Everton F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Šta predviđate Evertonu u sljedećoj sezoni?

1. Borbu za evropska takmičenja
156
57%
2. Sredinu tabele (svi znamo kako loše ulaze u sezonu)
95
35%
3. Borbu za opstanak (upravo zbog lošeg starta sezone)
21
8%
 
Ukupno glasova: 272

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 13 jan 2017, 20:43

Ghana je pravi bolid u ofanzivi, ne zna šutnuti lopte i mislim da je dolazak Schneiderlin pravi potez jer on zna podvaliti loptu i šutati na gol a dobar nazad. Trebali bi se uklopiti zajedno.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Rooney88 » 13 jan 2017, 23:32

Stone Island je napisao/la:Ghana je pravi bolid u ofanzivi, ne zna šutnuti lopte i mislim da je dolazak Schneiderlin pravi potez jer on zna podvaliti loptu i šutati na gol a dobar nazad. Trebali bi se uklopiti zajedno.
A ja mislim da nisi gledao Morgana bas cesto. :D

Nece ni sutati ni podvaljivati lucidne lopte, njegov zadatak na terenu je dosta drugacije prirode.

Dobar transfer, zelio sam da ostane ali Mou nije vjerovao u njega. Provjereno odlican igrac I nadam se da ce u Evertonu pokazati sve sto nije mogao u Unitedu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 13 jan 2017, 23:48

Rooney88 je napisao/la: A ja mislim da nisi gledao Morgana bas cesto. :D

Nece ni sutati ni podvaljivati lucidne lopte, njegov zadatak na terenu je dosta drugacije prirode.

Dobar transfer, zelio sam da ostane ali Mou nije vjerovao u njega. Provjereno odlican igrac I nadam se da ce u Evertonu pokazati sve sto nije mogao u Unitedu.
Čini mi se da sam već pisao ranije da ga nisam gledao ali računam da je za Ghanu mađioničar. Ako je mrtvi destruktivac, onda nam i nije trebao. Bešić, McCarthy i Ghana, čemu četvrti ? :crazy:

unhallowed
Postovi: 173
Pridružen/a: 31 avg 2012, 13:50
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la unhallowed » 15 jan 2017, 12:13

Ja ga vidim u roli Registe, malo agresivnija verzija defanzivnog plejmejkera. Mislim da ce on pored defanzivnih zadataka sa Ganom biti tu da kontrolise tempo igre. Najvise sta me raduje jeste sto cemo manje gledati Barry-evu bagavost po terenu, hvala mu za sve al je past tense od igraca.

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 15 jan 2017, 14:26

Idemo plavi !!!!!!

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 15 jan 2017, 15:05

Romelu Lukakuuuuu !

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 15 jan 2017, 15:37

Prvi napad i 2:0. Hajde još jedan da rahat gledamo ostatak utakmice. :D

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 15 jan 2017, 16:09

Kakav prodor i finiš Daviesa ! 3:0. Demonstracija sile. Hajde Ronalde ubaci i Ademolu. :D

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 15 jan 2017, 16:27

Stone Island je napisao/la:Kakav prodor i finiš Daviesa ! 3:0. Demonstracija sile. Hajde Ronalde ubaci i Ademolu. :D
Uđe frajer i dade gol. 4:0. Ništa lakše. :tokralju:

Avatar
BKwizard
Postovi: 319
Pridružen/a: 21 jan 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la BKwizard » 15 jan 2017, 16:31

nisam mislio nista pisati, ali nakon ove demolacije :lol: :lol: :tokralju: . Mali Davies :tokralju: ce biti igracina, Holgate vec sad je masina...

imali jos kakav mladi Englez u u-23 da se ubaci da igra :lol:


in Koeman we trust


COYB !!!
NK Bratstvo Bosanska Krupa
Nottingham Forest FC

"Gudison Park jе njihova tvrđava, njihov dom. Nе trеba im vеći, jеr imaju ono što su nеki olako ispustili – osеćaj pripadnosti nеčеmu što trajе 122 godine. Trajaćе i daljе."

unhallowed
Postovi: 173
Pridružen/a: 31 avg 2012, 13:50
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la unhallowed » 15 jan 2017, 17:04

Sta reci osim SVAKA CAST MOMCI!!! :tokralju:
Naklon do poda kompletnoj ekipi sa Kumanom na celu, ali Holgate doktorski :tokralju: Davies ce biti zvijezda, kakav prodor covjece... :tokralju:
I Ademola Lookman, prije 7 dana igrao u trecoj ligi, za 4 minute zabija pa covjece :tokralju: :tokralju:

Idemo dalje!!!

