Newcastle United F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Jeste li zadovoljni dosadasnjim transferima?

1. Da
20
71%
2. Ne
8
29%
 
Ukupno glasova: 28

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 25 jun 2011, 01:00

gloryhunter je napisao/la:
fera je napisao/la:
Tribalian je napisao/la:Na sta lice pojedini clanovi "Toon army" :roll: :lol: :lol: :lol:

Nego misljenja sam da ce Newcastle napraviti odlican posao ako dovede ovog Vicente Rodriquesa iz Valensije,mislim da je to i najbolja opcija za ovog igraca.Pominju se jos Bleckburn i Swansey,ali mi to nekako nije to.Inace Newcastle radi odlican posao u ovom prelaznom roku uopsteno.
on je za malagu potpisao
nije, za Malagu je potpisao jedan drugi lik koji se zove Joaquín Sánchez.....Vicente je free agent trenutno....

btw trebali bi Sturridgea kupit i dat mu broj 9.
Devetka se ne dobiva samo tako, nju treba zaslužiti...

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Blue_He4rt » 25 jun 2011, 01:14

Zar vam nece novopecena svraka Demba Ba nositi devetku na leđima

Btw.Kako je Routledge zasluzio 10-ku ?
Chelsea F.C.

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 25 jun 2011, 01:31

Blue_He4rt je napisao/la:Zar vam nece novopecena svraka Demba Ba nositi devetku na leđima

Btw.Kako je Routledge zasluzio 10-ku ?
Devetku samo odabrani mogu nositi, ali duga je to sad priča o njenoj povijesti i značaju u Newcastle Unitedu. Desetka je kao i svaki drugi broj, ne znaći puno...

Edit: Ba će nositi 19

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la fera » 25 jun 2011, 11:26

gloryhunter je napisao/la:
fera je napisao/la:
Tribalian je napisao/la:Na sta lice pojedini clanovi "Toon army" :roll: :lol: :lol: :lol:

Nego misljenja sam da ce Newcastle napraviti odlican posao ako dovede ovog Vicente Rodriquesa iz Valensije,mislim da je to i najbolja opcija za ovog igraca.Pominju se jos Bleckburn i Swansey,ali mi to nekako nije to.Inace Newcastle radi odlican posao u ovom prelaznom roku uopsteno.
on je za malagu potpisao
nije, za Malagu je potpisao jedan drugi lik koji se zove Joaquín Sánchez.....Vicente je free agent trenutno....

btw trebali bi Sturridgea kupit i dat mu broj 9.
u pravu si. zbunila su me ova prezimena njihova malo jer navikao sam samo na joaquin i vicente.
btw po meni viecente ne bi bio pametan tranfer jer njega su povrede totalno unistile.
You are someone else I am still right here

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 25 jun 2011, 12:43

fera je napisao/la:u pravu si. zbunila su me ova prezimena njihova malo jer navikao sam samo na joaquin i vicente.
btw po meni viecente ne bi bio pametan tranfer jer njega su povrede totalno unistile.
Nisi jedini, i ja ih mješam :mrgreen: ... Uvijek kad negdje priča o njima kažem onaj koji je igrao u Betisa ili nije ,da olakšam situaciju... :D

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Tribalian » 25 jun 2011, 23:13

"The Mirror" je najavio da ce uskoro potpis na vernost ekipi Newcastla staviti dva igraca , Teteh Bangura (21) iz ekipe AIK Stokholm,kao i Mevlut Erdinc (24) iz PSG-a.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 26 jun 2011, 00:18

Tribalian je napisao/la:"The Mirror" je najavio da ce uskoro potpis na vernost ekipi Newcastla staviti dva igraca , Teteh Bangura (21) iz ekipe AIK Stokholm,kao i Mevlut Erdinc (24) iz PSG-a.
Zainteresiranost za Banguru je službeno odbijena od kluba, a to za Erdinca se provlaći već neko vrijeme, ja bi volio neko bolje rješenje...

Avatar
gloryhunter
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 jan 2011, 18:33
Lokacija: NUFC
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la gloryhunter » 26 jun 2011, 02:21

Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:
Tribalian je napisao/la:"The Mirror" je najavio da ce uskoro potpis na vernost ekipi Newcastla staviti dva igraca , Teteh Bangura (21) iz ekipe AIK Stokholm,kao i Mevlut Erdinc (24) iz PSG-a.
Zainteresiranost za Banguru je službeno odbijena od kluba, a to za Erdinca se provlaći već neko vrijeme, ja bi volio neko bolje rješenje...
kao naprimjer?

