English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 18 jan 2018, 19:19

Čestitke Unitedu, strašnog futsalera će dobiti :salut:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Sage
Postovi: 5330
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Sage » 18 jan 2018, 19:41

Pred nama je da vidimo hocel i dal ce bit produktivan pod 'I sink'-om
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 jan 2018, 20:05

Barbarossa je napisao/la:I vrijedi toliko.
Ako uzmemo u obzir da je Higuain koštao 90mil i s platom ne znam kakvu ima ,preci će za 3 godine 110 miliona.
Ovog dobiješ skoro za dz i s platama kosta manje nego što je zapravo njegova prava vrijednost
Druga situacija, Higuain je imao dvije godine ugovora i otkupnu klauzulu na 94 mil eura.

Ovo je vjerovatno najveci placeni novac za nekog igraca kojem je ostalo pola godine ugovora. Najbolje je prosao Arsenal jer se nasao neko ko ce dati masne pare za igraca koji svakako nece produziti.

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Feldmarschall » 18 jan 2018, 20:06

wadethegreat je napisao/la:Jedina stvar sa sanchezom su godine. 29 godinama mu je sto bi trebale biti negdje najbolje igracke godine od 28 do 30 31.

Pitanje je kolko moze jos gurati na visokom nivou godinu dvije tri.
Svaki igrač u tim godinama ganja ugovor karijere. Vjerovatno će se u toku kalendarske godine desiti da će Hazard, De Bruyne i De Gea potpisati nove ugovore sa brojkama koje su vrlo blizu ovim koje se spominju u vezi Alexisa i tada će to izgledati više nego razumno. Poput Pogbe, finansijski gledano ovo je još jedan potez ispred svog vremena. Tu je Manchester United i dalje ubjedljivo broj jedan u fudbalskom svijetu. Ne vjerujem da će se u skorije vrijeme naći neko ko će preveslati finansijski sektor kluba.

Ako ćeš tako izrelativizirati da ga odmah proglasimo promašajem i šaljemo mail u klub da obustave operaciju? Alexis potpisuje ugovor na tri i po godine i od njega se kao igrača u zenitu karijere očekuje da opravda uloženo potpisao za United ili otišao u neki treći klub. Fascinacija godinama je uvijek čudna stvar, ovdje pogotovo jer se ne plaća odšteta. Amortizacija nije od interesa Unitedu glede potencijalnog budućeg transfera. Odradit će ugovor do kraja i to je to. Zasluži li novi, dobit će ga pod izmijenjenim uslovima. O znatno manjim ciframa ćemo u tom slučaju pričati.

Ovo ludilo oko slike sa Skyja ne znam ima li potrebe i komentarisati. Spominje se operacija Higuain i veže se za nju iznos od 90 miliona. Higuain je koštao Juventus 90 miliona koje su isplatili Napoliju, 28 miliona koje otplaćuju kroz njegovu platu i bonuse koji nisu poznati javnosti. (Čini mi se da se radi o plati od 7 miliona godišnje). Alexis po ovim brojkama će dobiti 16,8. Thomas Muller primjera radi ima 15 i plaćat će ga i u 32. godini toliko. 16,8 Alexisu ili 15 Mulleru? Za mene to ne može biti predmet diskusije.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la wadethegreat » 18 jan 2018, 20:21

Feldmarschall je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:Jedina stvar sa sanchezom su godine. 29 godinama mu je sto bi trebale biti negdje najbolje igracke godine od 28 do 30 31.

Pitanje je kolko moze jos gurati na visokom nivou godinu dvije tri.
Svaki igrač u tim godinama ganja ugovor karijere. Vjerovatno će se u toku kalendarske godine desiti da će Hazard, De Bruyne i De Gea potpisati nove ugovore sa brojkama koje su vrlo blizu ovim koje se spominju u vezi Alexisa i tada će to izgledati više nego razumno. Poput Pogbe, finansijski gledano ovo je još jedan potez ispred svog vremena. Tu je Manchester United i dalje ubjedljivo broj jedan u fudbalskom svijetu. Ne vjerujem da će se u skorije vrijeme naći neko ko će preveslati finansijski sektor kluba.

Ako ćeš tako izrelativizirati da ga odmah proglasimo promašajem i šaljemo mail u klub da obustave operaciju? Alexis potpisuje ugovor na tri i po godine i od njega se kao igrača u zenitu karijere očekuje da opravda uloženo potpisao za United ili otišao u neki treći klub. Fascinacija godinama je uvijek čudna stvar, ovdje pogotovo jer se ne plaća odšteta. Amortizacija nije od interesa Unitedu glede potencijalnog budućeg transfera. Odradit će ugovor do kraja i to je to. Zasluži li novi, dobit će ga pod izmijenjenim uslovima. O znatno manjim ciframa ćemo u tom slučaju pričati.

Ovo ludilo oko slike sa Skyja ne znam ima li potrebe i komentarisati. Spominje se operacija Higuain i veže se za nju iznos od 90 miliona. Higuain je koštao Juventus 90 miliona koje su isplatili Napoliju, 28 miliona koje otplaćuju kroz njegovu platu i bonuse koji nisu poznati javnosti. (Čini mi se da se radi o plati od 7 miliona godišnje). Alexis po ovim brojkama će dobiti 16,8. Thomas Muller primjera radi ima 15 i plaćat će ga i u 32. godini toliko. 16,8 Alexisu ili 15 Mulleru? Za mene to ne može biti predmet diskusije.
Za alexisa naravno ima smisla :).
Ja samo kazem da ima tu rizika ali vrijeme ce pokazati mozda bude pun pogodak octio je da unite ganja sad i odmah titulu sljedece sezone nema mou izgovora. Sto se tice finansija to je jasno da united nema konkurencije klub operise kao dobro podmazana masina.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la BluesForever » 18 jan 2018, 20:23

