Tottenham Hotspur F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Moze li Tottenham do plasmana u Ligu Prvaka?

1. Da
60
56%
2. Ne
47
44%
 
Ukupno glasova: 107

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 13 feb 2023, 07:06

Imam osjećaj da izvlači maksimum iz ekipe i da je razlog tome što u prvenstvu nije dobar kao inače isključivo igrački kadar. Što se LP tiče, realno imao je jaču ekipu od ostale tri momčadi.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Felixians4 » 13 feb 2023, 15:48

Cipiripiblicblic je napisao/la:
13 feb 2023, 07:06
Imam osjećaj da izvlači maksimum iz ekipe i da je razlog tome što u prvenstvu nije dobar kao inače isključivo igrački kadar. Što se LP tiče, realno imao je jaču ekipu od ostale tri momčadi.
Ne bih rekao. Kane i Son su pali što nije nužno njegova krivnja, uložili su u pojačanja koja je osobno on htio(Romero,m Perišić, Kuluševski, Betancur), renomiran kadar. OK rezultati, no to njega ne zadovoljava. A i s Interom(zadnje kolo doma Barca s polurezervama), Juveom i Chelseajem je imao jače ekipe kudikamo od ostalih u grupi pa je ispadao

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 14 feb 2023, 23:18

Rezultat onako između, sve je otvoreno.

Ne znam što da kažem, bili su bolji i zasluženo pobijedili. Danjuma i Richarlison obavezno što više minuta. I ne znam zašto je Doherty otišao, Perišiću definitivno treba stanka.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 03 jun 2023, 17:11

Hugo Lloris announces his desire to leave Tottenham in the summer. #THFC

“It’s the end of an era. I have a desire for something else. I will carefully study what is possible”.

“I haven’t forgotten that I’ve a year left on my contract at Spurs”, Nice Matin reports via
@GFFN
.
Jbg vrijeme je

Hvala na svemu

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 27 jun 2023, 23:30

Tottenham are now closing in on James Maddison deal, here we go soon! Verbal agreement in place on £40m fee — final details on add ons/payment structure then… signed. 🚨⚪️ #THFC

Daniel Levy, on it with #LCFC.

Personal terms are 100% agreed.

Medical to be scheduled soon.
Maddisonnnnnnnnnnn :ljepota:

Ajmo sad Tapsoba u sljedeća tri dana pa da Ange ima momčad za predsezonu

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 14 jul 2023, 10:30

Danas ekipa ide na turneju pa ćemo vidjeti na koga se računa

Najzanimljivija su mi dva igrača:

Perišić, kojeg očekujem u Hajduku

Ndombele, kojem će Ange navodno dati novu šansu. Mislim, ludo je nadati se da će proigrati nakon 4 godine, ali eto, vjv će dobit još jednu šansu. Ne treba ni naglašavat koliko bi značilo da proigra. Ali sumnjam. Zalaganje jednostavno nije na nivou.

Vjerojatno će doći jedan od dvojca Van de Ven/Tapsoba i jedan od dvojca Tosin/Lenglet. Možda postoji šansa da dođu i VDV i Tapsoba, ali isto su male šanse. Tosin i Lenglet nisu zadovoljavajuća pojačanja jer bi nas jedna ozljeda ili karton Romera dijelila od toga da igra jedan od njih dvojice obzirom da je naglašeno da Dier ostaje, dakle bit će 4. opcija, a ovaj drugi stoper koji se dovede 3. opcija. Romero je u zadnje dvije sezone propustio 27 PL utakmica.
[Dan Kilpatrick] Harry Kane does not intend to agitate to leave Spurs this summer, even if the club continues to rebuff bids from Bayern Munich. If he is to go, Kane is determined to do so on positive terms, also meaning he would not entertain a move to Chelsea.

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 14 jul 2023, 14:43

Problem vlasnika je i dalje isti. Turneja pocinje, ubrzo i sezona, a nisu doveli niti jednog stopera niti su se rjesili ijednog. Da su ozbiljni kupili bi obojicu. Jer to ozbiljni vlasnici rade.