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Arnelinho » 26 jun 2011, 02:42

gloryhunter je napisao/la:kao naprimjer?
A kao naprimjer i ja mislim da on nije "neko" riješenje, jer je preslab za EPL-a, možda igrat na provjerenu kartu i pokušat vratiti Obafemija? Ili C.Cole? Ne bi bilo loše ni koga iz Seville dovesti(od napadača) jer su i oni puni takvih, a na transfermarkt.de vidim da ste zainteresovani za Berbatova ,on bi vam sjeo. A ako ima istine u ovoj priči o Barneti, mislim da bi to bila savršena akvizicija,njega bih čak i u Arsenal doveo. 8-)
Newcastle United have made an enquiry for Swiss star Tranquillo Barnetta, skysports.com understands.

The 25-year-old has been linked to the Premier League on a number of occasions in the past few years, and now Newcastle are looking closely at his situation.
..
Barry McIntosh, who represents his interests in Britain, confirmed there was a lot of interest in Barnetta.

"I cannot name clubs, but there is Premier League interest and we are looking at the options," he told skysports.com.
Malo prije editovah post 2:48 ; ne zamjerite (obris'o:"Nije li Erding ,a ne Erdinc") očigledno je stvar izgovora, jer sam često puta čuo Erding , a Erdinc se piše. :D
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 26 jun 2011, 10:22

Ma kakav crni Carlton Cole, taj nije ništa bolji od Ameobi-ja (i zasigurno ne zaslužuje da nosi devetku). Nama treba neko ko će izgarati za dres i da s ponosom možemo reći kako je to naša devetka (što bi rek'o @Gloryhunter, to je poseban broj u Newcastleu). Ako je istina ono da je Stoke City bacio udicu na Sturridge-a (svega 6 miliona Funti), onda bi Ashley mor'o to odraditi sa stilom. Također, ukoliko Lukaku dođe u Chelsea, sigurno da će neko biti višak (Torres, Kalou, Drogba, Anelka, Sturridge). Sve mi vuče na to da bi Daniel sam mogao izraziti želju za odlaskom, jer želi postati standardni reprezentativac, a sigurno da bi mu to bilo lakše kada bi bio standardan u jednom timu kakav je Newcastle. :mrgreen:

Routledge bi možda mog'o i ostati u Newcastle-u. :( Izgleda da su pregovori sa QPR-om raskinuti, te da on želi ostati na St. James Parku. Jedri ga, sigurno se neće naigrati, tako da...

Ono što se pročulo je da je Newcastle zainteresovan za Moussa Sissokoa, igrača Toulouse-a. Također, Inter i Liverpool, te Lyon su ekipe koje bi ga rado voljele dovesti, pa ćemo vidjeti. Iskren da budem, apsolutno sam za njegovo dovođenje, jer je prije 2 godine bio jedan od boljih veznjaka u Francuskoj. Prošle sezone je opao u formi, al' to ne znači da istu ne bi mog'o podići na viši nivo u Newcastleu.

Neki listovi su nas povezali sa dovođenjem Gibsona iz Manchester Uniteda za nekih 5 miliona funti. Ne znam baš da l' u ovome ima istine (nadam se da nema :mrgreen: :mrgreen: ), jer je isti bio na ulaznim vratima Sunderlanda (no doveli su Gardnera, pa...). Jbg, ostaje da vidimo šta će biti. :D

Što se tiče Erdinca, sada je ponuda povećana na 6.5 miliona :mrgreen: . Nema rasipanja kod Ashleya. U svakom slučaju, ako se za ove pare može dovesti, ja bih bio zadovoljan (mada sam i dalje za Sturridgea). Također, iskomplikovala se situacija oko Taylora, jer sada Swansea traži 10x više novca. :lol: Majko mila, šta se ovo dešava? :(
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Bertrand » 26 jun 2011, 10:53

Joj, kod vas gore stanje sa transferima, nego kod nas. :mrgreen:

Baš i ja sinoć pročitah to za Sissokoa. Ako je istina da su ove tri ekipe, pored Newcastlea, također zainteresovane, onda mislim da i nemate prevelike šanse, ako napamet proglasim Moussu igračem kojem je novac bitniji od prvih 11. Ovaj zaključak sam izveo na vlastiti rizik, što ne znači da i vi morate isto misliti. :mrgreen:

Kada ti ja kažem, Erdinc će biti puni pogodak. ;)
Jednom prilikom, krajem januara, @hammers me upitao kakav je igrač Demba Ba, jer sam ga kao nešto hvalio nakon prelaska. Ja njega još više pohvalim, i navedem neke pozitivne karakteristike. I šta je bilo na kraju? Ba je ispao puni pogodak za West Ham, i od tada sam siguran u moje sposobnosti pri predviđanju karijere nekog igrača u novom klubu. :mrgreen:

