Manchester City FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Da l' će Manchester City uzeti ligašku titulu pod Guardiolinim vodstvom?

1. Da
89
49%
2. Ne
28
15%
3. Kakav Guardiola, Mourinho je za njeg izmislio trenerski posao
29
16%
5. Gdje je opcija broj 4?
10
6%
4. Evo je.
25
14%
 
Ukupno glasova: 181

Avatar
muXmania
Postovi: 2538
Pridružen/a: 17 jul 2009, 22:10
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la muXmania » 15 sep 2011, 02:02

gloryhunter je napisao/la:da nisi ti stavio te kvačice u krivom smjeru :lol:
ne znam skontaj
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la VanBasten » 15 sep 2011, 09:17

aman...
City da je kojim slučajem očepio Napolitance u onih prvih pola sata u kojem potonji nisu znali gdje im je glava a gdje guzica druga bi priča ovdje bila pričana.
Mancini je napravio jednu grešku, kasno je uveo Johnsona.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la NoName » 15 sep 2011, 11:22

@Devil, sinoć mi nešto laptop poludio pa ti nisam mogao odgovoriti. Dakle, City će ove godine sigurno osvojiti EPL, a kako mi ti danas govoriš da to neću dočekati ovdje, tako su mi i na temi o Wolfsburgu govorili kada sam 12 kola prije kraja najavio da će Wolfsburg biti prvak, što se kasnije i ostvarilo (http://sportsport.ba/forum/viewtopic.ph ... 677#p53677" onclick="window.open(this.href);return false;). Dakle, slobodno stavite novce da će City biti prvak.

City odigrao solidno sinoć, šta se tu ima više palamuditi. Napoli je izdržao žestoke napade u prvih pola sata, City je izgorio u toj želji i sasvim zaslužena podjela bodova. A sad, na osnovu jedne utakmice tvrditi da City nije ekipa za velike domete, to je malo smiješno. Na kraju krajeva, sve je pred nama pa ćemo aBd vidjeti, ne znam šta su ovi junajtedovci navalili da već sažaljevaju City.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Valencia » 15 sep 2011, 12:40

NoName je napisao/la:City odigrao solidno sinoć, šta se tu ima više palamuditi. Napoli je izdržao žestoke napade u prvih pola sata, City je izgorio u toj želji i sasvim zaslužena podjela bodova. A sad, na osnovu jedne utakmice tvrditi da City nije ekipa za velike domete, to je malo smiješno. Na kraju krajeva, sve je pred nama pa ćemo aBd vidjeti, ne znam šta su ovi junajtedovci navalili da već sažaljevaju City.
A Junajted!? Nije toliko vazna pobjeda koliko je vazna premoc na sredini terena. Uz to, mog'o se primjetiti kompleks manje vrijednosti i mentalna blokada kada je sa druge strane Junajted.

Al' Siti je znacajno napredovao,.. Vec su uspostavili sistem igre koji je meni jako svidja. Cak sam izabr'o da ih gledam prije Junajteda :mrgreen: . Al' vidi se da im treba jos nesto da bi mogli parirati Junajtedu ili Celsiju. Mogu zavrsiti ispred jednog od ova dva kluba, al' ispred oba - sanse su minimalne. Al' nema sumnje da ce sa neogranicenim budzetom za godinu-dvi-tri doci u priliku da vode ravnopravnu bitku sa Junajtedom i Celsijem. Ove godine to ne mogu.

Eto, necu se vise javljati i komentarisati sanse za titulu,.. Sve sam vas popamtio, nema sumnje da cu vam sve ovo nabiti na nos na kraju sezone :mrgreen: .
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la NoName » 15 sep 2011, 13:16

Ja taj kompleks o kome govoriš nisam primjetio. Evo recimo posljednja utakmica u ligi, City je igrao jako dobro, na rezultat, da ne bi onog gola Runija, koji se pogađa jednom u 45 godina, bilo bi nerješeno na Old Trafordu. Zatim FA Cup, gdje je City prošao Uniteda. CS, tačnije drugo poluvrijeme istog, se dešava povremeno, pa čak i najvećim ekipama.

Veći problem City-a je rutina, pobjede protiv malih ekipa na rutinu, nego što im je problem protiv većih ekipa.

