Valencia Club De Futbol

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 28 jun 2016, 10:38

Da malo osvježim ovu temu :mrgreen:
- Nani i Kostić pred potpisom za Valenciu. Nani treba da stigne za iznos od 8,5 miliona eura, dok Kostić treba da dođe za iznos od oko 12-15 miliona eura.
- Klub su već napustili Cheryshev (kraj posudbe-prelazak u Villarreal), Feghouli (slobodan transfer u West Ham), a blizu je odlazak i Danila (povratak u Bragu) kojeg Valencia ne želi otkupiti za iznos od 15 miliona eura.
- Ako Danilo kojim slučajem ne ostane u Valenciji za očekivati je onda dva pojačanja u veznom redu. Najozbiljniji kandidati su Diawara (Bologna) i Camacho (Malaga).
- Raul Albiol odavno ima sve dogovoreno sa Valencijom i pregovori sa Napolijem uveliko traju oko njegovog povratka na Mestallu.
- Valencia očekuje takođe ponude za Negreda, Enzu, Piattia, Santosa, Barragana, Abdennoura i jednog od dvojice vratara, Alvesa ili Ryana. Nakon prodaje tih igrača ide su u potpis novog napadača (opcije Baston i Vietto), te dovođenje novog RB (više opcija za sada u igri je).
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la HankMoody » 28 jun 2016, 11:51

Adi_Zepce je napisao/la:Da malo osvježim ovu temu :mrgreen:
- Nani i Kostić pred potpisom za Valenciu. Nani treba da stigne za iznos od 8,5 miliona eura, dok Kostić treba da dođe za iznos od oko 12-15 miliona eura.
- Klub su već napustili Cheryshev (kraj posudbe-prelazak u Villarreal), Feghouli (slobodan transfer u West Ham), a blizu je odlazak i Danila (povratak u Bragu) kojeg Valencia ne želi otkupiti za iznos od 15 miliona eura.
- Ako Danilo kojim slučajem ne ostane u Valenciji za očekivati je onda dva pojačanja u veznom redu. Najozbiljniji kandidati su Diawara (Bologna) i Camacho (Malaga).
- Raul Albiol odavno ima sve dogovoreno sa Valencijom i pregovori sa Napolijem uveliko traju oko njegovog povratka na Mestallu.
- Valencia očekuje takođe ponude za Negreda, Enzu, Piattia, Santosa, Barragana, Abdennoura i jednog od dvojice vratara, Alvesa ili Ryana. Nakon prodaje tih igrača ide su u potpis novog napadača (opcije Baston i Vietto), te dovođenje novog RB (više opcija za sada u igri je).
Zašto bi prodali Abdennoura kad je prošlo ljeto došao kao veliko pojačanje?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 28 jun 2016, 22:38

HankMoody je napisao/la:
Adi_Zepce je napisao/la:Da malo osvježim ovu temu :mrgreen:
- Nani i Kostić pred potpisom za Valenciu. Nani treba da stigne za iznos od 8,5 miliona eura, dok Kostić treba da dođe za iznos od oko 12-15 miliona eura.
- Klub su već napustili Cheryshev (kraj posudbe-prelazak u Villarreal), Feghouli (slobodan transfer u West Ham), a blizu je odlazak i Danila (povratak u Bragu) kojeg Valencia ne želi otkupiti za iznos od 15 miliona eura.
- Ako Danilo kojim slučajem ne ostane u Valenciji za očekivati je onda dva pojačanja u veznom redu. Najozbiljniji kandidati su Diawara (Bologna) i Camacho (Malaga).
- Raul Albiol odavno ima sve dogovoreno sa Valencijom i pregovori sa Napolijem uveliko traju oko njegovog povratka na Mestallu.
- Valencia očekuje takođe ponude za Negreda, Enzu, Piattia, Santosa, Barragana, Abdennoura i jednog od dvojice vratara, Alvesa ili Ryana. Nakon prodaje tih igrača ide su u potpis novog napadača (opcije Baston i Vietto), te dovođenje novog RB (više opcija za sada u igri je).
Zašto bi prodali Abdennoura kad je prošlo ljeto došao kao veliko pojačanje?
Skupo plaćeno pojačanje koje nije opravdalo uloženi novac. U Valenciji smatraju da tandem Mustafi-Abdennour je nemoguc, pa s toga žele Tunižanina prodati i dovesti Albiola, prodati Santosa i dovesti još jednog braniča.
PS Nani je izgleda definitivno Valencijin :shifty:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la HankMoody » 28 jun 2016, 23:08

