Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Felixians4
Postovi: 7428
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Felixians4 » 14 dec 2021, 21:13

Joao Felix ni u Portugalu ne igra. I u Benfici je jako oscilirao. Premalo daje. Pod Simeonem su briljirali Griezmann,Costa...

Naravno,sexy tehničari uvijek na cijeni preveć kod prosječnog pratitelja.

Avatar
FCB1986
Postovi: 2641
Pridružen/a: 21 jan 2020, 21:10
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la FCB1986 » 14 dec 2021, 21:30

Felixians4 je napisao/la:
14 dec 2021, 21:13
Joao Felix ni u Portugalu ne igra. I u Benfici je jako oscilirao. Premalo daje. Pod Simeonem su briljirali Griezmann,Costa...

Naravno,sexy tehničari uvijek na cijeni preveć kod prosječnog pratitelja.
Jednostavno, nije tip igraca za Atletico. Ne uklapaju se oni nikako. Na trenutke se pokaze sav njegov potencijal, strasna tehnika..i ja sam siguran da bi u nekom vise napadacki orijentiranom klubu, vec napravio iskorak.
⚽FK Garaže⚽

Avatar
Felixians4
Postovi: 7428
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Felixians4 » 14 dec 2021, 21:41

FCB1986 je napisao/la:
14 dec 2021, 21:30
Felixians4 je napisao/la:
14 dec 2021, 21:13
Joao Felix ni u Portugalu ne igra. I u Benfici je jako oscilirao. Premalo daje. Pod Simeonem su briljirali Griezmann,Costa...

Naravno,sexy tehničari uvijek na cijeni preveć kod prosječnog pratitelja.
Jednostavno, nije tip igraca za Atletico. Ne uklapaju se oni nikako. Na trenutke se pokaze sav njegov potencijal, strasna tehnika..i ja sam siguran da bi u nekom vise napadacki orijentiranom klubu, vec napravio iskorak.
Ma bio bi zasigurno iskorišteniji u mnogim top klubovima s nekim drugačijim profilom trenerskim,al meni se doima da on nema instinkt šampiona i da je labilna karaktera. A ima i mana u smislu donošenju odluka pri 16 m, upitnoj konstituciji i tak. Definitivno nije isključeno da "iskoristi potencijal", tek mu je 22,a odista posjeduje enormnu količinu tehničke kvalitete,no potrebno je dosta tog u sklopu da postaneš veliki igrač.

JoeBleck
Postovi: 5972
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la JoeBleck » 14 dec 2021, 21:59

Generalno.

Felix je u Benfici bio cudo , nije placen 100+ miliona jer je pimplao do 20.

U Portugalu ima mnogo kvaliteta , sav kvalitet generalno je nivo ispod jer igraju svi za Ronalda.Felix je igrax koji voli loptu , oduzima je Rokiju i kao takav nije pozeljan za razliku od igraca koji je trcati i manje cariniti istu.

U Atleticu kada god je uvezao , pokazao je da je nevjerovatan talenat.Ne moze ni iskoristiti potencijal kad mu krade minute Suarez.Ja sam siguran da ce na ljeto ici iz Atletica , ako ga upeca ekipa koja voli igrati fudbal , bit ce jack pot.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7428
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Felixians4 » 14 dec 2021, 22:09

JoeBleck je napisao/la:
14 dec 2021, 21:59
Generalno.

Felix je u Benfici bio cudo , nije placen 100+ miliona jer je pimplao do 20.

U Portugalu ima mnogo kvaliteta , sav kvalitet generalno je nivo ispod jer igraju svi za Ronalda.Felix je igrax koji voli loptu , oduzima je Rokiju i kao takav nije pozeljan za razliku od igraca koji je trcati i manje cariniti istu.

