Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 23 avg 2018, 14:52

SiamoNoi je napisao/la:
Molders je napisao/la:Potrebnije je posvetiti se promjenama nakon što Cholu istekne ugovor, ali kada se znao jasan plan recimo nakon pokojnog Luisa Aragonesa, vjerujem da se i sada sve to već pomno priprema.
Gledam nesto na temi i nađem ovaj post od prije godinu i pol.Jbt nisam imao pojma da je Aragones umro.I to jos 2014. :shock:

Ne znam kako mi je to uspjelo promaknut.
Jeste, tada je bio i veliki oproštaj od njega na Calderonu.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 26 avg 2018, 12:51

Prva tri boda ove sezone osvojena protiv Raya sinoć, 1-0 ali dovoljno za početak. Ono što mi je čudno je to što Ariasa još uvijek nema u sastavu, ponovo nije bio ni na klupi, a Juanfran sinoć izlazi već u prvom poluvremenu. Vitolo također ponovo ima problema sa koljenom, ni on nije bio u kombinacijama.

Avatar
L-Train
Postovi: 18359
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la L-Train » 26 avg 2018, 14:01

Jedva!,sa onakvom ekipom...
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Dzoni » 26 avg 2018, 14:03

@Siamo i Michael Jackson je mrtav. :mrgreen:

Dobar gol Griezmana.
Bilo bi zanimljivo vidjeti reakciju Panjzeme iz slicne situacije.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 30 avg 2018, 21:14

Atletico, Dortund, Monaco i Club Brugge u grupi A LP. Zanimljiva grupa, mislim da je prolazak svakako realan, a najzanimljivije će bit utakmice protiv Monaca, po mom mišljenju i teže od onih sa Dortmundom iako će njih Favre ojačati bez dileme. Plus je i što ovaj put neće biti dalekih gostovanja kao prije.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la SiamoNoi » 02 sep 2018, 01:25

Dzoni je napisao/la:@Siamo i Michael Jackson je mrtav. :mrgreen:
Za njega sam znao :urnebes:


Šta je ovo danas bilo... :think:

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 02 sep 2018, 12:30

Težak poraz, ovo se nikako nije očekivalo. Presudio je onaj prvi gol koji je pao slučajno kada se Godin okliznuo, ali to naravno nije opravdanje za onako lošu utakmicu. Savić je mislim kriv za drugi gol jer nije ispartio igrača Celte i tu je bio kraj. Celta jeste nezgodna na svom stadionu i bit će ovakvih utakmica, ali onaj poraz nikako ne ide. Arias je trebao početi utakmicu, sigurno bi barem nešto bilo drugačije.

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2352
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la DRHAUSE » 02 sep 2018, 15:22

Molders je napisao/la:Težak poraz, ovo se nikako nije očekivalo. Presudio je onaj prvi gol koji je pao slučajno kada se Godin okliznuo, ali to naravno nije opravdanje za onako lošu utakmicu. Savić je mislim kriv za drugi gol jer nije ispartio igrača Celte i tu je bio kraj. Celta jeste nezgodna na svom stadionu i bit će ovakvih utakmica, ali onaj poraz nikako ne ide. Arias je trebao početi utakmicu, sigurno bi barem nešto bilo drugačije.
Krivac je Simeone koji nikako nije u stanju da napravi tranziciju iz bunkera u napadacki fudbal i pored skupih pojacanja.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 02 sep 2018, 16:08

DRHAUSE je napisao/la:
Molders je napisao/la:Težak poraz, ovo se nikako nije očekivalo. Presudio je onaj prvi gol koji je pao slučajno kada se Godin okliznuo, ali to naravno nije opravdanje za onako lošu utakmicu. Savić je mislim kriv za drugi gol jer nije ispartio igrača Celte i tu je bio kraj. Celta jeste nezgodna na svom stadionu i bit će ovakvih utakmica, ali onaj poraz nikako ne ide. Arias je trebao početi utakmicu, sigurno bi barem nešto bilo drugačije.
Krivac je Simeone koji nikako nije u stanju da napravi tranziciju iz bunkera u napadacki fudbal i pored skupih pojacanja.
Po meni je više stvar u bekovima jer Atletico uvijek može složiti kontru preko bekova ili okomito ili na sto načina, a jučer je Gimenez igrao desno iako je potreban neko više napadački orijentisan na toj strani, odnosno neko kome je kreatorski lakše prevesti loptu jer Gimenez će odradit posao, ali je ipak stoper. Filipe Luis je na vrhuncu za mene bio najbolji lijevi bek svijeta i znamo koliko je bio dobar i napadački, ali nije više na tom nivou. Naravno, potreban je ekipi maksimalno, samo što Lucas nekad bolje dođe barem zbog brzine, ali neka se rotiraju njih dvojica. Vitolo je također falio na krilu, a Thomas nikako nije trebao igrati desno itd. Simeone će uvijek ovako igrati i to je uredu, samo treba nekad bolje iskombinovat.

