Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 25 maj 2018, 14:54

Prvo pojačanje za novu sezonu je Rodri koji se iz Villarreala vraća u Atletico. On bi trebao zamijeniti Gabija na njegovoj poziciji i čini se da bi mogao biti dobar nasljednik. Dobro se postavlja, visok je, ima dobar pas i dobru sezonu iza sebe. Veoma perspektivan veznjak kojem neće biti potrebno puno vremena da se uklopi u ekipu.

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 25 maj 2018, 16:39

Rodri je tip igraca koji je bas potreban Atleticu, Gabijevo vrijeme je proslo, jos maksimalno iduca sezona, tako da Rodri dolazi u pravom trenutku.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 07 jun 2018, 12:19

Bit će ovo zanimljiv prelazni rok, nema sumnje. Naravno, za početak najviše zbog ove situacije sa Griezmannom i već do početka Svjetskog prvenstva bi se trebalo znati sve o njegovoj odluci kako je i najavio. Rodri je prvo pojačanje kako je i poznato. Sada se piše da je ostvaren kontakt sa Cavanijem i da se on navodno slaže za prelazak, iako nisam siguran koliko je pouzdana informacija, a prenesena je od strane medija MD. On je tu zamišljen kao eventualna zamjena za Griezmanna, ali ne bih isključio opciju i da svi budu na okupu. Što se mene tiče, uvijek mi je bio želja u Atleticu i dobrodošao je, a mislim da i mnogi tako razmišljaju. Taj transfer bi olakšavao i financijski fair play koji obavezuje PSG da se riješe nekog od igrača jer bi mogli ostati bez Lige prvaka, ako sam sve dobro shvatio. Uglavnom, može Cavani uvijek, plus što su tu Godin i Gimenez. Također, spominje se i Suso iz Milana, ali nisam siguran koliko je to realno jer Milan gradi novu ekipu. Ima 14 asistencija i koliko se vidi prema komentarima je veoma dobar. Uz to je i Španac, ali vidjet ćemo koliko su ozbiljni pregovori.

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 12 jun 2018, 21:56

Thomas Lemar iz Monaca je sluzbeno potvrđen, dogovor je postignut, a sve ce se realizirati vjerovatno poslje SP-a

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 13 jun 2018, 13:30

Sa igračima Monaca obično nema promašaja, ali nekako sam sumnjičav što se tiče Lemara. Naravno, još je rano govoriti i može se ispostaviti kao dobro pojačanje, barem kao Carrasco, ali nisam ga očekivao kao novo pojačanje. @freddy25 šta ti misliš?

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 jun 2018, 16:04

Rodri i Lemar, odličan početak ljeta za Atletico. Vjerovatno će i Griezmann ostati, a ne bi me čudilo da stignu još barem dva igrača do kraja ljeta. Atletico je već dobrih 6-7 godina u top 5 timova Evrope, i izgleda da žele tu i ostati.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la kumkalesic » 13 jun 2018, 16:41

Ovo je već ozbiljan roster i sada je samo bitno sačuvati trenutno stanje kako bi se konačno ozbiljno napala Liga Prvaka u narednoj sezoni.
Samo je bitno doći do finala, a onda ludilo na Metropolitanu može da počne :)
Joint_fc

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 14 jun 2018, 14:29

Molders je napisao/la:Sa igračima Monaca obično nema promašaja, ali nekako sam sumnjičav što se tiče Lemara. Naravno, još je rano govoriti i može se ispostaviti kao dobro pojačanje, barem kao Carrasco, ali nisam ga očekivao kao novo pojačanje. @freddy25 šta ti misliš?
Znamo da je u cholovom Atleticu osim talenta potrebno ipak nesto vise, nesto sto je falilo Carrascu na primjer.
Vidjet cemo, nema sumnje da je Lemar odlican igrac, moze biti puni pogodak od pojacanja, igrom dosta posjeca na Vitola, tako da bi trebao biti dobro pojacanje.

Avatar
soe
Postovi: 957
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la soe » 14 jun 2018, 14:54

Grizman ce veceras u 21:15 objaviti videom svoju odluku :rol: cak i reklama ima za to :lol:.Pravi se cirkus kao da je nba,to mi nikako ne ide uz klub kao sto je Atletico pa se nadam da ce i otici.