U Atleticu kada god je uvezao , pokazao je da je nevjerovatan talenat.Ne moze ni iskoristiti potencijal kad mu krade minute Suarez.Ja sam siguran da ce na ljeto ici iz Atletica , ako ga upeca ekipa koja voli igrati fudbal , bit ce jack pot.
nije bio čudo,pratio sam sezonu. znao je odigrati čudesno, ko protiv frankfurta(s igračem više) i u prvenstvu uglavnom dobar,ali nije izdominirao godinu uopće. sancho je morao dobiti golden boy te godine,al on zbog hypea i transfera uze.

eto si i odgovorio zašto je problematičan trenutno. nije sistemsko polivalento rješenje,a ono u čemu je najbolji,ima boljih od njega.

uvezao je recimo krajem listopada/oktobra i studenog/novembra preko 300 minuta protiv liverpoola 2x,levantea i sociedada,imao 2 asista, ekipa zabijala triput po dva komada, učinak remiji 2-2 u prvenstvu i porazi u ligi prvaka. to što svako malo ima sitne povrede ne pomaže.

ne zabija,ne asistira,kad je to prikazao i uvezao 4-5 dobrih partija za atleti?

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Trunks » 16 dec 2021, 15:48

JoeBleck je napisao/la:
14 dec 2021, 20:50
Koke je meni uvijek bio bezveze igrac.
Disciplinovan i nista vise.Fina pluca , odlican workrate , sve ostalo cisti prosjek.Nekako se ne mogu nacuditi da od Diega nisu ciljali da imaju takav profil igraca, neko ko moze biti fluidan i biti opasan cim primi loptu.Do duse Simeone je tipa trenera kojem ne igraju majstori ( koje ima u timu) vec oni koji mogu disciplinovano igrati.Za nesto vise , treba imati i igraca koji iz nicega moze promjeniti tok utakmice ili barem onoga koji to moze , dopustiti mu.Meni je i danas sokantno da Felix nije prva violina , decko je nerealan potencijal , neka varijanta Kake.
Daleko od toga da je Koke ''disciplinovan i ništa više''. Pokazivao je on koliko je talentovan više puta, u različitim periodima. Druga stvar je to što ne igra na njegovom najvišem nivou. Osim toga, nije bez razloga kapiten Atletica, zaboravio si da je cijeli život u klubu. Što se tiče toga da je Cholo tip trenera kod kojeg ne igraju majstori već samo disciplinovani fudbaleri, također nisi u pravu. Cholo je trener koji većinom preferira disciplinovane, ali istovremeno i talentovane igrače što čini sjajnu kombinaciju. Carrasco je majstor pa redovno igra, Griezmann je majstor pa redovno igra, Saul je talentovan pa je dugo vremena bio neizostavan u prvoj postavi i tako dalje. Svi oni su talentovani, ali mogu raditi i presing bez problema. Ima tu i izuzetaka, ali to je posebna tema. Diego je bio majstor, slažem se. Thomas je fudbaler koji nama nedostaje.

Kako komentarišeš katastrofalnog Hermosa? Ti si ga ovdje posebno hvalio.

JoeBleck
Postovi: 5972
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la JoeBleck » 16 dec 2021, 19:36

