English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la tajger » 19 feb 2018, 23:15

Zato ja kazem da je takmicenje u spanije podredjeno realu i barceloni,od 16 finala se igraju na dvije dobijene,hej bajo pa reala i barcu na svijetu tesko ko moze mlatnut u 2 tekma kamol ona sirotinja iz spanskih 2 i 3 lige,evo uzmite ovde da se igraju 2 tekme svi znamo da bi ih city satro sa 3 razlike al u jednoj i ovi manje imaju sansu zato toliko i ispadne prvoligasa
Hej buraz super kup im se igra u 2 utakmice,pa dajte im na pocetku sve trofeje nek djele izmedju sebe

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 19 feb 2018, 23:16

Nitro je napisao/la:Slažem se da je Ter Stegen najbolji golman svijeta.

Edit: Jedno vrijeme je i Claudio Bravo bio top 3 golman svijeta iz vremena kad je branio za Barcelonu. Nevjerovatno kakav upgrade dobiju igrači pri potpisu za taj klub. :bow:
Nije bio top 3, ali je super branio. Pogledaj Clasico na Bernabeu gdje smo ih iskvasili 0:4. Svi pamte rezultat. Ja pamtim i odbrane. 9-10 zicera cistih je skinuo tu tekmu. Imas yt ako ne vjerujes.

Isto tako u Sociedadu je branio odlicno.
27.10.2020

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 19 feb 2018, 23:16

Barbarossa je napisao/la:
japa je napisao/la:Nije se ni Guardiola proslavio sa pojacanjima nista vise od Mourinha. Razliku izmedju Guardioline i Mourinhove ekipe kao sto sam oduvije govorio prave top igraci koje je Guardiola u Cityu zatekao a Mourinho u Unitedu nije. Guardiola imao laksi posao nije morao dovoditi nosioce igre i najbolje igrace jer je iste vec imao, samo je morao dovoditi ispomoc njima i zamjeniti panjeve iz odbrane (prije svega bekove jer je mijenjao i rezerve) nekim boljim igracima i po meni taj posao je dobro uradio (tu prije svega mislim na dva mlada stopera koji mogu biti najbolji u ligi u bliskoj buducnosti).

Puno je lakse napraviti sampionsku ekipu kad u ekipi vec imas core vrthunskih igraca (Silva, Aguero, KDB, Fernandinho) oko kojih gradis ekipu.
Bernardo mu je greška karijere
Ma tradicionalno Monaco uvaljuje sirom evroep kukavicja jaja za enormne pare vec godinama unazad. Taj klub je prava zlatna koka za nejgovog vlasnika, stancaju igrace ko da su fabrika a naplate ih kao da su ti isti igraci vec po tri lige sampiona osvajali i uzmu cistu lovu bez poreza :mrgreen: , mnogi bogati se zalete i popuse. Tako je i United sa Martialom (jos jedan sa klauzulom u vezi zlatne lopte :lol: ), City sa ovim, Chelsea sa onom prevarom Bakajokom itd itd...tona je takvih. Pa traze za onog Lemara koji je ove sezone zabio 2 gola 100 miliona :lol: sta bi da je zabio 15 :lol:

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 19 feb 2018, 23:18

japa je napisao/la: Ma tradicionalno Monaco uvaljuje sirom evroep kukavicja jaja za enormne pare vec godinama unazad. Taj klub je prava zlatna koka za nejgovog vlasnika, stancaju igrace ko da su fabrika a naplate ih kao da su ti isti igraci vec po tri lige sampiona osvajali i uzmu cistu lovu bez poreza :mrgreen: , mnogi bogati se zalete i popuse. Tako je i United sa Martialom (jos jedan sa klauzulom u vezi zlatne lopte :lol: ), City sa ovim, Chelsea sa onom prevarom Bakajokom itd itd...tona je takvih. Pa traze za onog Lemara koji je ove sezone zabio 2 gola 100 miliona :lol: sta bi da je zabio 15 :lol:
Jedino Mbappe valja od njih
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la ackeey » 19 feb 2018, 23:19

japa je napisao/la:
Barbarossa je napisao/la:
japa je napisao/la:Nije se ni Guardiola proslavio sa pojacanjima nista vise od Mourinha. Razliku izmedju Guardioline i Mourinhove ekipe kao sto sam oduvije govorio prave top igraci koje je Guardiola u Cityu zatekao a Mourinho u Unitedu nije. Guardiola imao laksi posao nije morao dovoditi nosioce igre i najbolje igrace jer je iste vec imao, samo je morao dovoditi ispomoc njima i zamjeniti panjeve iz odbrane (prije svega bekove jer je mijenjao i rezerve) nekim boljim igracima i po meni taj posao je dobro uradio (tu prije svega mislim na dva mlada stopera koji mogu biti najbolji u ligi u bliskoj buducnosti).