Sanchez OUT
Reguilon OUT (bio bi unutra da se Sess nije opet povrijedio, ovako ce on sigurno ostat s Udogiem)
Perisic vjv OUT, ali ko opcija s klupe bio bi fantastican. Sad koliko je realno da se vrati u Hajduk ne znam
Spence posudba
Hojbjerg OUT
Tanganga OUT
Lo Celso OUT
Ndombele vjv OUT

Makar bi ja ostavio jednog od dvojca Lo Celso ili Ndombele, ako se pokazu na pripremama.

Na kraju ce kupit jednog stopera opet dovest Lengleta i bice isto ko i lani.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 14 jul 2023, 15:50

Lijevi bekovi će biti Udogie i Davies. Idu i Perišić i Sessegnon i Reguilon. Zaboravio si na Rodona i Llorisa. Kane ako ne produzi mora na prodaju ovo ljeto. Uzmi sad tih 100M, svakako ga gubis unutar godinu dana. A bolje da ide vanka nego u United ili Liverpool sljedece ljeto.

Ange igra napadacki nogomet, jako je pristupacan, ima ugovor na 4 godine (ili koliko vec), jednostavno ne vidim razlog da mu se ne ispunjavaju zelje. Ne mozes me yebat da nemas pare za ta dva stopera, a trebaju ti obojica jer gledat bilo koga iz prosle sezone osim Romera je propast, pogotovo jer ce branit puno vise prostora. Zamisli Romero ima ozljedu i Lenglet cuva liniju od 40 metara, slijedio bi raspad.

Trebat ce vremena da momcad klikne, al ovaj bar nije da ce bacat momcad pod autobus kad stvari krenu po zlu i igra napadacki, tako da mozemo imat vise strpljenja.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 14 jul 2023, 15:57

slika

U slucaju da Kane ostane.

Da smo ozbiljni, doveo bi se netko za par mjeseci dok je Bentancur OUT, a kasnije bi se rotirao s njim i Maddisonom. Ne znam je li Ndombele taj, ali ako nije, onda ostavi Hojbjerga za jos jednu sezonu, inace nam je sirina u qrcu. Gil nema fizikalije, ali eto, stavio sam ga tu jer slat ga na jos jednu posudbu bi bilo izrazito besmisleno. Prodaj ga ili ga ostavi i daji mu minute, ne unistavaj talent.

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Saurman » 28 jul 2023, 20:00

Šta glumi ovaj židov odgađa neizbježno mrcvari klub i Kanea jel' mu ovo hvala što je ostao sve ove godine sa ovim luzerima.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 11 avg 2023, 18:00

Mislim da se ide jos na malog Orbana, ali da ce u glavnini Richarlison preuzet devetku. Posto je napadacki sistem moglo bi bit golova, al cemo pricekat.

Mozda krenu na nekog Vlahovica ili, ne znam.

Tapsobu ili jos jednog stopera sada moraju dovest.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 12 avg 2023, 10:00



:( :salut:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 12 avg 2023, 16:33



:thumbup:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lillard » 30 sep 2023, 23:05



😍😍😍
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 06 nov 2023, 23:50

Kupuj opremu, idemo nas dvojica na stopere sljedeće tri utakmice.

Što reći, baš tottenhamovski rasplet ove kratke bajke. Nisam mislio da ćemo izdržati cijelu sezonu, ali dva crvena i dvije ozljede u jednoj utakmici... Romero uvijek riskira kartone sa svojim načinom igre, Udogieu ono stvarno nije trebalo, ne razumijem onakvo ulijetanje dok si na žutom i već s igračem manje... Ova visoka linija s 9 igrača je stvarno nenormalna, al aj, treba i pohvalit trenera kad ne odustaje od filozofije bez obzira na okolnosti, u ovom slučaju ostanak bez dva brza stopera i brzog beka. Ipak, šteta što nismo bili normalniji, kao Liverpool u dvije nedavne utakmice, zanima me kako bi ovo danas završilo. :mrgreen:

Nisam pisao neko vrijeme, al eto, znalo se da nemamo dubinu na stoperima, jbg Levy uvijek negdje mora ostavit rupu. Čeka nas težak period, al Angeu velike pohvale za dosadašnji dio sezone i jako mi ga je žao za bilo što u sljedećem periodu, jednostavno nije on kriv što nema dubine u momčadi, a znalo se da nas jedna ozljeda može dijeliti od pada u igri, a da ne pričam o ovome što se večeras dogodilo... Maddison, Romero, van de Ven, pa mislim da su nam to 3 od 4 (uz Sona) igrača čije ozljede/suspenzije najnegativnije utječu na našu igru.

Wolvesi, Villa, City bez oba stopera i Maddisona vjv. Van de Ven je predobar ove sezone, čak i nema veze za ovo vrijeme tijekom kojeg će biti out koliko za njegov potencijalni pad u igri nakon toga, jednostavno je kompletan stoper, nenormalno brz i ključan za ovu visoku liniju koja nam je donosila bodove. Obzirom na godište, znamo gdje bi ga pravilan razvoj odveo.

Da sad vidimo od čega su sastavljeni. :mrgreen:

Kako god bude sljedeće tri utakmice, nadam se puna podrška Angeu, s ofenzivnim trenerom sve će ići lakše, samo da ga ne potrošimo. Top odnos s igračima, trener, igra, sve.

Wolvese možemo kontrolirati, pogotovo zato što su bez Neta, a onda ide pauza, ali mislim da bi neke ozljede mogle biti duže od 3 tjedna. Samo ne znam je li Phillips spreman, treba nam brzina na stoperima. Ovako ne ide, pogotovo uzimajući u obzir što je sad Ange rekao... “If we go down to five men we will have a go…”. :mrgreen: :kralj:

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 26 nov 2023, 14:17

Kakva je ovo postava :shock:

Ovo završava 6:0 ili 0:6

slika

Ovo postaje smiješno. 6 iz prvih 11 s početka sezone :tokralju:

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 03 dec 2023, 14:05

FA Cup ždrijeb: Burnley kući

Rijetkost je izvući ekipu iz Prema ovako rano, ali Arsenal i Liverpool igraju međusobno tako da je moglo i gore.

Bez 10 igrača bod na Etihadu par mjeseci nakon dolaska u klub. Levy, molim te, nemoj us.rat i ovo.


Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 15 dec 2023, 23:04

Mislim da još uvijek vuku linije da provjere jel Elanga bio 10 ili 15 metara u offsideu. Nek se napuše kolektivno. Crveni uopće nije upitan al Forest je trebao imat 30 žutih kroz utakmicu.

Dobro je, pobjeda je najbitnija. Everton će bit teška utakmica. Bissoume sad nema do drugog mjeseca ako ovo bude veća suspenzija.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 29 dec 2023, 16:13

slika

Odigrali smo kako smo odigrali i Brighton je apsolutno zaslužio pobjedu, ali ne treba zaboravit kako se gleda na faulove koji su isti kao onaj koji nam je uništio sezonu.

Stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper, stoper.

Za situaciju u vezi je samo nesreća problem, ali ovo sa stoperima je isključivo na upravi i ne mogu vjerovat da su ostavili ekipu na dva stopera. Znamo kakav je Sanchez al pod Angeom je izgledao bolje nego ovi što sad glume zamjene stoperima. Dobro bi došao kakav god da je a prodali smo ga nakon kraja transfer roka. Da je kako ostat u top 5 do kraja sezone, Ange nije zaslužio kolaps. Van de Ven bi mogao bit zdrav za ligu nakon Bournemoutha, a valjda do tada dođe stoper. Bit će problem i u napadu kad Son ode na prvenstvo.

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.