Newcastle United F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Jeste li zadovoljni dosadasnjim transferima?

1. Da
20
71%
2. Ne
8
29%
 
Ukupno glasova: 28

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Odg: Newcastle United F.C.

Post Postao/la ackeey » 09 avg 2014, 12:30

Monolog je napisao/la:Moguce da dodje i van Dijk. Cijena nesto ispod 10 miliona.

Sad se cak spominje i Bony koji bi trebao napustiti Swansea za 19 miliona. Eh, ne znam koliko je realno da on dodje u Newcastle, jer tu ce sigurno Liverpool i Tottenham baciti udice. Mozda i neki klub van Otoka.

Sve u svemu, konacno jedan odlican prijelazni rok za Newcastle. Naravno, uvijek moze bolje, ali ovo sto je uradjeno na samom pocetku je skoro pa idealno. Sve zamjene su na vrijeme dosle, jos samo da se Pardew rijesi ovog viska koji se nakupio u posljednjih godinu-dvije.
Pa on je i dovodio taj visak. Mislim da je dobar menadzer, ali ima predugacak ugovor, pa se nekad malo i opusti.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 10 avg 2014, 09:31

Jeste, ali nije treba se to gledati i iz drugog ugla. Vjerujem da ne bi bilo ovoliko igraca viska da se malo vise novca izdvajalo za pojacanja. Budmo realni, dosta je igraca doslo bez obestecenja; tako to Ashley voli raditi. Naravno, krivica ide i na racun Pardewa i skautske sluzbe, no sigurno da bi Newcastle imao mnogo manje "rijesimo ih se ovog trenutka" igraca da je budzet za transfere bio nesto veci.

Nego, Newcastle doveo jos dva igraca u ovom prijelaznom roku. Rijec je o mladicima koji su nastupali za Nottingham Forest (Lascelles i Darlow). Ne pise se o visini obestecenja (pojedini mediji su u stvari izbacili cifru od 7 miliona funti, no i dalje je to nepotvrdjeno), no jedno je sigurno - ostat ce jos godinu dana u Nottighamu kao posudjeni igraci. Darlow je talentovani golman, a Lascelles stoper (mada moze igrati i na poziciji desnog beka).

Danas se pojavila i vijest da je Newcastle bacio udicu na, gle cuda, jos jednog igraca iz francuske lige (Ayew), ali i na talentovanog Zahu. No, pitanje je da l' ce ijedan od ovih dvaju igraca zavrsiti u dresu Svraka.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Odg: Newcastle United F.C.

Post Postao/la ackeey » 10 avg 2014, 15:46

Monolog je napisao/la:Jeste, ali nije treba se to gledati i iz drugog ugla. Vjerujem da ne bi bilo ovoliko igraca viska da se malo vise novca izdvajalo za pojacanja. Budmo realni, dosta je igraca doslo bez obestecenja; tako to Ashley voli raditi. Naravno, krivica ide i na racun Pardewa i skautske sluzbe, no sigurno da bi Newcastle imao mnogo manje "rijesimo ih se ovog trenutka" igraca da je budzet za transfere bio nesto veci.

Nego, Newcastle doveo jos dva igraca u ovom prijelaznom roku. Rijec je o mladicima koji su nastupali za Nottingham Forest (Lascelles i Darlow). Ne pise se o visini obestecenja (pojedini mediji su u stvari izbacili cifru od 7 miliona funti, no i dalje je to nepotvrdjeno), no jedno je sigurno - ostat ce jos godinu dana u Nottighamu kao posudjeni igraci. Darlow je talentovani golman, a Lascelles stoper (mada moze igrati i na poziciji desnog beka).

Danas se pojavila i vijest da je Newcastle bacio udicu na, gle cuda, jos jednog igraca iz francuske lige (Ayew), ali i na talentovanog Zahu. No, pitanje je da l' ce ijedan od ovih dvaju igraca zavrsiti u dresu Svraka.
To je istina, puno love je uzeo castle u zadnjih nekoliko transfer rokova, a malo kupovao, ustavari, ne malo, vec za male pare. Ne znam ko je vlasnik, ali ovakvom politikom nece puno postici. Ipak, draga mi je ekipa i zelim im svu srecu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 17 avg 2014, 13:49

Danas protiv Cityja. Ocekuje se krcat St. James' Park. :cool:

Tezek i neugodnijeg protivnika Njukas nije mogao dobiti u prvom kolu. No, mozda upravo to sto je 1. kolo i pomogne Svrakama da dodju do bod(ov)a. :D

Inace, Newcastle nije zabiljezio pobjedu protiv Cityja od 2005. godine. :crazy: Danas je pravo vrijeme da se to (pre)okrene.

slika

Vjerovatno cetiri nova igraca u prvoj postavi (Janmaat, Coldback, Cabella i Riviere), povrijedjeni su Tiote, Santon, Raylor, De Jong i Cisse.