Adi_Zepce je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:
Adi_Zepce je napisao/la:Da malo osvježim ovu temu :mrgreen:
- Nani i Kostić pred potpisom za Valenciu. Nani treba da stigne za iznos od 8,5 miliona eura, dok Kostić treba da dođe za iznos od oko 12-15 miliona eura.
- Klub su već napustili Cheryshev (kraj posudbe-prelazak u Villarreal), Feghouli (slobodan transfer u West Ham), a blizu je odlazak i Danila (povratak u Bragu) kojeg Valencia ne želi otkupiti za iznos od 15 miliona eura.
- Ako Danilo kojim slučajem ne ostane u Valenciji za očekivati je onda dva pojačanja u veznom redu. Najozbiljniji kandidati su Diawara (Bologna) i Camacho (Malaga).
- Raul Albiol odavno ima sve dogovoreno sa Valencijom i pregovori sa Napolijem uveliko traju oko njegovog povratka na Mestallu.
- Valencia očekuje takođe ponude za Negreda, Enzu, Piattia, Santosa, Barragana, Abdennoura i jednog od dvojice vratara, Alvesa ili Ryana. Nakon prodaje tih igrača ide su u potpis novog napadača (opcije Baston i Vietto), te dovođenje novog RB (više opcija za sada u igri je).
Zašto bi prodali Abdennoura kad je prošlo ljeto došao kao veliko pojačanje?
Skupo plaćeno pojačanje koje nije opravdalo uloženi novac. U Valenciji smatraju da tandem Mustafi-Abdennour je nemoguc, pa s toga žele Tunižanina prodati i dovesti Albiola, prodati Santosa i dovesti još jednog braniča.
PS Nani je izgleda definitivno Valencijin :shifty:
Šteta što se nije uklopio. Ne znam koji će vam vrag Nani, ali bar nije neka velika investicija, pa ako flopne neće nikog glava zaboljeti.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
L-Train
Postovi: 18143
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la L-Train » 29 jun 2016, 00:19

Nani igra jako dobro prvenstvo,bude li igrao na ovom nivou sigurno ce biti izuzetno pojacanje za Valenciju.

No po meni ova ekipa treba puno ozbiljni remont od dolaska dva tri nova igraca,a i ovi sto se spominju tipa Vietto ne mozes nikako znati da li ce vratiti nivo igre dok je nosio dres Villareala.

Ono sto je vec sad jasno da nema nista od velike cetvorke u primeri ocigledno da Valencija ipak ne cilja top pojacanja samim tim pitanje je da li ce i sl sezone uhvatiti cetvrtu poziciju.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 29 jun 2016, 16:17

Cilj je vratiti se medju prve 4, ali problem su sada FFP koji "tjera" Valenciu na manje investicija. Prosle godine budzet kluba za place oko 115 miliona eura, ove godine budzet kluba 75 miliona eura. Zbog toga oni koji puno zarađuju tipa Negredo, Piatti moraju otići, a vala ništa Valencia time i ne gubi.
Ja se ipak ne bih slozio da je sve crno i da Valencia treba toliko pojacanja. 6-7 pojacanja, ali kvalitetnih igraca koji poznaju Primeru i taj stil igranja potrebno je Valenciji. Sto se Vietta tice on, ili neko drugi, ako dodje ne bi svakako bio "udarna igla". Nema šanse pored Paca koji je miljenik navijača i koji će igrati i kada mu bas i ne ide. Sto se Nanija tice vrlo dobar na EP, odlican prosle sezone u Turskoj (12 pogodaka i 13 asistencija). Igrac sa kvalitetom i iskustvom, a to treba Valenciji. Na RW uz Nanija ce biti vjerovatno Fede, dijete kluba, koji se vraća sa posudbe iz Depora gdje je odigrao takodje vrlo dobro.
Prezadovoljan bi bio kada bi pojacanja ovog ljeta bila: Albiol, Mere, Camacho, Iborra, Nani, Kostić i Vietto. Na RB da otjeraju Barragana i da dovedu bilo koga...mozda Van der Wiela besplatan je :mrgreen:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Asteriks
Postovi: 14219
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Asteriks » 29 jun 2016, 20:54

