Manchester City FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Da l' će Manchester City uzeti ligašku titulu pod Guardiolinim vodstvom?

1. Da
89
49%
2. Ne
28
15%
3. Kakav Guardiola, Mourinho je za njeg izmislio trenerski posao
30
16%
5. Gdje je opcija broj 4?
10
5%
4. Evo je.
25
14%
 
Ukupno glasova: 182

Avatar
adas_barca
Postovi: 248
Pridružen/a: 16 jun 2009, 12:32
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la adas_barca » 26 okt 2011, 22:10

Ovaj Milijaš izgleda da samo Citiu zna zabit :D jos 1 do six :mrgreen:

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Nimla_RZ » 26 okt 2011, 22:14

Eh kad bi ovako igrali i u Evropi, al haj polahko...
Čelik Zenica 1945

Avatar
Der_Bomber
Postovi: 149
Pridružen/a: 23 mar 2011, 18:10
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Der_Bomber » 26 okt 2011, 22:42

Zdrijeb u subotu.

Gimme' Marketing UTD, Pool ili Arse :mrgreen:
Man City, Dortmund, Roma

Manchester City to release DVD of today's match for Christmas market called Six And The City.

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la SamoZeljo » 27 okt 2011, 00:12

City je stvarno raj za oci.
Od tekme koja bi po mnogima trebala biti bezze su napravili pravu fudbalsku predstavu. Uzivanje je bilo gledati Dzeku & Co kako sa lakocom igraju. Niko od startera protiv Uniteda veceras nije poceo. Pola vecerasnjeg tima sam po prvi put vidio. :shock:
Neka djeca od 16-17 godina a igraju k'o velki!

City trenutno igra najljepsi i najbolji fudbal u Engleskoj. Prvo mjesto na tabeli je i vise nego zasluzeno !

Profesor
Postovi: 4254
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Profesor » 27 okt 2011, 00:15

Cuj najljepsi fudbal :lol: Jesmol mi gledali istu utakmicu? Igra je licila na proslogodisnju. Bez ideje, nezna se ko pije a ko placa. Jedino peti gol je pao nakon ljepe akcije.

RKO
Postovi: 1095
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:47
Lokacija: TZ
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la RKO » 27 okt 2011, 00:21

Profesor je napisao/la:Cuj najljepsi fudbal :lol: Jesmol mi gledali istu utakmicu? Igra je licila na proslogodisnju. Bez ideje, ne zna se ko pije a ko placa. Jedino peti gol je pao nakon ljepe akcije.

City pije a ostali placaju ;)
RIP SALE VILENJAK

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la SamoZeljo » 27 okt 2011, 01:15

Profesor je napisao/la:Cuj najljepsi fudbal :lol: Jesmol mi gledali istu utakmicu? Igra je licila na proslogodisnju. Bez ideje, nezna se ko pije a ko placa. Jedino peti gol je pao nakon ljepe akcije.
Pa, ne moze svaki gol pasti iz lijepe akcije i ne mogu se uvijek praviti najljepse akcije (kao npr. protiv Uniteda kad je igrao najjaci tim) ali ipak uvaliti 5 golova i napraviti jos toliko malte ne 100% prilika a pored svega toga igrati sa preko pola tima rezervnih igraca i djece je i vise nego dobro.

Napraviti sigurno 10 100% prilika u jednoj utakmici je za mene ljepota i uzivanje u fudbalu. Trenutno niko u Engleskoj ne igra tako dobro.

U pola sata vremena su dali 5 golova i u tih pola sata pokazali mnogo vise nego ostali za cijelih 90. Izdominirali kad je trebalo. Prva tri gola u razmaku od tri minute vremena, kao Unitedu. :mrgreen:

Reci mi ti ko trenutno u Engleskoj igra bolje i ljepse? Gledao sam i United i Chelsea i Liverpool i Arsenal, svi se PATE i nerjetko JEDVA uzmu 3 boda. City sa lakocom natrpa koga hoce!

Avatar
tevezito
Postovi: 1979
Pridružen/a: 04 jan 2011, 15:32
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la tevezito » 27 okt 2011, 02:00

Akciju za peti gol sam najmanje 20 puta pogledao.I mogu reci samo savrsenstvo.Sad su svi igraci u top formi i stvarno je Mancini na mukama koga stavit u prvih 11.Na lijevom beku Clichy-Kolarov ne mozes se odlucit ko je bolji.U odbrani Kompany i Lescott nikad bolji.Richards na desnoj strani odlican a Zabaleta ga uvijek moze dostojno zamijenit.Golman bez gresaka.O sredini da ne pricam:Silva,Nasri,Johnson,Milner svi u top formi.U zadnje vrijeme pocinjem misliti da je red da igramo 4-3-3 formaciju jer je grijeh nekog iz velicanstvene trojke ostavit na klupi.Jedino cega se plasim da ne udjemo opusteno sad sa njima u prvenstvu.Mislim da bi to trebali rijesit u prvih 45 minuta.Jos jedna dobra stvar je ta sto BHT prenosi utakmicu pa ce moci svi da gledaju.Nema nam dugo kriticara na temi.Sto li bas se pitam?
UEFA MAFIA. 93:20 Agueroooo.

