Manchester City FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Da l' će Manchester City uzeti ligašku titulu pod Guardiolinim vodstvom?

1. Da
89
49%
2. Ne
28
15%
3. Kakav Guardiola, Mourinho je za njeg izmislio trenerski posao
30
16%
5. Gdje je opcija broj 4?
10
5%
4. Evo je.
25
14%
 
Ukupno glasova: 182

Avatar
tevezito
Postovi: 1979
Pridružen/a: 04 jan 2011, 15:32
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la tevezito » 10 apr 2019, 10:54

Kao sto sam sinoc i rekao Delph u toku utakmice mora imati jednu gresku zbog koje na kraju i izgubis utakmicu.I jos usput uspije povrijediti Kanea ali ne sto je imao namjeru nego je jednostavno glup.Iako bi drugacije bilo da je Kun dao jedanesterac ovaj poraz ide na dusu Guardioli jer garantujem 100 % da je ranije uveo KDB-a i Sanea da bi se doslo i do pobjede.Ali eto mora on neke genijalnosti svoje sprovesti u djelo kad je Liga prvaka u pitanju.Sada je ovo tesko situacija s obzirom da odbrana nije sigurna minimalno 3 gola trebaju za prolaz.Valjda ne bude pravio eksperimente i na Etihadu.
UEFA MAFIA. 93:20 Agueroooo.

Avatar
emir_
Postovi: 5756
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la emir_ » 11 apr 2019, 18:50

Zakazao je i Güngodan kod gola. Nekako je sve smotano bilo. Ne mislim da je tragicno. U ovom ludilu od finisha sezone mozda je ovaj poraz i dobar. Sada ide puni gas protiv CP-a i smrskavanje Tottenhama u srijedu.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Barbarossa » 11 apr 2019, 18:51

Moraju KDB I Sane igrati komplet sve tri naredne , i Bernardo
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Barbarossa » 17 apr 2019, 12:52

PSG face competition from Manchester City as both clubs try to sign 23-year-old Borussia Dortmund midfielder Julian Weigl.

The German midfielder has fallen out of favour under Lucien Favre and his reduced playing time has seen his asking price plummet to £22m.

Ovaj bi bolesno legao, nešto kao De Jong Barci. Bolja opcija i od Ndombelea i od Nevesa koji se spominju kao zamjene za Ferna, jedino bi možda korisniji od njega bio Rodrigo iz Atletica ,al teško da će ti taj doći.

Al sumjam da će i Weigy , ipak je trenirao pod Tuchelom , a u PSGU je kataklizma po pitanju veznjaka, tamo bi bio starter for sure.
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Barbarossa » 18 apr 2019, 12:11

slika

Kako mi je žao ovog momčine , 58 utakmica za City , nikada nije pao gol njegovom greškom , najkonstantniji defanzivac , poslije VVD najbolji štoper lige , i onda ovakvi pehovi da mu se dese sinoć, da čovjek zanijemi. :roll:

Opet se serija pehova desila i prije ove utakmice ,koja je prethodila konačnom rezultatu. Prije tekme u Londonu povrede se Zinchenko i Bernardo,dečki koji od januara jedu teren i desi se to da na teren uskoči invalid Delph i Mahrez(greška Pepa) . Prvi je direktan krivac za primljeni gol , drugi nije ništa napravio. Pa onda povrh svega Aguero promaši penal iako ih nikada ne fula, nevjerovatno. 50% utakmice je izgubljeno zbog nesreće , 50% zbog Pepa, da je samo Sanea startao umjesto Mahreza bolje bi bilo , nema veze i da je u tome slučaju KDB presjedio.

Sinoć ponovo nevjerovatan sklop okolnosti koje dovode do ispadanja, gledao sam ponovo , van greški igrača Citya, Spursi su imali samo dvije prilike koje su sami sebi namjestili , šut Sona koji je otišao pored stative i šut Lorenta koji je odbranio Ederson.

Ako u subotu budu motivisani kao sinoć ne sumnjam u sigurnu pobjedu , jer ne znam šta treba da se desi pa da opet nekom pokloniš onakva tri gola :crazy:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la harden » 18 apr 2019, 12:50

Barbarossa je napisao/la: Ako u subotu budu motivisani kao sinoć ne sumnjam u sigurnu pobjedu , jer ne znam šta treba da se desi pa da opet nekom pokloniš onakva tri gola :crazy:
Ma nema sanse da budu motivisani, poslije onog sinoc ih ne dize niko vise... Onim porazom sinoc su izgubili i EPL.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Barbarossa » 18 apr 2019, 12:57

harden je napisao/la: Ma nema sanse da budu motivisani, poslije onog sinoc ih ne dize niko vise... Onim porazom sinoc su izgubili i EPL.
Pep Guardiola:

"We have to stand up and react. Now it’s time to think not too much. We have to try to sleep as much as possible and the day before the game we are going to prepare. We fought for nine or 10 months in the Premier League. Still we are there. It is in our hands."

slika

može biti i to ,a mogu i pregoriti u želji da im se osvete, mislim da sredine nema.

