Tottenham Hotspur F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Moze li Tottenham do plasmana u Ligu Prvaka?

1. Da
60
56%
2. Ne
47
44%
 
Ukupno glasova: 107

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 17 jan 2023, 20:25

Cipiriblicom
:tokralju: :urnebes:

Kane ti je 80M funti prema jednom klupskom insajderu koji je pouzdan, al ne maksimalno, tako da računaj +- 10-ak milijuna. Al nekako mislim da mu je u cilju oboriti Shearera. Izjavio je da mu je osvojiti trofej važnije, ali u Unitedu dobija i jedno i drugo. Ako se Levyja pita, ide kod vas jer ste jedina realna destinacija van Engleske, al mislim da se i Kanea pita nešto. :mrgreen:

A on sigurno želi ostati u Premu, tako da računaj da se trebate natjecat s Unitedom oko plaće.
Zadnja izmjena: Cipiripiblicblic, dana/u 17 jan 2023, 20:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Arvid
Postovi: 17201
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Arvid » 17 jan 2023, 20:30

Levy će se prije ubiti nego njega prodati Unitedu. Al haj, pred nama je.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 17 jan 2023, 20:38

A postoji i nada da ne bude Levy kad se bude prodavao Kane :mrgreen:


Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 23 jan 2023, 14:06

Dosao sam samo da napisem da ce se klub prodat u iducim mjesecima, zivjeli :salut:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 23 jan 2023, 14:20

Lijepo je znat da je sve u redu :mrgreen: , živio i ti

Avatar
Mire88
Postovi: 285
Pridružen/a: 27 dec 2021, 12:21
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Mire88 » 28 jan 2023, 20:35

Jel ovo Danjuma stavljen na LWB? Vidim Perisic je otisao u napad. Kako li će ovo izgledati?

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 28 jan 2023, 20:42

Mire88 je napisao/la:
28 jan 2023, 20:35
Jel ovo Danjuma stavljen na LWB? Vidim Perisic je otisao u napad. Kako li će ovo izgledati?
Ma ne, Perišić je na LWB. Danjuma će igrat isključivo na krilima.

Joj koliko bi značilo da je Son nazad u formi... Dva prekrasna gola.

Avatar
Mire88
Postovi: 285
Pridružen/a: 27 dec 2021, 12:21
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Mire88 » 28 jan 2023, 20:47

Cipiripiblicblic je napisao/la:
28 jan 2023, 20:42
Mire88 je napisao/la:
28 jan 2023, 20:35
Jel ovo Danjuma stavljen na LWB? Vidim Perisic je otisao u napad. Kako li će ovo izgledati?
Ma ne, Perišić je na LWB. Danjuma će igrat isključivo na krilima.

Joj koliko bi značilo da je Son nazad u formi... Dva prekrasna gola.
Da, i sto je najljepsa stvar je da Son ovakve golove daje i najjacim protivnicima kada je u formi, Conte sada moze kombinovati i pokusavati neke nove stvari, ocigledno je da malo fali da se debelo isplati sve sto smo pretrpili sa kako ga kezualci nazivaju "haram ball".


Danjuma daje gol :twisted:

Ako Porro dodje imamo se nekoj pozitivi nadati.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 28 jan 2023, 20:53

Mire88 je napisao/la:
28 jan 2023, 20:47
Cipiripiblicblic je napisao/la:
28 jan 2023, 20:42
Mire88 je napisao/la:
28 jan 2023, 20:35
Jel ovo Danjuma stavljen na LWB? Vidim Perisic je otisao u napad. Kako li će ovo izgledati?
Ma ne, Perišić je na LWB. Danjuma će igrat isključivo na krilima.

Joj koliko bi značilo da je Son nazad u formi... Dva prekrasna gola.
Da, i sto je najljepsa stvar je da Son ovakve golove daje i najjacim protivnicima kada je u formi, Conte sada moze kombinovati i pokusavati neke nove stvari, ocigledno je da malo fali da se debelo isplati sve sto smo pretrpili sa kako ga kezualci nazivaju "haram ball".


