Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 29 sep 2013, 11:57

Najvise mrzim kada neko napise da je Atletico neko prijatno iznenađenje prvenstva i slicn. Nije. Atleti se nalazi tamo gdje mu je prirodno mjesto i gdje treba uvijek da bude,a to da rame uz rame sa Realom i Barcom .
Mozda ce zvucati prepotentno ili neskromno ali na kraju uopste nisam zadovoljan krajnijim rezultatom .
Samo srece i nonsalancija Coste u napadu su razlog da Real Madrid nije popio 3- 4 komada. Gledajuci statisticki, Atleti je odigrao slicno kao u dvije predhodne utakmice, ali je zakazala realizacija. Jednostavno, nekada ne ide!!

Stativa Tiaga . Njegov pokusaj glavom nakon kornera. Kokeova majstoria i precka. Costino jedan na jedan protiv Lopeza (koji je trebao dobiti crveni zbog namjernog kazenja ). Sve su to prilike koje se nisu iskoristile,dok je Madrid u prethodnim utakmicama uvijek isao na to da rezultatom ponizi Atletico ,pa mi zato krivo .

U odbrani i na sredini terena Atleti je odigrao pefektnu utakmicu,jednostavno u par navrata sam morao protrljati ocurine jer nisam mogao vjerovati da Real onako nemocno kruzi s loptom na 30 metara od gola Curtoisa.
U napadu dvije vanzemaljske asistencije Kokea vanjskim :shock: :o :o onu prvu je odlicno realizirao Pantera,dok je onu drugu Villu zasrao dobro jer nije nista uradio a trebao je probati volejom . Ipak,s Villom sam prezadovoljan . Igra na potpuno drugaciji nacin nego sto je igrao u Barci . Ovdje mnogo vise trci ,vise je angazovaniji u odbrani , igra tog nekog drugog napadaca iza Coste sto Costi ostavlja dosta vise prostora za svoje prodore i pokusaje.

Kada sam kod Coaste,trenutno je medju 4-5 najboja napadaca na svijetu . Nemojte ga samo gledati kroz golove koje zabija , on se mnogo trudi i na protivnickoj polivici iznuđuje dosta prekrsaja i kartona . Konkretno jucer je iznudio 8 od 21 faulova koliko je napravio Madrid :lol: 8-) . Pomenuo bi i Ardu koji je odigrao Lavovsku tekmu . On ima taj sitni dribling i brzinu zbog cega je u stanju proci igraca na vrlo malom prostoru (kao Khediru npr) usto fenomenalan pregled igre i pas.

Slijedi jos jedna ekstra teska tekma protiv Porta gdje ocekujem određene rotacije u sastavu . Imam veliku zelju da vidim Joshuu prije svega,pa i plavog Belgijanca koji bi trebao mijenjati jednog od stopera.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
soxx
Postovi: 13558
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la soxx » 29 sep 2013, 12:01

Opet se posrali u komsiluku. Atletico dominira ove sezoneo,potvrdio opet da je najbolji klub u Madridu, pitanje je dal ce ovako moci izgurati do kraja.

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la LenBias » 29 sep 2013, 12:08

juznjak> je napisao/la:Najvise mrzim kada neko napise da je Atletico neko prijatno iznenađenje prvenstva i slicn. Nije. Atleti se nalazi tamo gdje mu je prirodno mjesto i gdje treba uvijek da bude,a to da rame uz rame sa Realom i Barcom .
Mozda ce zvucati prepotentno ili neskromno ali na kraju uopste nisam zadovoljan krajnijim rezultatom .
Samo srece i nonsalancija Coste u napadu su razlog da Real Madrid nije popio 3- 4 komada. Gledajuci statisticki, Atleti je odigrao slicno kao u dvije predhodne utakmice, ali je zakazala realizacija. Jednostavno, nekada ne ide!!