Avatar
Goldy
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 sep 2011, 09:15
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Goldy » 27 okt 2011, 16:23

tevezito je napisao/la:Nema nam dugo kriticara na temi.Sto li bas se pitam?
Izbijeni su im svi argumenti iz ruku:
City igra
1. najlepši,
2. naefikasniji
3. rezultatski najučinkovitiji fudbal

i plus tome imaju

najbolju odbranu u ligi dakle najmanje primljenih golova...

Šta reći? Koju posluku porati?

Naravno sve to ne znači ništa jer sezona je duga i tralalalala, ali fazon je što su se argumenti kritičara bili neosnovani tj kritika poteza cije se dugorocne posledice nisu videle nego su pretpostavljane ili na pojedinačnim potezima koji nisu razumevali (mislim da je mancini genijalac i ne moze ga bas svako razumeti cak i ako poznaje fudbal uslovno govoreci) ili na jednoj jedinoj izgubljenoj utakmici(wtf!) ili na par 'loših' partija...iako se u fudbalu ne broje lose i dobre partije nego bodovi....i bilo je ekpa koje su uzimale sp i ep ne odigravsi ni jednu 'dobru partiju'.
"...but the football is very strange." - R. Mancini
http://www.youtube.com/watch?v=lh8zUroNItw

Avatar
tevezito
Postovi: 1979
Pridružen/a: 04 jan 2011, 15:32
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la tevezito » 27 okt 2011, 16:42

[youtube][/youtube]
UEFA MAFIA. 93:20 Agueroooo.

Avatar
Goldy
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 sep 2011, 09:15
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Goldy » 27 okt 2011, 16:56

tevezito je napisao/la:[youtube][/youtube]
HAHA PREJAKO NAVIJANJE! :mrgreen:
"...but the football is very strange." - R. Mancini
http://www.youtube.com/watch?v=lh8zUroNItw

Avatar
Goldy
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 sep 2011, 09:15
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Goldy » 28 okt 2011, 11:39

moze li mi neko objasniti zasto City ne igra sa 3 napadaca i da li su probali to ove godine vec?
"...but the football is very strange." - R. Mancini
http://www.youtube.com/watch?v=lh8zUroNItw

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la ronaldo99 » 28 okt 2011, 11:56

Goldy je napisao/la:moze li mi neko objasniti zasto City ne igra sa 3 napadaca i da li su probali to ove godine vec?
3 napadaca plus silva nasri??

pa nigdje odbrane tu...primali bi golove kao na traci ;)

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la bambina » 28 okt 2011, 12:22

POLA MILIJUNA FUNTI
Manchester prepolovio Tevezovu kaznu


Manchester City bio je prisiljen prepoloviti kaznu Carlosu Tevezu nakon reakcije Udruge profesionalnih nogometaša (PFA), pa će tako Argentinac platiti pola milijuna funti

'Građani' su prvotno svojem golgeteru odlučili uskratiti četiri tjedne plaće (oko milijun funti), ali tu drastičnu kaznu nije prihvatio PFA.

U Manchester Cityju su razočarani takvom odlukom Udruge, koja smatra da se Tevez može kazniti s najviše dvije tjedne plaće (500 tisuća funti).

Isto tako, PFA ne vjeruje da je Tevez odbio ući u igru protiv Bayerna.

Bez obzira na prepolovljenu kaznu, ljubav kluba i 'gauča' odavno je nestala pa se špekulira da će argentinski napadač u siječnju napustiti Manchester, a kao nova destinacija spominje se brazilski Corinthians.

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Polo » 29 okt 2011, 01:51

Suspenzirat ga i onako samo probleme stvara unutar i van ekipe i kvari ugledu kluba svima skodi, Balotelli ima isto tih nekih negativnih osobina kao tevez ali za razliku od njega moze i da sjedi na klupi.

Avatar
tevezito
Postovi: 1979
Pridružen/a: 04 jan 2011, 15:32
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la tevezito » 29 okt 2011, 14:00

Gostovanje kod Arsenala u Carling Cupu.
UEFA MAFIA. 93:20 Agueroooo.

Avatar
tevezito
Postovi: 1979
Pridružen/a: 04 jan 2011, 15:32
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la tevezito » 29 okt 2011, 15:07

Evo i sastava za danas:Hart, Richards, Kompany, Lescott, Kolarov, Yaya, Barry, Nasri, Aguero, Silva, Dzeko
UEFA MAFIA. 93:20 Agueroooo.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Omerbavarac » 29 okt 2011, 15:11

tevezito je napisao/la:Evo i sastava za danas:Hart, Richards, Kompany, Lescott, Kolarov, Yaya, Barry, Nasri, Aguero, Silva, Dzeko
8-) 8-)
Hajmo sad jedan hattrick. :P
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

bob
Postovi: 4426
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la bob » 29 okt 2011, 15:18

Omerbavarac je napisao/la:
tevezito je napisao/la:Evo i sastava za danas:Hart, Richards, Kompany, Lescott, Kolarov, Yaya, Barry, Nasri, Aguero, Silva, Dzeko
8-) 8-)
Hajmo sad jedan hattrick. :P
po meni je ovo mozda najaci sastav samo umjesto nasrija milner po formi trenutnoj ...

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 29 okt 2011, 16:43

jesu mesari ova gamad :evil:
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.