Danjuma daje gol :twisted:

Ako Porro dodje imamo se nekoj pozitivi nadati.
Sporting taman započeo finale kupa, navodno nakon toga Porro dolazi.

Osmina, nadat se nekom lakšem ždrijebu sad sljedeće kolo i pokušat dogurat dalje nego prethodnih sezona...

U LP također prolazan protivnik, samo da svi budu zdravi.

Sad ide City, zadnje 4 domaće protiv njih uzeli. :mrgreen:

Avatar
Mire88
Postovi: 285
Pridružen/a: 27 dec 2021, 12:21
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Mire88 » 29 jan 2023, 15:34

Cipiripiblicblic je napisao/la:
28 jan 2023, 20:53
Mire88 je napisao/la:
28 jan 2023, 20:47
Cipiripiblicblic je napisao/la:
28 jan 2023, 20:42

Ma ne, Perišić je na LWB. Danjuma će igrat isključivo na krilima.

Joj koliko bi značilo da je Son nazad u formi... Dva prekrasna gola.
Da, i sto je najljepsa stvar je da Son ovakve golove daje i najjacim protivnicima kada je u formi, Conte sada moze kombinovati i pokusavati neke nove stvari, ocigledno je da malo fali da se debelo isplati sve sto smo pretrpili sa kako ga kezualci nazivaju "haram ball".


Danjuma daje gol :twisted:

Ako Porro dodje imamo se nekoj pozitivi nadati.
Sporting taman započeo finale kupa, navodno nakon toga Porro dolazi.

Osmina, nadat se nekom lakšem ždrijebu sad sljedeće kolo i pokušat dogurat dalje nego prethodnih sezona...

U LP također prolazan protivnik, samo da svi budu zdravi.

Sad ide City, zadnje 4 domaće protiv njih uzeli. :mrgreen:
Iskreno, znam vrlo malo o Porru, ali navijaci i razni navijacki portali ga dizu u zvijezde, a i sinoc sam vidio da u finalu sporting je igrao sa 3 nazad i wing backovima, sto je odlicno obzirom da mu nece dugo trebati da se uklopi u Conteov sistem.

Evo Milan primi petardu, nadam se da cemo i mi ih iznenaditi ovako :)


FA Cup itekako se treba fokusirati, to je sada jedino takmicenje u kojem mozemo imati neke sanse za osvajanje, ne bih da sam pesimistican ali to je realnost.


Uzeti City i uci u jednu lijepu formu, bas bi se definirali kao second half ekipa :mrgreen:
Ne znam samo da li ce mi biti draze ako ih uzmemo sto smo ih pobjedili i dosli u neku formu, ili mrka kapa jer pomazemo arsenalu da uzme titulu. :sick:

Svejedno mislim da necemo uzeti, na taj dan je onaj masovni izlazak, bojkot uprave, a city ce biti nenormalno motivisan da pobjedi.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 29 jan 2023, 20:46

Mire88 je napisao/la:
29 jan 2023, 15:34
Iskreno, znam vrlo malo o Porru, ali navijaci i razni navijacki portali ga dizu u zvijezde, a i sinoc sam vidio da u finalu sporting je igrao sa 3 nazad i wing backovima, sto je odlicno obzirom da mu nece dugo trebati da se uklopi u Conteov sistem.

Evo Milan primi petardu, nadam se da cemo i mi ih iznenaditi ovako :)


FA Cup itekako se treba fokusirati, to je sada jedino takmicenje u kojem mozemo imati neke sanse za osvajanje, ne bih da sam pesimistican ali to je realnost.


Uzeti City i uci u jednu lijepu formu, bas bi se definirali kao second half ekipa :mrgreen:
Ne znam samo da li ce mi biti draze ako ih uzmemo sto smo ih pobjedili i dosli u neku formu, ili mrka kapa jer pomazemo arsenalu da uzme titulu. :sick:

Svejedno mislim da necemo uzeti, na taj dan je onaj masovni izlazak, bojkot uprave, a city ce biti nenormalno motivisan da pobjedi.
Porro ima sve šta treba imat RWB, barem u napadačkom dijelu.