Sinoć sam ne nekoj temi vidio da su Pepovi timovi loše igraju kad ispadnu u LP , pa sam malo pregledao rezultate nije baš tako, prošle sezone otresli 3-1 Spurse kad su ispali od Lpoola odmah naredni vikend, u Bayernu zadnju sezonu tri pobjede u ligi i osvojen DFB kup poslije ispadanja od Atletica , jedino su onoj sezoni gdje su izbačeni od Barce u neki 7 dana izgubili i od Augsburga i od Frieburga.
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
tevezito
Postovi: 1979
Pridružen/a: 04 jan 2011, 15:32
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la tevezito » 18 apr 2019, 18:17

Sta reci nakon prospavane noci. Jedino sto mi je zao sto je City ispao od objektivno slabijeg tima ali jednostavno takva vecer gdje im se sve poklopilo.Garantujem da ce u prvenstvu ove iste Spurse razmontirat na proste faktore.Liga prvaka ce kad tad doci, ko hoce da navija za City zna da mora biti strpljiv toliko se cekao trofej uopce pa prvenstvo toliko godina.Velika je ovo bila prilika za to finale ali idemo dalje.Jos dva trofeja su u igri valjda ovo ne bude uticalo psihicki na tim.
UEFA MAFIA. 93:20 Agueroooo.

Avatar
emir_
Postovi: 5756
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la emir_ » 18 apr 2019, 21:43

Jedna od najboljih tekmi koje sam gledao. Jednostavno je falio gram srece. Slabiji tim je nezasluzeno prosao dalje. Danas vec zaboravljamo, okrecemo se suboti i pobjedi kojom koracamo ka tituli.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Barbarossa » 19 apr 2019, 19:05

Bayern and Juventus are very attentive to the situation of Leroy Sané who hasn't extended his Man City contract expiring in 2021. The German evaluates the possibility of leaving at the end of the season following problems with Pep Guardiola
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Saurman » 19 apr 2019, 23:26

Sane treba otići jer će propasti sa Guardiolom.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la FCBAYERN » 20 apr 2019, 00:53

Daj Sanea u Bayern, time bi Hoenessu oprostio sva s*anja prethodnih godina. Pep se zna okomiti na jednog i na njemu demonstrirati silu, jer niko me ne moze ubijetiti da ovaj malac ne zasluzuje vise pored Mahreza ili da je toliko zasluzio da je u sporednoj ulozi. Ne pravdam ga, znao je podbaciti, ali iskreno nejasno mi je otkud bas toliko da je sad u bitnijim momentima "vani".
Spamm

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Jack » 20 apr 2019, 01:00

Ajmo opet malo naobrazbe:

Ne igra jer je:
1. Taktički neodgovoran a naprijed ne pruža ono što je pružao one jedne sezone pa je besmisleno ga koristiti jer više gubiš no što dobijaš
2. Bernardo Silva igra strašnu sezonu kao i Sterling

Jedva čeka da ga proda :lol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la bodi123 » 20 apr 2019, 01:10

Jack je napisao/la:Ajmo opet malo naobrazbe:

Ne igra jer je:
1. Taktički neodgovoran a naprijed ne pruža ono što je pružao one jedne sezone pa je besmisleno ga koristiti jer više gubiš no što dobijaš
2. Bernardo Silva igra strašnu sezonu kao i Sterling

Jedva čeka da ga proda :lol:
Ma ljudi ne prate uopste a pisu bezveze, sta kae lik kako Sane ne zasluzuje vise igrati pored Mahreza a nit igraju istu poziciju u timu nit Mahrez igra vise od Sanea, svakakvih budalastina na ovom pdfu možes nać

Sterling je osjetno bolji fudbaler od Sanea i kad on igra lijevo Sane nema mjesta u prvih 11, a grehota ga je(Rahima) gusiti na desnoj strani da se pravi mjesto Saneu jer je lijevo mnogo prodorniji i opasniji a onda bi i Bernarda malog morao u sredinu ugurati sto mu nije prirodna pozicija. Jednostavno su Sterling lijevo i Bernardo desno najbolje moguće sto možes izvesti uz Kuna u ovom trenutku.

Realnost je da u ovom timu Sane nema budućnost kao siguran starter ali da nema dovoljno minuta to je smijesno reć. Odigrao je ove sezone dosta tekmi i kao starter, koristi se u rotaciji i daleko je od neke rezerve koja minute dobija na kapaljku da bude nezadovoljan. Sane je treće krilo u ekipi koja igra 4 takmičenja svake sezone s preko 60 utakmica. Minuta i startova u prvih 11 će uvijek biti za njega.