Sudi Atkinson. Valjda donese srecu.

Igrat cu se Milana Tarota i prognozirati pobjedu Njukasa od 2:1 ili 3:2. Riviere zabija. :cool:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 17 avg 2014, 19:12

Dobro, protivnik koji nikako ne lezi Newcastleu. To se i danas moglo vidjeti. Steta sto Perezov udarac nije zavrsio u golu, bio bi to debi iz snova.

Riviere je pokazao da je jak. Nista vise. Colback bi mogao biti pojacanje. Borben, beskompromisan i sigurno da ce to vremenom biti sve bolje i bolje. Janmaat? Ne znam - jeste prvi mec, ali nekako sam ocekivao da ce malo vise praviti problema Kolarovu i Nasriju, jer oni ostavljaju dosta prostora kada krenu naprijed. No, Gufro i Janko to nisu koristili.

Cabella? Uh. Vic. Najveci znalac u ekipi (Hatema ne racunam). Moze sve s loptom, u to smo se uvjerili. Imao je nekoliko puta bespotrebne pokusaje petom (fura se na Dzeku :mrgreen: ), no ako je iko mogao kupiti navijace - onda je to on. Kada se navikne na ovaj otocki stil fudbala - bit ce on jos mnogo, mnogo bolji.

Eto, sta da je Hatem dobar u glavi? Newcastle bi imao dva igraca koja u svakom trenutku mogu izbaciti protivnicku odbranu i rijesiti utakmicu. No, Hatem se vise okrenuo hodanju, netreniranju i debljanju i sigurno da je najbolje i za njega i za ekipu da se razidju. On ima caroliju i volio bih da progleda i eksplodira, a ostanak na St. James' Parku moze sjebati i njega i ekipu.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la artemis77 » 22 avg 2014, 04:14

S ovakvom ekipom sve ispod borbe za europu je neuspjeh :D
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Bertrand » 31 avg 2014, 10:55

Newcastle United are set to win the race to sign Atletico Madrid defender Toby Alderweireld.
Posudba uz mogućnost otkupa na kraju sezone. Fino pojačanje, Bgm.

Pardew sada mora krenuti sa boljim rezultatima, Ashley je vala pošteno odradio ovaj prijelazni rok. :D
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 31 avg 2014, 12:30

Ashley ga je ispostovao kao da je Abramovich. :mrgreen: Jednostavno, sa ovakvom ekipom, Pardew mora biti u top 8. Sve ispod toga je neuspjeh.

Gledao sam jucerasnju tekmu. Slabo. Ok, gol je primljen u 95. minuti, ali treba biti iskren i reci da Njukas uopce nije stvorio neke izgledne prilike i da zale za pobjedom zbog propustanjem istih.

Usput, jucer su kladionice dale specijalnu ponudu Williamson daje gol. :clap: Kapa do poda zbog prorocanstva.

No, ako se iko treba pohvaliti za jucerasnju partiju, to su Aarons (cim je usao, pokazao je magiju - zasluzan za dva gola) i Heidara koji je u prvom poluvremenu unistavao desnu stranu Palaceove odbrane.

Cabella jos nije na nivou, a isto to vrijedi i za Rivierea. Colback sasvim pristojno odradio dosadasnji dio.

Da se osvrnem na Tobyja - mora doci stoper (Toby moze i desnog beka igrati). Mbiwa je prezaljen (barem tako stvari stoje u ovom trenutku). Williamson, Saylor i Coloccini trebaju pomoc i to je to.

