La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
harden
Postovi: 23489
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la harden » 21 jan 2018, 21:55

miki_92 je napisao/la:sta je ba ovo :lol:
Sid Lowe @sidlowe

La Liga (yes, la Liga, not the individual clubs) signs 9 Saudi Arabian players, who'll each go to a Spanish club.
Šta će klubovi s njima, draftati ih? :lol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
miki_92
Postovi: 21596
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la miki_92 » 21 jan 2018, 22:03

harden je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:sta je ba ovo :lol:
Sid Lowe @sidlowe

La Liga (yes, la Liga, not the individual clubs) signs 9 Saudi Arabian players, who'll each go to a Spanish club.
Šta će klubovi s njima, draftati ih? :lol:
evo sad citam, deal izmedju dva saveza da se ovi jadnici mogu spremati bolje za SP

a sigurno ima neka novcana naknada da uzmes igraca, valja nekako ove timove nagovorit :mrgreen:

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la tajger » 21 jan 2018, 22:41

Koliko su ove manje ekipe u spaniji nedisciplinovane u odbrani da je pravo cudo kako barca i real svakoj ekipi ne zabiju po 7 komada
Sve to dobro ide dok se ne primi jedan gol,a kad jedna udje toliko se pogube i sve padne u vodu da je za nepovjerovat,jednostavno ja koristim recept da gledam tekme reala i barce dok ne postignu prvi gol,tad lagano trazim dr utakmicu jer znas da se tu ove ekipe raspadnu,evo i vcr betis

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 21 jan 2018, 22:43

tajger je napisao/la:Koliko su ove manje ekipe u spaniji nedisciplinovane u odbrani da je pravo cudo kako barca i real svakoj ekipi ne zabiju po 7 komada
Sve to dobro ide dok se ne primi jedan gol,a kad jedna udje toliko se pogube i sve padne u vodu da je za nepovjerovat,jednostavno ja koristim recept da gledam tekme reala i barce dok ne postignu prvi gol,tad lagano trazim dr utakmicu jer znas da se tu ove ekipe raspadnu,evo i vcr betis
Probaj gledat Betis više, a manje Burnley. Cijenit ćeš nogomet. :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la tajger » 21 jan 2018, 22:57

Lillard je napisao/la:
tajger je napisao/la:Koliko su ove manje ekipe u spaniji nedisciplinovane u odbrani da je pravo cudo kako barca i real svakoj ekipi ne zabiju po 7 komada
Sve to dobro ide dok se ne primi jedan gol,a kad jedna udje toliko se pogube i sve padne u vodu da je za nepovjerovat,jednostavno ja koristim recept da gledam tekme reala i barce dok ne postignu prvi gol,tad lagano trazim dr utakmicu jer znas da se tu ove ekipe raspadnu,evo i vcr betis
Probaj gledat Betis više, a manje Burnley. Cijenit ćeš nogomet. :mrgreen:
Brkas loncice pasa,ja ne govorim ovde o ljepoti,kakve je koristi tom betisu ljepota prima od barce 5 komada proslu 4 i ti meni pricas o ljepoti

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 21 jan 2018, 22:58

Mrav je napravio defanzivnog monstruma od Barcelone. :kafa: Barca grize ko Atletico 2014 godine :mrgreen:

@tajger, dobit ce i Čelski porciju. Pa ces da vidis da nije toliko do Betisa i drugih klubova koliko je do Messija i Barcelone.
27.10.2020

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la tajger » 21 jan 2018, 23:00

leorey je napisao/la:Mrav je napravio defanzivnog monstruma od Barcelone. :kafa: Barca grize ko Atletico 2014 godine :mrgreen:

@tajger, dobit ce i Čelski porciju. Pa ces da vidis da nije toliko do Betisa i drugih klubova koliko je do Messija i Barcelone.
Moguce i to,ne znam :mrgreen:

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Lillard » 21 jan 2018, 23:01

tajger je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
tajger je napisao/la:Koliko su ove manje ekipe u spaniji nedisciplinovane u odbrani da je pravo cudo kako barca i real svakoj ekipi ne zabiju po 7 komada
Sve to dobro ide dok se ne primi jedan gol,a kad jedna udje toliko se pogube i sve padne u vodu da je za nepovjerovat,jednostavno ja koristim recept da gledam tekme reala i barce dok ne postignu prvi gol,tad lagano trazim dr utakmicu jer znas da se tu ove ekipe raspadnu,evo i vcr betis
Probaj gledat Betis više, a manje Burnley. Cijenit ćeš nogomet. :mrgreen:
Brkas loncice pasa,ja ne govorim ovde o ljepoti,kakve je koristi tom betisu ljepota prima od barce 5 komada proslu 4 i ti meni pricas o ljepoti
Korist da su sredina tablice i naginju prema gore. Imaju 4. napad u ligi. Bolje to nego da si obrambena ekipa,
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la tajger » 21 jan 2018, 23:05

Sve te razumijem lilard al mozes biti napadacka ekipa protiv buranije,sta da se nadigravas sa barcom po cijenu da primis desetku i to ti opravdanje igrali smo napadacki,zadnja linija im stoji na 40 metara od gola lopta prolazi kros sredinu kao da imaju 3 igraca manje dolazi do raketica koji moze hodajuci ne trceci doc do golmana koju prednost ima i kako se lose postavljaju

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 21 jan 2018, 23:05

tajger je napisao/la:
leorey je napisao/la:Mrav je napravio defanzivnog monstruma od Barcelone. :kafa: Barca grize ko Atletico 2014 godine :mrgreen:

@tajger, dobit ce i Čelski porciju. Pa ces da vidis da nije toliko do Betisa i drugih klubova koliko je do Messija i Barcelone.
Moguce i to,ne znam :mrgreen:
Pa taj Betis je razbio Real Madrid na Bernabeu, uzeo im sva 3 boda. Pa dali Sevilli neki dan 5 komada isto tako. Imaju velicinu od trenera i zbog toga igraju lijepo sa presingom. Nije mjerilo ova Barcelona.
27.10.2020

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Feldmarschall » 21 jan 2018, 23:27

Betis je odigrao odličnih, sasvim ravnopravnih sat vremena. Šut Messija u spoljni dio mreže je bila naizglednija situacija do gola Rakitića. Nije ih toliko poremetio ni taj gol koliko Messijev za 0:2. Poslije toga nisu više imali snage za vratiti se u utakmicu, a fudbal kakav igraju i igrački mnogo kvalitetnijim ekipama garantuje četiri-pet golova u mreži do kraja kada kreneš srljati iz greške u grešku.

Protiv španskog Allegrija se ni puno ozbiljnije ekipe neće naigrati. Trenutno je Barca daleko bolja bez lopte nego s njom, a onda shvatiš kakvim kadrom raspolažu i gdje mogu biti kad konačno kliknu i na drugom kraju terena.

AlemC85
Postovi: 7467
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la AlemC85 » 22 jan 2018, 00:00

Feldmarschall je napisao/la:Betis je odigrao odličnih, sasvim ravnopravnih sat vremena. Šut Messija u spoljni dio mreže je bila naizglednija situacija do gola Rakitića. Nije ih toliko poremetio ni taj gol koliko Messijev za 0:2. Poslije toga nisu više imali snage za vratiti se u utakmicu, a fudbal kakav igraju i igrački mnogo kvalitetnijim ekipama garantuje četiri-pet golova u mreži do kraja kada kreneš srljati iz greške u grešku.

Protiv španskog Allegrija se ni puno ozbiljnije ekipe neće naigrati. Trenutno je Barca daleko bolja bez lopte nego s njom, a onda shvatiš kakvim kadrom raspolažu i gdje mogu biti kad konačno kliknu i na drugom kraju terena.
Bit ce dosadan fudbal kada Messi okaci kopace o klin.

