Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Derdiyok » 07 jul 2018, 01:10

Gabi. Strašno gotivan igrač. Sve najbolje majstore :salut:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 16 jul 2018, 13:48

Derdiyok je napisao/la:Gabi. Strašno gotivan igrač. Sve najbolje majstore :salut:
Fenomen je to što on nema barem recimo dvadesetak nasputa za reprezentaciju, ali možda i to dovoljno govori koliko je Španija imala vrhunskih veznjaka sve ove godine.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 16 jul 2018, 16:02

Ali kakav je vojnik Lucas, nevjerovatno :tokralju:. Strašno je koliko je napredovao kroz zadnjih nekoliko sezona. Već u onoj sezoni 2015/16. se pokazao kao svestran defanzivac i od tada je sve bolji i bolji. Svaka čast legendo :tokralju:.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Derdiyok » 17 jul 2018, 07:01

Jel vam to fakat dolazi Kalinić :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 17 jul 2018, 12:14

Sumnjam da će doći, barem prema tim pisanjima medija do sada. Moguće da će biti još promjena u rosteru, vratio se i Vietto sa posudbe pa ćemo vidjeti sa čime se raspolaže i da li će biti još transfera, ali sumnjam da Kalinić dolazi.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 jul 2018, 20:11

Došao i Gelson.. Atletico u ovom trenutku ima paklen tim, i dovoljno kvaliteta i kvantiteta da napadnu La Ligu i LPa.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 27 jul 2018, 13:41

Nekako su mi sumnjivi od početka i Gelson i Lemar, mislim da im se previše kredita daje, ali vidjet ćemo. Vrsaljko je izgleda blizu prelaska u Inter, a Johhny Castro iz Celte će se pridružiti klubu nakon jednogodišnje posudbe. Možda se on tu očekuje kao nasljednik Juanfrana.

Avatar
L-Train
Postovi: 18150
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la L-Train » 27 jul 2018, 13:51

Pa nece te valjda samo na Juanfranu ostati na desnom beku?.Doduse i Thomas moze odigrati tamo ali nije to to.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 27 jul 2018, 14:05

Zato i mene čudi zašto se ovako ozbiljno spominje odlazak Vrsaljka. Nije ni on bio nešto posebno dobar prošle sezone, bio je onako ok, ali ne može sam Juanfran odigrati sezonu, a Thomas može uskočiti iako je više igrao u veznom redu.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la SiamoNoi » 27 jul 2018, 16:48

Molders je napisao/la:Zato i mene čudi zašto se ovako ozbiljno spominje odlazak Vrsaljka. Nije ni on bio nešto posebno dobar prošle sezone, bio je onako ok, ali ne može sam Juanfran odigrati sezonu, a Thomas može uskočiti iako je više igrao u veznom redu.
Arias iz PSV-a meta.

A i meni je Gelson sumnjiv.Lemar nesto manje.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Kanye » 27 jul 2018, 16:55

Gelson je klasični Lucas Vasquez ovog svijeta. Možda je malo brži. Biće dobar ako ga se bude koristilo u rotaciji i kao jokera. Lemar bi mogao biti nešto više.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 29 jul 2018, 14:29

SiamoNoi je napisao/la:
Molders je napisao/la:Zato i mene čudi zašto se ovako ozbiljno spominje odlazak Vrsaljka. Nije ni on bio nešto posebno dobar prošle sezone, bio je onako ok, ali ne može sam Juanfran odigrati sezonu, a Thomas može uskočiti iako je više igrao u veznom redu.
Arias iz PSV-a meta.

A i meni je Gelson sumnjiv.Lemar nesto manje.
To ima smisla. Tada bi dobili mladog, perspektivnog beka koji bi se vjerovatno brzo prilagodio i plus Jonny iz Celte za narednu sezonu koji može igrati i lijevo i desno. Vrsaljko ipak možda više treba Interu nego Atleticu, tu bi dobro došao pa samim tim i igrao bolje.