Stativa Tiaga . Njegov pokusaj glavom nakon kornera. Kokeova majstoria i precka. Costino jedan na jedan protiv Lopeza (koji je trebao dobiti crveni zbog namjernog kazenja ). Sve su to prilike koje se nisu iskoristile,dok je Madrid u prethodnim utakmicama uvijek isao na to da rezultatom ponizi Atletico ,pa mi zato krivo .

U odbrani i na sredini terena Atleti je odigrao pefektnu utakmicu,jednostavno u par navrata sam morao protrljati ocurine jer nisam mogao vjerovati da Real onako nemocno kruzi s loptom na 30 metara od gola Curtoisa.
U napadu dvije vanzemaljske asistencije Kokea vanjskim :shock: :o :o onu prvu je odlicno realizirao Pantera,dok je onu drugu Villu zasrao dobro jer nije nista uradio a trebao je probati volejom . Ipak,s Villom sam prezadovoljan . Igra na potpuno drugaciji nacin nego sto je igrao u Barci . Ovdje mnogo vise trci ,vise je angazovaniji u odbrani , igra tog nekog drugog napadaca iza Coste sto Costi ostavlja dosta vise prostora za svoje prodore i pokusaje.

Kada sam kod Coaste,trenutno je medju 4-5 najboja napadaca na svijetu . Nemojte ga samo gledati kroz golove koje zabija , on se mnogo trudi i na protivnickoj polivici iznuđuje dosta prekrsaja i kartona . Konkretno jucer je iznudio 8 od 21 faulova koliko je napravio Madrid :lol: 8-) . Pomenuo bi i Ardu koji je odigrao Lavovsku tekmu . On ima taj sitni dribling i brzinu zbog cega je u stanju proci igraca na vrlo malom prostoru (kao Khediru npr) usto fenomenalan pregled igre i pas.

Slijedi jos jedna ekstra teska tekma protiv Porta gdje ocekujem određene rotacije u sastavu . Imam veliku zelju da vidim Joshuu prije svega,pa i plavog Belgijanca koji bi trebao mijenjati jednog od stopera.
sudeci prema ovom komentaru citav svijet je u zabludi i atletico je ustvari glavni fudbalski klub madrida (pa i spanije vjerovatno), u svijetu inace kada se kaze madrid prva asocijacija na isti je atletico ali propaganda lazna i dusmani ispiraju mozgove ljudima pa ono nakon milionitog djela sekunde nakon postavljenog vec spomenutog odgovaraju kao iz topa real madrid :( nema pravde u svijetu jednostavno, biti ce bolje

daj ba covjece skontaj se malo, smanji dozivljaj, pobjedili ste, ok, zasluzeno, u drugom poluvremenu 95% vremena su vam svi bili u svojoj polovini samo sto real nije naviko ko barca na posjed i tikatakanje, sve je to lijepo, prvi ste ali, imate pravo da se nadate kako mozete zavrsiti u prva dva (sto je naucina fantastika) ali ni to sve ne moze promjeniti historiju u kojoj ste evidentno u svim segmentima donji protiv reala i barce u spaniji ili uz njih i ostalih velikana kada pricamo na kontinentu, jednostavno to je tako i nema potrebe da to neko negira ili se pravi slijep na isto
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 29 sep 2013, 12:11

rio_Ferdy88 je napisao/la:Prvi put u povijesti Atletia dvije uzastopne pobjede na Bernabeu slika
Kompleksi na vidiku slika
zeljocity je napisao/la:Jako dobro odigrana tekma medjutim ne mogu se oteti utisku da je Real uz malo prisebnosti opet mogao ovo okrenuti u svoju korist. Golman umjesto da fino lijepo uzme loptu u ruke zamalo da kosta ekipu gola??? Sve u svemu 3 boda se pisu a Mesi ako bude odsutan neko duze vrijeme definitivno se moze borit za titulu uz Barsu i Real koji ce proradit.
Kada me tada infarkt nije opalio nece nikada. :?
rio_Ferdy88 je napisao/la:Kakav majstor 8-)

slika :D
Najbolji bek u Spaniji . Sta je jos novo ? 8-)
RickBlaine je napisao/la:Cestitke juznjaku i ostalim Colchonerosima. Zasluzeno nea sta.

