Tottenham Hotspur F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Moze li Tottenham do plasmana u Ligu Prvaka?

1. Da
60
56%
2. Ne
47
44%
 
Ukupno glasova: 107

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 07 sep 2021, 14:03

Evo vraćaju se Romero i Lo Celso u London, Chelsea je 19. , valjda će igrati.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 15 sep 2021, 13:26

Romero, Lo Celso i Sanchez dostupni za Chelsea :opaopa:

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 19 sep 2021, 16:36

@Lillard
Lloris, Reguilon, Dier, Romero, Emerson, Ndombele, Hojbjerg, Son, Lo Celso, Dele, Kane

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 09 okt 2021, 13:01



Levy odbio sastanak s sluzbenom grupom navijaca. Pocelo je odavno, ali mislim da ce doci vrijeme kad ce situacija postati jos gora. A nadam se zapravo da ce to ici i da ce biti pametniji od topnika.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 09 okt 2021, 14:25

Navijači pogrešno shvaćaju situaciju. Levy je predsjednik kluba, ne netko tko je kriv što se ne ulaže u klub. To je posao vlasnika, tako da se slažem za ENIC, ali ne i za Levyja. Levy je napravio dosta dobrih stvari za klub.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 09 okt 2021, 14:30

Cipiripiblicblic je napisao/la:
09 okt 2021, 14:25
Navijači pogrešno shvaćaju situaciju. Levy je predsjednik kluba, ne netko tko je kriv što se ne ulaže u klub. To je posao vlasnika, tako da se slažem za ENIC, ali ne i za Levyja. Levy je napravio dosta dobrih stvari za klub.
Levy je dio ENICa
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 02 nov 2021, 20:27



Top 5 trener svijeta u Tottenhamu. Sad ili nikad, Levy.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 02 nov 2021, 20:41

Dosao je jer zna da ce mu biti odrijesene ruke. Mou to mozda nije imao, ali cim je Conte pristao na dolazak, znaci da mu je osiguran rad kako on bude htio, tim vise sto je zbog Mourinhovog mandata mogao zatraziti dodatno osiguranje. Covjek je lud, u pozitivnom smislu, ozivjet ce Kanea, unijeti zivost u svlacionicu, imamo sanse za top4 ove sezone, samo treba pustiti Contea i Paraticija da rade kako zele i za zimu i za ljeto i vratit cemo se u elitu.

Avatar
Marsal
Postovi: 22673
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Marsal » 02 nov 2021, 21:43

Cipiripiblicblic je napisao/la:
02 nov 2021, 20:41
Dosao je jer zna da ce mu biti odrijesene ruke. Mou to mozda nije imao, ali cim je Conte pristao na dolazak, znaci da mu je osiguran rad kako on bude htio, tim vise sto je zbog Mourinhovog mandata mogao zatraziti dodatno osiguranje. Covjek je lud, u pozitivnom smislu, ozivjet ce Kanea, unijeti zivost u svlacionicu, imamo sanse za top4 ove sezone, samo treba pustiti Contea i Paraticija da rade kako zele i za zimu i za ljeto i vratit cemo se u elitu.
slika
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 14 jan 2022, 19:33

Lillard je napisao/la:
02 nov 2021, 20:27
Misliš li da bi Traore bio dobra opcija za RWB? Dosta se spominje u medijima, vrlo vjerojatno dolazi. Bio bi upgrade na Emersona jer je u stanju pretrčati bilo kojega igrača u ligi na širokom prostoru, a vidljivo je da wingbackovi često imaju situacije 1 na 1 od kada je Conte tu. Što se tiče drugih pozicija, back-up Kaneu je najpotrebniji, a i Fabrizio Romano je na početku prijelaznog roka rekao da u ovom dolaze najmanje dva igrača.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 14 jan 2022, 19:48

Cipiripiblicblic je napisao/la:
14 jan 2022, 19:33
Lillard je napisao/la:
02 nov 2021, 20:27
Misliš li da bi Traore bio dobra opcija za RWB? Dosta se spominje u medijima, vrlo vjerojatno dolazi. Bio bi upgrade na Emersona jer je u stanju pretrčati bilo kojega igrača u ligi na širokom prostoru, a vidljivo je da wingbackovi često imaju situacije 1 na 1 od kada je Conte tu. Što se tiče drugih pozicija, back-up Kaneu je najpotrebniji, a i Fabrizio Romano je na početku prijelaznog roka rekao da u ovom dolaze najmanje dva igrača.
U ovom prijelaznom roku bi bio dobra kupovina bilo ko, jer ocito je da su potrebni RWB i jedan veznjak. Tesko ds ce dovest napadaca jos.

Ali na ljeto ocekujem pola igraca vani i 5 6 kupovina jer...
Dele, Winks, Sanchez/Tanganga, Ndombele, Lo Celso, Bergwijn, svi oni ce otici. Mozda sam nekog i zaboravio. Pitanje je kako ih zamijeniti.

Obrana je solidna, ali neki Gvardiol ili Torres bi bili extra pojacanja. Hojbjerg nije top 4 kvslitet, Skipp mi je odlican i ims mjesto, Lucasa treba mijenjati, ali je odlican rotacijski igrac.

