Fudbalska Reprezentacija Engleske

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Koliko daleko može Engleska?

Osmina finala
3
17%
Četvrtfinale
1
6%
Polufinale
1
6%
Finale
4
22%
It's coming home
9
50%
 
Ukupno glasova: 18

Avatar
NeToBoLa
Postovi: 1718
Pridružen/a: 08 mar 2011, 02:36
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la NeToBoLa » 28 mar 2011, 16:07

AllGunsBlazing je napisao/la:Cuj ima Bridge a nema Bainesa :lol: :lol: koji je bolji od Bridge-a.. Nego bilo bi samoubistvo igrati sa tri centralna vezna od kojih ni jedan nije defanzivan igrac, jedino ako ce bas svi raditi u defanzivi onda i moze, to Capello moze i natjerati, ali mislim da ce bolje biti sa defanzivcem tipa Parker, nego mislim da bi trebali igrati
---------hart
jonhson-terry-sad ferdinand ili dawson sto je juce igrao ne znam-supak
----------parker---
--------jack-lamp----
-----------gerrard---
--------rooney-caroll(ili moze neko od krila za brzinu tu)
Jack igra kako igra, i ima vise utjecaja na igru od krila, dok Gerrarda staviti da ne igra je glupo, a staviti njih trojicu bez defanzivnog je jos gluplje, posebno protiv jacih reprezentacija, dok Gerrard pa Rooney i Caroll(moze i Young igrati, kao i Theo) bi bili na svojim pozicijama(znamo da Rooney ne igra na spicu vec krilo ili tako nesto, iza spica)
Theo je i ovakav povrijedjen za Younga prof.dr. 19 utakmica 7 golova i 6 asistencija, dok Young ima 26 utakmica 6 golova i 6 asistencija... Asistencije naravno ne pokazuju sve, Young ima bolji sut, mada ni Theo nema los, ali Theo moze svakog igraca preci jer ima brzinu, ima je i Young, ali je mnogo sporiji od Theo-a..
Baines će igrati sad prijateljsku protiv Gane, i to od prve minute.
Who dares, wins !

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la kumkalesic » 28 mar 2011, 16:11

Uz Bainesa, teba ocekivati u prvih jedanaest i Cahilla, Milnera i Carrolla, posto su igraci Chelsea i Uniteda postedjeni igranja u ovoj utakmici, bar po nekim izjavama Don Fabia.
Joint_fc

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11702
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la AllGunsBlazing » 28 mar 2011, 17:29

Tamam da se vidi na koga se jos moze racunati a na koga ne.. Slazem se da mediji prave od svega cirkus i zato Englezi ne mogu odigrati dobro, jer po imenima imaju jednu od najjacih reprezentacija na svijetu, ali navijaci i mediji sve to uniste..
Celik!3,2,2.

Avatar
gloryhunter
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 jan 2011, 18:33
Lokacija: NUFC
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la gloryhunter » 28 mar 2011, 19:01

Bosco je napisao/la:Lampard i Gerrard su za Bartona doktori fudbala, a Young je krilo. Da mi je samo vidjet kako bi se Barton uklopio na krilo u reprezentaciji Engleske.
barton i igra desno krilo zadnjih pola godine.. Ima centašuteve koje je Carroll u Newcastleu lagano kupio i pospremao u mrežu.
gerrard je lagano has been što se vidi na rezultatu liverpoola

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Bosco » 28 mar 2011, 19:06

Može on u Newcastleu i igolmana igrat, ali to svejedno nije razlog da ga se pozove umjesto Greena ili nekog trećeg golmana. Krila su Walcott, Lennon, Ashley Young. Barton im na toj poziciji ne može kopačke očistiti, a i sredina je previše prebukirana za njega, koliko on godina ima ? Zar nije bolje dat priliku mladićima poput Wilsherea koji su budućnost reprezentacije. Uostalom meni je svejedno, nemoj mislit da mi je do toga i trunke stalo, ja samo govorim da JA ne vidim mjesta za Joeya, ako neko drugi vidi to poštujem.

