English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Hendo » 12 avg 2018, 19:25

Mendy = Ally Sissoko.
Kocka je bačena

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Policeman » 12 avg 2018, 19:27

90min mi je dovoljno da vidim da ce Emery dozivjeti potpuni fijasko ove sezone ne zbog toga da je on los nego zbog kriminalnog rostera

I da cestitke Balboa timu na 3 boda protiv West Hama

“I’m f*cking sick of it, Robbie!” :lol:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Valencia » 12 avg 2018, 19:29

Osim13 je napisao/la:Slično razmišljamo. Kloppovci moraju 150% odigrat sezonu.
Siti je jednostavno bolja i kompletnija ekipa, posebno za prvenstveno takmicenje. Vezni red Sitija je brutalan, a to je srce svakog tima. Vezni red cini jacim napad i dobranu. Ko ima jaci vezni red dominira na terenu. Siti se daleko bolje brani od Liverpula. Bjesomucna dodavanja, koja protivniku ubijaju volju za igrom, su najbolja odbrana. Branis se tako sto protivniku ne das loptu. Razvlacis po terenu i umaras protivnika. Siti zato dobro cuva prednost. U toku utakmice cesto uzimaju predah sa dodavanjima po cijelom terenu, pa onda iznenada udare napadacki kada se protivnik umori ili hipnotizira.

Liverpul je susta suprotnost u odnosu na Siti. Njihova igra je ubitacna za kup takmicenja. Nevjerovatna brzina i agresivnost, motivacija na maksimalnom nivou. Liverpul je daleko najjaca napadacka ekipa u ligi. Idu veoma direktno, sa puno igraca. Njihov napad i agresivan pristup su najbolja odbrana. Problem nastaje kada se umore i popusti adrenalin. Oni ne mogu cuvati loptu 5 minuta i tako odmarati. Zbog toga su u prosloj sezoni propustili dosta bodova nakon pocetnog vodstva. I kad vode 2:0 nisu sigurni. Za pet minuta mogu primiti dva gola. Da se mogu dodavati kao Sitijevci, cuvati loptu nakon vodstva, ne bi im niko nista mogao. Na dvije dobijene, Liverpul je u prednosti. U takmicenju sa 38 utakmica, favorit je Siti.

Smatram da ce Siti i Liverpul imati priblizan ucinak protiv klubova velike sestorke. Mozda cak Liverpul bude bolji. Oni te utakmice igraju sa puno adrenalina.

Da bi Liverpul bio prvi, moraju odigrati maksimalno motivisano svaku utakmicu. Moraju energijom nadomjestiti slabosti na taktickom i defanzivnom planu.

Bice dobra trka, samo da ne bude povreda, narocito kod Liverpula. Njima ako fali jedan igrac iz udarne trojke, sanse drasticno opadaju. Siti nema taj problem. Imaju brutalan sistem i njima je skoro svejedno ko ce igrati.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Valencia » 12 avg 2018, 19:34

Policeman je napisao/la:90min mi je dovoljno da vidim da ce Emery dozivjeti potpuni fijasko ove sezone ne zbog toga da je on los nego zbog kriminalnog rostera

I da cestitke Balboa timu na 3 boda protiv West Hama

“I’m f*cking sick of it, Robbie!” :lol:
Stvarno uzas.

Dati covjeku 300 miliona funti u naredne tri godine i ne traziti nikakve rezultate dok ne napravi tim.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Policeman » 12 avg 2018, 19:43

Valencia je napisao/la:
Policeman je napisao/la:90min mi je dovoljno da vidim da ce Emery dozivjeti potpuni fijasko ove sezone ne zbog toga da je on los nego zbog kriminalnog rostera

I da cestitke Balboa timu na 3 boda protiv West Hama

“I’m f*cking sick of it, Robbie!” :lol:
Stvarno uzas.

Dati covjeku 300 miliona funti u naredne tri godine i ne traziti nikakve rezultate dok ne napravi tim.
Danas se zvanicno moze reci da u EPL vise ne postoji velika sestorka

A posto znamo da od tih ulaganja nema nista bojim se da cemo u narednim g. gledati Arsenal koji vise ide prema kvalitetu Evertona i West Hama nego prema kvalitetu velikih 5
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Ramiy » 12 avg 2018, 19:47

Precerivanje
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 12 avg 2018, 19:51

Glupo je kritikovati Emerya nije on krivac za ovakav Arsenal ali cinjenica je da ako je ikakav strucnjak mogao je kad je dosao vidjeti ono sto vidi cijeli svijet i rijesiti se i prodati skart i krenuti sve ispocetka bez nekih ambicija ja mu rijeci ne bi rekao. Ali sta on radi? Daje ugovore nove poboljsane Xhaki i Iwobiju najgorim igracima lige, takodjer nudi ogroman ugovor Ramseyu 200k funti ako ne i vise (podsjeticu vas toliko je placen Harry Kane). Kad ovo vidim ne mogu imati povjerenje u Emerya jer ovo su potezi koje bi voajer uradio da je ostao a znamo dje je taj klaun doveo klub.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Policeman » 12 avg 2018, 20:09