Znaci, stoper, RWB, 2 veznjaka i napadac bi bilo vrhunski u ova 2 prijelazna roka. Npr Traore moze igrat krilo isto pa kombinirat. Dovest Vlahovica je san, ali za 400k plscu ni u ludilu, ne zasluzuje toliko.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 14 jan 2022, 20:00

Dybala je također opcija. Torres nas je na ljeto odbio zbog LP, ali možda je promijenio mišljenje zbog Contea. Bit će odlično i ako ga dovedemo na ljeto, kada ćemo vjerojatno imati izboren top4. Najbolja moguća opcija za stopera. Otići će Rodon, Tanganga, Ndombele, Lo Celso, Doherty, Dele, Bergwijn i Gollini. Mislim da Winks ostaje. Sada i na ljeto treba dovesti nešto slično ovome: Dybala, McKennie, Kessie, Traore, Torres, De Vrij.

Što se tiče Gvardiola, Hrvatska dugo nije imala takav potencijal na poziciji stopera. Ako se bude pravilno razvijao, a ne sumnjam da hoće, bit će jedan od najboljih na svojoj poziciji.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 14 jan 2022, 20:02

I da napomenem, možda se čini malo vjerojatno da ćemo dovesti sve ove igrače, ali Conte konstantno vrši pritisak na upravu, tako da očekujem dosta kvalitetnih pojačanja u ovoj godini.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 14 jan 2022, 20:11

Cipiripiblicblic je napisao/la:
14 jan 2022, 20:00
Dybala je također opcija. Torres nas je na ljeto odbio zbog LP, ali možda je promijenio mišljenje zbog Contea. Bit će odlično i ako ga dovedemo na ljeto, kada ćemo vjerojatno imati izboren top4. Najbolja moguća opcija za stopera. Otići će Rodon, Tanganga, Ndombele, Lo Celso, Doherty, Dele, Bergwijn i Gollini. Mislim da Winks ostaje. Sada i na ljeto treba dovesti nešto slično ovome: Dybala, McKennie, Kessie, Traore, Torres, De Vrij.

Što se tiče Gvardiola, Hrvatska dugo nije imala takav potencijal na poziciji stopera. Ako se bude pravilno razvijao, a ne sumnjam da hoće, bit će jedan od najboljih na svojoj poziciji.
Da, zaboravio sam 2 poprilicno jasna, Rodona i Dohertya. Vrijeme je da se krene naprijed, vjerujem da ce Winks trazit da ode radi igranja, jer se kod Contea nece naigrati.

Treba nasusno vise kreativaca, jer 100M su baceni na Ndombelea i Lo Celsa, nazalost.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 14 jan 2022, 20:17

Ndombele brutalan talent, ali jako ga je teško natjerati da igra. Šteta jer može imati vrhunsku karijeru, ima sve predispozicije.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 14 jan 2022, 20:24

Cipiripiblicblic je napisao/la:
14 jan 2022, 20:17
Ndombele brutalan talent, ali jako ga je teško natjerati da igra. Šteta jer može imati vrhunsku karijeru, ima sve predispozicije.
On je problematican ko takav, ali nije ni pomoglo da je diveden pod Pochettinom i onda povrede pa Mourinho i tako dalje.
Iako se tada cinilo lose i sam sam htio da Pochettino ode ali gledajuc sada na to, to je bila najveca greska kluba unazad 10 godina. Pochettino je prije 3 godine pricao da ekipa treba bolnu rekonstrukciju, ali klub je odabrao rjesit se njega.

Srecom pa je Conte tu pa sam siguran da ce ga podrzat i trosit jer Levy zna da mu je ovo zadnja sansa. Ako ovo ne uspije tj ako ne odrzi obecanje i pare, navijaci ce poludit. Vec sada je prosjek opao zadnjih utakmica na 45k.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 14 jan 2022, 20:40

Lillard je napisao/la:
14 jan 2022, 20:24
Cipiripiblicblic je napisao/la:
14 jan 2022, 20:17
Ndombele brutalan talent, ali jako ga je teško natjerati da igra. Šteta jer može imati vrhunsku karijeru, ima sve predispozicije.
On je problematican ko takav, ali nije ni pomoglo da je diveden pod Pochettinom i onda povrede pa Mourinho i tako dalje.
Iako se tada cinilo lose i sam sam htio da Pochettino ode ali gledajuc sada na to, to je bila najveca greska kluba unazad 10 godina. Pochettino je prije 3 godine pricao da ekipa treba bolnu rekonstrukciju, ali klub je odabrao rjesit se njega.

Srecom pa je Conte tu pa sam siguran da ce ga podrzat i trosit jer Levy zna da mu je ovo zadnja sansa. Ako ovo ne uspije tj ako ne odrzi obecanje i pare, navijaci ce poludit. Vec sada je prosjek opao zadnjih utakmica na 45k.
Levy će sigurno podržati Contea, nema sumnje u to.

Taman sam pročitao članak o posjećenosti stadiona, nevjerojatno mi je da je protiv Uniteda bio ispunjen, a da nije sada kada smo počeli brutalno igrati i nizati vrhunske rezultate pod Conteom.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 15 jan 2022, 18:29

"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Brokula
Postovi: 30862
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Brokula » 15 jan 2022, 19:59

Lillard je napisao/la:
15 jan 2022, 18:29
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 15 jan 2022, 21:20

To je nasa briga :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.