Puno je lakse napraviti sampionsku ekipu kad u ekipi vec imas core vrthunskih igraca (Silva, Aguero, KDB, Fernandinho) oko kojih gradis ekipu.
Bernardo mu je greška karijere
Ma tradicionalno Monaco uvaljuje sirom evroep kukavicja jaja za enormne pare vec godinama unazad. Taj klub je prava zlatna koka za nejgovog vlasnika, stancaju igrace ko da su fabrika a naplate ih kao da su ti isti igraci vec po tri lige sampiona osvajali i uzmu cistu lovu bez poreza :mrgreen: , mnogi bogati se zalete i popuse. Tako je i United sa Martialom (jos jedan sa klauzulom u vezi zlatne lopte :lol: ), City sa ovim, Chelsea sa onom prevarom Bakajokom itd itd...tona je takvih. Pa traze za onog Lemara koji je ove sezone zabio 2 gola 100 miliona :lol: sta bi da je zabio 15 :lol:
Od A do Ž.
I ranije su tako radili, cini mi se Ribilovljev da se gazda zove, definitivno je jaci biznismen i od Maminha.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 19 feb 2018, 23:21

japa je napisao/la: Ma tradicionalno Monaco uvaljuje sirom evroep kukavicja jaja za enormne pare vec godinama unazad. Taj klub je prava zlatna koka za nejgovog vlasnika, stancaju igrace ko da su fabrika a naplate ih kao da su ti isti igraci vec po tri lige sampiona osvajali i uzmu cistu lovu bez poreza :mrgreen: , mnogi bogati se zalete i popuse. Tako je i United sa Martialom (jos jedan sa klauzulom u vezi zlatne lopte :lol: ), City sa ovim, Chelsea sa onom prevarom Bakajokom itd itd...tona je takvih. Pa traze za onog Lemara koji je ove sezone zabio 2 gola 100 miliona :lol: sta bi da je zabio 15 :lol:
100%
Bakayoko, Martial, Bernardo.
3 podvale Monaka na kojima su uzeli velike pare :mrgreen:

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la KingJamesMVP » 19 feb 2018, 23:26

Težak kiks Citya, ipak su ispali od trećeligaša. Šta će sada reći za obrazloženje
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la invincible1921 » 19 feb 2018, 23:27

let3 je napisao/la:
japa je napisao/la: Ma tradicionalno Monaco uvaljuje sirom evroep kukavicja jaja za enormne pare vec godinama unazad. Taj klub je prava zlatna koka za nejgovog vlasnika, stancaju igrace ko da su fabrika a naplate ih kao da su ti isti igraci vec po tri lige sampiona osvajali i uzmu cistu lovu bez poreza :mrgreen: , mnogi bogati se zalete i popuse. Tako je i United sa Martialom (jos jedan sa klauzulom u vezi zlatne lopte :lol: ), City sa ovim, Chelsea sa onom prevarom Bakajokom itd itd...tona je takvih. Pa traze za onog Lemara koji je ove sezone zabio 2 gola 100 miliona :lol: sta bi da je zabio 15 :lol:
100%
Bakayoko, Martial, Bernardo.
3 podvale Monaka na kojima su uzeli velike pare :mrgreen:
Ma vidjelo se od privh dana da Bernardo nije taj kvalitet. Ne kazem da je los igrac, ali taj nivo koji se ocekivalo da bude ni blizu
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 19 feb 2018, 23:28

Nitro je napisao/la:
japa je napisao/la:Nije se ni Guardiola proslavio sa pojacanjima nista vise od Mourinha. Razliku izmedju Guardioline i Mourinhove ekipe kao sto sam oduvije govorio prave top igraci koje je Guardiola u Cityu zatekao a Mourinho u Unitedu nije. Guardiola imao laksi posao nije morao dovoditi nosioce igre i najbolje igrace jer je iste vec imao, samo je morao dovoditi ispomoc njima i zamjeniti panjeve iz odbrane (prije svega bekove jer je mijenjao i rezerve) nekim boljim igracima i po meni taj posao je dobro uradio (tu prije svega mislim na dva mlada stopera koji mogu biti najbolji u ligi u bliskoj buducnosti).