Ali i to je tesko uraditi kada zavrsis 6. evo i da je to uradio i da je prodao taj skart za koji znamo da ne bi uzeo neke pare plus ionako sramotnih £50mil koliko su dali vlasnici realno sta bi mogao uciniti s tih eventualnih 80 do 90mil nista osim kupiti jos skarta

A ti novi ugovori tim igracima sta je covjeku drugo preostalo zna da nema pare da ih zamjeni boljim igracim i na kraju daj sta das
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Policeman » 12 avg 2018, 20:16

"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13406
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la StevieG8 » 12 avg 2018, 20:23

Kako je lijepo slusat prave znalce u jednoj opustenoj atmosferi kako razgovoru o sportu i dolikuje :thumbup: jos kad cujes da si osvojio vise bodova na Fantasyu od njih :kafa:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Valencia » 12 avg 2018, 20:24

Policeman je napisao/la:Danas se zvanicno moze reci da u EPL vise ne postoji velika sestorka

A posto znamo da od tih ulaganja nema nista bojim se da cemo u narednim g. gledati Arsenal koji vise ide prema kvalitetu Evertona i West Hama nego prema kvalitetu velikih 5
Ne vjerujem da ce se to desiti.

Nakon katastrofalne sezone koja je pred njima, nesto ce morati poduzeti. Ili prodati klub ili ulagati. U suprotnom, brend ce ispastati, gubit ce dramaticno na vrijednosti, smanjit ce se prihodi sa svih strana i klub ce poceti negativno poslovati.

Arsenal vec sad ima skupu ekipu, bez znacajnih rezultata odose u crveno.

Mislim da ce uprava biti pod velikim pritiskom, ulagati ili prodati klub. Ako Arsenal sada vrijedi milijardu (lupam), za par losih godina, cijena se moze prepoloviti. To vlasnicima nikako ne moze biti interes jer se radi o njihovim dzepovima. Pritisak medija i navijaca isto tako nije zanemariv.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la phily » 12 avg 2018, 20:32

Valencia je napisao/la:
Mislim da ce uprava biti pod velikim pritiskom, ulagati ili prodati klub. Ako Arsenal sada vrijedi milijardu (lupam), za par losih godina, cijena se moze prepoloviti. To vlasnicima nikako ne moze biti interes jer se radi o njihovim dzepovima. Pritisak medija i navijaca isto tako nije zanemariv.
Arsenal trenutno vrijedi 1.3 milijarde futi, a odnedavno 100% vlasnik je Stan Kroenke , a taj dok god bude zarađivao od Arsenal sigurno ga nece prodavati
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Fikret1946 » 12 avg 2018, 20:41

StevieG8 je napisao/la:Kako je lijepo slusat prave znalce u jednoj opustenoj atmosferi kako razgovoru o sportu i dolikuje :thumbup: jos kad cujes da si osvojio vise bodova na Fantasyu od njih :kafa:
kolko si skupio :kafa:
evo pokusavam ovaj video sto ide uzivo vratiti na pocetak jer nisam upratio na vrijeme, ali mi nema zvuka, a kad ide lajv onda ima :crazy:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 12 avg 2018, 20:42

Policeman je napisao/la:Ali i to je tesko uraditi kada zavrsis 6. evo i da je to uradio i da je prodao taj skart za koji znamo da ne bi uzeo neke pare plus ionako sramotnih £50mil koliko su dali vlasnici realno sta bi mogao uciniti s tih eventualnih 80 do 90mil nista osim kupiti jos skarta

A ti novi ugovori tim igracima sta je covjeku drugo preostalo zna da nema pare da ih zamjeni boljim igracim i na kraju daj sta das
Vjerujem da bi ih tesko prodali jer su balvani ali ima budala kupuju svastaa cijene su ionako otisle u ku?ac. Ali nije to problem cak i da ih ne mozes prodati ali dati im novi ugovor je velika greska. Sto se ostalog tice ne krivim EMerya i meni poraz ne bi bio problem da se krenulo u neki remont, jer nema smisla davati novi ugovor necemu sto provjereno znas da ne valja a za te pare koje si naveo jbg ako znas mozes nesto i potrefiti. A boga pitaj koliko se taj Emery uopste i pita za transfere i ugovore ocigledno je da pojacanja dovodi taj klaun Milsintat ocigledno je sav skart iz Bundeslige njegovo maslo.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 12 avg 2018, 20:43