Steta samo sto je juznjak bio pickica pa nije prihvatio onu okladu :mrgreen:
Jes mi krivo yebote :lol:
slika
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Hegemonista
Postovi: 113
Pridružen/a: 04 jul 2013, 10:28
Lokacija: Na tronu
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Hegemonista » 29 sep 2013, 12:28

Čestitke vladarima Madrida!
Glavni derbi prvenstva će biti Barca-Atletico.
Saučešće svim nevinim žrtvama Barcine hegemonije

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la madridist » 29 sep 2013, 15:17

Južni,čestitke na pobjedi zasluženo.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 29 sep 2013, 16:41

LenBias je napisao/la:

sudeci prema ovom komentaru citav svijet je u zabludi i atletico je ustvari glavni fudbalski klub madrida (pa i spanije vjerovatno), u svijetu inace kada se kaze madrid prva asocijacija na isti je atletico ali propaganda lazna i dusmani ispiraju mozgove ljudima pa ono nakon milionitog djela sekunde nakon postavljenog vec spomenutog odgovaraju kao iz topa real madrid :( nema pravde u svijetu jednostavno, biti ce bolje

daj ba covjece skontaj se malo, smanji dozivljaj, pobjedili ste, ok, zasluzeno, u drugom poluvremenu 95% vremena su vam svi bili u svojoj polovini samo sto real nije naviko ko barca na posjed i tikatakanje, sve je to lijepo, prvi ste ali, imate pravo da se nadate kako mozete zavrsiti u prva dva (sto je naucina fantastika) ali ni to sve ne moze promjeniti historiju u kojoj ste evidentno u svim segmentima donji protiv reala i barce u spaniji ili uz njih i ostalih velikana kada pricamo na kontinentu, jednostavno to je tako i nema potrebe da to neko negira ili se pravi slijep na isto
Kakve ovo veze ima s mojim objektivnim postom koji je bio cisto osvrt na jednu utakmicu u kojoj se jedna ekipa proguzila i nije fasovala onoliko koliko je trebala ?

Kakav svijet i koga boli krasni kuratz jel svijetu prva Asocijacija na Madrid Real ili Atletico . Ko je o tome uopste pricao ista :lol: Atletico je uvijek bio prva alternativa Realu i Barci gledano kroz historiju ,uvijek je bio bok uz bok njima (pogledaj koliko je Atletico bio viceprvak ) cak je ,tamo cini mi se u sezdesetim, bio jedini konkurent Realu za titulu . Ali u to vrijeme Real je predvodio Di Stefano i ta generacija koja je dominirala ne samo Spanijom vec i Evropom .Da nije bilo te generacije Atleti bi sigurno osvojio jos neku titulu . Bilo je tu i na periode u sedamdesetim odnosno osamdesetim kada je Atletico bio jedini konkurent ili Barci ili Realu .

Dok nije doslo ovo doba moderanog fudbala u kome su neke druge stvari pocele(novac) diktirati uspjehe nekog kluba,Atletico je bio konkuentan ovom dvojicu , samim tim imao je nesrecu da igra u ligi s njima i da bude u sjeni ovih klubova toliko godina. Isto tako ,imao je nesrecu da zapadne u ruke pogresnih ljudi .Do dolaska tih ljudi 1987 god ,Atletico se krvio sa Barcom za status drugog kluba u drzavi, dok danas Imas jednu prevaru od lige koja je koncepirana tako da se voljom Reala i Barce niko drugi ne moze boriti za titulu ,i ti dodjes ovdje napises kako je naucna fantastika da Ateltico zavri medju prve dvije ekipe,nema sta Sherlock u pravu si . Mada ja ne bi iskljucio mogucnost da Atleti zauzme neku od prve dvije pozicije ove sezone ,jer trebas imati na umu da je Atletico uspjesno apsolvirao tri paklena gostovanja (Anoeta,Picujan i Bernabeu) ,dok Real treba da odradi neka teska gostovanja- 8-)

A obzirom da ima 15-tak u Evropi najmanje klubova koji su finacijski mocniji od Atletica ,a ne ostvaruju ni priblizno dobre rezultate kao Atletico,onda su ovi rezultati u posljednje 3,4 sezone fantasticni . ;) :roll: Ne znam o kakvim velikanima prisas,Atletico je uvijek bio jedan od najvecih klubova u Evropi .

