La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Jack » 20 jul 2019, 19:31

Sunce ti ne poljubim, povrijedi se Felix protiv Numancie :wtf:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la L-Train » 20 jul 2019, 19:50

Jack je napisao/la:Sunce ti ne poljubim, povrijedi se Felix protiv Numancie :wtf:
Jel sta teze?,kakav bi im to samar bio.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Jack » 20 jul 2019, 19:58

L-Train je napisao/la:
Jack je napisao/la:Sunce ti ne poljubim, povrijedi se Felix protiv Numancie :wtf:
Jel sta teze?,kakav bi im to samar bio.
Mislim da nije teža povreda ali ko će ga znati, izašao je klecajući.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Policeman » 21 jul 2019, 12:46

Zinedine Zidane: “Bale today did not play because he is very close to leave. We hope he leaves soon, if tomorrow it’d be better! We are working on his transfer to a new team”.

Gareth Bale's agent Jonathan Barnett: "Zidane is a disgrace to speak like that about someone who has done so much for Real."


Ovo je sramotno od Zizua

Ok znamo da ga nemas u planovima zna citava planeta to odavno ali ovako neljudski izaci u javnost je stvarno sramota
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Saurman » 21 jul 2019, 12:51

Zidan se ponaša poput nekog firgoša a vidim i Perez šuti.Mislim da Bale ovo nije zaslužio jer dok je igrao i zabijao onda je bio dobar sad kad su ga načele povrede ponašaju se prema njemu kao prema psu koji će biti uskoro uspavan.

Zidanu je problem Bale ali nije mu problem panj Benzema koji 100g crpi dobar keš iz kluba.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

let3
Postovi: 29041
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 21 jul 2019, 12:59

Auf, pune mi oči suza za teškom životnom sudbinom Garetha Balea, covjeka koji mlati milione tako što hobla klupu Madrida i ne buni se.
Sad kad je Zinedin odlucio da potjera parazita kreće moralisanje po forumima, kao vidi kretena šta rade jadnom covjeku :lol: :lol: pa taj covjek bi i narednih 5 godina sisao pare čergašima i ne bi se bunio što je na klupi ili gdje vec, niti bi taj menager njegov kukao po medijima.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la BoixosNois1899 » 21 jul 2019, 13:01

Pa ne znam šta ste očekivali od kluba koji je Raula i Casillasa otjerao kao pse. Više bi me iznenadilo da su se časno oprostili i rastali.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Policeman » 21 jul 2019, 13:12

Saurman je napisao/la:Zidan se ponaša poput nekog firgoša a vidim i Perez šuti.Mislim da Bale ovo nije zaslužio jer dok je igrao i zabijao onda je bio dobar sad kad su ga načele povrede ponašaju se prema njemu kao prema psu koji će biti uskoro uspavan.

Zidanu je problem Bale ali nije mu problem panj Benzema koji 100g crpi dobar keš iz kluba.
Zidanu se vec tresu gace jer vidi da vodjenje ekipe nece ici tako glatko kao prvi put kad je dosao na vec sastavljenu izbalansiranu ekipu sad kad treba pokazati znanje ocito se uspanicio i istresa frustraciju preko Bale


@let3 Da jadni RealM :plac: parazit(Bale) dosao u klub sastavio sebi ugovor na 5g i sad sisa pare
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la ItsRamiz » 21 jul 2019, 13:15

Joao flop
Jovic flop
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21312
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 21 jul 2019, 13:23

Bravo Zizou tjeraj parazita :ljepota:

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Policeman » 21 jul 2019, 13:25

Pogotovo je sramota kad manja legenda Reala ponizava vecu
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Pogba » 21 jul 2019, 13:31

Fakat Zizou postaje govedo.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la HankMoody » 21 jul 2019, 13:32

Derdiyok je napisao/la:Šta je sa Giovincom? Ili što kažu " sa Giovinca "

slika
Nešta nije dobar.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

let3
Postovi: 29041
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 21 jul 2019, 13:45

Policeman je napisao/la:

@let3 Da jadni RealM :plac: parazit(Bale) dosao u klub sastavio sebi ugovor na 5g i sad sisa pare

Dobro hajd, a koliko je velški kopitar u Hali ? 5-6 godina, koliko vec
I ? kakve su mu performanse ? jel šta bolji od Vaskeza :crazy: zabio golcinu onoj rupi Karijusu i na tome treba uzimati pare i narednih 5 godina, jel to :lol: e nece moci bgm....Perez bar hirurški sjece parazite i odstranjuje ih za razliku od goveda Bartomeua....kod njega pantljičara parazita koji sišu.
Bale je isti ove naše uhljebljene budžetlije u državnim institucijama....boli ga qrac šta mu se dešava sa firmom, bitno je da lova redovne kaplje :crazy:
Nije se za sve ove godine udostojio da nauci 5 španskih rijeci :tokralju:

Avatar
Mokes
Postovi: 14890
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Mokes » 21 jul 2019, 13:57

Šta vam je čudno za Zidana, kada je to dokazani cigan. Udaranje u finalu Svjetskog prvenstva od koga se načinilo neko herojstvo. Onda prekidanje višedecenijske tradicije šampionskog špalira.