Napravljen odlican pos'o sa Nanijem. Definitivno je usao u najbolje igracke godine, a dvije sezone zaredom igra kvalitetan fudbal + ovo EP.

Ako mu se da prostora da bude kljucni igrac, u stanju je prelomiti utakmicu, kvalitetno iznjeti kontru te strasnim driblinzima napraviti visak, kreirati sansu a nerijetko i sam zavrsiti akciju.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Rajaz
Postovi: 13283
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Rajaz » 06 jul 2016, 14:17

slika

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 06 jul 2016, 18:43

Nije to novi dres. Sve je krenulo od Santi Mine koji je "nehotice" otkrio novi dres, pa nakon sat vremena postavio na Instagram video gdje je sve fino demantovao i rekao da je taj dres sala, a da ce novi dres biti prezentovan u petak.
Inace, ovo je vjerovatno novi dres Valencije:
slika
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 08 jul 2016, 13:57

slika
Novi dresovi :)
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la messilla » 03 avg 2016, 14:41

Što se inati ovaj Parejo. :hmmmmm:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la amadeus21 » 25 avg 2016, 11:13

Paco Alcacer pred potpisom za Barcelonu..

Bilo mi je tesko zamislit da Paco napusti Valenciju ikad u zivotu, a pogotovo da ode u Barcelonu (klub koji mrzim vise od Izraela).. bio sam strasno ljut, ali kad se glava ohladila, dosao sam do nekog zakljucka: Paco je precijenjen igrac, da nije dijete Valencije i miljenik navijaca davno bi bio na klupi...kad vec slovi za prvu zvijezdu tima, uzet cemo tih 30 miliona + Munir ili 40 miliona u kešu, sto da ne..svakako imamo strasnih problema u odbrani a za 40 miliona mozemo dovest 2 ili 3 igraca i zakrpit sve rupe gdje nam skripi..a Pacu ne gine klupa, zelim mu svu srecu svijeta al u qrcu..prodali smo mi i bolje igrace, odlazili su Mendieta, Claudio Lopez, Aimar, Villa, Silva, Mata, pa je uvijek Valencia funkcionisala...
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la messilla » 25 avg 2016, 11:30

Što ne gotiviš prijateljski klub? :njanjanja:

I kako to da bi na klupi završio već tri uzastopne sezone najbolji strijelac tima? :opaopa:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la amadeus21 » 25 avg 2016, 15:58

messilla je napisao/la:Što ne gotiviš prijateljski klub? :njanjanja:

I kako to da bi na klupi završio već tri uzastopne sezone najbolji strijelac tima? :opaopa:
Imam i previse razloga, mrsko mi pisat..hehehe..a to da je najbolji strijelac, obzirom da mu je suparnik i kolega u napadu bio Negredo koji je bio polumrtav, normalno da ce bit najbolji strijelac..al je u te tri sezone postigao ukupno svega 43 gola (14+14+15).. vrlo skromno za takvog "wonderkida"..i corava koka zrno ubode..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la messilla » 25 avg 2016, 16:05

Nije loše za klupe. :tralala:

Dobar transfer po oba kluba, rekao bih. Dobijate fine pare, a mi dobrog rezervnog napadača. :mrgreen:

Samo preusmjerite dobar dio za Lucasa Pereza i eto fine zamjene. :salut:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la amadeus21 » 25 avg 2016, 16:15

messilla je napisao/la:Nije loše za klupe. :tralala:

Dobar transfer po oba kluba, rekao bih. Dobijate fine pare, a mi dobrog rezervnog napadača. :mrgreen:

Samo preusmjerite dobar dio za Lucasa Pereza i eto fine zamjene. :salut:
Slazem se.. :clap:
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Adi_Zepce » 01 sep 2016, 16:38

slika
Kada sam postao skeptik da su pravo zeznuli Lim i Suso ovaj transfer rok onda "BUM". Mogu reci da sam osobno prezadovoljan ovim pojacanjima i smatram da je ova Valencia puno jaca od one iz prosle sezone. Nasa boljka prva dva kola bila je odbrana, a dolaskom Garaya i Mangale to bi mnogo, mnogo bolje trebalo da izgleda. Garay je klasa u svakom pogledu, po mom misljenju OtamendiN02. Mangala..hmm..ako vrati djelic one forme iz Porta odmah je bolji od Mustafija. Optimistican sam i vjerujem da ce Valencia imati granitnu odbranu. To su jos na klupi Abdennour koji je ocajan, ali definitivno je lik koji je imao kvalitet dok je igrao u Monacu i Santos koji zna da odradi solidno posao. Vezni red je izgubio odlaskom Gomesa, ali mozda ce zvuciti prepotentno no vjerujem da Alvaro Medran moze zamijeniti Gomesa da se Portugalca vise ne sjecamo. Medran je fantastican bio u utakmici sa Las Palmasom, ali ipak vezni i napad nisu bili losi tad koliko odbrana. Mario Suarez je bolji igrac od Fuega tako da je i tu dobit. Nani, iskusniji i nikako losiji od Feghoulia samo da uhvati pravi ritam. Problem je pravo lijevo krilo jer odlaskom Piattia i Cherysheva Valencia nije na tu poziciju dovela igraca, pa ce vjerovatno se tu smijenjivati Nani, Rodrigo, Bakkali, a Mina ima najvece sanse da bude starter. Drago mi je sto je Juda otisao da grije klupu u Barcelonu, iako eto nema Valencia tog klasicnog napadaca. Vjerujem da on na zimu stize kada ce biti vise vremena da se dovede nova "devetka", a da ce do tada Munir, koji je ogroman potencijal, nazabijati se pogodaka. Po meni je vrhunski posao odrađen s njim zbog toga sto Barca nece imati buy-back klauzulu. Jos da napomenem da su svi izgledi da na ljeto Goncalo Guedes stize nam iz Benfice za 25 miliona eura, taman on i jos jedan napadac :)
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la amadeus21 » 02 sep 2016, 08:22

Sinoc Munir 2 gola, Mina 2 gola, Nani 2 gola i Cancelo 1.. vrlo bitno za samopouzdanje za nastavak sezone..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la Effenberg » 26 feb 2017, 03:29

Nema ovoj ekipi pomoci, propali ko kauc, samo nije mi jasan razlog ovolike propasti, jesul to financije, losi treneri ili sve skupa?

Ne pratim ih detaljno ali ne ide mi u glavu oni su u 2-3 godine od top ekipe ( rang danasnjeg Atletica ili Sevilje) se doveli na nivo jednog Leganesa ili Getafea! Mislim ono wtf???
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Valencia Club De Futbol

Post Postao/la JoeBleck » 26 feb 2017, 11:37

Effenberg je napisao/la:Nema ovoj ekipi pomoci, propali ko kauc, samo nije mi jasan razlog ovolike propasti, jesul to financije, losi treneri ili sve skupa?

Ne pratim ih detaljno ali ne ide mi u glavu oni su u 2-3 godine od top ekipe ( rang danasnjeg Atletica ili Sevilje) se doveli na nivo jednog Leganesa ili Getafea! Mislim ono wtf???
Valencia nema finansijskih problema vec hiljadu malih parazita unutar kadra.Ciscenje je krenulo,od naredne sezone ozbiljno ocekujem borbu za top 4.Novac imaju,Valencia je brand ,njihova ekipa kada gledas individualno zvuci veoma respektabilno.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.