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la -Paja » 28 mar 2011, 19:50

Cuj od solidne reprezentacije medij prave svjetskog prvaka, prije bi rekao da je stvar obrnuta. Jasna su meni ocekivanja sta mislite Englezi trebaju doci i reci eto nama je cilj proci grupnu fazu :lol: pa na svjetsko ide 10 reprezentacija da osvoji ali to pretjerivanje Engleskih medija nema granica cuj White Pele :lol:
Dio Arsenala

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la drinin vuk » 28 mar 2011, 19:57

" ? " $ " ? % & ". За " ' " ' 98 " ",? " % ".
" & $ ја на " ? $ се " ',? ' " оне " ' " прате ? " ' " & су % $ за " наступе " попут $ ? " Џонсона " "?
А % се " " $,? је " $ су " " $ су ?,$ $ се & $ су " $ ?,а не " & ? $ $ 20 $ $ " &.
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Bosco » 28 mar 2011, 20:06

Ako misliš na Leroy Litu on nema nikakve šanse da zaigra za reprezentaciju, a Adam Johnson naravno da ima. Veoma dobro krilo, samo ga je.be što igra u glupom Cityu gdje vrlo malo dobiva priliku da se dokaže, ali on je definitivno fudbaler koji bi u budućnosti mogao pružat dobre partije za Engleze.

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la kumkalesic » 29 mar 2011, 13:19

Reprezentacija Engleske danas igra prijateljsku utakmicu protiv, vjerovatno, najbolje africke selekcije u ovom trenutku, reprezentacije Ghane. Don Fabio ce u ovom susretu dati sansu nekim momcima koji su bili zapostavljeni u selekciji Tri Lava, pa tako ocekujem de ce prvih jedanaest na terenu biti: Hart, Johnson, Cahill, Dawson, Baines, Parker, Wilshere, Barry (captain), Young, Bent, Carroll. Postedu u ovom ogledu su dobili reprezentativci koji igraju za United i Chelsea zbog njihovog medjusobnog obracuna u cetvrfinalu Lige Prvaka.
Come on England!!! ;)
Joint_fc

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11702
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la AllGunsBlazing » 29 mar 2011, 17:20

Ne znam zasto se poziva Bent, pa covjek u kvalifikacionoj utakmici nije htio potrcati za loptom(a dva puta mu je jack odlicne lopte dao) a da se trudi u prijateljskoj :lol: :lol: nije valjda da englezi imaju samo carrolla,rooneya i njeg kao spiceve(mislim dobre)
Celik!3,2,2.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Monolog » 29 mar 2011, 17:39

Ma jbg, koga zvati? Defoe, Crouch, Sturridge, C. Cole? Iskren da budem, ono i jest sva krema napadačkog dijela reprezentacije Engleske. Dakako, ja bih uvijek tu naš'o mjesta za Walcotta (ja bih njeg u špic, da se razumijemo), al' lik je povrijeđen, tako da...

Inače, što se tiče veznog reda, yebenica je ostaviti Gerrarda ili Lamparda na klupi (zajedno oni ne mogu izvući svoj maksimum). No, sigurno da ne postoji trener koji će jednog od njih ostaviti na klupi, tako da...

Wilshere svakako zaslužuje igrati u prvoj postavi, jer momak je pokaz'o od čega je sačinjen.

Što se tiče odbrane, ovo na papiru izgleda premoćno: Johnson, Cole, Rio i Terry, al' u stvarnosti i ne baš tako bajno. Ferdinand i Terry su u samom vrhu, al' kada igraju skupa, to ne djeluje tako dobro. Radije bih se odlučio za Terry-ja i Dawsona/Lescotta, negoli za Terry - Ferdinand.