Al' Ashleya, cicije. Ljudi ga doveli u PSG za 8 miliona, i očekuje da ga on dovede u Englesku za 5 miliona (to je prvobitna ponuda, jel') ? Hard bargain (surprise, surprise). :lol: Mislim da se na kraju mogu naći na 7 miliona, i svi su sretni i zadovoljni.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 26 jun 2011, 11:02

Nadam se da će Moussa malo razmisliti vlastitom glavom. U Newcastle-u se polako stvara kolonija Francuza (Hatem, Cabaye, Marveaux), pa sigurno da bi se lakše prilagodio negoli u Liverpoolu (da ti bi :lol: ). Sad, sigurno da mu ni Liverpool ne bi ponudio neku ekstra platu, da se razumijemo. Kada sam vidio da jedan Meireles nema velika primanja (svi znamo kako je odigr'o), onda to ne bi bio slučaj ni sa Sissokom. Što se tiče Intera, oni već mogu ponuditi novac od kojeg boli glava. Sigurno da će kod njih od sljedeće sezone biti smjena generacija, pa je logično da traže ove mlade nade da nastave tamo gdje će ove starkelje stati. No, nadam se da će Sissoko popričati sa Gurkufom :mrgreen: , pa da ga ovaj odvrati od Italije. :mrgreen: Samo, 13+ miliona i nije mala cifra, stoga i ne mislim da su velike šanse da ga vidimo u Newcastleu. Da se kladim na njegov odlazak, uplatio bih barem cvaju na Lyon. :mrgreen:

Nego, što se tiče Plautove :mrgreen: (Ashleyeve) tvrdice, moram ti priznati da se meni ovo sviđa. Jbg, znaš i sam koliko se para trošilo na igrače koji su se kratko zadržali u klubu, pa je ovo sad odlično spuštanje lopte na zemlju. Kada bi se odmah iskeširalo koliko PSG traži, onda bi se iskopala rupa za buduće transfere. Mišljenja sam da su velike šanse za dovođenje Erdinca, sad da l' mislim pogrešno - vrijeme će pokazati. :lol:

Btw, de pohvali malo i Cabayea i Marveauxa. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Bertrand » 26 jun 2011, 11:22

Ma u Liverpoolu više nema visokih plata, od dolaska novih vlasnika. Svima koji imaju, ili će biti skresana, ili će biti prodati, dok će samo onima koji to i zaslužuju, ostati, ili biti povećana, i to je odlično.

Ma nema šanse da će Ashley izdvojiti 13 miliona funti za Sissokoa, to ti garantujem. Jedino, možda pošalje ponudu od 5 miliona funti, pa je polako počne dizati, pa se nađu negdje na 10 miliona. :lol: :mrgreen:

Ma zezam se i ja, u vezi tvrdice. :mrgreen: Vidim, traže se koliko-toliko provjereni igrači, kojima je ugovor istekao/ističe ovo ljeto, i to je poprilično dobro. Ne zaboravi, opet tu ostaje 35 miliona funti od Carrolla, al', kao što si već nekoliko puta napisao, Ashley će barem pola uzeti sebi. No, opet kad se pogleda, ni 17 miliona funti, uz hard bargain, nije loša stvar. :lol:

Eh, kad već tražiš, moram ti pohvaliti Cabayea. Djeluje onako skromno, i dosta podcijenjeno. Svi hvale Hazarda, Gervinha i Sowa, kao glavne kreatore duple krune Lillea, ali zaboravljaju ovu radilicu na sredini terena. Ovu tek završenu sezonu je imao nešto defanzivniju ulogu u Lilleu, ali je imao i 9 asistencija, no sezonu prije toga je zabio oko 15-ak golova, što nije mala stvar. Asistent Pardewa, Carver, kaže da će u predstojećoj sezoni imati mnogo ofanzivniju ulogu, te će, pošto imaju Cheika, imati slobodnu ulogu u ofanzivi Toona, tako da na kraju, očekujem sjajnu sezonu, valjda bez povreda, mark my words. :mrgreen:
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
gloryhunter
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 jan 2011, 18:33
Lokacija: NUFC
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la gloryhunter » 26 jun 2011, 12:58

Bertrand je napisao/la:Ma u Liverpoolu više nema visokih plata, od dolaska novih vlasnika. Svima koji imaju, ili će biti skresana, ili će biti prodati, dok će samo onima koji to i zaslužuju, ostati, ili biti povećana, i to je odlično.