Siguran sam da ćeš ti sve više i više pratiti City nego United, što je za svaku pohvalu 8-)
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
tevezito
Postovi: 1974
Pridružen/a: 04 jan 2011, 15:32
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la tevezito » 15 sep 2011, 13:49

1:1 pa eto nije ni lose tako za prvu utakmicu.Napoli me bas ugodno iznenadio igrali su disciplinovano u defanzivnom dijelu.Sto se tice igre Cityja naravno da to nije bila predstava ni u rangu jedne od 4 tekme u EPL.Ali sta sad prvi bod je tu idemo dalje.Sada slijedi gostovanje kod Fulhama kojeg smo prosle godine pomeli na njegovom terenu po meni to je bilo najbolja igra na gostovanju prosle sezone nadam se istom scenariju i ovaj put.Utakmica se igra u nedjelju sa pocetkom u 16.00 h.Treba pokusati nastaviti sa nizom pobjeda a s obzirom da Man Utd igra sa Chelsea mozda se ponovo vratiti na prvo mjesto.
UEFA MAFIA. 93:20 Agueroooo.

Gluposti
Postovi: 219
Pridružen/a: 10 jan 2010, 13:31
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Gluposti » 15 sep 2011, 13:51

PO meni najveća osoba ko snosi odgovrnost recimo za relativno losu igru osim ovih par utakmica lige je Mancini: Svaka njemu čast al nek ide trenirati Kaljari i nek se ganja sa njim nije on za Engleske..

Avatar
tevezito
Postovi: 1974
Pridružen/a: 04 jan 2011, 15:32
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la tevezito » 15 sep 2011, 13:54

Gluposti je napisao/la:PO meni najveća osoba ko snosi odgovrnost recimo za relativno losu igru osim ovih par utakmica lige je Mancini: Svaka njemu čast al nek ide trenirati Kaljari i nek se ganja sa njim nije on za Engleske..
Pa ovo je 6 utakmica u sezoni 4 su odigrane na vrhunskom nivou a dvije su bile onako malo slabije uglavnom ja sam za sada prezadovoljan a i Mancini je promijenio razmisljanje jer vise ne igramo tako defanzivno kao prosle godine.Ja ne znam sta se hoce od Cityija da svaku utakmicu po 4:0 pobijedi pa da bi kriticari bili zadovoljni.
UEFA MAFIA. 93:20 Agueroooo.

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Nimla_RZ » 15 sep 2011, 13:56

Eh da hoće bit jedan fini iksić između Uniteda i Chelsea, a City da dobije Fulhama u gostima... Da se malo odvoje na prvom mjestu! slika
Čelik Zenica 1945

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Arnelinho » 15 sep 2011, 14:08

Nimla_RZ je napisao/la:Eh da hoće bit jedan fini iksić između Uniteda i Chelsea, a City da dobije Fulhama u gostima... Da se malo odvoje na prvom mjestu! slika
I da Džeko da go. :P
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la NoName » 15 sep 2011, 14:20

Arnelinho je napisao/la:
Nimla_RZ je napisao/la:Eh da hoće bit jedan fini iksić između Uniteda i Chelsea, a City da dobije Fulhama u gostima... Da se malo odvoje na prvom mjestu! slika
I da Džeko da go. :P
Čuj jedan go :lol: Ako neće 4 komada makar uvaliti onda nek ne igra nikako, bolje da Tevez igra :mrgreen:
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Nimla_RZ » 15 sep 2011, 14:22

NoName je napisao/la:
Čuj jedan go :lol: Ako neće 4 komada makar uvaliti onda nek ne igra nikako, bolje da Tevez igra :mrgreen:
Jes' stvarno, od jednog gola nema ništa... Mora više od 4 inače će opet grijat klupu!
Čelik Zenica 1945

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Carlo » 15 sep 2011, 14:25

Nimla_RZ je napisao/la:
NoName je napisao/la:
Čuj jedan go :lol: Ako neće 4 komada makar uvaliti onda nek ne igra nikako, bolje da Tevez igra :mrgreen:
Jes' stvarno, od jednog gola nema ništa... Mora više od 4 inače će opet grijat klupu!
Mora dati 5 da bi igrao u sljedećoj utakmici. Pretprošlo kolo je dao 4 i opet je sjedio na klupi :mrgreen:
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
muXmania
Postovi: 2538
Pridružen/a: 17 jul 2009, 22:10
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la muXmania » 15 sep 2011, 14:25

ne možeš da vjeruješ kakvih ovje stručnjaka ima, samo ne znam šta sad ovi očekuju da City uzme sve redom po 7 razlike, ljudi odigrali perfektno sezonu do sad, al nevalja, ovi Unitedovci pričaju nekakve bajke a nisu mogli dobiti propalu Benfiku.
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Monolog » 15 sep 2011, 14:28