Trebamo se fokusirat na svoje rezultate, yebo Arsenal. Shvatio sam da je mentalitet maloga kluba razmišljat o drugima više nego o sebi... Tako da, protiv Cityja kao protiv bilo koga drugoga. A izgleda da nam se u kupu malo otvorilo, valjda maksimalno zapnemo.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 31 jan 2023, 12:02

Porro, Danjuma došli na posudbe (može ih se kupit za blizu 80M)

Imat ćemo na ljeto problema s kupovinama jer nam primarnim metama (Raya, Zaniolo, ne znam tko od stopera) ističe ugovor 2024. i ne može se dogovorit posudba. Znači da bismo doveli sve to, trebamo potrošit i do 200M, a to se vjv neće dogoditi.

Gil, Spence, Doherty posuđeni bez opcije otkupa, neka su, bolje da igraju nego da sjede na klupi.

Vidjet ćemo hoće li danas išta biti, ne isključujem opciju da dođe Zaniolo jer ga želimo, a isključen je iz Romine momčadi.

Avatar
Mire88
Postovi: 285
Pridružen/a: 27 dec 2021, 12:21
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Mire88 » 01 feb 2023, 02:40

Cipiripiblicblic je napisao/la:
31 jan 2023, 12:02
Porro, Danjuma došli na posudbe (može ih se kupit za blizu 80M)

Imat ćemo na ljeto problema s kupovinama jer nam primarnim metama (Raya, Zaniolo, ne znam tko od stopera) ističe ugovor 2024. i ne može se dogovorit posudba. Znači da bismo doveli sve to, trebamo potrošit i do 200M, a to se vjv neće dogoditi.

Gil, Spence, Doherty posuđeni bez opcije otkupa, neka su, bolje da igraju nego da sjede na klupi.

Vidjet ćemo hoće li danas išta biti, ne isključujem opciju da dođe Zaniolo jer ga želimo, a isključen je iz Romine momčadi.
Doherty koliko vidim, agreement terminated. Gil stvarno mora da postane snazniji ako zeli uspjeti u Spursima, inace hvala za sve. Hiancapie se gleda od stopera, spursi su poslali 25M kao cijenu ali tek na ljeto bi taj dogovor trebao pasti.

Za Zaniola sam skeptican, strah me je da ce to liciti na Ndombelea sa neozbiljnoscu itd.


Kada bi vec trosili 200M sigurno se mogu naci i jos bolje opcije, ali obzirom da klub trampi sa spajzom suhog mesa i sudzuk.


Jedina stvar koja mi nije jasna je ostavljanje Emersona kao backupa a spence nije haman nikako koristen. Uredu vidi se da Conte voli tu jacinu i korpulentnost i mozda ce Emersona ganjati da pretvori u stopera (iako je supalj kao sir i nespretan u markiranju, o 1 na 1 necu ni da pricam :sick: ) ali opet, vidi se iz aviona da spence je bolji, bio trener ili ne. Ali helem nejse, nadam se da ce Porro biti ono jedno pojacanje koje nam fali da se malo probudimo.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 01 feb 2023, 21:12

Mire88 je napisao/la:
01 feb 2023, 02:40
Cipiripiblicblic je napisao/la:
31 jan 2023, 12:02
Porro, Danjuma došli na posudbe (može ih se kupit za blizu 80M)

Imat ćemo na ljeto problema s kupovinama jer nam primarnim metama (Raya, Zaniolo, ne znam tko od stopera) ističe ugovor 2024. i ne može se dogovorit posudba. Znači da bismo doveli sve to, trebamo potrošit i do 200M, a to se vjv neće dogoditi.

Gil, Spence, Doherty posuđeni bez opcije otkupa, neka su, bolje da igraju nego da sjede na klupi.