phily je napisao/la:
Valencia je napisao/la:
Mislim da ce uprava biti pod velikim pritiskom, ulagati ili prodati klub. Ako Arsenal sada vrijedi milijardu (lupam), za par losih godina, cijena se moze prepoloviti. To vlasnicima nikako ne moze biti interes jer se radi o njihovim dzepovima. Pritisak medija i navijaca isto tako nije zanemariv.
Arsenal trenutno vrijedi 1.3 milijarde futi, a odnedavno 100% vlasnik je Stan Kroenke , a taj dok god bude zarađivao od Arsenal sigurno ga nece prodavati
Koliko sam ja skontao taj "rat" Kronkea i Usmanova je kostao Arsenal jos vecih ulaganja. Stadion je recimo dosta skupa zajebancija kada pravis od nule novi. Kronke ce morati ulagati jer je racunica jednostavna. Ako zelis zaradjivati koliko si ranije, i vise, onds moras ulagati.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
StevieG8
Postovi: 13406
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la StevieG8 » 12 avg 2018, 20:44

Fikret1946 je napisao/la:
StevieG8 je napisao/la:Kako je lijepo slusat prave znalce u jednoj opustenoj atmosferi kako razgovoru o sportu i dolikuje :thumbup: jos kad cujes da si osvojio vise bodova na Fantasyu od njih :kafa:
kolko si skupio :kafa:
evo pokusavam ovaj video sto ide uzivo vratiti na pocetak jer nisam upratio na vrijeme, ali mi nema zvuka, a kad ide lajv onda ima :crazy:
98 :D mozda da sacekas da se stream zavrsi pa kad bude postavljen kao video vrati.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2352
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la DRHAUSE » 12 avg 2018, 21:00

Mogao bi Junajted biti prvak na kraju, svi ih pljuju, Mourinho smanjuje ocekivanja i sve to ali meni su protiv Leicestera izgledali mocno. Fizicki su bez premca a deleko od toga da nemaju talentovanih igraca. Vise volim Kloppa nego Mourinha ali ovaj drugi je genije, lukavi latin sa daleko vacim "cudima" u biografiji nego sto bi to bila titula sa ovim i ovakvim Junajtedom.

Ali stoji da su City pa Liverpool sigurnije opcije za sami vrh.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Valencia » 12 avg 2018, 21:02

Rooney88 je napisao/la:
phily je napisao/la:
Valencia je napisao/la:
Mislim da ce uprava biti pod velikim pritiskom, ulagati ili prodati klub. Ako Arsenal sada vrijedi milijardu (lupam), za par losih godina, cijena se moze prepoloviti. To vlasnicima nikako ne moze biti interes jer se radi o njihovim dzepovima. Pritisak medija i navijaca isto tako nije zanemariv.
Arsenal trenutno vrijedi 1.3 milijarde futi, a odnedavno 100% vlasnik je Stan Kroenke , a taj dok god bude zarađivao od Arsenal sigurno ga nece prodavati
Koliko sam ja skontao taj "rat" Kronkea i Usmanova je kostao Arsenal jos vecih ulaganja. Stadion je recimo dosta skupa zajebancija kada pravis od nule novi. Kronke ce morati ulagati jer je racunica jednostavna. Ako zelis zaradjivati koliko si ranije, i vise, onds moras ulagati.
O tome se radi.

4-5 katastrofalnih sezona i Arsenal gubi 300-400-500 miliona na vrijednosti. Nema rezultata - nema zarade.

Ako covjek ne zeli ulagati, logicno je da proda klub, kako ne bi izgubio vrijednost.

Vjerovatno je zamisao bila da uz minimalna ulaganja pravi dovoljno dobre rezultate da klub zadrzi rejting i zaradjuje. Kada pocne gubiti lovu, otvorit ce se dvije opcije: ulaganje ili prodaja.

Ne treba se sekirati za milijardere, znaju oni milion puta bolje od nas sta i kako treba. Imaju vlastitu i pamet placenih strucnjaka.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Brokula
Postovi: 30955
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 12 avg 2018, 21:04

Ko ovog Valenciu pusti na forum. Vidim njegove komentare na temi NBA i ovdje, i ne zna se gdje je veća neznalica
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
chelsea4ever
Postovi: 905
Pridružen/a: 19 nov 2009, 14:27
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la chelsea4ever » 12 avg 2018, 21:13

DRHAUSE je napisao/la:Mogao bi Junajted biti prvak na kraju, svi ih pljuju, Mourinho smanjuje ocekivanja i sve to ali meni su protiv Leicestera izgledali mocno. Fizicki su bez premca a deleko od toga da nemaju talentovanih igraca. Vise volim Kloppa nego Mourinha ali ovaj drugi je genije, lukavi latin sa daleko vacim "cudima" u biografiji nego sto bi to bila titula sa ovim i ovakvim Junajtedom.

Ali stoji da su City pa Liverpool sigurnije opcije za sami vrh.
Jel se ti salis molim te ? United izgledao protiv Leicestera mocno ? Pa ne da nisu izgledali mocno, nego je Leicester bio ravnopravan protivnik ako ne i bolji..
CFC <3

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 12 gostiju.