Everton F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Šta predviđate Evertonu u sljedećoj sezoni?

1. Borbu za evropska takmičenja
156
57%
2. Sredinu tabele (svi znamo kako loše ulaze u sezonu)
95
35%
3. Borbu za opstanak (upravo zbog lošeg starta sezone)
21
8%
 
Ukupno glasova: 272

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 21 avg 2016, 13:04

Prva pobjeda sezone a ujedno i prva pobjeda Koemana na klupi karamela. WBA postao redovna musterija.

Avatar
BKwizard
Postovi: 319
Pridružen/a: 21 jan 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la BKwizard » 28 avg 2016, 09:54

pobjeda na Gudisonu :opaopa: , jebote zaboravio sam kakav je to osjecaj.

Gueye :tokralju: kakav transfer :tokralju: , mali Mason Holgate :salut: upitno je hoce li Coleman odmah upasti u prvi 11, Williams i Jagielka pokazivaju kako se igra odbrana...Sta reci o Barryu koji igra kao masina....


COYB
NK Bratstvo Bosanska Krupa
Nottingham Forest FC

"Gudison Park jе njihova tvrđava, njihov dom. Nе trеba im vеći, jеr imaju ono što su nеki olako ispustili – osеćaj pripadnosti nеčеmu što trajе 122 godine. Trajaćе i daljе."

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 28 avg 2016, 14:51

Konacno neki pozitivan niz. :)

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 01 sep 2016, 04:00

Zadnji dan prelaznog roka stigao Ener Valencia. I nije ispunio baš očekivanja Čekićara ali mislim da dečko može daleko bolje ako se poklope stvari. Kako god, to bi bilo to uz nekog talentovanog klinca ( ne da mi se sad vraćati po njegovo ime) iz Sheffield Uniteda.

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 12 sep 2016, 18:32

Nažalost, nekad se ne stigne ni pročitati a kamo li napisati što.
Večeras divan prilika da se vidimo sa starim "šefom" i da zasjednemo na treće mjesto...i ostanemo još koje kolo tamo ;) (sljedeče dvije tekme su M'Boro i Bournemouth su "lako vjerovatno pobjede :pray: ")
I naravno, pripadnicima islamske vjeroispovijesti Bajram Mubarak Šerif Olsum.

Iskreno nikako dočekati decembar/pred-božčno raspoloženje i Merseyside Derby :thumbup:

COYB
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 12 sep 2016, 18:37

Ahhha da, da ne bude ono samo "derby navijač"...već imam neki dobar osjećaj u vezi tog derbija, neznam kako ali to me "pere na otkuhavanju" :lol:
A sad lagano. U petu ubaciti.

COYB
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Valencia » 12 sep 2016, 22:39

Ovaj Gana u veznom redu igra kao lud. Odakle ga iscupa Kuman, prvi put cujem za njega.

Odlican Everton.

Bice prejebena EPL ove godine. Svi igraju dobro od vodecih. Jedino Vest Hem i Lester malo zakazali. Al' doci ce i oni na svoje.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
devito
Postovi: 144
Pridružen/a: 17 avg 2016, 20:38
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la devito » 12 sep 2016, 23:57

Valencia je napisao/la:Ovaj Gana u veznom redu igra kao lud. Odakle ga iscupa Kuman, prvi put cujem za njega.

Odlican Everton.

Bice prejebena EPL ove godine. Svi igraju dobro od vodecih. Jedino Vest Hem i Lester malo zakazali. Al' doci ce i oni na svoje.
West Ham je u potpunosti razocarao, koliko su ljudi fizicki nespremni ušli u sezonu pa ja ne znam :crazy:
THE PRIDE OF LONDON

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Amsterdam1312 » 13 sep 2016, 08:26

devito je napisao/la:
Valencia je napisao/la:Ovaj Gana u veznom redu igra kao lud. Odakle ga iscupa Kuman, prvi put cujem za njega.

Odlican Everton.

Bice prejebena EPL ove godine. Svi igraju dobro od vodecih. Jedino Vest Hem i Lester malo zakazali. Al' doci ce i oni na svoje.
West Ham je u potpunosti razocarao, koliko su ljudi fizicki nespremni ušli u sezonu pa ja ne znam :crazy:
Imali su previše povrijeđenih igrača i par pehova, trebali bi doći sebi malo napokon..

