English Premier League

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa traje do: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
35%
United
21
9%
Liverpool
82
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
11
5%
Chelsea
29
12%
neko drugi
8
3%

Ukupno glasova: 237

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 20 feb 2018, 15:26

xaviesta WroteColonNajveća glupost ili mit da se nekom sviđa Pepova igra ali ne mora nužno značiti da to svako voli, baš me interesuje da United tako igra da l bi se nekima sviđalo.
Eto nek Barca, Juve, United i Atletico igraju lijepo.

Pa po principu ljudi vole da se zabave, a onakav nogomet ( znaci ne mislim na peljanje lopte i X dodavanja) vec na brz, okomit, direktan nogomet je sigurno najzanimljiviji i najuzbudljiviji prosjecnom gledaocu i neutralcima.

Zato i jesam spomenuo Kloppov Dortmund, tu bi dodao i Juppov Bayern. Ili recimo mi 2015 godine. X ljudi mi je reklo te godine da uzivaju u onakvom nogometu i da bi voljeli da njihov klub igra tako, a uopste nisu navijaci Barcelone.

Zato @kawhi ima zivotnu zelju da Pep trenira Modrica i Kroosa. :lol:

Sto bi rekao bivsi forumas @Feld, nogomet iz udzbenika. :mrgreen:

Pep moze izgubiti naravno, ali nikad mi nece biti dosadno gledati tu utakmicu.

S druge strane, divim se ljudima koji svake sedmice jedva cekaju Mourinhovu utakmicu gdje mu tim od skoro milijardu eura uputi svega 2 udarca na gol protiv recimo CP.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 20 feb 2018, 15:28

Barbarossa WroteColon
Lillard WroteColon[
Kakav stil igre voliš, daj klub koji igra tebi najljepše ili najbolje.

Do kad Erikssen ima ugovor? Ima li kakvu klauzu on

Do ljeta 2020, kakve bolan klauzule :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Barbarossa
Kontakt:

PostPostao/la Barbarossa » 20 feb 2018, 15:30

Lillard WroteColon
Barbarossa WroteColon
Lillard WroteColon[
Kakav stil igre voliš, daj klub koji igra tebi najljepše ili najbolje.

Do kad Erikssen ima ugovor? Ima li kakvu klauzu on

Do ljeta 2020, kakve bolan klauzule :lol:

:( ništa od mogućnosti da ga gledam zajedno s De Bruyneom jednog dana

To bi bilo isto kao da imaš na terenu u isto vrijeme De Bruynea i light De Bruynea
Nekad te digne na nebo, nekad te spusti na dno , i šta god da se desi znaj od Njega je to

Ömer Halisdemir!!!

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 20 feb 2018, 15:33

Al kad skontas sta je sve specijalni otjerao iz Chelsea :lol:

Zamisli De Bruyne i Salah zajedno na terenu.

Inace, sta je samo igraca proslo kroz taj klub u zadnjih 10 i vise godina, pamet ti stane.

Pazi ovo: Sheva, Torres, Falcao, Eto'o, Costa. Pa onda Salah, De Bruyne i da ne nabrajam dalje....a sad ljudi spali na Moratu i Girouda. :lol:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

darker10
Kontakt:

PostPostao/la darker10 » 20 feb 2018, 15:43

Chelsea je ove i proslih sezona mogao imat napad:

Costa
Hazard KDB Salah

Ovako sad samo mozemo plakat hahah

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 20 feb 2018, 15:43

Monolog WroteColon
harden WroteColonKako si to uspio vidjeti preko live.scorea? :tokralju:

Ja sam ubijeđen da Saurman ne odgleda ni pet utakmica godišnje (uključujući i utakmice Bayerna), ali uredno komentariše sve igrače. :lol: Doduše, i sam sam mišljenja kako je Walker navikan igrač prosto jer je neinteligentan. Nekoliko godina "trubim" kako je Tottenham imao dva najneinteligentnija bočna igrača - Rosea i Walkera. U stanju su u svakom trenutku zayebati sve ono što su dobro uradili do tog trenutka. Ponavljam, nisam gledao sinoćnju utakmicu i ne komentarišem Walkera od sinoć, nego ono što sam gledao dok je nosio dres londonskog kluba. Može trčat, probit odbranu, ispratit akciju svog tima, ali može i zayebat do te mjere da jednostavno postaviš pitanje "Je l' ovo uopće profesionalni fudbaler?" :mrgreen:

Imaš pravo, tačno je to da nije najpametniji igrač, ali i kao takav je najbolji desni bek EPLa ove sezone. Utakmica sinoć se baš poklapa sa tvojom zadnjom rečenicom. I pored toga, lik će opet biti u timu godine EPLa.
Ja ne tvrdim da je lik najbolji bek svijeta, ali nije ni toliko loš vala. Svoj posao na desnoj strani odrađuje dobro, samo što ima žute minute ko sinoć. :lol:

Artetitis
Kontakt:

PostPostao/la Artetitis » 20 feb 2018, 15:45

leorey WroteColonSto bi rekao bivsi forumas @Feld, nogomet iz udzbenika. :mrgreen:

Što bivši? :o

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 20 feb 2018, 15:48

Fakat i ja krenuh pitati??
1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13

Rome-Paris-London-Rome-Istanbul

Jurgen Klopp :kahva:
Edis Mulalić :dupliespreso:

"Da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup."

Brokula
Kontakt:

PostPostao/la Brokula » 20 feb 2018, 15:50

Anell ga banovo

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 20 feb 2018, 15:50

Jack WroteColon
japa WroteColon
Jack WroteColonPa sto se ne zahvale Pepu sto im je dao sansu da osvajanjem FA kupa proglase neuspjesnu sezonu kao uspjesnu :rol:

Mozda zato sto je za United i Mourinha neuspjesna sezona i kad samo FA kup osvoje... nisu voajerova prcija da slave to ko nevidjen epski uspjeh :kafa:

Osvajanje kupova se slavi samo kad se osvoji uz ligu :kafa:

Pa logicno da je neuspjesna kad ulupa silne milione i na kraju moli Boga da City ispadne iz nekog kupa kako bi bilo sta osvojio a navijaci rekli 'automatizmi se pokrecu'...i tako u krug :rol:

To da mole boga da City ispadne si vidio samo ti a sto se tice neuspjeha, cuj nije sramota kad dozivis neuspjeh, sramota je kad to slavis i predstavljas ko uspjeh :rol: Znamo svi ko slavi taj kup i Comunity shield i kome ta dva trofeja cine 90% osvojenih trofeja u 25 godina :rol:

chily-rz
Kontakt:

PostPostao/la chily-rz » 20 feb 2018, 15:54

Šta kažeš Paja,u Monaku sve flopovi samo je Kondogbia legit,.

Artetitis
Kontakt:

PostPostao/la Artetitis » 20 feb 2018, 15:57

japa WroteColonZnamo svi ko slavi taj kup i Comunity shield i kome ta dva trofeja cine 90% osvojenih trofeja u 25 godina :rol:

Eh, mlad si ti pa se ne sjećaš Liverpoola 2001.godine i "godine pet trofeja" (Kup UEFA, FA Kup, Liga-kup, evropski Superkup i tada Charity Shield - dok FA nije zbog nekih nepravilnosti izgubila pravo da koristi termin "Charity").

Ovi iz Tottenhama poziraju sa osvojenim zlatnim kopačkama, a njihovi mediji izmišljaju trofeje tipa: "Da se samo računaju utakmice prenošene na Skyju, Tottenham bi bio prvi". Izdali su i specijalni DVD oko Liga-kupa 2007-08, ako se dobro sjećam, njihovog zadnjeg trofeja.

Kao šlag na tortu, Mourinho je prošle sezone pričao o trebleu prošle sezone, a uzeo je Community Shield, Liga-kup i EL.

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 20 feb 2018, 16:00

Artetitis WroteColon
leorey WroteColonSto bi rekao bivsi forumas @Feld, nogomet iz udzbenika. :mrgreen:

Uvrijedio se jer je @blejzer rekao da ne može bez foruma.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 20 feb 2018, 16:01

Stvarno zalosno da se jedna ekipa citava skupi i pozira oko Kejnovih kopacki, nacicali se bolje nego Realovci La Decimu kad su slavili.

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 20 feb 2018, 16:02

Artetitis WroteColon
Virtu4l WroteColon
leorey WroteColonNe navijam uopste za City nego volim pogledati lijepu igru. Volio sam gledati i Fergijev United, Kloppov Dortmund, to je sve.

Fergijev United i lijepa igra?