Puno je lakse napraviti sampionsku ekipu kad u ekipi vec imas core vrthunskih igraca (Silva, Aguero, KDB, Fernandinho) oko kojih gradis ekipu.
I u takvoj situaciji je ulupao više novca :crazy:
Ma naravno da jeste, ali zamjenio je haman citavu zadnju liniju sve sa rezervama. Mislim da su prezivili samo rezervni golman, Kompany i Otamendi a i ovaj drugi ce da leti na ljeto sigurno.


ackey
JEs jes taj je a najjace je sto je taj rus prosuo fol pricu kad je dosao kako hoce da Monaco bude najjaci na svijetu doveo fol neke igrace Falcaoa i jos par njih da zamaze oci a ovamo skupljao mlade talente i onda ekspresno prodao Falcaoa i te igracine i krenuo sa rasprodajom, mada imao je rezutlate yebo sliku svoju, cetvrginale i polufinale LP (uspjesniji od svih engleza zadnjih godina) jos titula u Fra. Sad rasprodaje igrace sto su mu ostali a vjerovatno ima i nekih novih nisam ih pratio, zayebo je i one Portugalce jer on cisit kes uzima dok ovi dole u Portugalu dijele kes sa nekim firmama sto su vlasnici ugovora igraca.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anonymousHD » 19 feb 2018, 23:29

Baš me zanima da li će kazniti Pepa radi ovog incidenta u svlačionici, Mourinho bi već sad 5 utakmica dobio kazne.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 19 feb 2018, 23:34

anonymousHD je napisao/la:Baš me zanima da li će kazniti Pepa radi ovog incidenta u svlačionici, Mourinho bi već sad 5 utakmica dobio kazne.
Gdje neće biti isfrustiran. Ove sezone je najblaži tackle na igrače Citya produktovao povrede koje su zahtjevale instalaciju umjetnog kuka ili pauze po mjesec dana. Danas Delph uradi 10 puta slabiju stvar i dobije crveni, ovi gore pomenuti s prolazili sa žutim u najboljem slučaju
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 19 feb 2018, 23:34

Prilika za Poćetina da uzme ovaj smijesni kup

City je zestoko ostecen veceras
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 19 feb 2018, 23:35

Pa vazda ih je Wigan mlatio u kupu sta je tu cudno
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Sarmelino » 19 feb 2018, 23:38

Wigan :tokralju: Grigg :tokralju:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Policeman » 19 feb 2018, 23:38

Barbarossa je napisao/la:
anonymousHD je napisao/la:Baš me zanima da li će kazniti Pepa radi ovog incidenta u svlačionici, Mourinho bi već sad 5 utakmica dobio kazne.
Gdje neće biti isfrustiran. Ove sezone je najblaži tackle na igrače Citya produktovao povrede koje su zahtjevale instalaciju umjetnog kuka ili pauze po mjesec dana. Danas Delph uradi 10 puta slabiju stvar i dobije crveni, ovi gore pomenuti s prolazili sa žutim u najboljem slučaju
Prije 10 dana je trazio da sudije zastite igrace i evo sudije su pocele raditi svoj posao i sta je sad problem :?
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 19 feb 2018, 23:42

Policeman je napisao/la:[
Prije 10 dana je trazio da sudije zastite igrace i evo sudije su pocele raditi svoj posao i sta je sad problem :?
pa o tom ti govorim
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 19 feb 2018, 23:44

Sad nesto gledam desne bekove ovih top5 engleskih ekipa Valenica, Walker, Aurier, Arnold cini mi se. Yebo te dan nijedan od ovih nije bolji od Bellerina (koji i nije u nekoj formi) a tamo na temi Arsenala lik se pljuje a pogledaj kakve ublehe igraju beka u boljim ekipama od Arsenala. Da igra u Cityu koji igra ovako kako igra ove seznoe, Bellerin bi hladno usao u tim sezone i govorili bi za njega da je u top3 desna beka na svijetu.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 19 feb 2018, 23:46

japa je napisao/la:Sad nesto gledam desne bekove ovih top5 engleskih ekipa Valenica, Walker, Aurier, Arnold cini mi se. Yebo te dan nijedan od ovih nije bolji od Bellerina (koji i nije u nekoj formi) a tamo na temi Arsenala lik se pljuje a pogle kakve ublehe igraju beka u boljim ekipama od Arsenala. Da igra u Cityu koji igra ovako kako igra ove seznoe, Bellerin bi hladno usao u tim sezone i govorili bi za njega da je u top3 desna beka na svijetu.
On i Clyne , ja ne znam šta je s njima,mogli su biti extra bekovi. Što je reć rulet sudbine , nekom svane nekom se smrkne. U Engleskoj kao bek jedva dolaziš do izražaja u Bundesligi Kimmich :lol: najbolji bek i zamalo igrač godine
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 19 feb 2018, 23:47

Ne može ni ćelava svetinja povecati IQ kod Walkera. Može ga samo trenirati.
Džabe kad je to glupo ko q.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 19 feb 2018, 23:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 19 feb 2018, 23:48

KingJamesMVP je napisao/la:Težak kiks Citya, ipak su ispali od trećeligaša. Šta će sada reći za obrazloženje
Neka se posavjetuju sa Mourinhom, on je ekspert u tom polju.


@pajo Livci ove sezone nema stalnog desnog beka, Arnold se rotira sa Gomezom. Fali Clyne pravo, mada i ova dva momka (Arnold pogotovo) obavljaju dobar posao.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.