Trunks je napisao/la:
16 dec 2021, 15:48
JoeBleck je napisao/la:
14 dec 2021, 20:50
Koke je meni uvijek bio bezveze igrac.
Disciplinovan i nista vise.Fina pluca , odlican workrate , sve ostalo cisti prosjek.Nekako se ne mogu nacuditi da od Diega nisu ciljali da imaju takav profil igraca, neko ko moze biti fluidan i biti opasan cim primi loptu.Do duse Simeone je tipa trenera kojem ne igraju majstori ( koje ima u timu) vec oni koji mogu disciplinovano igrati.Za nesto vise , treba imati i igraca koji iz nicega moze promjeniti tok utakmice ili barem onoga koji to moze , dopustiti mu.Meni je i danas sokantno da Felix nije prva violina , decko je nerealan potencijal , neka varijanta Kake.
Daleko od toga da je Koke ''disciplinovan i ništa više''. Pokazivao je on koliko je talentovan više puta, u različitim periodima. Druga stvar je to što ne igra na njegovom najvišem nivou. Osim toga, nije bez razloga kapiten Atletica, zaboravio si da je cijeli život u klubu. Što se tiče toga da je Cholo tip trenera kod kojeg ne igraju majstori već samo disciplinovani fudbaleri, također nisi u pravu. Cholo je trener koji većinom preferira disciplinovane, ali istovremeno i talentovane igrače što čini sjajnu kombinaciju. Carrasco je majstor pa redovno igra, Griezmann je majstor pa redovno igra, Saul je talentovan pa je dugo vremena bio neizostavan u prvoj postavi i tako dalje. Svi oni su talentovani, ali mogu raditi i presing bez problema. Ima tu i izuzetaka, ali to je posebna tema. Diego je bio majstor, slažem se. Thomas je fudbaler koji nama nedostaje.

Kako komentarišeš katastrofalnog Hermosa? Ti si ga ovdje posebno hvalio.
Koke je safe igrac.Bio bi bolji kao klasicni DMF recimo u Cityu.

Sto se tice toga da Cholo gotivi majstore , nije istina.
Carasco nije majstor vec je trkac i brzac.On sa loptom i kreacijom uopste nije neki nivo.Griezman vise manje.

Nejasnoce su sljedece :
Neigranje Felixa i Lodija.Jednostavno ne mogu da svarim.
Isto vazi za De Paula koji je fantazija igrac , najbolji veznjak kluba gleda kvaliteta.
Svi navedeni ne igraju redovno.Cholo je tezak na promjeni i previs razmislja kako sacuvati go pa ga na kraju popusi ier mu bekove igraju stoperi.Hermoso je los ali los je prvo radi sistema i nacina kako se igra odbrana.On je kvalitetan , trenutno u losoj formi ali ne mozes kriviti samo njega a covjek igra bez koncepta u igri.Bekovi su stoperi , ne zna se ko sta radi.Mixa odbranu a jedino nju ne bi trebao mixati.

Igranje Suareza ispred Felixa, neigranje onakvog ofanzivnog beka poput Lodija , neshvatljivo.

Meni Atletico ima top 5 rostera Svijeta kad uzmes 22 igraca , a igraju kao da su ekipa koja treba kao nekoga da iznenadi na misice i zelju.Atletico treba da sabija rivale jer ima igrace za takvo nesto.Nemoj me pogresno shvatiti znam sta je Cholo sve uradio za klub i koliko ga je zaduzio , ali mislim da treba osvjezenje u vidu nekoga ko ce igrati run and gun fudbal sa ovim igracima.Jer vape za tim.Recimo Klopp bi ovdje napravio za godinu brutalne stvari.Cak sam i 200% siguran da ako bude dolazio u Spaniju , destinacija bi bio Atletico jer lik voli voditi klubove kojima treba promjena a i pritisak nije kao u Barci i Realu.Cisto sumnjam da bi ikada dosao u ta dva kluba.