Fergiejev United je igrao napadački fudbal, u prvom redu zahvaljujući odličnim igračima na krilima (Beckham, Giggs, Ronaldo, Nani) i odličnom tranzicijom u kontru i polukontru. Sredina terena je svašta trpila, zadnja linija je svašta trpila, ali napadački dio tima je uvijek bio zayeban jer ih je znao našpanati i izvući iz njih maksimum, bukvalno se nikad nisu predavali jer su znali da im u svlačionici slijedi ribanje ako zakažu.

Nije da nisu znali isciganiti pobjedu no uglavnom su bili tim koji trpa golove, posebno protiv boranije koja je i prije početka utakmice gubila 1:0 na Old Traffordu. Otud svi oni pozitivni rekordi koje su Moyes i Van Gaal rušili.

Ako je United pod Fergijem igrao lijepo i ofanzivno onda je i Chelsea pod Mourinhom. Nista mi mrze nije bilo nego gledati United kad igra, ubber dosadan fudbal u vecini slucajeva, milion puta se branili i sad se razvio mit zbog legendarnog statusa Fergusona da je to bilo nesto lijepo a prava istina je da to u vecini slucajeva nije bio bas gledljiv fudbal ali tako je ljudi su skloni idealiziranju. I ovdje su takodjer cudni neki standardi u pitanju, sto je najjace dosta ljudi tako misli, npr. FErgusonov United im je bio lijep i ofanzivan a Mourinhov Real defanzivni antifudbal iako je ovaj drugi srusio sve moguce rekorde po broju datih golova svi ce se zakleti da je Real igrao defanzivno radi par utakmica sa Barcelonom (a cak ni tu se uvijek nisu branili) a United igrao atomski i uzbudljivi fudbal za gledanje :rol:

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 20 feb 2018, 16:04

Artetitis WroteColon

@Dzoni poveo napad, a katalonci ga otjerali kazu :kafa:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Jack
Kontakt:

PostPostao/la Jack » 20 feb 2018, 16:05

chily-rz WroteColonŠta kažeš Paja,u Monaku sve flopovi samo je Kondogbia legit,.

Kae lik Monako sve flopove prodaje i hladno ne spomene Kondogbiu :lol:
MERCI ARSENE!

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 20 feb 2018, 16:07

leorey WroteColonAl kad skontas sta je sve specijalni otjerao iz Chelsea :lol:

Inace, sta je samo igraca proslo kroz taj klub u zadnjih 10 i vise godina, pamet ti stane.

Pazi ovo: Sheva, Torres, Falcao, Eto'o, Costa. Pa onda Salah, De Bruyne i da ne nabrajam dalje....a sad ljudi spali na Moratu i Girouda. :lol:

KDB je greska a nije ga otjerao vec je on trazio da ide jer je smatrao da ne treba da se bori vec da odma ima mjesto u prvih 11 (i bio je upravu a Mourinho u krivu), a Salaha je pogodio, flopcina u Chelseu nista nije pokazao a eto vi bi ga ostavili pored Hazarda i Wiliana koji je tada bio u formi karijere :lol: zayebo Mourinho Chelsea, Hazard im poslije tjeranja Salaha donese samo dvije titule, Salah bi donio 4 :rol:

Nitro
Kontakt:

PostPostao/la Nitro » 20 feb 2018, 16:08

Dovoljan razlog za odlazak mu je upuštanje u diskusiju na šugavim livadama La Liga podforuma.

Feld vrati se :cry:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 20 feb 2018, 16:09

japa WroteColon
leorey WroteColonAl kad skontas sta je sve specijalni otjerao iz Chelsea :lol:

KDB je greska a nije ga otjerao vec je on trazio da ide jer je smatrao da ne treba da se bori vec da odma ima mjesto u prvih 11 (i bio je upravu a Mourinho u krivu), a Salaha je pogodio, flopcina u Chelseu nista nije pokazao a eto vi bi ga ostavili pored Hazarda i Wiliana koji je tada bio u formi karijere :lol: zayebo Mourinho Chelsea, Hazard im poslije tjeranja Salaha donese samo dvije titule, Salah bi donio 4 :rol:

Odgovori ljudima za Kondogbiju ne ignorisi :kafa:

Natrag na “English Premier League”

Trenutno korisnika/ca: samocelik i 10 gostiju.