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 13 sep 2016, 10:50

Rečeno-učinjeno.
djelimo drugo mjesto sa Chelsea-om. Naajs :P

Da, Idrissa Gana Gueye, je došao nam za 7,5m funti iz još jedne institucije engleskoga fudbala -Aston Ville. Pronašao ga je , po meni još i najbolja "kupovina sezone" -skaut iz Leicester-a, Steve Walsh. To nam je najbolja kupovina ovoga prelaznoga perioda...ali da nezaboravim niti dovođenje Yannick Bolasie-a (iz C.Placa) A. Williams-a (Swansea), Steklenburg (stari holanski reprezantativni mačak na golu) i na posudbu nam je stigao i Enner Valencia (WHU) za koga smatram da če "explodirati" pod Koeman-om.
Jučer su pokazali da smo se "vratili na poznate staze"-a igrač/i utakmice su za mene , kao i za mnoge Evertoniense upravo Gana i Bolasie...Lukaku je neka druga priča, on igra za sebe-i dobro je dok god "samozadovoljava se " tu sa nama u kraljevsko plavome dresu...a kad ode, a otićiće, ili u januaru, ili na kraju sezone...inkasirati tu suludu lovu i potražiti nekog "25's goals season" napadača a koji je timski igrač a ne samodopadnu pi*du. (njega nevolim kao čovjeka ali volim njegove golova, za sad!?).


A sad na posao.

COYB
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 13 sep 2016, 14:29

Hladno. Idemo !

Avatar
Toffeemen
Postovi: 27
Pridružen/a: 12 sep 2016, 20:06
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Toffeemen » 14 sep 2016, 18:04

Pozdrav cijenjena braćo najsvetijega kluba na ovoj planeti,a i šire naravno. :)

Za početak da Vas priupitam kako smo karamele?

Evo jednog skromnog, velikog fana najvećeg kluba na svijetu koji će Vam se pridružiti u pisanju na svetoj temi ukoliko me prihvatite kao jednoga od Vas.

Što se tiče našega voljenog kluba odličan start u sezoni kojeg ne pamtim od tamo 2006 godine kada smo ovako startali, ali sada nas smatram puno konkretnijima u smislu mogućnosti napretka ove momčadi koja će se uigrat još ono malo za što nam nedostaje da budemo vrh.

Ne sumnjam u našeg izvanrednog Komu koji već sada pokazuje pravo znanje i umijeće. Za nadati se je europi nagodinu, što mislim da bi i trebali ostvariti samo da se nek sitnice poklope i mogli bi zaprijetiti top 4, pa možda i nešto više jer ova momčad to može i vjerujem u njih.


Eto za sada bi to bilo dosta pa se moje karamele čujemo ukoliko me uvažite u ovo društvo najboljih. :)


Go Everton!
<3 EVERTON 1878 <3

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 15 sep 2016, 17:08

Dobro nam došao :)
Naravno, ako je EvertonFC tvoj klub onda si na pravom mjestu. I nemoj ništa pitati netkog za "dozvolu", več "sjedi za stol i natoči si jednu"-ovo je i tvoj sad pdf :thumbup:

I sad na posao. Idemo.

COYB
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
Toffeemen
Postovi: 27
Pridružen/a: 12 sep 2016, 20:06
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Toffeemen » 15 sep 2016, 20:13

obi-punk-kenobi je napisao/la:Dobro nam došao :)
Naravno, ako je EvertonFC tvoj klub onda si na pravom mjestu. I nemoj ništa pitati netkog za "dozvolu", več "sjedi za stol i natoči si jednu"-ovo je i tvoj sad pdf :thumbup:

I sad na posao. Idemo.

COYB
Hvala @obi na dobrodošlici :D

Upravo sam otvorio pivo pa ću kasnije popit jedno i u tvoje ime :D

Gleda se pomalo EL,ali naravno nije to to bez nas.Nagodinu abd makar EL da igramo s priželjkivanjem Lige prvaka.