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2352
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la DRHAUSE » 02 sep 2018, 17:58

Desnog beka(do crvenog kartona) je igrao Savic. Sta si ti gledao jucer!? :hmmmmm:
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la MElloo » 02 sep 2018, 18:01

Trebao bi simeone da malo promjeni sistem.To mu je islo kad je imao losije igrace.Sad ima sve same klase i on forsira da se brani protiv Celte i Raya jbt. Onakav ofanzivni potencijal neiskoristen.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 02 sep 2018, 18:10

DRHAUSE je napisao/la:Desnog beka(do crvenog kartona) je igrao Savic. Sta si ti gledao jucer!? :hmmmmm:
Gledao sam pola utakmice, nisam stigao više. Ma izbaci mi na postavama kad sam ponovo gledao sastav da je Gimenez bio desno, ali isto vrijedi i za Savića opet, ista stvar.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 11 sep 2018, 14:39

Barcelona and Atletico Madrid are targeting PSV winger Hirving Lozano, according to Spanish reports
Navodno su i Barcelona i Atletico zainteresovani za mladog Meksikanca Lozana iz PSV-a, što se tiče nekih imena koja se spominju u zadnje vrijeme.
"2020 (acaba su contrato) está muy lejos. Quedan dos años"

"Yo siempre dije que algún día entrenaré al Inter, pero estoy viviendo un momento extraordinario en el Atleti. Será cuando tenga que ser"
Izjava Chola u vezi narednog kluba, kada dođe vrijeme za to. Inter je skoro sigurno taj klub, tako se i očekuje, samo se ne može reći kada tačno naravno.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 15 sep 2018, 15:24

Koliko samo nedostaje malo sreće ovom klubu, to je nemoguće. Eibar se provukao i sa ovih 1-1 poslije onoliko stvorenih prilika, šta drugo reći. Svaka čast Borji za onaj gol iz koljena u prvom nastupu.

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 15 sep 2018, 16:43

Ponovno problem realizacija i golovi kao i pocetkom svake sezone, u 4 kola samo 3 gola je jako lose. Mladi Borja kao joker iz B ekipe pokazao da je veliki talent i donio barem bod iz danasnje utakmice, ali da je golman Eibara bio manje raspolozen i da je bilo vise srece ovo je mogla biti lagana pobjeda Atletica.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 18 sep 2018, 14:46

Da ovaj klub ima samo djelić sreće koliko je imaju Barcelona i Real imao bi barem još jednu titulu i dvije Lige prvaka, ali šta je tu je. Nadamo se boljoj igri već protiv Monaca, a igra će se napadački vjerovatno popravit kada sezona malo odmakne, samo da ne bude više prosutih bodova od narednog kola.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la SiamoNoi » 18 sep 2018, 15:53

Molders je napisao/la:Da ovaj klub ima samo djelić sreće koliko je imaju Barcelona i Real imao bi barem još jednu titulu i dvije Lige prvaka, ali šta je tu je.
Eto ti jos jedne poveznice sa Interom :mrgreen:

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 18 sep 2018, 18:56

SiamoNoi je napisao/la:
Molders je napisao/la:Da ovaj klub ima samo djelić sreće koliko je imaju Barcelona i Real imao bi barem još jednu titulu i dvije Lige prvaka, ali šta je tu je.
Eto ti jos jedne poveznice sa Interom :mrgreen:
To je to :mrgreen:.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 20 sep 2018, 13:49

Odlično otvaranje nove sezone u LP, nije mala stvar u prvoj utakmici preokrenuti protiv Monaca u gostima. Rodri sve više ulijeva povjerenje i zaista se vidi da će skoro sigurno biti vrhunsko pojačanje na toj poziciji zadnjeg veznog koja je veoma zahtijevna. To se vidi na terenu, a i po komentarima. Možda bi bilo zanimljivo zamijeniti mjesta Saulu i Kokeu, mislim da je Saul bio puno opasniji kada je igrao po strani iako on uvijek može svašta napraviti, a Koke se svakako bolje snalazi u sredini nego na krilu. Saul je svestran pa bi bilo dobro ponovo to probati.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 24 sep 2018, 15:01

Ovakvi golovi kao sada protiv Getafea su nedostajali, baš sam tokom prošle sezone pisao da treba više pokušavati sa tim šutevima sa 20-30-35 metara i slično, upravo je Lemar pogodio na taj način, odnosno zaslužan je za gol. Atletico vrlo lako može svakom protivniku napraviti višak ili na brzinu doći blizu šesnaesterca sa dosta otvorenog prostora, a u ekipi ima dosta odličnih šutera i to treba koristiti, prije je i bilo više golova kada bi pucali iz daljine. Akcija za drugi gol također odlična.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.