Fudbalska Reprezentacija Engleske

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Koliko daleko može Engleska?

Osmina finala
3
17%
Četvrtfinale
1
6%
Polufinale
1
6%
Finale
4
22%
It's coming home
9
50%
 
Ukupno glasova: 18

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Geerroo » 28 jul 2020, 01:38

Ko sto je debilna tvoja konstatacija da se Gerrard i Lampard prevrcu kad vide ko igra u sredini.

Jer, ono bitna su imena i da je ekipa puna zvijezda, nisu rezultati bitni :roll:

Kakav levat. :bow:

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Captain4 » 28 jul 2020, 02:25

Nisu bitna imena, bitan je kvalitet koji je upitan.

Prestani ubacivati stvari koje ne kažem u manjku argumenata. Nadovezao sam se samo na činjenicu da im je kvalitet nedovoljno dobar u sredini terena ako se porede sa ostalim reprezentacijama. Prvo spominješ uspjeh kojeg ja nikad nisam spomenuo, sad spominješ kontekst zvijezda - naravno ni to nisam spomenuo.

Znači još jednom. Kvalitet u sredini terena je razlog zašto se ne mogu smatratiti još više konkurentnijim na velikim takmičenjima. To je sve što sam napisao.

Čuj levat, podržavao si levatove projekte. :salut:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Geerroo » 28 jul 2020, 02:38

Bitan je uspjeh, hoce li im neki lik od 13 godina iz nekog sela to priznati zato sto nemaju Xavia i Iniestu u sredini i nije bas.

Tad nisam znao da si levat. :salut:

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Captain4 » 28 jul 2020, 02:49

Samo dokazuješ da ne znaš argumentovati.

Prijatelju, ja sam samo napisao da im fali kvalitetnija sredina da budu konkurentniji na velikim takmičenjima. Znači ni u jednom postu na ovom forumu nisam osporavao uspjeh na prošlom SP.

Opet ću ti ponoviti, ne ubacuj stvari koje nisam rekao. Nađi negdje da sam napisao da im fale 'jača imena'. Dešifrovat ću, fale im kvalitetniji veznjaci kako bi se mogli boriti za medalje/trofeje. Gerrard i Lampard u onom postu predstavljaju kvalitet, ne zvijezde ili ime.

Te primitivne fazone ostavi za kuće, ako ne znaš voditi zdrav dijalog nemoj ni pisati.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Geerroo » 28 jul 2020, 02:54

Primitivni fazoni, a on neki dan prvi vrijeđa kad je poprskan od moje malenkosti. :bow:

Ja nemam sta argumentovati, pogotovo tebi koji ne posjeduje ni 5 % mog fudbalskog znanja da budemo iskreni.

Ti sudis ekipi po tome jesu li pojedinci dovoljno talentovani ili nisu.

Tom logikom :

Quaresma>Thomas Muller
Adel Taarabt > James Milner
Aquilani>Henderson

itd...

Znaci, mogli su na SP igrati polufinale, ali sad kad su jos talentovaniji i 3 godine zreliji za naredno takmicenje se ne mogu boriti za medalju na slabijem takmicenju. Ok.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21291
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Epidaurus » 28 jul 2020, 02:59

Fudbalskog znanja po kojem je Henderson bolji igrac od Kroosa i po kojem moze doci na Zidaneov nivo :urnebes:

Il Firmino bolji od Benzeme :rol:

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Geerroo » 28 jul 2020, 03:03

Hendo > Kroos ove sezone, zadnje dvije kako hoces. Ne sveukupno.

Poenta je da je jedino Francuska reprezentacija jaca od Engleza, bar u evropi. Imas jos par njih koji su tu negdje sa Engleskom kao sto su Belgija, Portugal, a mozda i Njemacka.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la TheChief » 28 jul 2020, 03:03

Captain4 je napisao/la:
28 jul 2020, 02:25
Znači još jednom. Kvalitet u sredini terena je razlog zašto se ne mogu smatratiti još više konkurentnijim na velikim takmičenjima. To je sve što sam napisao.
Svaki tim ima nekih mana pa tako i Englezi.

Trenutne kvote za osvajanje EP.

slika

Avatar
harden
Postovi: 23513
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la harden » 28 jul 2020, 03:05

Maguire TOP10 stoper :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Tu je trebao biti kraj bilo kakve argumentovane rasprave.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21291
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Epidaurus » 28 jul 2020, 03:06

Da, bolji iako ga Kroos jede u bukvalno svim relevatnim brojkama za jednog veznjaka :rol:

Bolji trkac od Kroosa jedino, u svemu ostalom je Toni za klasu iznad.