Go Everton!
<3 EVERTON 1878 <3

Avatar
Toffeemen
Postovi: 27
Pridružen/a: 12 sep 2016, 20:06
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Toffeemen » 17 sep 2016, 18:21

Momci dan D. Pobjeda potvrđuje odličan start u sezonu, remi kvari dosadašnji učinak, a poraz spušta na zemlju- tako nekako bi se mogla opisati naredna predstava koja je za 10-ak minuta :D

Uglavnom idemo na najjače:

Stekelenburg,Baines,Williams,Jagielka,Coleman,Barry,Gueye,Bolasie,Barkley,Mirallas i Lukaku

Dakle, identičan sastav kao protiv Sunderlanda, pa neka i bude isti rezultat u našu korist i nećemo se pretjerano buniti. :)

Go Everton!
<3 EVERTON 1878 <3

Avatar
BKwizard
Postovi: 319
Pridružen/a: 21 jan 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la BKwizard » 17 sep 2016, 18:26

treba je malog barkelya na klupi ostaviti zadnje 2 utakmice igra ispodprosjecno, nadam se da ce me danas razocarati...idemo po 3 boda
ps. toffeemen dobrodosao

COYB
NK Bratstvo Bosanska Krupa
Nottingham Forest FC

"Gudison Park jе njihova tvrđava, njihov dom. Nе trеba im vеći, jеr imaju ono što su nеki olako ispustili – osеćaj pripadnosti nеčеmu što trajе 122 godine. Trajaćе i daljе."

Avatar
Toffeemen
Postovi: 27
Pridružen/a: 12 sep 2016, 20:06
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Toffeemen » 17 sep 2016, 19:20

Hvala BKwizard na dobrodošlici :D

Druže Barkley vrhunski odradio prvo poluvrijeme. Fino 3-1 imamo s time da gol Karankinih momaka je neregularan, odnosno zabijen je pod prekršajem nad Stekelenburgom. Sva sreća nije nas to omelo u našem naumu da danas idemo po sva tri boda i dobro se držimo za sada.

Momci stisnut još malo drugo poluvrijeme i ne gine nam bolji start od 1978. , odnosno od prije 38 godina.


Go Everton!
<3 EVERTON 1878 <3

Avatar
Toffeemen
Postovi: 27
Pridružen/a: 12 sep 2016, 20:06
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Toffeemen » 17 sep 2016, 20:22

FT 3-1. U drugom dijelu umrtvili igru i priveli mirno kraju utakmicu. Uz pijetliće i city jedini neporaženi u dosadašnjih 5 utakmica, not bad.

Sljedeća postaja, kup utakmica protiv Norwicha u utorak 20:45.

Go Everton!
<3 EVERTON 1878 <3

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 18 sep 2016, 12:56

A moglo se malo i u drugom poluvremenu krenuti na gol, demonstrirati silu.

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 18 sep 2016, 16:10

Maa jok dobri moj Goodison, nikakve demonstracije sile nije bilo potrebno, zdravlje pojedinca je bitnije ...ovako nije bilo povreda a i da se malo "uvježbamo osnove odbranbenih zadataka kad se drži rezultat" :thumbup:

Pogled na tabelu mi je , iskreno, malo nestvaran :shock: :ljepota: ali prija. Naredne tri, zapravo 2 prvenstvene (B'mouth i C.Place) i jedna kup utakmica (Norwich) , su ono u okvirima "moglo bi se pobjediti", tako da do internacionalne pauze i polovine mjeseca oktobra, to drugo mjesto bi se moglo i "sačuvati" bez beda...a onda bi "rogove ukrstili" dvije vodeće ekipe 15.10. Man, CIty i gostovanje na Etihadu .

Za sad je sve "po starome"...Barkley i dalje mi vadi živce i komplicira gdje nema mjesta , Lukaku- :eh: , ali "prinove" Gana, Bolasie i Ash su tu da zaboravim na ovaj dvojac i nastavim se smješkati zadovoljno. A nadam se i vi dobri moji Evertoniensi. Gdje su nam zeljocity i unhallowed!' Dajte momci, svratite na jednu prije tekme
Do utorka i kup utakmice sa Norwichem ( da li sam več i vama dosadio, sebi jesam, ponavljanjem da je to jedini kup koji MORAMO osvojiti u engleskom fudbalu!!-nejega nikad, ali NIKAD nismo osvojili :problem: :roll: ...but this year is the year)

COYB

p.s.
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.