Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Trunks
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Trunks » 21 jun 2019, 14:27

SiamoNoi je napisao/la:
The transfer of Marcos Llorente from Real Madrid to Atletico Madrid is now official. The 24-year-old midfielder will join Diego Simeone's team to replace Rodri, who is headed to England to join Pep Guardiola and Manchester City. On social media, Los Colchoneros announced the agreement with Los Blancos for the player.

"Our club has reached an agreement with Real Madrid for the transfer of Marcos Llorente, awaiting medical examinations. The 24-year-old Spanish midfielder will sign a five-year contract."

Koje su cijene u ova dva transfera?

Stvarno jako puno promjena odjednom.Tko zna kako će to izgledati od iduce sezone...

Rodri odlazi za 70 miliona, a Llorente dolazi za 35. @soe mislim da je ipak 35 miliona, odnosno 30 miliona + 5 miliona bonusi.

Ma ovo je grozno za sada. Prvo taj Monteiro pa sada Llorente. Kažu da je dobar, ali nema šanse ni da bude 50% kao Rodri po mom mišljenju. Vidjet ćemo šta se još sprema.

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 21 jun 2019, 16:50

Another good-bye to football, this time signed by Fernando Torres. The Spanish striker, currently with the Japanese club Sagan Tosu, announced on Twitter that next Sunday will be his final professional match. The former Atletico Madrid and Milan man tweeted: "I have something very important to announce. After 18 exciting years, the time has come to put an end to my football career."

At 10am local time in Japan, there will be a press conference in which Torres will share his reasons for his retirement. There is the chance that Torres will return to Atletico Madrid in 2020 to take on a role as a club delegate.

Čovjek zbog kojeg sam počeo simpatizirat Atletico tamo kada je tek kretao sa nastupima u prvoj ekipi.Jedan od najdrazih napadača :salut:

slika
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Trunks
Kontakt:

Post Postao/la Trunks » 22 jun 2019, 13:45

slika

Fernando Torres. Igrač koji je jedan od najvećih razloga što sam zavolio Atletico. Nezaboravan napadač, niko nije tako elegantno rušio protivnike kao on. Igrač koji je definisao Atletico Madrid na najbolji način. Kapiten. Uvijek nemilosrdno zabijao golove Realu i Barceloni. Nevjerovatno jak na nogama, svestran. Clutch. Uvijek ledeno precizan kada je najpotrebnije. Legendetina.

Gracias El Nino!

Trunks
Kontakt:

Post Postao/la Trunks » 24 jun 2019, 18:27

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 27 jun 2019, 17:54

Portuguese sensation Joao Felix is very close to joining Atletico Madrid. The 19-year-old's club, Benfica, has in fact issued a statement to publicly reveal the offer from the Colchoneros, which are ready to put €126 million on the table to close the deal. Benfica also added that the bid will be evaluated and that, should the offer be accepted, the sum that will be received by the club will be of 120 million euros.

Zašto imam neki osjecaj da se ce Atletico vrlo brzo nać u kanalu...

Izgleda da bi neki mogli uništit ono što se godinama gradilo.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

ItsRamiz
Kontakt:

Post Postao/la ItsRamiz » 27 jun 2019, 17:57

Ja tog malog sto sam gledao ne vrijedi vise od 50 mil i to je previse
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Lillard
Kontakt:

Post Postao/la Lillard » 30 jun 2019, 18:09

Rebić? Atletikovski
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Trunks
Kontakt:

Post Postao/la Trunks » 30 jun 2019, 23:17

Dosta igrača se dovodi u vezu sa Atleticom u zadnje vrijeme, ali vidjet ćemo od sutra konkretno ko se može dovesti. Mislim da Rebića nigdje ozbiljnije ne spominju.

Najbolje bi bilo dovesti Oyarzabala, Cavanija i Alvareza. Ima i još par mjesta koje treba popuniti.

freddy25
Kontakt:

Post Postao/la freddy25 » 04 jul 2019, 01:09

Evo u jednom danu sluzbeno potvrđeni Hector Herrera, Felipe Augusto i veliko pojacanje, bar sto se novca tice, Joao Felix, koji dobija Griezmannov broj 7.
Rodri odlazi put Cityja, sto mi se ne sviđa, a njegovo mjesto i broj preuzoma Marcos Llorente.
Sto nas jos ceka ovo ljeto vidjet cemo, ali od sljedece sezone cemo gledati puno novih imena.

Trunks
Kontakt:

Post Postao/la Trunks » 13 jul 2019, 15:53

Mislim da nas očekuje nešto drugačija igra naredne sezone. Cholo će vjerovatno malo prilagoditi sistem nekim igračima kao što je recimo Felix, da bi se što bolje iskoristio napadački, ali vjerovatno ne previše. Po mom mišljenju, to će ponovo biti naravno prepoznatljiv i jak defanzivni pristup sa kontrolisanim napadima, samo možda malo drugačiji prema nekim ekipama gdje Atletico može igrati slobodnije. Najvažnije je nastaviti sa tim stilom, samo ga malo prilagoditi. Potrebno je i još nekoliko pojačanja. Već je bilo dosta promjena u rosteru i treba što prije okupiti novu ekipu i pripremati novu sezonu.

soe
Kontakt:

Post Postao/la soe » 16 jul 2019, 19:08

Znaci dolaze Tripier, Hermoso i mozda James. Po meni jos jedan lijevi bek i to bi bilo to.

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 16 jul 2019, 20:24

Kako extremno dobar prelazni rok.
Trippier Simeonovski igrac,atleticar,fizikaner,sila centarsut i sut.

Hermoso , ko gleda Primeru zna sta je ,sta ce tek postati.

