La Liga

Moderatori/ce: Monolog,ribery,geronimo,hammers,Donnie Darko

daka1010
Kontakt:

PostPostao/la daka1010 » 21 jan 2018, 20:44

Kakva atmosfera na Benitu.

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 21 jan 2018, 21:50

sta je ba ovo :lol:

Sid Lowe @sidlowe

La Liga (yes, la Liga, not the individual clubs) signs 9 Saudi Arabian players, who'll each go to a Spanish club.
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

#FREEBRAX

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 21 jan 2018, 21:55

miki_92 WroteColonsta je ba ovo :lol:

Sid Lowe @sidlowe

La Liga (yes, la Liga, not the individual clubs) signs 9 Saudi Arabian players, who'll each go to a Spanish club.

Šta će klubovi s njima, draftati ih? :lol:

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 21 jan 2018, 22:03

harden WroteColon
miki_92 WroteColonsta je ba ovo :lol:

Sid Lowe @sidlowe

Šta će klubovi s njima, draftati ih? :lol:

evo sad citam, deal izmedju dva saveza da se ovi jadnici mogu spremati bolje za SP

a sigurno ima neka novcana naknada da uzmes igraca, valja nekako ove timove nagovorit :mrgreen:

slika
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

#FREEBRAX

tajger
Kontakt:

PostPostao/la tajger » 21 jan 2018, 22:41

Koliko su ove manje ekipe u spaniji nedisciplinovane u odbrani da je pravo cudo kako barca i real svakoj ekipi ne zabiju po 7 komada
Sve to dobro ide dok se ne primi jedan gol,a kad jedna udje toliko se pogube i sve padne u vodu da je za nepovjerovat,jednostavno ja koristim recept da gledam tekme reala i barce dok ne postignu prvi gol,tad lagano trazim dr utakmicu jer znas da se tu ove ekipe raspadnu,evo i vcr betis

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 21 jan 2018, 22:43

tajger WroteColonKoliko su ove manje ekipe u spaniji nedisciplinovane u odbrani da je pravo cudo kako barca i real svakoj ekipi ne zabiju po 7 komada
Sve to dobro ide dok se ne primi jedan gol,a kad jedna udje toliko se pogube i sve padne u vodu da je za nepovjerovat,jednostavno ja koristim recept da gledam tekme reala i barce dok ne postignu prvi gol,tad lagano trazim dr utakmicu jer znas da se tu ove ekipe raspadnu,evo i vcr betis

Probaj gledat Betis više, a manje Burnley. Cijenit ćeš nogomet. :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

tajger
Kontakt:

PostPostao/la tajger » 21 jan 2018, 22:57

Lillard WroteColon
tajger WroteColonKoliko su ove manje ekipe u spaniji nedisciplinovane u odbrani da je pravo cudo kako barca i real svakoj ekipi ne zabiju po 7 komada

Brkas loncice pasa,ja ne govorim ovde o ljepoti,kakve je koristi tom betisu ljepota prima od barce 5 komada proslu 4 i ti meni pricas o ljepoti

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 21 jan 2018, 22:58

Mrav je napravio defanzivnog monstruma od Barcelone. :kafa: Barca grize ko Atletico 2014 godine :mrgreen:

@tajger, dobit ce i Čelski porciju. Pa ces da vidis da nije toliko do Betisa i drugih klubova koliko je do Messija i Barcelone.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

tajger
Kontakt:

PostPostao/la tajger » 21 jan 2018, 23:00

leorey WroteColonMrav je napravio defanzivnog monstruma od Barcelone. :kafa: Barca grize ko Atletico 2014 godine :mrgreen:

@tajger, dobit ce i Čelski porciju. Pa ces da vidis da nije toliko do Betisa i drugih klubova koliko je do Messija i Barcelone.

Moguce i to,ne znam :mrgreen:

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 21 jan 2018, 23:01

tajger WroteColon
Lillard WroteColon

Brkas loncice pasa,ja ne govorim ovde o ljepoti,kakve je koristi tom betisu ljepota prima od barce 5 komada proslu 4 i ti meni pricas o ljepoti

Korist da su sredina tablice i naginju prema gore. Imaju 4. napad u ligi. Bolje to nego da si obrambena ekipa,
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

tajger
Kontakt:

PostPostao/la tajger » 21 jan 2018, 23:05

Sve te razumijem lilard al mozes biti napadacka ekipa protiv buranije,sta da se nadigravas sa barcom po cijenu da primis desetku i to ti opravdanje igrali smo napadacki,zadnja linija im stoji na 40 metara od gola lopta prolazi kros sredinu kao da imaju 3 igraca manje dolazi do raketica koji moze hodajuci ne trceci doc do golmana koju prednost ima i kako se lose postavljaju

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 21 jan 2018, 23:05

tajger WroteColon
leorey WroteColonMrav je napravio defanzivnog monstruma od Barcelone. :kafa: Barca grize ko Atletico 2014 godine :mrgreen:

Moguce i to,ne znam :mrgreen:

Pa taj Betis je razbio Real Madrid na Bernabeu, uzeo im sva 3 boda. Pa dali Sevilli neki dan 5 komada isto tako. Imaju velicinu od trenera i zbog toga igraju lijepo sa presingom. Nije mjerilo ova Barcelona.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Feldmarschall
Kontakt:

PostPostao/la Feldmarschall » 21 jan 2018, 23:27

Betis je odigrao odličnih, sasvim ravnopravnih sat vremena. Šut Messija u spoljni dio mreže je bila naizglednija situacija do gola Rakitića. Nije ih toliko poremetio ni taj gol koliko Messijev za 0:2. Poslije toga nisu više imali snage za vratiti se u utakmicu, a fudbal kakav igraju i igrački mnogo kvalitetnijim ekipama garantuje četiri-pet golova u mreži do kraja kada kreneš srljati iz greške u grešku.