U svakom slučaju, od Engleske nikad ne očekujem da osvoji neki trofej, baš zbog toga što nemaju ono što sve velike ekipe imaju - timski duh i zajedništvo. Jbt, pa ni Don Fabio im to nije uspio usaditi, tako da...
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3097
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Slatinash_7 » 29 mar 2011, 17:50

Da se i ja malo osvrnem na najdrazu repku poslije BiH naravno
Nakon godina kuburenja sa golmanima evo dodje Hart koji je moze se reci jako dobar uz to i mlad a koliko toliko iskusan jer je vec dvije godine prvi golman u nekom od klubova EPL.Tu kao ispomoc dolazi Green ili tako neko ko je vec klasa ispod
Odbrana kao najjaci dio reprezentacije predvodjena Riom,Terryem,Ricardsom,Coleom,Glenom,Baiensom,Lescotom,Dawsonom predobro izgleda na papiru al povrede ucinise svoje.Ne treba zaboraviti ni Smallinga koji bi sa Terryem cinio cuda jer je evidentno da Rio vise ne igra nego sto igra
Vezni red sa Lampardom i Gerardom ne znam ni sam kako ne moze uspjeti ta kombinacija a jedini razlog koji ja vidim je Barry koji nekim cudom mora igrati a veze nema.Krila Wallcot,Lennon,Young isto tako dobra ali ne i odlicna pogotovo Young a na tom lijevom krilu nema zamjene
U napadu Rooney i Carrol bi po meni trebali igrati a ne neki Heskey ili ne daj ti Boze Crouch.
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la -Paja » 29 mar 2011, 19:07

Englezi po imenima i pozicijama imaju mozda i najjacu ekipu ali nakaradni sistem igre u kojem se zabar Fabio prepoznao nece ih nigdje odvesti, njihov uspjeh tek ocekujem kad bar 4 topnika budu u prvih 11 koji ce u reprezentaciju prenijeti prepoznatljivu Arsenalovu igru.
Dio Arsenala

Avatar
4ever alone?
Postovi: 153
Pridružen/a: 28 mar 2011, 20:56
Lokacija: In the butterfinger solar system (instead of the milky way)
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la 4ever alone? » 29 mar 2011, 21:14

Naravno da Engleska moze biti prva u grupi.
Ako neko ima link neka postavi ovdje, prije desetak minuta je pocela prijateljska utakmica sa Ganom.

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 29 mar 2011, 21:37

Ima ,evo...nešto fercera aali ...bolje išta nego ništa ;)
http://www.trgoals.net/ch2.html
Gana se neda...dobri,brzi,ludi
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
4ever alone?
Postovi: 153
Pridružen/a: 28 mar 2011, 20:56
Lokacija: In the butterfinger solar system (instead of the milky way)
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la 4ever alone? » 29 mar 2011, 21:48

Ovih 10 minuta koliko sam gledao, Gana u potpunosti dominirala. Englezi nisu ni prisli golu.

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 29 mar 2011, 21:54

1:0
Carrol ga zavukao.
gotovo poluvrijeme.
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
4ever alone?
Postovi: 153
Pridružen/a: 28 mar 2011, 20:56
Lokacija: In the butterfinger solar system (instead of the milky way)
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la 4ever alone? » 29 mar 2011, 21:54

Andy Carroll 1:0. Bravo Chupo. Taman ugasim stream i na livescoreu vidim da je pogodio.
Ako neko nadje gol neka postavi.

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Carlo » 29 mar 2011, 21:57

Andy Carroll, koji flop... Ne zaslužuje igrati za Englesku :lol: :lol:
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
4ever alone?
Postovi: 153
Pridružen/a: 28 mar 2011, 20:56
Lokacija: In the butterfinger solar system (instead of the milky way)
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la 4ever alone? » 29 mar 2011, 21:59

Danas je nezamislivo igrati bez jednog robusnog napadaca. Sigurno je da ce Carroll u buducnosti igrati u prvih 11, uz Rooneya u napadu. Iza sebe ce imati timske kolege ( Gerrarda i Glena ) i to je veliki plus za reprezentaciju Engleske.

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: VivaLaStella i 10 gostiju.