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Trunks » 17 dec 2021, 15:02

JoeBleck je napisao/la:
16 dec 2021, 19:36
Trunks je napisao/la:
16 dec 2021, 15:48
JoeBleck je napisao/la:
14 dec 2021, 20:50
Koke je meni uvijek bio bezveze igrac.
Disciplinovan i nista vise.Fina pluca , odlican workrate , sve ostalo cisti prosjek.Nekako se ne mogu nacuditi da od Diega nisu ciljali da imaju takav profil igraca, neko ko moze biti fluidan i biti opasan cim primi loptu.Do duse Simeone je tipa trenera kojem ne igraju majstori ( koje ima u timu) vec oni koji mogu disciplinovano igrati.Za nesto vise , treba imati i igraca koji iz nicega moze promjeniti tok utakmice ili barem onoga koji to moze , dopustiti mu.Meni je i danas sokantno da Felix nije prva violina , decko je nerealan potencijal , neka varijanta Kake.
Daleko od toga da je Koke ''disciplinovan i ništa više''. Pokazivao je on koliko je talentovan više puta, u različitim periodima. Druga stvar je to što ne igra na njegovom najvišem nivou. Osim toga, nije bez razloga kapiten Atletica, zaboravio si da je cijeli život u klubu. Što se tiče toga da je Cholo tip trenera kod kojeg ne igraju majstori već samo disciplinovani fudbaleri, također nisi u pravu. Cholo je trener koji većinom preferira disciplinovane, ali istovremeno i talentovane igrače što čini sjajnu kombinaciju. Carrasco je majstor pa redovno igra, Griezmann je majstor pa redovno igra, Saul je talentovan pa je dugo vremena bio neizostavan u prvoj postavi i tako dalje. Svi oni su talentovani, ali mogu raditi i presing bez problema. Ima tu i izuzetaka, ali to je posebna tema. Diego je bio majstor, slažem se. Thomas je fudbaler koji nama nedostaje.

Kako komentarišeš katastrofalnog Hermosa? Ti si ga ovdje posebno hvalio.
Koke je safe igrac.Bio bi bolji kao klasicni DMF recimo u Cityu.

Sto se tice toga da Cholo gotivi majstore , nije istina.
Carasco nije majstor vec je trkac i brzac.On sa loptom i kreacijom uopste nije neki nivo.Griezman vise manje.

Nejasnoce su sljedece :
Neigranje Felixa i Lodija.Jednostavno ne mogu da svarim.
Isto vazi za De Paula koji je fantazija igrac , najbolji veznjak kluba gleda kvaliteta.
Svi navedeni ne igraju redovno.Cholo je tezak na promjeni i previs razmislja kako sacuvati go pa ga na kraju popusi ier mu bekove igraju stoperi.Hermoso je los ali los je prvo radi sistema i nacina kako se igra odbrana.On je kvalitetan , trenutno u losoj formi ali ne mozes kriviti samo njega a covjek igra bez koncepta u igri.Bekovi su stoperi , ne zna se ko sta radi.Mixa odbranu a jedino nju ne bi trebao mixati.

Igranje Suareza ispred Felixa, neigranje onakvog ofanzivnog beka poput Lodija , neshvatljivo.

Meni Atletico ima top 5 rostera Svijeta kad uzmes 22 igraca , a igraju kao da su ekipa koja treba kao nekoga da iznenadi na misice i zelju.Atletico treba da sabija rivale jer ima igrace za takvo nesto.Nemoj me pogresno shvatiti znam sta je Cholo sve uradio za klub i koliko ga je zaduzio , ali mislim da treba osvjezenje u vidu nekoga ko ce igrati run and gun fudbal sa ovim igracima.Jer vape za tim.Recimo Klopp bi ovdje napravio za godinu brutalne stvari.Cak sam i 200% siguran da ako bude dolazio u Spaniju , destinacija bi bio Atletico jer lik voli voditi klubove kojima treba promjena a i pritisak nije kao u Barci i Realu.Cisto sumnjam da bi ikada dosao u ta dva kluba.
Carrasco je sigurno talentovan fudbaler. Naravno da je majstor, odradi on respektabilan broj driblinga po utakmici. Osim toga, uspješno igra na poziciji krila što znači da je dobar u igri 1 na 1. To što je on dobar trkač mu može biti samo plus. Ti si gledao Messija u Barceloni dugi niz godina tako da ti ne zamjerim na tvom mišljenju, ali ne nalazi se igrač kao Messi iza svakog ugla.