Btw,hvala na cesttkama svima . Pogotovo Madristima :mrgreen:
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Donnie Darko » 29 sep 2013, 17:14

Ali kako je samo Curtoais simpatican kada glumi. Nije kao ostali padavicari, ima ono nesto u njemu, ne pada ko obicna picketina, vec bas ono, ko pravi mudonja. Bravo momce.

Avatar
Sveti
Postovi: 10167
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Sveti » 29 sep 2013, 18:58

Donnie Darko je napisao/la:Ali kako je samo Curtoais simpatican kada glumi. Nije kao ostali padavicari, ima ono nesto u njemu, ne pada ko obicna picketina, vec bas ono, ko pravi mudonja. Bravo momce.
baš ono muški pusti suzu
naprijed rejal

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la zeljocity » 29 sep 2013, 23:49

juznjak> je napisao/la:
LenBias je napisao/la:

sudeci prema ovom komentaru citav svijet je u zabludi i atletico je ustvari glavni fudbalski klub madrida (pa i spanije vjerovatno), u svijetu inace kada se kaze madrid prva asocijacija na isti je atletico ali propaganda lazna i dusmani ispiraju mozgove ljudima pa ono nakon milionitog djela sekunde nakon postavljenog vec spomenutog odgovaraju kao iz topa real madrid :( nema pravde u svijetu jednostavno, biti ce bolje

daj ba covjece skontaj se malo, smanji dozivljaj, pobjedili ste, ok, zasluzeno, u drugom poluvremenu 95% vremena su vam svi bili u svojoj polovini samo sto real nije naviko ko barca na posjed i tikatakanje, sve je to lijepo, prvi ste ali, imate pravo da se nadate kako mozete zavrsiti u prva dva (sto je naucina fantastika) ali ni to sve ne moze promjeniti historiju u kojoj ste evidentno u svim segmentima donji protiv reala i barce u spaniji ili uz njih i ostalih velikana kada pricamo na kontinentu, jednostavno to je tako i nema potrebe da to neko negira ili se pravi slijep na isto
Kakve ovo veze ima s mojim objektivnim postom koji je bio cisto osvrt na jednu utakmicu u kojoj se jedna ekipa proguzila i nije fasovala onoliko koliko je trebala ?

Kakav svijet i koga boli krasni kuratz jel svijetu prva Asocijacija na Madrid Real ili Atletico . Ko je o tome uopste pricao ista :lol: Atletico je uvijek bio prva alternativa Realu i Barci gledano kroz historiju ,uvijek je bio bok uz bok njima (pogledaj koliko je Atletico bio viceprvak ) cak je ,tamo cini mi se u sezdesetim, bio jedini konkurent Realu za titulu . Ali u to vrijeme Real je predvodio Di Stefano i ta generacija koja je dominirala ne samo Spanijom vec i Evropom .Da nije bilo te generacije Atleti bi sigurno osvojio jos neku titulu . Bilo je tu i na periode u sedamdesetim odnosno osamdesetim kada je Atletico bio jedini konkurent ili Barci ili Realu .