Treba uzivati sve dok Messi bude igrao, jer ce se tesko ikada vise pojaviti ovakav majstor lopte. :bih:

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 22 jan 2018, 11:18

Kepa produzio do 2025. nakon poduze sapunice. 80 miliona klauzula. Sad mu je vjerovatno Celo najmrza osoba. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Molders » 22 jan 2018, 13:34

JoeBleck je napisao/la:Simeone bi trebao u Italiju na ljeto , Atleticu treba neki all rounder da izvuce msximum iz ovog roostera.Iako sam njegov veliki fan,za boljitak Atletica najbolje bi bilo da se u suzama razidju.Jednostavno Simeone nista novo ne implementira u igru ,ekipi ne vidim napredak a generalno imaju brutalan potencijal i kvalitet.
Koga predlažeš kao novog trenera?

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 22 jan 2018, 15:14

messilla je napisao/la:Kepa produzio do 2025. nakon poduze sapunice. 80 miliona klauzula. Sad mu je vjerovatno Celo najmrza osoba. :mrgreen:
Keylor će braniti do 50. i onda ćemo se čuditi kako golmani brane protiv nas, a to je zapravo normalna stvar samo što mi nismo navikli jer naš golman odbrani nešto svaku dvadeset tekmu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

let3
Postovi: 28946
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 22 jan 2018, 17:30

Kawhi je napisao/la:
messilla je napisao/la:Kepa produzio do 2025. nakon poduze sapunice. 80 miliona klauzula. Sad mu je vjerovatno Celo najmrza osoba. :mrgreen:
Keylor će braniti do 50. i onda ćemo se čuditi kako golmani brane protiv nas, a to je zapravo normalna stvar samo što mi nismo navikli jer naš golman odbrani nešto svaku dvadeset tekmu.
Jest, tako je, bice da je Keylor glavni krivac za loše igre i rezultate RMa :kafa:

Kepa je dobar golman, al nemojte sad od nega praviti novog Buffona :stop:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 22 jan 2018, 17:57

Arapi su platili Špancima za ove igrače.

Nije Španija bezveze bila muslimanska zemlja :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 22 jan 2018, 19:04

let3 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
messilla je napisao/la:Kepa produzio do 2025. nakon poduze sapunice. 80 miliona klauzula. Sad mu je vjerovatno Celo najmrza osoba. :mrgreen:
Keylor će braniti do 50. i onda ćemo se čuditi kako golmani brane protiv nas, a to je zapravo normalna stvar samo što mi nismo navikli jer naš golman odbrani nešto svaku dvadeset tekmu.
Jest, tako je, bice da je Keylor glavni krivac za loše igre i rezultate RMa :kafa:

Kepa je dobar golman, al nemojte sad od nega praviti novog Buffona :stop:
Pa to što imaju još 3 igrača koji nisu nivo Real Madrida (Ronaldo, Benzema i Marcelo) ne znači da ovog treba zaboraviti. Može se nekad odigrati loša utakmica, al zato se treba imati vrhunski golman. Ti bi to trebao znati. U prvih 7-8 kola ste lako mogli izgubiti 10 bodova da MAtS nije elita. I nama bi neki drugi golman spasio 6-7 bodova najmanje.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Kawhi » 22 jan 2018, 21:52

Malaga ce se izgleda opet spasiti. :ljepota:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

let3
Postovi: 28946
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 22 jan 2018, 22:05

Kawhi je napisao/la: Pa to što imaju još 3 igrača koji nisu nivo Real Madrida (Ronaldo, Benzema i Marcelo) ne znači da ovog treba zaboraviti. Može se nekad odigrati loša utakmica, al zato se treba imati vrhunski golman. Ti bi to trebao znati. U prvih 7-8 kola ste lako mogli izgubiti 10 bodova da MAtS nije elita. I nama bi neki drugi golman spasio 6-7 bodova najmanje.
Hajd, mogu se složiti donekle :mrgreen:
Ali to ne znaci da bi Kepa donio tih 6-7 bodova više, to o cemu pišeš. Golman je najmanji problem ovogodišnjeg Reala. Na to sam mislio. Nemojte sad od Kepe praviti nekog golmanskog vanzemaljca, iako je talentovan golman. Mislim da nije toliko bolji golman od Keylora (ako je uopšte bolji).

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.