James je carolija , ako ga dovedu imaju nikada kompletniju ekipu.Jesu izgubili Grizija i Godina ali
Su doveli pregrst igraca koji mogu imati ogroman doprinos .Uz sve to sirina je jos veca,igracki profili jos razlicitiji.

Lillard
Kontakt:

Post Postao/la Lillard » 16 jul 2019, 21:08

JoeBleck je napisao/la:Kako extremno dobar prelazni rok.

James je carolija , ako ga dovedu imaju nikada kompletniju ekipu.Jesu izgubili Grizija i Godina ali
Su doveli pregrst igraca koji mogu imati ogroman doprinos .Uz sve to sirina je jos veca,igracki profili jos razlicitiji.

Sjeci mi qrac ako si ti ikad gledao Trippiera. Atleticar i fizikaner :urnebes:

Frajer je taraba, "sila centaršut", nije dobroh uputio 2 godine. Prosjek prosjeka, u obrani rupetina, sve obrnuto od onog što Cholo traži. Ali njihova odluka.

Razmisli, da je toliko dobar, bi li ga Tottenham prodavao za tako male pare, plus Englez.

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 16 jul 2019, 21:59

Lillard je napisao/la:
Sjeci mi qrac ako si ti ikad gledao Trippiera. Atleticar i fizikaner :urnebes:

Gdje ces krace od toga?
Frajer je taraba, "sila centaršut", nije dobroh uputio 2 godine. Prosjek prosjeka, u obrani rupetina, sve obrnuto od onog što Cholo traži. Ali njihova odluka.

Razmisli, da je toliko dobar, bi li ga Tottenham prodavao za tako male pare, plus Englez.

Ja ga nisam predstavio najboljim bekom decenije ,koliko se sjecam ali ti ga predstavljas najlosijim bekom ikada.
Trippier je vrhunski igrac , nije WC , tesko da to ikada postane ali je veoma dobar da se fajta sa Ariasom za prvih 11.

Da je ocaj kakvim ga pravis , ne bi bio u prvih 11 Engleske, ne bi bio u prvih 11 Totenhama.

Lillard
Kontakt:

Post Postao/la Lillard » 16 jul 2019, 22:06

Neka, Trippier je atleticar hahahahah majko mila

Nije najlosiji bek ikad, ali za Atletico promašen transfer. Kad ti je konkurencija Aurier koji pola sezone povrijeđen, bićeš prvi bek. Pa Alexandar-Arnold je za njega spejsšatl, ali eto nije u prvih 11 Engleske. Big deal.

Frajer je razina Evertona, dovodi ga Altetico sa 29 godina. Očajan transfer.

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 16 jul 2019, 22:13

Lillard je napisao/la:Neka, Trippier je atleticar hahahahah majko mila

Nije najlosiji bek ikad, ali za Atletico promašen transfer. Kad ti je konkurencija Aurier koji pola sezone povrijeđen, bićeš prvi bek. Pa Alexandar-Arnold je za njega spejsšatl, ali eto nije u prvih 11 Engleske. Big deal.

Sto ne igra ispred njega mocni Alexandar Arnold ?

Sto ne igra bilo koji drugi bek iz Engleske ispred njega ?
Zar taj Aurier nije doveden kao pojacanje , a bere minute na kasikicu...

Garant sve preko stele.

Lillard
Kontakt:

Post Postao/la Lillard » 16 jul 2019, 22:16

Što prodaju prvu opciju, Engleza za 25 milijuna? Oh...

Trunks
Kontakt:

Post Postao/la Trunks » 16 jul 2019, 22:41

JoeBleck je napisao/la:Kako extremno dobar prelazni rok.

Teško da ovaj rok toliko dobro izgleda, barem meni se ovo nikako ne sviđa. Mogli su se ovi transferi puno pametnije odradit. Ne pratim te provincijske lige poput engleske, ali ovaj Trippier nimalo ne obećava, barem po onome što sam ga malo gledao na Svjetskom prvenstvu.

Zakleo bih se da Cholo nema ni 50% uticaja na ove najnovije transfere, ne liči mi ovo na Atleticove prelazne rokove kao prije. Felix ok, ali trebao se prodati neko od napadača, a dovesti Cavani i Oyarzabal ili možda Icardi i Oyarzabal. U odbrani Yeray Alvarez umjesto Hermosa kojeg spominju, onda odlazak Godina itd. Vidjet ćemo, niko sretniji od mene ako se ispostavi da su ovo pogođeni transferi i ako si upravu.

Mokes
Kontakt:

Post Postao/la Mokes » 18 jul 2019, 13:01

Lillard je napisao/la:Neka, Trippier je atleticar hahahahah majko mila

Sjećaš se njegovih postova vezanih za englesku reprezentaciju i Tottenham, a sad odjednom relevantno to što je neko u prvih 11 nabrojanih ekipa. Sevilla jača od Tottenhama i slične nebuloze.

Što se tiče ovoga nikad jači Atletico, tu sintagmu slušamo zadnjih par godina. Obično nakon prelaznog roka, gdje se dovedu, na papiru odlični igrači, ali koji to ne pokažu na terenu. Za ovaj prelazni rok reći da je extremno dobar, a pritom otišli Griezman i Godin, jedan koji važi za jednog od TOP5 igrača svijeta, a drugi je godinama u TOP3 stopera (za mene prije "pojave" Virgila i najbolji).
Mogao je Atletico definitivno više, kada su u pitanju trofeji. Nisu Barca i Real bili nešto dominantni.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜

messilla
Kontakt:

Post Postao/la messilla » 18 jul 2019, 13:41

Stvarno čudno ljeto Atletica. Mogla bi ovo biti najgora sezona još od dolaska Chola. Već potrošeno 220 miliona, a očito tu ima manje kvaliteta nego prošle sezone. Jednostavno previše upitnika.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.