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Geerroo » 28 jul 2020, 03:07

TheChief je napisao/la:
28 jul 2020, 03:03
Captain4 je napisao/la:
28 jul 2020, 02:25
Znači još jednom. Kvalitet u sredini terena je razlog zašto se ne mogu smatratiti još više konkurentnijim na velikim takmičenjima. To je sve što sam napisao.
Svaki tim ima nekih mana pa tako i Englezi.

Trenutne kvote za osvajanje EP.

slika
Sad ce ti strucnjak reci da Francuska ima Aouara i Camavingu koji su bolji od Ricea i Hendersona :urnebes:

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Geerroo » 28 jul 2020, 03:09

Lik prica o Kroosu kao da je fuzija Wijnalduma i Hendersona jbt :facepalm: a, ono nije ni top 5 igraca nikad slabijeg prvaka Spanije.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Captain4 » 28 jul 2020, 03:09

Geerroo je napisao/la:
28 jul 2020, 02:54
Primitivni fazoni, a on neki dan prvi vrijeđa kad je poprskan od moje malenkosti. :bow:

Ja nemam sta argumentovati, pogotovo tebi koji ne posjeduje ni 5 % mog fudbalskog znanja da budemo iskreni.

Ti sudis ekipi po tome jesu li pojedinci dovoljno talentovani ili nisu.

Tom logikom :

Quaresma>Thomas Muller
Adel Taarabt > James Milner
Aquilani>Henderson

itd...

Znaci, mogli su na SP igrati polufinale, ali sad kad su jos talentovaniji i 3 godine zreliji za naredno takmicenje se ne mogu boriti za medalju na slabijem takmicenju. Ok.
Mourinho izvini.

Gdje sam to poprskan? Što sam rekao da KDB zaslužuje ono sranje od nagrade? A dobijem ovo kao odgovor:
Geerroo je napisao/la:
24 jul 2020, 12:05
Kad pocnu ove price "sistemski" igrac i SBB KBB. Veliki znalac lik koji je 2006 godiste i koji bolje zna od eminentnih strucnjaka. Ja ipak vjerujem kapetanu, to je lik koji misli da je more precijenjeno sa svojih 14 godina
Argumentiraj slobodno, biće mi čast da naučim od stručnjaka koji je 95x bolje educiran što se fudbalske igre tiče.

Opet ubacuješ stvari koje ja nikad nisam rekao. Nađi mi post gdje sam napisao da tako gledam igrače. Gerrard i Lampard su kvalitetniji (ne samo talentovaniji) od trenutnih veznjaka repke.

Njihov uspjeh na SP je posljedica poprilične sreće u žrijebu. Nemoj ovo protumačiti kao moje omolovažavanje uspjeha, svaka im čast na polufinalu i poprilično su overachievali. Ne znam kako bi se proveli da im je u četvrtfinalu bio Brazil. Just saying.

Laku noć Jurgene. Obraduj me argumentima, a nemoj se braniti ubacivanjem riječi koje nisam rekao.
"We need to suffer. And we need to fight."


Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Geerroo » 28 jul 2020, 03:13

Captain4 je napisao/la:
28 jul 2020, 03:09
Geerroo je napisao/la:
28 jul 2020, 02:54
Primitivni fazoni, a on neki dan prvi vrijeđa kad je poprskan od moje malenkosti. :bow:

Ja nemam sta argumentovati, pogotovo tebi koji ne posjeduje ni 5 % mog fudbalskog znanja da budemo iskreni.

Ti sudis ekipi po tome jesu li pojedinci dovoljno talentovani ili nisu.

Tom logikom :

Quaresma>Thomas Muller
Adel Taarabt > James Milner
Aquilani>Henderson

itd...

Znaci, mogli su na SP igrati polufinale, ali sad kad su jos talentovaniji i 3 godine zreliji za naredno takmicenje se ne mogu boriti za medalju na slabijem takmicenju. Ok.
Mourinho izvini.

Gdje sam to poprskan? Što sam rekao da KDB zaslužuje ono sranje od nagrade? A dobijem ovo kao odgovor:
Geerroo je napisao/la:
24 jul 2020, 12:05
Kad pocnu ove price "sistemski" igrac i SBB KBB. Veliki znalac lik koji je 2006 godiste i koji bolje zna od eminentnih strucnjaka. Ja ipak vjerujem kapetanu, to je lik koji misli da je more precijenjeno sa svojih 14 godina
Argumentiraj slobodno, biće mi čast da naučim od stručnjaka koji je 95x bolje educiran što se fudbalske igre tiče.