Nije tačno da u Cholovom Atleticu igraju samo disciplinovani igrači umjesto majstora. Nismo mi Athletic Bilbao, uz svo poštovanje tom velikom klubu. Najbolja generacija u historiji kluba je bila puna igrača koji su bili talentovani, ali istovremeno su mogli i implementirati ono što je Cholo tražio. Bili su poznati po disciplini i trčanju. To je bila kombinacija, kao što sam već napisao.

Više puta sam naglasio koje su greške trenutnog sistema, vjeruj mi. Naravno da Hermoso nije jedini krivac, katastrofalan je i Felipe kao i cijela odbrana ove sezone, a to je Cholova odgovornost jer pokušava nešto što neće proći. Svaki ozbiljniji protivnik može dati gol protiv ovakvog tipa odbrane. Nije ni meni jasno zašto Lodi i Felix ne igraju dovoljno. Također, trebalo bi se ponovo igrati sa 4 defanzivca pa probati sa drugim formacijama.

Felix se treba rotirati s Griezmannom, a Cunha sa Suarezom.

Sve je to već poznato. Volio bih i ja da se sada on malo prilagodi što se tiče taktike i bolje iskoristi igrače koji su trenutno na raspolaganju. Možda uskoro bude nekih promjena što se toga tiče.

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Trunks » 18 dec 2021, 23:59

Ponovo pada koncentracija na kraju utakmice, slično kao i na Mestalli nedavno. Kod drugog gola Seville čovjek daje gol bez problema, niko ga ne čuva. Bilo je nekoliko dobrih prilika u drugom poluvremenu koje su se trebale iskoristiti i umjesto pobjede desi se onakva greška. Za par dana slijedi još jedno gostovanje i neće biti lako, pogotovo ako odbrana bude popuštala kao večeras.

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Trunks » 23 dec 2021, 00:18

Nastavlja se niz poraza u ligi, potpuno ispod svakog prihvatljivog nivoa. Neke stvari se moraju promijeniti i Cholo to treba shvatiti.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4430
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la MoodyHank » 23 dec 2021, 14:49

Trunks je napisao/la:
23 dec 2021, 00:18
Nastavlja se niz poraza u ligi, potpuno ispod svakog prihvatljivog nivoa. Neke stvari se moraju promijeniti i Cholo to treba shvatiti.
Stvar koja se treba promijeniti je Cholo.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
TonySosa
Postovi: 7203
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la TonySosa » 23 dec 2021, 19:07

Oblak propo, 50% odbrana u ligi. Jedan od gorih u Primeri.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Trunks » 24 dec 2021, 14:59

Deset godina posebne strasti. :tokralju:

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Trunks » 24 dec 2021, 15:06

MoodyHank je napisao/la:
23 dec 2021, 14:49
Trunks je napisao/la:
23 dec 2021, 00:18
Nastavlja se niz poraza u ligi, potpuno ispod svakog prihvatljivog nivoa. Neke stvari se moraju promijeniti i Cholo to treba shvatiti.
Stvar koja se treba promijeniti je Cholo.
Nema šanse, pogotovo ne nakon šampionske sezone. Vidjet ćemo kako će stvari funkcionisati u drugoj polusezoni i šta se može u Ligi prvaka.
TonySosa je napisao/la:
23 dec 2021, 19:07
Oblak propo, 50% odbrana u ligi. Jedan od gorih u Primeri.
Nije propao nego je u lošoj formi. Ne može takav golman ''propasti''. Osim toga, cijela odbrana je katastrofalna, sistem ne odgovara, Savić i Gimenez pola utakmica nisu odigrali i tako dalje.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7203
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la TonySosa » 25 dec 2021, 19:49

