema veze sa trenerom i sistemom igre, nema tu opravdanja...i to nema veze sa tim o cemu pišeš.
Ma znaš ti to vrlo dobro, samo me yebeš u zdrav mozak sad ovdje fakinu jedan :mrgreen: :P

I ne branim ga uopšte, pišaj ga, drtina zarađuje milione mjesecno, dok se ja raspravljam sa rajom po bosanskim forumima :lol: ...ali mi je glupa teza da se trener uvijek mora kriviti za sve. Nebitno kako se zvao i koji klub vodio.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 20 feb 2018, 14:55

Policeman je napisao/la:
leorey je napisao/la: Ako si navijac Uniteda vise od 10-15 godina ne znam kako mozes biti ravnodusan na ovo sto igraju danas. U negativnom smislu naravno.
E vidis to je vas problem kad neko kritikuje Pepa za nesto vi automatski mislite "vidi onaj misli da je on ubleha" a uopste nije tako

Da li su najbolja ekipa na otoku ove g.? Da naravno

Da li igraju najljepse? Razumijem kad neko misli da jesu za mene ne jer ja ne volim takav stil igre i meljanje lopte i milion pasova ali OK igraju lijepo

Da li je Pep najbolji trener? Top 3 da ali najbolji ne jer da radi u financijskim uvjetima kao vecina trenera imao bi iste probleme kao i oni sto je dokazao prosle g.
Kakav stil igre voliš, daj klub koji igra tebi najljepše ili najbolje.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 20 feb 2018, 15:00



Još jedan fina priča za Arsenal
More bit da je fake :rol:
Zadnja izmjena: Lillard, dana/u 20 feb 2018, 15:03, ukupno mijenjano 1 put.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la xaviesta » 20 feb 2018, 15:01

Najveća glupost ili mit da se nekom sviđa Pepova igra ali ne mora nužno značiti da to svako voli, baš me interesuje da United tako igra da l bi se nekima sviđalo.
Eto nek Barca, Juve, United i Atletico igraju lijepo.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Monolog » 20 feb 2018, 15:02

harden je napisao/la:Kako si to uspio vidjeti preko live.scorea? :tokralju:
Ja sam ubijeđen da Saurman ne odgleda ni pet utakmica godišnje (uključujući i utakmice Bayerna), ali uredno komentariše sve igrače. :lol: Doduše, i sam sam mišljenja kako je Walker navikan igrač prosto jer je neinteligentan. Nekoliko godina "trubim" kako je Tottenham imao dva najneinteligentnija bočna igrača - Rosea i Walkera. U stanju su u svakom trenutku zayebati sve ono što su dobro uradili do tog trenutka. Ponavljam, nisam gledao sinoćnju utakmicu i ne komentarišem Walkera od sinoć, nego ono što sam gledao dok je nosio dres londonskog kluba. Može trčat, probit odbranu, ispratit akciju svog tima, ali može i zayebat do te mjere da jednostavno postaviš pitanje "Je l' ovo uopće profesionalni fudbaler?" :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 20 feb 2018, 15:05

Igraci su ljudi mogu pogrijesiti nije vam to fifa ili pes
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Saurman
Postovi: 29509
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Saurman » 20 feb 2018, 15:09

Pratio sam dovoljno utakmica Tottenhama da vidim kolika je Walker prevara.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 20 feb 2018, 15:10

Ramsey8 je napisao/la:Igraci su ljudi mogu pogrijesiti nije vam to fifa ili pes
Samo Zika ne moze pogriješiti :salut:

Ali razumijem zasto ga nisi spomenuo, on nije samo jedan obicni igrac :bow:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 20 feb 2018, 15:11

Saurman je napisao/la:Pratio sam dovoljno utakmica Tottenhama da vidim kolika je Walker prevara.
Tebi je Pochettino prevara. A da i Pep također. Niko te ne shvaća ozbiljno.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Saurman
Postovi: 29509
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Saurman » 20 feb 2018, 15:13

Lillard je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Pratio sam dovoljno utakmica Tottenhama da vidim kolika je Walker prevara.
Tebi je Pochettino prevara. A da i Pep također.
Jap. :kafa:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 20 feb 2018, 15:14

Brokula je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
leorey je napisao/la:Ne navijam uopste za City nego volim pogledati lijepu igru. Volio sam gledati i Fergijev United, Kloppov Dortmund, to je sve.
Fergijev United i lijepa igra?
Kakva mitomanija oko Fergusonovg Uniteda :rol: :rol:
Naravno da su igrali lijepo, brzo, direktno. Kada sam spomenuo to, nisam ga poredio sa Pepovom Barcelonom i tiki-takom do iznemoglosti, vec je bio atraktivan za gledanje. Naravno ako vam je vise od 15 godina tj ako pamtite, nisam mislio na Fergijev United iz 2011 vec mnogo prije da se razumijemo.
27.10.2020

let3
Postovi: 29058
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 20 feb 2018, 15:17

Saurman je napisao/la:Pratio sam dovoljno utakmica Tottenhama da vidim kolika je Walker prevara.
Nije tolika prevara, može trcati ko konj, probijati stranu i to ponavljati kroz citavu utakmicu - sve što se danas traži od beka.
Al nije ni puno bistar igrac :mrgreen: nešto poput Sterlinga. Likovi upitnog fudbalskog IQa, koji često precijenjuju svoje mogucnosti i znanje.
Walkera su najviše ismijavali engleski mediji (Shearer posebno) nakon bruke na prošlom Euru. Igrac sklon glupostima.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 20 feb 2018, 15:25

Lillard je napisao/la:[
Kakav stil igre voliš, daj klub koji igra tebi najljepše ili najbolje.
Do kad Erikssen ima ugovor? Ima li kakvu klauzu on
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.