Hoće Arsenal propasti bez Sancheza,i Ozil vrlo vjerovatno ide na ljeto,Arsenal vise ni četvrti neće moći završiti.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 18 jan 2018, 20:25

BluesForever je napisao/la:Hoće Arsenal propasti bez Sancheza,i Ozil vrlo vjerovatno ide na ljeto,Arsenal vise ni četvrti neće moći završiti.
Ni sa njima to ne mozemo vise tako da ne sikiraj se nista a najjace nikad gori nismo bili i niste nas dobili jos ove sezone sve sami remiji :urnebes:
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 18 jan 2018, 20:30

@feld
Ja sam u suštini rekao da je Alexisov transfer isplativiji od transfera Higuaina - još kad na to dodamo da je Sanchez bolji igrač. ...
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la wadethegreat » 18 jan 2018, 20:31

Ramsey8 je napisao/la:
BluesForever je napisao/la:Hoće Arsenal propasti bez Sancheza,i Ozil vrlo vjerovatno ide na ljeto,Arsenal vise ni četvrti neće moći završiti.
Ni sa njima to ne mozemo vise tako da ne sikiraj se nista a najjace nikad gori nismo bili i niste nas dobili jos ove sezone sve sami remiji :urnebes:
Ma bilo je vrijeme da imate seriju dobrih rezultat protiv nas :D .
Arsenal realno ako ozil ode nema nikoga da uperis prstom i kazes strasan igrac. Wilshere znamo povrede sve lacazzete u losoj formi.
Maitland niles tek treba da se gradi kao igrac nelson itd ovi omladinci. Ako doveedu Aubu i ako miki maus proradi mogla bi biti druga prica :).

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 18 jan 2018, 21:25

CHELSEA TRANSFER NEWS
Crouch emerges as shock new Chelsea target after injury rules out Carroll
:lol: :lol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Saurman » 18 jan 2018, 21:28

Feldmarschall je napisao/la: Thomas Muller primjera radi ima 15 i plaćat će ga i u 32. godini toliko. 16,8 Alexisu ili 15 Mulleru? Za mene to ne može biti predmet diskusije.
Samo ima jedna bitna razlika, Muller nije došao u Bayern sa 30g i dobio 15 mil po sezoni.

Sanchez će imati preko 20 mil platu neko bi pomislio da je Messi došao, ovo je suludo trošenje od strane Utd na igrača koji može odigrati 2-3 na visokom nivou.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Tweeds_10 » 18 jan 2018, 21:30

sta fali crouchu i carollu

sljedece sezone udarni dvojac plavaca u napadu, odma iza njih hazard. samo nebo je granica
pi.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la mirgerr » 18 jan 2018, 21:38

BREAKING: Chelsea manager Antonio Conte is having a medical at Stamford Bridge after being linked with a Stoke striker Peter Crouch
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Feldmarschall » 18 jan 2018, 21:38

Saurman je napisao/la: Samo ima jedna bitna razlika, Muller nije došao u Bayern sa 30g i dobio 15 mil po sezoni.

Sanchez će imati preko 20 mil platu neko bi pomislio da je Messi došao, ovo je suludo trošenje od strane Utd na igrača koji može odigrati 2-3 na visokom nivou.
Naravno, United je bolje prošao. Dobit će vrhunskog igrača u najboljim godinama za 16,8 miliona po sezoni. Da su okrenuli svijet naglavačke ne bi bolje prošli. Poznato mi je da imaš digitron, sračunaj koliko će godišnje Coutinho koštati Barcelonu. Njega i Alexisa držim u istoj kvalitativnoj kategoriji. Muller mi je da izvineš daleko ispod.

Sanchez će prema podacima koje si ti postavio imati 16,8 miliona po sezoni te dvije-tri godine koliko može odigrati na vrhunskom nivou. Izvrći, okreći koliko želiš činjenice ostaju činjenice, iako me ne bi iznenadilo da do vremena kada bude predstavljen cifra izađe i na 30 miliona godišnje.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la leorey » 18 jan 2018, 21:47

Jack je napisao/la:
CHELSEA TRANSFER NEWS
Crouch emerges as shock new Chelsea target after injury rules out Carroll
:lol: :lol:
Jedino ako budu igrali ko Rejal, na centarsut, onda transfer i ima smisla :lol:
27.10.2020

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Feldmarschall » 18 jan 2018, 21:57

Eden Hazard:
The main difference between José Mourinho and Antonio Conte was that Mourinho does not practise “automisations”. He does not have players practise set moves they can perform almost unconsciously that can be deployed at great pace when the situation demands. He organises his defence and leaves his forwards to improvise.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 18 jan 2018, 22:30

leorey je napisao/la:
Jack je napisao/la:
CHELSEA TRANSFER NEWS
Crouch emerges as shock new Chelsea target after injury rules out Carroll
:lol: :lol:
Jedino ako budu igrali ko Rejal, na centarsut, onda transfer i ima smisla :lol:
Halo, ne diraj Rejal mrak će te progutat,
dosta im njihove muke :kafa:

slika
Evo predstavljen :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramsey8 » 18 jan 2018, 22:47

timska slika pala odmah haha
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la MElloo » 18 jan 2018, 22:58

Ramsey8 je napisao/la:timska slika pala odmah haha
:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
topnik1
Postovi: 15127
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la topnik1 » 18 jan 2018, 23:19

Ramsey8 je napisao/la:timska slika pala odmah haha
:rol: :rol: :rol:

samo jbg mančesterovci će se ipak zadnji smijat
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.