Ma nema šanse da će Ashley izdvojiti 13 miliona funti za Sissokoa, to ti garantujem. Jedino, možda pošalje ponudu od 5 miliona funti, pa je polako počne dizati, pa se nađu negdje na 10 miliona. :lol: :mrgreen:

Ma zezam se i ja, u vezi tvrdice. :mrgreen: Vidim, traže se koliko-toliko provjereni igrači, kojima je ugovor istekao/ističe ovo ljeto, i to je poprilično dobro. Ne zaboravi, opet tu ostaje 35 miliona funti od Carrolla, al', kao što si već nekoliko puta napisao, Ashley će barem pola uzeti sebi. No, opet kad se pogleda, ni 17 miliona funti, uz hard bargain, nije loša stvar. :lol:

Eh, kad već tražiš, moram ti pohvaliti Cabayea. Djeluje onako skromno, i dosta podcijenjeno. Svi hvale Hazarda, Gervinha i Sowa, kao glavne kreatore duple krune Lillea, ali zaboravljaju ovu radilicu na sredini terena. Ovu tek završenu sezonu je imao nešto defanzivniju ulogu u Lilleu, ali je imao i 9 asistencija, no sezonu prije toga je zabio oko 15-ak golova, što nije mala stvar. Asistent Pardewa, Carver, kaže da će u predstojećoj sezoni imati mnogo ofanzivniju ulogu, te će, pošto imaju Cheika, imati slobodnu ulogu u ofanzivi Toona, tako da na kraju, očekujem sjajnu sezonu, valjda bez povreda, mark my words. :mrgreen:
liverpool loše posluje, prvo carroll pa sad henderson 55M za 2 englezića pa nisu Real Madrid.....dalglish sto se tice transfera nikad nije bio dobar ali o tom potom....

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 26 jun 2011, 23:11

gloryhunter je napisao/la: kao naprimjer?
Time se treba baviti Graham Carr... 8-)

Avatar
gloryhunter
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 jan 2011, 18:33
Lokacija: NUFC
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la gloryhunter » 27 jun 2011, 02:42

Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:
gloryhunter je napisao/la: kao naprimjer?
Time se treba baviti Graham Carr... 8-)
pa osim gervinha, gameira i erdinca u francuskoj trenutno na trzistu nema igraca koji bi nam odgovarao, prva dva su nas odbila, zato je erdinc trenutno meta broj 1....
bar da n. taylora kupimo službeno ovaj tjedan bit ce ok tjedan :P

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la fera » 27 jun 2011, 11:19

gloryhunter je napisao/la:
Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:
gloryhunter je napisao/la: kao naprimjer?
Time se treba baviti Graham Carr... 8-)
pa osim gervinha, gameira i erdinca u francuskoj trenutno na trzistu nema igraca koji bi nam odgovarao, prva dva su nas odbila, zato je erdinc trenutno meta broj 1....
bar da n. taylora kupimo službeno ovaj tjedan bit ce ok tjedan :P
gameiro i ako vam odgovara nece moci promijeniti 2 kluba u jednom prelaznm roku...
You are someone else I am still right here

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 27 jun 2011, 19:56

Swansea odbila ponudu za Taylora. :( Izgleda ništa od njega, iako postoji ta klauzula. Šteta, mog'o je ovo biti perfektan prelazni rok, a da se pri tome ne potroši skoro ništa novca. :mrgreen: Ovako će se izgleda morati staviti ruka u džep i izvući još koji milion iz istog. Idemo (C)ashley. :mrgreen:

Ono o čemu se šuškalo prethodnih dana je objelodanjeno. Liverpool i Newcastle su ozbiljno zagrizli za Sissokoa. Cijena je oko 13 miliona Funti. Rekao bih da je to previše za očekivati od Ashleya, al' ko zna, možda nas iznenadi. :lol:

WBA, Bolton, Stoke i Newcastle su opasno bacili oko na Sturridge-a. Uh, što bi taj dolazak bio fenomenalan, to je za ne povjerovati. Iskreno se nadam da će se u skorijoj budućnosti to sve riješiti. Sturridge će igrati konstantno (svi znamo kako je igr'o u Boltonu) u Newcastleu, neće biti izložen nikakvim pritiscima, a možda će čak dobiti i broj 9. Ko će ga znat?

Dovedite Sturridge-a :!:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
brzi21
Postovi: 1268
Pridružen/a: 14 jan 2010, 13:20
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la brzi21 » 27 jun 2011, 21:51

Dovedite Sturridge-a :!:
iskreno, ja mislim da su slabe sanse za to..al eto imate pravo nadati se ;)

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 27 jun 2011, 23:02

brzi21 je napisao/la:
Dovedite Sturridge-a :!:
iskreno, ja mislim da su slabe sanse za to..al eto imate pravo nadati se ;)
Ako su istien ovi natpisi svatko ima po 25%, jer su šanse da će ostati u Chelskom minimalne...

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.