Protiv španskog Allegrija se ni puno ozbiljnije ekipe neće naigrati. Trenutno je Barca daleko bolja bez lopte nego s njom, a onda shvatiš kakvim kadrom raspolažu i gdje mogu biti kad konačno kliknu i na drugom kraju terena.

AlemC85
Kontakt:

PostPostao/la AlemC85 » 22 jan 2018, 00:00

Feldmarschall WroteColonBetis je odigrao odličnih, sasvim ravnopravnih sat vremena. Šut Messija u spoljni dio mreže je bila naizglednija situacija do gola Rakitića. Nije ih toliko poremetio ni taj gol koliko Messijev za 0:2. Poslije toga nisu više imali snage za vratiti se u utakmicu, a fudbal kakav igraju i igrački mnogo kvalitetnijim ekipama garantuje četiri-pet golova u mreži do kraja kada kreneš srljati iz greške u grešku.

Protiv španskog Allegrija se ni puno ozbiljnije ekipe neće naigrati. Trenutno je Barca daleko bolja bez lopte nego s njom, a onda shvatiš kakvim kadrom raspolažu i gdje mogu biti kad konačno kliknu i na drugom kraju terena.

Bit ce dosadan fudbal kada Messi okaci kopace o klin.

Treba uzivati sve dok Messi bude igrao, jer ce se tesko ikada vise pojaviti ovakav majstor lopte. :bih:

messilla
Kontakt:

PostPostao/la messilla » 22 jan 2018, 11:18

Kepa produzio do 2025. nakon poduze sapunice. 80 miliona klauzula. Sad mu je vjerovatno Celo najmrza osoba. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Molders
Kontakt:

PostPostao/la Molders » 22 jan 2018, 13:34

JoeBleck WroteColonSimeone bi trebao u Italiju na ljeto , Atleticu treba neki all rounder da izvuce msximum iz ovog roostera.Iako sam njegov veliki fan,za boljitak Atletica najbolje bi bilo da se u suzama razidju.Jednostavno Simeone nista novo ne implementira u igru ,ekipi ne vidim napredak a generalno imaju brutalan potencijal i kvalitet.

Koga predlažeš kao novog trenera?
1452

Kawhi

PostPostao/la Kawhi » 22 jan 2018, 15:14

messilla WroteColonKepa produzio do 2025. nakon poduze sapunice. 80 miliona klauzula. Sad mu je vjerovatno Celo najmrza osoba. :mrgreen:

Keylor će braniti do 50. i onda ćemo se čuditi kako golmani brane protiv nas, a to je zapravo normalna stvar samo što mi nismo navikli jer naš golman odbrani nešto svaku dvadeset tekmu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 22 jan 2018, 17:30

Kawhi WroteColon
messilla WroteColonKepa produzio do 2025. nakon poduze sapunice. 80 miliona klauzula. Sad mu je vjerovatno Celo najmrza osoba. :mrgreen:

Keylor će braniti do 50. i onda ćemo se čuditi kako golmani brane protiv nas, a to je zapravo normalna stvar samo što mi nismo navikli jer naš golman odbrani nešto svaku dvadeset tekmu.

Jest, tako je, bice da je Keylor glavni krivac za loše igre i rezultate RMa :kafa:

Kepa je dobar golman, al nemojte sad od nega praviti novog Buffona :stop:

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 22 jan 2018, 17:57

Arapi su platili Špancima za ove igrače.

Nije Španija bezveze bila muslimanska zemlja :mrgreen:
Srce lupa kad vidim te k'o kad tribine zagrme

Ako se može riješiti, nema potrebe da se nerviraš. A ako se ne može riješiti, uzalud se nerviraš.

Kawhi

PostPostao/la Kawhi » 22 jan 2018, 19:04

let3 WroteColon
Kawhi WroteColon

Jest, tako je, bice da je Keylor glavni krivac za loše igre i rezultate RMa :kafa:

Kepa je dobar golman, al nemojte sad od nega praviti novog Buffona :stop:

Pa to što imaju još 3 igrača koji nisu nivo Real Madrida (Ronaldo, Benzema i Marcelo) ne znači da ovog treba zaboraviti. Može se nekad odigrati loša utakmica, al zato se treba imati vrhunski golman. Ti bi to trebao znati. U prvih 7-8 kola ste lako mogli izgubiti 10 bodova da MAtS nije elita. I nama bi neki drugi golman spasio 6-7 bodova najmanje.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Natrag na “Primera Division”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.