La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la mandraX » 13 jul 2019, 23:48

Saurman je napisao/la:Mislim da ovo dovoljno govori o njemu kao čovjeku.
Ti se stvarno zapitaj koji ti je qrac ako te ovakve i stvari slicne ovim zanimaju. :lol:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 13 jul 2019, 23:52

Ko da će ga ženiti i kući voditi.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Saurman
Postovi: 29496
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Saurman » 13 jul 2019, 23:55

mandraX je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Mislim da ovo dovoljno govori o njemu kao čovjeku.
Ti se stvarno zapitaj koji ti je qrac ako te ovakve i stvari slicne ovim zanimaju. :lol:
Ne zanimaju mene ali će zanimati navijače kad ga na prvoj utakmici budu častili uvredama.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la miki_92 » 14 jul 2019, 13:49

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la mirgerr » 14 jul 2019, 13:59

Saurman je napisao/la:
Sky Sports

Antoine Griezmann to Barcelona: Atletico Madrid dispute move over release clause
Griezmann's Barcelona contract contains bumper new buyout clause

Atletico Madrid are disputing Barcelona's deal to sign Antoine Griezmann, stating that the fee paid falls £72m short of his release clause.

Barcelona released a statement on Friday afternoon claiming they had signed the 28-year-old after meeting the £108m buyout clause needed to terminate his contract with Atletico Madrid.

However, Atletico responded stating that the money paid was not enough, claiming that Griezmann had agreed to move to the Nou Camp before July 1, when his £180m release clause was slashed down to £108m.

Atlético de Madrid believes that the amount deposited is insufficient to meet [Griezmann's] buy-out clause, since it is obvious that the player committed to FC Barcelona before the aforementioned clause was reduced from 200 to 120 million euros," the club said in a statement.

"Atlético de Madrid believes that the termination of the contract occurred before the end of last season due to events, acts and demonstrations carried out by the player and that is why the club has already started the procedures it considers appropriate for the defense of its legitimate rights and interests."

Jel' ovo moraju platiti još 80 mil. :tokralju:

Mogu li završiti neki transfer bez cirkusa : Neymar,Coutinho,Dembele i sad Griezmann.
Kako to mislis "Mogu li završiti neki transfer bez cirkusa", a onda u nastavku recenice spominjes Coutinha.
Pa nisu oni jos to zavrsili... duzna bagra platiti Liverpoolu jos 90mil. :puke: :puke: :puke:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Wandelanoite » 14 jul 2019, 14:00

Pojačava li se taj Real šta? Mogu li zaprijetiti Atletiju na drugoj poziciji ili Pero mora savez da zove u pomoć?
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Mokes
Postovi: 14873
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Mokes » 14 jul 2019, 14:09

mirgerr je napisao/la:Kako to mislis "Mogu li završiti neki transfer bez cirkusa", a onda u nastavku recenice spominjes Coutinha.
Pa nisu oni jos to zavrsili... duzna bagra platiti Liverpoolu jos 90mil. :puke: :puke: :puke:
Stvarno sramota. Kako sad Flopp da dovodi igrače :puke: :puke: :puke:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
sljivo
Postovi: 14316
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la sljivo » 14 jul 2019, 15:00

Zašto je Barsa zapela za Nejmara a ima najbolje ofanzivne linije na svijetu? Zašto komplikovati život Valverdeu pa da ne mogne sve to uigrati i balansirati? Zašto gubiti pare na igrače koje su doveli, da se prodaju ispod cijene, i onda sve na to izdvajati tolike plate? Hiljadu zašto, a jedno zato. I opet neće uvaljivati petice u završnici LP, osvojiti LP je stvar trenera i igre koju igra, balasna, forme i hemije u ekipi, a ne je l ekipa košta milijardu. Galaktikosi su bili najbolji primjer kako to sve radi. Ovaj zadnji Real je imao jednog superstara, par starova koji su mu bili podrška, par vodonoša, i super, to savršeno funkcioniše. Tako bi trebao raditi svako.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la mirgerr » 14 jul 2019, 19:47

Mokes je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:Kako to mislis "Mogu li završiti neki transfer bez cirkusa", a onda u nastavku recenice spominjes Coutinha.
Pa nisu oni jos to zavrsili... duzna bagra platiti Liverpoolu jos 90mil. :puke: :puke: :puke:
Stvarno sramota. Kako sad Flopp da dovodi igrače :puke: :puke: :puke:
Pa vidis da i ne dovodi. Navijacima prosipa suplju kao zadovoljan ovim mladjim igracima, a u biti nema para.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Policeman » 14 jul 2019, 20:57

Mourinho: "If CONMEBOL want to increase their audience and make it competitive, they should invite European Teams, invite Spain, invite France, invite Portugal. If they invite Portugal, Cristiano might win a Copa America before Messi."