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 15 jan 2017, 22:02

aaah brate...došao malo sebi nakon ove tekme. Odlično! Ne treba ništa više od tog.
Mali Davies i "novajlija" Lookman-oba jedva da mogu legalno pivu kupiti, zabijaju preljepe, onako fajterske golove :thumbup:

Idemo dalje, sve brže i brže.

COYB
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la RZ88Adnan » 16 jan 2017, 22:12

Šta se dešava sa Bešićem?
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Post Postao/la Stone Island » 19 jan 2017, 12:08

Ne znam što ovog Delofeua ne puste u Milan. Još njega i Gibsona se riješiti...

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re:

Post Postao/la nextterrain » 20 jan 2017, 00:33

Stone Island je napisao/la:Ne znam što ovog Delofeua ne puste u Milan. Još njega i Gibsona se riješiti...

Kakav je igrač Delofeu? Koje su mu prednosti i mane? Da li je uopće "pojačanje" za Milan?

Ako ima neko vremena da mi ukratko napiše :salut:

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Re:

Post Postao/la Stone Island » 20 jan 2017, 01:29

nextterrain je napisao/la:
Stone Island je napisao/la:Ne znam što ovog Delofeua ne puste u Milan. Još njega i Gibsona se riješiti...

Kakav je igrač Delofeu? Koje su mu prednosti i mane? Da li je uopće "pojačanje" za Milan?

Ako ima neko vremena da mi ukratko napiše :salut:
Dečko definitivno zna lopte igrati i vjerujem da će se puno bolje snaći u Italiji ako ode. Jednostavno, nije imao dovoljno života za Premiership. Brz, dobar dribler ali i krhak. Meni je najviše na živce išlo što probije po strani i ne zna ubaciti lopte u šesnaest kako treba, sve su to niže lopte bile... kako da ti objasnim, puno zuji a malo meda daje. Nedorečen. Imao je dobrih partija ali nedovoljno.

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la nextterrain » 20 jan 2017, 15:13

Hvala na infu :thumbup:

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 20 jan 2017, 19:05

NOVOSTI

*** Everton end interest in Ishak Belfodil. RK: "It was one of the players on the list, but we took the final decision to not sign the player." Twitter

*** Milan chief Adriano Galliani confirmed “we presented a definitive offer to Everton for Gerard Deulofeu: paid loan with option to buy.”
The breakthrough came last night when the Toffees opened the door to a loan with option after rejecting a dry loan and discovering the Rossoneri were unable to promise an obligation to buy.

***Ronald Koeman admits Everton skipper Phil Jagielka could leave Goodison Park during transfer window. -“In general, if players are not happy we speak to them and find a solution. What is best for the club and what is best for the player.”

Čini i se da kad osvane taj prvi februar i kraj zimskog prelaznog roka -mi čemo biti "neki drugi" Everton :think: s ovolikim odlascima/ne dolascima...hmm. ok, živi bili pa vidjeli!! Govorka se i o odlasku/transferu Macce (McCarthy) tako da... :roll: ...biče tu još čega. A sa svim tim odlascima Beša kad se vrati sa "bolovanja" može ponovo u startnih 11. Po svoj prilici.

Maa ništa...IDEMO DALJE :thumbup:

COYB
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 20 jan 2017, 20:52

Valjalo bi da Koeman malo povede računa o napadu. Treba malo kreativnosti unijeti u ekipu.

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Stone Island » 21 jan 2017, 17:43

Colemaaaaaan ! Hvala ti Bože, ubili ih na mrtvo i jedva 0:1. Hajmo Ademola iz kontre za 0:2.

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.