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la messilla » 14 jun 2018, 15:00

Zadržite ga pizda mu materina. :mrgreen:

Ma ostaje gotovo sigurno, samo ne znam što mu ovo treba. :? Teško će mu ovo navijači zaboraviti.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Derdiyok » 14 jun 2018, 15:38

soe je napisao/la:Grizman ce veceras u 21:15 objaviti videom svoju odluku :rol: cak i reklama ima za to :lol:.Pravi se cirkus kao da je nba,to mi nikako ne ide uz klub kao sto je Atletico pa se nadam da ce i otici.
Toliko mi se ogadio lik sa ovim glupostima oko transfera. Neke stvari i razumijem, ali ovo je baš prepotentno. Koliko me raspi*dio ovim dječijim igricama toliko bih volio da ode negdje u 3pm i propadne. Još samo treba napraviti neki show na poluvremenu prve utakmice Trikolora, da bi se gospodin izjasnio.

Btw. koga ste vi ste doveli do sada ?

Edit: Aha, sad pročitah iznad da je uz Lemara došao i Rodri. :thumbup:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la turok » 15 jun 2018, 06:05

Griezmann ostaje

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 15 jun 2018, 17:10

Sinoc i sluzbeno zavrsene Griezmanove igrice, na kraju ipak ostaje u klubu. Ja sam potpuno ravnodusan zbog te njegove odluke, ne bih se bunio ni da ode.
Ali realno, ipak s njegovim ostankom klub moze jos napredovati, njegove kvalitete su ogromne.
Odlicna vijest je da je Jose Gimenez potpisao novi ugovor i produzio do 2023.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 17 jun 2018, 17:01

Griezmann je vjerovatno napravio pravi potez ostankom, ali bespotrebno je napravio toliku dramu i ova cijela predstava povodom odluke mu nije trebala. Mogao je samo neki problem izbit. Uglavnom, i da je otišao, siguran sam da bi neko kvalitetan popunio njegovo mjesto, a sigurno da je dobro za roster što je ostao tu.
Romagnoli13 je napisao/la:Rodri i Lemar, odličan početak ljeta za Atletico. Vjerovatno će i Griezmann ostati, a ne bi me čudilo da stignu još barem dva igrača do kraja ljeta. Atletico je već dobrih 6-7 godina u top 5 timova Evrope, i izgleda da žele tu i ostati.
Radije bih da je Suso došao umjesto Lemara, iako ne igraju po istoj strani ako se ne varam, ali vidjet ćemo. Ovako na prvu mi Lemar nije nešto poseban, ali moguće da bude dobro pojačanje.

Avatar
Baboon
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Baboon » 17 jun 2018, 17:33

Sidibe ništa?
it's football day

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 28 jun 2018, 17:01

Teško da bilo šta tu može biti, niko poznat nije prenosio ništa u vezi toga.

Moguće da Gabi uskoro napusti klub, ali je za sada sve to daleko od zvaničnog.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 01 jul 2018, 15:20

Navodno je Atletico zainteresovan za Florenzija iz Rome, ukoliko ne produži ugovor spominje se njegov prelazak. Izgleda da je i Inter u igri ako bude ozbiljnijih pregovora o transferu. Veoma zanimljiv igrač u svakom slučaju, može igrati veznjaka desno, u ovom slučaju u 442 ili desnog beka. Imao je dobru sezonu iza sebe ako se ne varam.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Lillard » 05 jul 2018, 20:37

Kalinić u Atleticu :urnebes:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 06 jul 2018, 13:51

Kapiten Gabi napušta Atletico nakon toliko godina, reklo bi se u najboljim odnosima sa klubom kako se moglo i očekivati. Neka mu bude sretno, vratit će se kasnije u klub na neku funkciju gotovo sigurno. Sada Godin preuzima kapitensku traku, a Koke je drugi.

Ovo u vezi sa Kalinićem mi stvarno nema smisla, ne znam ko je prenosio informaciju, valjda samo talijanski mediji. Gameiro je inače blizu prelaska u Valenciu.

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 07 jul 2018, 01:07

Gabi napusta klub nakon odigranih 417 sluzbenih utakmica u 11 sezona. Hvala velikom kapetanu koji karijeru nastavlja u katarskom Al-Saddu sa Xavijem.
Kalinic se spominje u posljednje vrijeme, ali to bi bio potpuno nepotreban transfer, a i Kalinic ima vec 30 godina tako da ne bi bas bio neko pojacanje, treba traziti pravu zamjenu za Gameira i Torresa, nekog pravog golgetera.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.