Sinoć su igrači Napolija odradili ono što su zacrtali prije početka meča - napustiti Manchester neporažen. :mrgreen: Moram priznati da je bolje bilo 1. poluvrijeme iako su oba gola pala u drugom. City je uš'o u meč sa namjerom da do vrha napune mrežu De Sanctisova, al' jalovi napadi kombinovani sa dekoncentrisanošću napadače, te odličnoj odbrani Napolitanaca je rezultiralo slabom završnicom. Mancini je mog'o prije reagovati, to je evidentno. Činjenica je da su jučer i Nasri i Silva bili neprimjetni, te da je jedan mor'o ranije napustiti igru. Sad, da l' ćemo zbog jedne utakmice odmah reći da City nije konkurentan? Mišljenja sam da će bez obzira na nedostatak iskustva u ovom takmičenju, ipak proći grupu, a poslije će dosta toga zavisiti i od sreće. Ne vidim ih na samom kraju, da se razumijemo. Rek'o bih da je četvrtfinale maksimalan domet ove ekipe, al' i to je veliki napredak u odnosu na prethodnu godinu. Sljedeće bi mogli napraviti iskorak i to je to. Jer, koliko god da je jaka ekipa, ipak je važna rutina i iskustvo. Clichy, Nasri, Silva, Tevez, Džeko, Aguero, Baloteli jesu igrali ligu prvaka, al' samo je Arsenalov dvojac igr'o više utakmica, ostali su odigrali svega sezonu-dvije (ne računam Yayu koji je igr'o sa Barcom i osvojio ovo takmičenje).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la England » 15 sep 2011, 15:06

muXmania je napisao/la:ne možeš da vjeruješ kakvih ovje stručnjaka ima, samo ne znam šta sad ovi očekuju da City uzme sve redom po 7 razlike, ljudi odigrali perfektno sezonu do sad, al nevalja, ovi Unitedovci pričaju nekakve bajke a nisu mogli dobiti propalu Benfiku.
Propalu Benficu, pa Benfica je za MC institucija u svim pogledima, mlad si , dok te se nauči izgubit ćeš se.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
Goldy
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 sep 2011, 09:15
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Goldy » 15 sep 2011, 15:15

Monolog je napisao/la: Mišljenja sam da će bez obzira na nedostatak iskustva u ovom takmičenju, ipak proći grupu, a poslije će dosta toga zavisiti i od sreće. Ne vidim ih na samom kraju, da se razumijemo. Rek'o bih da je četvrtfinale maksimalan domet ove ekipe, al' i to je veliki napredak u odnosu na prethodnu godinu. Sljedeće bi mogli napraviti iskorak i to je to. Jer, koliko god da je jaka ekipa, ipak je važna rutina i iskustvo. Clichy, Nasri, Silva, Tevez, Džeko, Aguero, Baloteli jesu igrali ligu prvaka, al' samo je Arsenalov dvojac igr'o više utakmica, ostali su odigrali svega sezonu-dvije (ne računam Yayu koji je igr'o sa Barcom i osvojio ovo takmičenje).
sjajna analiza drug, potpis.... ali zivot pise neocekivane price, tako da ostaje da se nadamo da mogu stici daleko :mrgreen:
"...but the football is very strange." - R. Mancini
http://www.youtube.com/watch?v=lh8zUroNItw

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Cartman » 15 sep 2011, 15:21

Kluba i jada, prvi put da su u LP, i ne mogu napunit stadion sto im je grad napravio. :lol:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la NoName » 15 sep 2011, 15:30

Cartman je napisao/la:Kluba i jada, prvi put da su u LP, i ne mogu napunit stadion sto im je grad napravio. :lol:
Ne znam detalje, komentator sinoć reče da je stadion pun. Ukupan kapacitet je 47.000 valjda a prisutno bilo 44.026, što je normalno obzirom na regule UEFA. E sad na šta si ti aludirao ne znam.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Ted Mosby » 15 sep 2011, 15:32

NoName je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Kluba i jada, prvi put da su u LP, i ne mogu napunit stadion sto im je grad napravio. :lol:
Ne znam detalje, komentator sinoć reče da je stadion pun. Ukupan kapacitet je 47.000 valjda a prisutno bilo 44.026, što je normalno obzirom na regule UEFA. E sad na šta si ti aludirao ne znam.
Zašto onda na službenoj stranici piše da ih je bilo 39.875
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.