Vidjet ćemo hoće li danas išta biti, ne isključujem opciju da dođe Zaniolo jer ga želimo, a isključen je iz Romine momčadi.
Doherty koliko vidim, agreement terminated. Gil stvarno mora da postane snazniji ako zeli uspjeti u Spursima, inace hvala za sve. Hiancapie se gleda od stopera, spursi su poslali 25M kao cijenu ali tek na ljeto bi taj dogovor trebao pasti.

Za Zaniola sam skeptican, strah me je da ce to liciti na Ndombelea sa neozbiljnoscu itd.


Kada bi vec trosili 200M sigurno se mogu naci i jos bolje opcije, ali obzirom da klub trampi sa spajzom suhog mesa i sudzuk.


Jedina stvar koja mi nije jasna je ostavljanje Emersona kao backupa a spence nije haman nikako koristen. Uredu vidi se da Conte voli tu jacinu i korpulentnost i mozda ce Emersona ganjati da pretvori u stopera (iako je supalj kao sir i nespretan u markiranju, o 1 na 1 necu ni da pricam :sick: ) ali opet, vidi se iz aviona da spence je bolji, bio trener ili ne. Ali helem nejse, nadam se da ce Porro biti ono jedno pojacanje koje nam fali da se malo probudimo.
Ma da, puno je 200M, ali kažem da su samo Porro i Danjuma blizu 80M. Za Hincapiea nisam siguran, mislim da trebaju baš kvalitetni stoperi. Imamo 6 stopera u ekipi, samo je jedan više od prosjeka (Romero). Za Daviesa, Lengleta i Diera želim da budu u momčadi, ali kao rezerve. Dva stopera za prvu, golman za prvu i rotacijsko desno krilo. Udogie se vraća s posudbe, tako da bi Udogie-Porro kombinacija mogla bit jako zanimljiva od sljedeće sezone. To na ljeto, ali neka je prošao ovaj rok, sad se možemo potpuno posvetit utakmicama do kraja sezone. Jako ovisimo o koncentraciji Diera i Llorisa. Ako smanje pogreške, mislim da završavamo u top 4.

Emerson je ostavljen kako bismo imali bolji balans na toj poziciji, Porro je jako napadački usmjeren, a Emerson je za klasu bolji u obrani nego u napadu, tako da imamo i ofenzivnog i defenzivnog igrača na toj poziciji. Mada mislim da će Porro igrat 80% vremena. Zašto i Doherty nije ostavljen u ekipi, stvarno ne znam, ali valjda znaju šta rade.


Avatar
Mire88
Postovi: 285
Pridružen/a: 27 dec 2021, 12:21
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Mire88 » 10 feb 2023, 16:14

Sta je ovo celavi takticar nesto prozivao naseg celavog skrticu?

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 11 feb 2023, 18:52

Bez Bentancura, Hojbjerga i Bissoume protiv Milana, a ne zna se kad se vraćaju Bentancur i Bissouma. Sarr i Skipp protiv Milana, a za dalje ne znam što reći, Hojbjerg i Sarr/Skipp neka igraju, i moramo još nekog omladinca ubaciti.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 12 feb 2023, 21:10

Benta :( :( :(

Jako mi je drag, uz Kanea najbolji igrac, valjda se ostali sad trgnu. I ne znam sta se s Perisicem dogadja, nakon SP-a jednu dobru utakmicu odigrao. Jedini nacin da izvucemo uspjesnu sezonu je da do kraja svi daju 100% od sebe.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Felixians4 » 13 feb 2023, 03:15

Perišić je uvijek takav, čitavu karijeru. U pravilu se pojavi kad su izlučne eliminacijske, baš je na desetke puta bio čovjek odluke za svoju ekipu(Čačić nije bio te sreće 2016.), a prvenstvo je zdominirao u Bruggeu i s Interom pod Conteom kad je konačno smješten na LWB, inače nije da svaki tjedan je na najvišem nivou.

Conte obrnuo u Tottenhamu. Inače grozan u grupi Lige prvaka s jačim klubovima, a u prvenstvu uvijek šampion, sada je nekako izišao iz one ujednačene grupe, a Milan sigurno odlično poznaje, dobra šansa za jedne i druge realno

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.