Trunks je napisao/la:
24 dec 2021, 15:06
MoodyHank je napisao/la:
23 dec 2021, 14:49
Trunks je napisao/la:
23 dec 2021, 00:18
Nastavlja se niz poraza u ligi, potpuno ispod svakog prihvatljivog nivoa. Neke stvari se moraju promijeniti i Cholo to treba shvatiti.
Stvar koja se treba promijeniti je Cholo.
Nema šanse, pogotovo ne nakon šampionske sezone. Vidjet ćemo kako će stvari funkcionisati u drugoj polusezoni i šta se može u Ligi prvaka.
TonySosa je napisao/la:
23 dec 2021, 19:07
Oblak propo, 50% odbrana u ligi. Jedan od gorih u Primeri.
Nije propao nego je u lošoj formi. Ne može takav golman ''propasti''. Osim toga, cijela odbrana je katastrofalna, sistem ne odgovara, Savić i Gimenez pola utakmica nisu odigrali i tako dalje.
Tako su i za Ter Stegena govorili pa evo vec druga sezona kako loše brani.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Trunks » 25 dec 2021, 20:29

TonySosa je napisao/la:
25 dec 2021, 19:49
Trunks je napisao/la:
24 dec 2021, 15:06
MoodyHank je napisao/la:
23 dec 2021, 14:49

Stvar koja se treba promijeniti je Cholo.
Nema šanse, pogotovo ne nakon šampionske sezone. Vidjet ćemo kako će stvari funkcionisati u drugoj polusezoni i šta se može u Ligi prvaka.
TonySosa je napisao/la:
23 dec 2021, 19:07
Oblak propo, 50% odbrana u ligi. Jedan od gorih u Primeri.
Nije propao nego je u lošoj formi. Ne može takav golman ''propasti''. Osim toga, cijela odbrana je katastrofalna, sistem ne odgovara, Savić i Gimenez pola utakmica nisu odigrali i tako dalje.
Tako su i za Ter Stegena govorili pa evo vec druga sezona kako loše brani.
Oblak je od 2016. odličan i konstantno je jedan od najboljih na svijetu. Stvari koje sam ti već naveo su činjenice.

Ter Stegena ne bih previše komentarisao, znam samo da je prošle sezone imao neku povredu i od povratka vjerovatno nije na nivou kao nekada.

Avatar
L-Train
Postovi: 18249
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la L-Train » 25 dec 2021, 21:34

Ej jbga jednu polusezonu brani ispod nivoa,s druge strane i Oblak i Stegen ispred sebe imaju jako lose odbrane,moguce da je i to uticalo na samopouzdanje kad si stalno na vjetrometini.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Trunks » 31 dec 2021, 19:10

Pred utakmicu protiv Raya nekoliko je odsutnih igrača, dok bi se neki defanzivci mogli i vratiti na teren. Vidjet ćemo kakva će biti postavka.

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Trunks » 02 jan 2022, 18:17

Počela je i druga polusezona Primere, a na današnjoj utakmici protiv Raya najbolji je bio Correa koji je dao dva gola. Rayo je imao nekoliko grešaka na početku utakmice što se brzo iskoristilo. Oni igraju zaista dobro u zadnje vrijeme iako to danas nisu pokazali, a tu je i Radamel Falcao kojeg je bilo lijepo vidjeti. Dobro otvaranje drugog dijela sezone.

Vidjet ćemo šta će biti s Trippierom, spominje se njegov odlazak, ali ništa konkretno.

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Trunks » 07 jan 2022, 14:37

Jučer su kompletirane utakmice 1/16 finala Cope, a što se tiče Atletica, savladan je Rayo Majadahonda. Strijelci su bili Cunha, Lodi, Suarez, Griezmann i Felix. Također, vratilo se nekoliko igrača koji su bili van terena u zadnje vrijeme.

Danas je potvrđeno da je Trippier prešao u Newcastle kao što je i bilo očekivano ovih dana. Hvala mu za ovo vrijeme koje je proveo u klubu, dao je veliki doprinos i profesionalno odradio dvije sezone. Sada je potrebno naći desnog beka koji ga može zamijeniti, spominje se nekoliko igrača, ali još uvijek nije bilo konkretnih poteza.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.