Dok nije doslo ovo doba moderanog fudbala u kome su neke druge stvari pocele(novac) diktirati uspjehe nekog kluba,Atletico je bio konkuentan ovom dvojicu , samim tim imao je nesrecu da igra u ligi s njima i da bude u sjeni ovih klubova toliko godina. Isto tako ,imao je nesrecu da zapadne u ruke pogresnih ljudi .Do dolaska tih ljudi 1987 god ,Atletico se krvio sa Barcom za status drugog kluba u drzavi, dok danas Imas jednu prevaru od lige koja je koncepirana tako da se voljom Reala i Barce niko drugi ne moze boriti za titulu ,i ti dodjes ovdje napises kako je naucna fantastika da Ateltico zavri medju prve dvije ekipe,nema sta Sherlock u pravu si . Mada ja ne bi iskljucio mogucnost da Atleti zauzme neku od prve dvije pozicije ove sezone ,jer trebas imati na umu da je Atletico uspjesno apsolvirao tri paklena gostovanja (Anoeta,Picujan i Bernabeu) ,dok Real treba da odradi neka teska gostovanja- 8-)

A obzirom da ima 15-tak u Evropi najmanje klubova koji su finacijski mocniji od Atletica ,a ne ostvaruju ni priblizno dobre rezultate kao Atletico,onda su ovi rezultati u posljednje 3,4 sezone fantasticni . ;) :roll: Ne znam o kakvim velikanima prisas,Atletico je uvijek bio jedan od najvecih klubova u Evropi .

Btw,hvala na cesttkama svima . Pogotovo Madristima :mrgreen:
Vrijedno spomena barem po meni u ovom kontekstu gdje se porede 3 najveca spanska kluba Atletico, Barsa i Real pa ja bih jos dodao ovdje i Athletic Bilbao kao 4-ti je slijedece, 96-te kada je Atletico zadnji put osvojio titulu prvaka Spanije sto im je inace bila 9 titula, Barcelano je tada imala 14 titula prvaka Spanije medjutim mnogi problemi u kojima se nalazio Atletico su doveli do danasnje situacije da Atletico i dalje ima svojih 9 titula a Barcelona je uspjela da dodje do brojke od 22.. Skoro 2 desetljeca problema je jednostavno dovela do toga da Atletico mnogi ljudi ne smatraju velikim timom medjutim to nije tako.
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Johny » 01 okt 2013, 17:17

juzni isplatil se opalit 2 veceras.Vidim costa ne igra a Godin je pod upitnikom.

Ne sumnjam u ovu ekipu ni sekunde ali nije ni Porto buranija ekipa posebno na svom terenu.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la messilla » 01 okt 2013, 17:56

Johny je napisao/la:juzni isplatil se opalit 2 veceras.Vidim costa ne igra a Godin je pod upitnikom.

Ne sumnjam u ovu ekipu ni sekunde ali nije ni Porto buranija ekipa posebno na svom terenu.
Oba daju i 3+ (pm3) i stavi pare u džep. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41158
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 okt 2013, 22:29

El Turco za pobjedu, iako je Raul mogao ranije to riješiti :)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 01 okt 2013, 22:30

Dade ga Arda :D , kako Cholo skače ko dijete. :D

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Lillard » 01 okt 2013, 22:35

Bravo Atleti. Cestitke, kako se izvukoste :)
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
soe
Postovi: 957
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la soe » 01 okt 2013, 22:37

Rutina oba mi oca :D.

Avatar
RickBlaine
Postovi: 1455
Pridružen/a: 24 jun 2013, 01:32
Lokacija: Cymru
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la RickBlaine » 01 okt 2013, 23:54

Vise od svega bih volio vidjeti dvomec izmedju Atletica i Borussije.
Pripadnost društvu uključuje paradoksalnu točku u kojoj je svakome od nas naređeno da slobodno izabere ono što nam je ionako već nametnuto - Slavoj Žižek.

Avatar
francobaresi
Postovi: 5181
Pridružen/a: 26 maj 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la francobaresi » 02 okt 2013, 10:36

Gazi Atletico ne staje !! Svaka čast 9 pobjeda u uvodnih 11 mečeva , impresivno nema šta.
"Once Milan flows through your veins. It'll flow forever in your blood."
-Rui Costa-

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la SiamoNoi » 02 okt 2013, 11:51

Blaszczykowski je napisao/la:obožavam ovaj atletico. diego simeone je bog.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 02 okt 2013, 12:06

Svaka cast Aletama na odlicnom otvaranju sezone i iskreno se nadam da ce odrzati tempo sto duze!

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.