Ne znam, Pardew je morao imati 4 boda iz prva tri kola. To je bio imperativ. Protiv Cityja se nikako nije moglo, no Villa i Crystal su protivnici koji se moraju pobjedjivati. Nije islo.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
LFC_YNWA
Postovi: 987
Pridružen/a: 17 jul 2011, 15:16
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la LFC_YNWA » 16 sep 2014, 16:39

Gdje je @Monolog da mi objasni zašto Dummet nije igrao prethodne dvije utakmice,te hoce li igrati ubuduce jer ga imam na FPL,da znam da li da ga vadim ??
Na lijevoj ruci traka suvereno leži,desnom nogom projektile on lansira ka mreži

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la vm22 » 16 sep 2014, 18:35

LFC_YNWA je napisao/la:Gdje je @Monolog da mi objasni zašto Dummet nije igrao prethodne dvije utakmice,te hoce li igrati ubuduce jer ga imam na FPL,da znam da li da ga vadim ??
Rotira ga Pardew sa Haidarom, loše igra

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
LFC_YNWA
Postovi: 987
Pridružen/a: 17 jul 2011, 15:16
Kontakt:

Re: Odg: Newcastle United F.C.

Post Postao/la LFC_YNWA » 16 sep 2014, 21:45

vm22 je napisao/la:
LFC_YNWA je napisao/la:Gdje je @Monolog da mi objasni zašto Dummet nije igrao prethodne dvije utakmice,te hoce li igrati ubuduce jer ga imam na FPL,da znam da li da ga vadim ??
Rotira ga Pardew sa Haidarom, loše igra

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Jesi ti monolog ili njegov advokat mozda ?
Na lijevoj ruci traka suvereno leži,desnom nogom projektile on lansira ka mreži

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la vm22 » 16 sep 2014, 22:02

LFC_YNWA je napisao/la:
vm22 je napisao/la:
LFC_YNWA je napisao/la:Gdje je @Monolog da mi objasni zašto Dummet nije igrao prethodne dvije utakmice,te hoce li igrati ubuduce jer ga imam na FPL,da znam da li da ga vadim ??
Rotira ga Pardew sa Haidarom, loše igra

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Jesi ti monolog ili njegov advokat mozda ?
Samo sam ti odgovorio jer pratim Newcastle i gledam svaku utakmicu, ali ako ti smeta nema veze.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la rambo16 » 16 sep 2014, 23:41

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ls-4272042

Nadam se da će se momčina izvuć!
A.F.C. Bournemouth!

Merli
Postovi: 51
Pridružen/a: 31 mar 2013, 21:31
Kontakt:

Re: Odg: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Merli » 30 sep 2014, 05:28

LFC_YNWA je napisao/la:
vm22 je napisao/la:
LFC_YNWA je napisao/la:Gdje je @Monolog da mi objasni zašto Dummet nije igrao prethodne dvije utakmice,te hoce li igrati ubuduce jer ga imam na FPL,da znam da li da ga vadim ??
Rotira ga Pardew sa Haidarom, loše igra

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Jesi ti monolog ili njegov advokat mozda ?
Jako drsko al sta drugo ocekivati od navijaca malog engleskog kluba.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 30 sep 2014, 18:43

Alan Pardew’s position is not under imminent threat and the Newcastle United manager will be in charge for at least the next two games, regardless of planned talks with the club’s owner Mike Ashley.
The pair are set to meet to discuss an increasingly fraught start to the season, which continued with Monday’s 1-0 defeat away to Stoke City, a result that kept them off the bottom of the Premier League only on goals scored, having yet to win a league game.
Ne ide Pardew nigdje, uprkos bojkotu većine navijača, silnim zvižducima i transparentima "podrške" :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Belmin6 » 30 sep 2014, 18:54

Ma ide on do boxing daya, da yebe rak raka. A onda se vraca u velikom stilu, BIG DMOY. :cool:

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la vm22 » 30 sep 2014, 18:58

Ma ko god samo da ode ovaj klaun...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la hodža » 05 okt 2014, 00:08

:urnebes: :urnebes:

slika
FORZA MARŠAL !!!

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la vm22 » 18 okt 2014, 23:52

Konačno prva pobjeda u sezoni :njanjanja: :lol:
Cisse fulio mrtvu šansu, prešao golmana i malo iskosa fuli go :shock:
Ali popravio je to Obertan koji se digao iz mrtvih :lol: golčina :thumbup:

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la vm22 » 29 okt 2014, 23:14

Newcastle sa drugom ekipom i sa djecom u napadu od 17 i 18 godina izbacio City !
Gol 18-ogodišnjeg Aaronsa:
[youtube][/youtube]

Majstorski gol Sissoka:
[youtube][/youtube]

Spursi u gostima sljedeća utakmica kupa.
U subotu teška utakmica protiv Liverpoola

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.