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la amadeus21 » 01 avg 2018, 11:13

Stigao Arias
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 01 avg 2018, 14:16

Tako je, sada je i zvanično Vrsaljko na posudbi u Interu sa opcijom otkupa, a Arias stiže u klub. Mislim da se napravio dobar potez, Arias je vrlo mlad, napadački orijentisan bek sa dosta potencijala i djeluje kao spreman za visoki intenzitet kojeg zahtijeva Simeone. Bio je i igrač sezone u holandskom prvenstvu, a Vrsaljko će vjerujem dosta pomoći Interu, njima je potrebniji nakon što su ostali bez Cancela. Nadam se da se sada konačno pronašlo rješenje na desnom beku.

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la JoeBleck » 01 avg 2018, 14:44

Atletico ima strasan balans u ekipi, rekao bih najkompletniji tim u Evropi u ovom momentu.
Lemar bi trebao biti taj artista sto im je falio na poziciji 10ke , ostalo su svakako imali.Rodri je extra potencijal kao i garinca iz sportinga.Ako mu Cholo sredi glavu mogao bi biti paklen igrac

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Molders » 01 avg 2018, 19:37

JoeBleck je napisao/la:Atletico ima strasan balans u ekipi, rekao bih najkompletniji tim u Evropi u ovom momentu.
Lemar bi trebao biti taj artista sto im je falio na poziciji 10ke , ostalo su svakako imali.Rodri je extra potencijal kao i garinca iz sportinga.Ako mu Cholo sredi glavu mogao bi biti paklen igrac
Bit će sigurno zanimljivo, doduše kao i svake godine pred početak prvenstva. Mislim da je ključ da Atletico sačuva što više igrača od povreda jer je to razlog što je u zadnjih nekoliko sezona klub ostao udaljen od titule na kraju sezone, koliko je samo malo nedostajalo recimo one sezone 2015/16. Taj balans upravo i drži klub jako visoko u Europi, a sada je ekipa zaista kompaktna iako su mi ta dvojica sumnjivi, ali vidjet ćemo sve na terenu.

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2346
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la DRHAUSE » 02 avg 2018, 09:52

Bilo bi sjajno vidjeti Cholovog sina u Atletiku. Mali je odlican igrac.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la JoeBleck » 02 avg 2018, 11:28

DRHAUSE je napisao/la:Bilo bi sjajno vidjeti Cholovog sina u Atletiku. Mali je odlican igrac.
Ne znam koliko je to “zdravo” za radnu atmosferu i porodicni odnos.

Kako god , decko je sjajan igrac.
Atletico je u fullu , ne treba im vise pojacanja.Nema pozicije na kojoj nema 2 vrhunska igraca.

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la JoeBleck » 02 avg 2018, 11:38

——————-Oblak
Arias—-Gimenez-Godin—-Lucas
—————Koke——Rodri
Griezmann-Saul—--Lemar
——————Costa

Klupa:Savic,Juanfran,Felipe Luis,Thomas,Correa,crna mamba,Vitolo.
:tokralju:

Sila ekipa , nekoga sam izostavio sigurno .

Fact :

Atletico je po average vrijednosti igraca drugi najvrijedniji tim na Svijetu , odmah iza Barcelone gdje prosjecno igrac vrijedi 40miliona, dok Atleticov - 39milioma.

Kakav klub , kakvo poslovanje i kakva dostignuca.
Nerealan rast u posljednjoj dekadi :bow:

Avatar
freddy25
Postovi: 822
Pridružen/a: 01 jul 2012, 16:11
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la freddy25 » 03 avg 2018, 00:02

JoeBleck je napisao/la:——————-Oblak
Arias—-Gimenez-Godin—-Lucas
—————Koke——Rodri
Griezmann-Saul—--Lemar
——————Costa

Klupa:Savic,Juanfran,Felipe Luis,Thomas,Correa,crna mamba,Vitolo.
:tokralju:

Sila ekipa , nekoga sam izostavio sigurno .
Thomas i Correa sigurno nece tako lako ispasti iz prve postave, pogotovo prvi dio sezone Rodri i Lemar bi trebali vise biti na klupi jer Simeone sigurno ima vise povjerenja u ovu dvojicu.
Tu su jos Vietto i Gameiro, ali jedan od njih dvojice sigurno napusta klub ubrzo, prije da Gameiro odlazi, a Vietto je prokockao previse pruzenih sansi zadnjih godina pa vidjet cemo sto ce biti s njim. Uglavnom dosta siroka ekipa za narednu sezonu, po 2 kvalitetna igraca na skoro svakoj poziciji.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.