Opet ubacuješ stvari koje ja nikad nisam rekao. Nađi mi post gdje sam napisao da tako gledam igrače. Gerrard i Lampard su kvalitetniji (ne samo talentovaniji) od trenutnih veznjaka repke.

Njihov uspjeh na SP je posljedica poprilične sreće u žrijebu. Nemoj ovo protumačiti kao moje omolovažavanje uspjeha, svaka im čast na polufinalu i poprilično su overachievali. Ne znam kako bi se proveli da im je u četvrtfinalu bio Brazil. Just saying.

Laku noć Jurgene. Obraduj me argumentima, a nemoj se braniti ubacivanjem riječi koje nisam rekao.
Pa isprskan si cim si morao vrijedjati :D

I odluci se jesam li Mourinho ili Klopp? Moyesu mali :zviz:

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Captain4 » 28 jul 2020, 03:13

Ja sam samo uzvratio na tvoje primitivne fore. :salut:

Đesu argumenti Kloppe?
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Geerroo » 28 jul 2020, 03:18

Kakvi argumenti bolan, za sta? Samo sam replicirao na tvoj post kako se okrecu Lampard i Gerrard kad vide veznjake i kad si nasamaran pricas kako nisi mislio na kvalitet reprezentacije. Jok mislio si na kvalitet suhog mesa, neka te.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Captain4 » 28 jul 2020, 03:20

Geerroo je napisao/la:
28 jul 2020, 03:18
Kakvi argumenti bolan, za sta? Samo sam replicirao na tvoj post kako se okrecu Lampard i Gerrard kad vide veznjake i kad si nasamaran pricas kako nisi mislio na kvalitet reprezentacije. Jok mislio si na kvalitet suhog mesa, neka te.
Laku noć. :rol: :rol: :rol:

Nastavljaj ubacivat stvari koje nisam rekao, to ti ide vrhunski. Dovoljno te Epi poprskao večeras. Ja nemam više vremena.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la Geerroo » 28 jul 2020, 03:21

Captain4 je napisao/la:
28 jul 2020, 03:20
Geerroo je napisao/la:
28 jul 2020, 03:18
Kakvi argumenti bolan, za sta? Samo sam replicirao na tvoj post kako se okrecu Lampard i Gerrard kad vide veznjake i kad si nasamaran pricas kako nisi mislio na kvalitet reprezentacije. Jok mislio si na kvalitet suhog mesa, neka te.
Laku noć. :rol: :rol: :rol:

Nastavljaj ubacivat stvari koje nisam rekao, to ti ide vrhunski. Dovoljno te Epi poprskao večeras. Ja nemam više vremena.
E jes me isprskao :urnebes: ko i ti :mrgreen:

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Fudbalska Reprezentacija Engleske

Post Postao/la TheChief » 28 jul 2020, 03:52

Englezi EP:
2004 - 1/4 Portugal na penale
2008 - nisu se kvalifikovali, ona utakmica protiv Hrvatske na Wembleyju. Trebao im bod, izgubili.
2012 - 1/4 Italija. Ponovo na penale.
2016 - 1/8 Island.

Dakle, nijednom nisu dobili mec knock-out faze, dok se jednom cak nisu ni kvalifikovali.

SP:
2006: 1/4 Portugal. Ponovo na penale.
2010: 1/8 Njemacka. Tu se desio Lampardov nepriznati gol.
2014: grupa. Dalje prosli Kostarika i Urugvaj.

Dobili 1 mec knock-out faze. Ekvador 1:0 2006.g.

---------------------------------

2018: polufinale (2 dobijena meca knock-out faze).

Za 1 takmicenje dobili vise knock-out utakmica nego za prethodnih 7. 2016. je pocela smjena generacije.

Kvalifikacije za SP 18 - 10 utakmica 26 bodova.
Kvalifikacije za EP 21 - 8 utakmica 21 bod.

Oba puta prvi u grupi.

Trenutno su 4. na FIFA rang listi (najbolji plasman u historiji).

Puni su mladih i talentovanih igraca.

Igraju dobro u kvalifikacijama, na velikom takmicenju dosli do 1/2 finala, trenutno su medju glavnim favoritima za EP.

Dolaze fini dani za reprezentaciju Engleske.

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.