Sad, ako se njemu ovaj status u ekipi ne svidja, vrata su otvorena, ima dosta timova gdje bi bio najbolje krilo u ekipi i igrao svaku utakmicu, počevsi bas od tog Bayerna, a City zamjenu moze nać uvijek, iako bi meni lično bilo zao da ga prodaju jer ga gotivim bas, igračina je.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Jack » 20 apr 2019, 01:19

Ne vjerujem da će ga prodat ne znam ni odakle je ta priča.
Odličan je igrač ali ima još puno prostora za napredak prvenstveno u tom taktičkom smislu. Talenta ima na pretek

Što se tiče Mahreza :lol: on je zadnja rupa na svirali u Cityu. Cijenim da je i Jesus bitniji
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la FCBAYERN » 20 apr 2019, 01:24

Defanzivno je itekako produktivan. I na desnoj strani on moze igrari, pratite malo partije ranije u Schalkeu,
Jer nije poceo igrati tek u Cityu (aludiram na strucnjaka za "nebuloze", koji ocigledno nije gledao mnjega ranije). Trece, formacija sa Sterllingom desno je itekako produktivna bila. Ta nekompatibilnost sa Mendyem je prvi razlog sto nije igrao, kasnije jeste ta nevjerovatna forma Bernarda Silve, ali itekako se moglo davati vise sanse i takticki bolje odigrati. Prvi mec s Tottenhamom je najbolji primjer.
Spamm

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la Jack » 20 apr 2019, 01:26

Pročitao sam prve 4 riječi....i dovoljno je bilo :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la bodi123 » 20 apr 2019, 01:28

Ne može igrati desno zato sto desno imas Bernarda i Mahreza. Nije ovo Schalke gdje je on jedino posteno krilo u ekipi pa moze birat. Nećes 3 igrača koristiti za istu poziciju. Sterling je igrao desno samo iz razloga sto nisu imali boljeg desnog krila od njega. Sada, kada je mali Bernardo konačno probio psihičku barijeru i shvatio engleski fudbal, on je prvi izbor za desnu stranu, a Sterling za lijevu. Produktivno jest bilo gdje sam rekao da nije, ali je jos produktivnije Rahima koristiti lijevo, i to je sva poenta.

Uostalom Sane je ove sezone igrač sa najvise asistencija u svim takmičenjima od svih igrača iz EPLa. Nema nikakvog razloga da ide jer kako sam i rekao, za njega minuta će uvijek bit.
Zadnja izmjena: bodi123, dana/u 20 apr 2019, 01:30, ukupno mijenjano 1 put.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la FCBAYERN » 20 apr 2019, 01:29

Ah da, argument je u "topnickom" fazonu. Mozda i ti kao kolega pratis preko rezultata, a ne gledas kretnju niti angazman. Mozes ti to i bolje, ali razumijem da morate ispucati kvotu smajlija...
Spamm

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Manchester City FC

Post Postao/la FCBAYERN » 20 apr 2019, 01:35

bodi123 je napisao/la:Ne može igrati desno zato sto desno imas Bernarda i Mahreza. Nije ovo Schalke gdje je on jedino posteno krilo u ekipi pa moze birat. Nećes 3 igrača koristiti za istu poziciju. Sterling je igrao desno samo iz razloga sto nisu imali boljeg desnog krila od njega. Sada, kada je mali Bernardo konačno probio psihičku barijeru i shvatio engleski fudbal, on je prvi izbor za desnu stranu, a Sterling za lijevu. Produktivno jest bilo gdje sam rekao da nije, ali je jos produktivnije Rahima koristiti lijevo, i to je sva poenta.

Uostalom Sane je ove sezone igrač sa najvise asistencija u svim takmičenjima od svih igrača iz EPLa. Nema nikakvog razloga da ide jer kako sam i rekao, za njega minuta će uvijek bit.

Ma vidi, ja sam se iznenadio otpocetka da on njega nije forsirao na desnoj strani. Momak ima nevjerovatan sut i to iz kratkog zaleta. Prvi mec s Tottenhamom je falio Bernardo, i naravno tu je itekako bila prepreka u vidu duzeg igranja na lijevoj strani, ali da je mozda odranije radio drukcije... Mene je cudilo zasto njega nije vise pokusavao adaptirati dole i ranije. Defanzivno nije neodgovoran koliko se predstavlja. Kada se pogledaju kretnje i zalaganje i pokrivanje prostora uopce to nije toliko alarmantno.

Mahrez je definitivno bespotreban bio, uzevsi sire okolnosti...
Spamm

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.