:rol: :tokralju:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 14 jul 2019, 21:02

sljivo je napisao/la:Zašto je Barsa zapela za Nejmara a ima najbolje ofanzivne linije na svijetu? Zašto komplikovati život Valverdeu pa da ne mogne sve to uigrati i balansirati? Zašto gubiti pare na igrače koje su doveli, da se prodaju ispod cijene, i onda sve na to izdvajati tolike plate? Hiljadu zašto, a jedno zato. I opet neće uvaljivati petice u završnici LP, osvojiti LP je stvar trenera i igre koju igra, balasna, forme i hemije u ekipi, a ne je l ekipa košta milijardu. Galaktikosi su bili najbolji primjer kako to sve radi. Ovaj zadnji Real je imao jednog superstara, par starova koji su mu bili podrška, par vodonoša, i super, to savršeno funkcioniše. Tako bi trebao raditi svako.
Sto ti opet ne garantuje niti jednu a kamoli 4 LP.
27.10.2020

Avatar
TonySosa
Postovi: 7209
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 14 jul 2019, 21:03

Fakat ne kontam koja je poenta pozivanja azijskih reprezentacija.

Jel to toliko teško organizirati dvije grupe po 5 ekipa, i prva dva idu u polufinale?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
harden
Postovi: 23528
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la harden » 14 jul 2019, 21:20

Policeman je napisao/la: Mourinho: "If CONMEBOL want to increase their audience and make it competitive, they should invite European Teams, invite Spain, invite France, invite Portugal. If they invite Portugal, Cristiano might win a Copa America before Messi."

:rol: :tokralju:
Jel ovo stvarno rekao? Kakav majstor :rol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la JoeBleck » 14 jul 2019, 21:27

miki_92 je napisao/la:slika
Vrhunsko pojacanje.

Valencia ako dovede kvalitetnog desnog beka i jedno top klas stopera,ima ekipu da napakosti svakom rivalu u Spaniji i Evropi.

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la branimir85 » 14 jul 2019, 21:31

TonySosa je napisao/la:Fakat ne kontam koja je poenta pozivanja azijskih reprezentacija.

Jel to toliko teško organizirati dvije grupe po 5 ekipa, i prva dva idu u polufinale?
Ne znam ni ja koja je poenta kad JA ima 12drzava,dvije skupine po 6 i ne znam zasto Surinam i Gvajana ne igraju kad su dio Fife nevazano imaju li profesionalce ili ne.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 14 jul 2019, 22:11

branimir85 je napisao/la:
TonySosa je napisao/la:Fakat ne kontam koja je poenta pozivanja azijskih reprezentacija.

Jel to toliko teško organizirati dvije grupe po 5 ekipa, i prva dva idu u polufinale?
Ne znam ni ja koja je poenta kad JA ima 12drzava,dvije skupine po 6 i ne znam zasto Surinam i Gvajana ne igraju kad su dio Fife nevazano imaju li profesionalce ili ne.
Seedorf je glavni "krivac" tome što sam prvi put čuo za Surinam. :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 14 jul 2019, 22:35

I Sevilla nabaca 10 novih igrača. Oliver Torres posljednji u nizu.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la BlueBosnian » 14 jul 2019, 22:53

JoeBleck je napisao/la:Vrhunsko pojacanje.

Valencia ako dovede kvalitetnog desnog beka i jedno top klas stopera,ima ekipu da napakosti svakom rivalu u Spaniji i Evropi.
Fantastično pojačanje zaista.

Sevilla nabacala svašta nešto.

Celta isto, ali ima puno i odlazaka.



:mrgreen:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la MElloo » 14 jul 2019, 23:33

Mogla bi spanska liga od iduce godine vratiti primat najjace na svijetu.Jos ako Fekir predje u Betis kako se prica

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Trunks » 15 jul 2019, 00:18

Derdiyok je napisao/la:I Sevilla nabaca 10 novih igrača. Oliver Torres posljednji u nizu.
Atleticovo dijete. Pravi mađioničar na sredini terena, kamo sreće da se vratio u Atletico. Kod Chola nije puno igrao zbog jake konkurencije i jer je još bio premlad, a i nedostajalo mu je žilavosti koju imaju recimo Saul i Koke. U Potu je većinom ulazio sa klupe valjda jer njihov trener više želi fizikalce u veznom redu. Mogao bi on eksplodirati kod Lopeteguija.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.