Slika i prilika legende frankovog kluba.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21312
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 21 jul 2019, 14:00

:urnebes:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 21 jul 2019, 14:05

Pa ybg postoje tu obje strane. Prva je da nije profesionalno da Zidane JAVNO ovako ponizi svog igraca koji ima jos godinama ugovor s klubom i koji je toliko toga donio klubu, ne smije se zaboravit da su osvojili par najvecih trofeja upravo zahvaljujuci njegovim golovima. Mislio sam da je gospodin ali sta ocekivat od covjeka koji je tradiciju pasillo ukinuo nakon 100 godina?

Druga strana je ta sto postoje takvi igraci kojih ni maljem ne mozes da istjeras iz kluba, dakle imaju vrh ugovor, dobru zaradu i ne zele da mijenjaju nacin zivota. Mislim upravo da cemo i mi morati Rakitica na taj nacin otjerat.

Bas me zanima kako ce Zidane da se snadje u ovom "novom" Rejalu ali ja mislim da ce mu 90 % tima biti isto

Prvih 11 je: Carvajal, Ramos, Varane, Marceo, Kroos, Modric, Casemiro, Hazard, Benzema, Asensio/Isco. To je jasno k'o dan. Ostali ovi igraci su i dovedeni samo za zamjenu, nisu to nekakve klase.

Koliko vam god cudno zvucalo: BALE je uradio VISE nego ZIDANE za Real Madrid. Po trofejima. Po statistici. To je NEPOBITNA CINJENICA.
Zadnja izmjena: leorey, dana/u 21 jul 2019, 14:07, ukupno mijenjano 1 put.
27.10.2020

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Policeman » 21 jul 2019, 14:06

let3 je napisao/la:
Policeman je napisao/la:

@let3 Da jadni RealM :plac: parazit(Bale) dosao u klub sastavio sebi ugovor na 5g i sad sisa pare

Dobro hajd, a koliko je velški kopitar u Hali ? 5-6 godina, koliko vec
I ? kakve su mu performanse ? jel šta bolji od Vaskeza :crazy: zabio golcinu onoj rupi Karijusu i na tome treba uzimati pare i narednih 5 godina, jel to :lol: e nece moci bgm....Perez bar hirurški sjece parazite i odstranjuje ih za razliku od goveda Bartomeua....kod njega pantljičara parazita koji sišu.
Bale je isti ove naše uhljebljene budžetlije u državnim institucijama....boli ga qrac šta mu se dešava sa firmom, bitno je da lova redovne kaplje :crazy:
Nije se za sve ove godine udostojio da nauci 5 španskih rijeci :tokralju:
Bolan ko ih je tjerao da mu daju ugovor na 5g i toliku platu da nije agent Balea imao pistolj na glavi Pereza

On je zelio otici dok je Zizu bio na klupi ali Zizu ih napustio i ovi ga molili da ostane i nagradise ga novim ugovorom je li tako bilo ili sam mozda u krivu :think:

Kazes Perez "sjece parazite" pa et u cemu je onda problem nek mu isplate ostatak ugovora i rijesen problem(€50mil) kad je Perez takav mangup kakvim ga ti predstavljas
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

let3
Postovi: 29041
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la let3 » 21 jul 2019, 14:18

Policeman je napisao/la:
Kazes Perez "sjece parazite" pa et u cemu je onda problem nek mu isplate ostatak ugovora i rijesen problem(€50mil) kad je Perez takav mangup kakvim ga ti predstavljas
Pa tako ce i biti, u cemu je problem.

Barto u Barci ne može potjerati tovar parazita, nece nikome da se zamjera, zato ce imati probleme u buducnosti....danas je fudbal takav okrutan, moraš levata potjerati jer on nece sam otici , što bi, dobro mu.
A i ja budala branim ovdje poteze Pereza i Zinedina :shock: :crazy: qrac bi ijedan čergaš ovdje branio cak i najbolje poteze Barce :mrgreen:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21312
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Epidaurus » 21 jul 2019, 14:20

Bale je zadnje dvije sezone blago receno uzasan. One skarice u finalu LP protiv Poola je jedina svijetla tacka u te dvije godine. BIlo mu je jasno da se ne racuna na njega jos kad se Zidane vratio al on se i dalje pravio lud i sam trazio ovakvu Zidaneovu izjavu. Da ne zaboravimo i izjave agenta da ce sjedit na tribinama, igrat golf i uzimat 17 miliona godisnje. James, Kova, Theo, Llorente, De Tomas su svi redom skroz normalno prihvatili da nema mjesta za njih u ekipi i nisu pravili dramu dok je ovaj velski kreten pravio zrtvu od sebe.

Sto se tice statusa u Realu, Zizou pored svega sto je uradio za klub kao igrac ima 3 uzastopne LP kao trener sto mu legacy u klubu dize na jedan novi nivo. Bale u 2 od te 3 nije imao apsolutno nikakav uticaj dok je u ovoj trecoj imao to finale, a u ostalim utakmicama bio nebitan.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.