La Liga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la delinjo » 28 sep 2019, 22:58

BosniaBoston je napisao/la:
delinjo je napisao/la:sto je najgore Simeone milione zaradjuje na osnovu ove splacine ..
Rece simpatizer lika i djela Josea Mourinha :kafa:
ne moze ovaj sa babukom u istu recenicu....babuka bar napravi cirkus da se ljudi ne dosadjuju ,makar pored terena :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

canales
Postovi: 104
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:57
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la canales » 28 sep 2019, 22:58

Dovoljan bod,Tibo se malo razljutio pa sad reda utakmice bez primljenog gola haha

Avatar
L-Train
Postovi: 18289
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la L-Train » 28 sep 2019, 23:11

U zadnje tri utakmice smo i ja i ti i bilo ko s foruma mogli biti Realovi golmani,1 sut u okvir gola i to Costino dodavanje glavom Tibi.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7210
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 28 sep 2019, 23:35

Partey bio nenormalno dobar **** sve svoje. :o Al im Oblak iščupa bod.

Ne znam šta ste očekivali od ove utakmice, golijadu ko na prijateljskoj?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 28 sep 2019, 23:47

L-Train je napisao/la:U zadnje tri utakmice smo i ja i ti i bilo ko s foruma mogli biti Realovi golmani,1 sut u okvir gola i to Costino dodavanje glavom Tibi.
:rol:
Htio sam i ja ovo napisat, ali kontam ispast će da sam hejter Nutele. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Gumistucna
Postovi: 597
Pridružen/a: 29 mar 2019, 19:48
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Gumistucna » 29 sep 2019, 09:41

SImenone treba svima vratit pare od ulaznica, pred onakvim navijacima i atmosferi, imat 4:20 u sutevima itd. ne bih volio da sam navijac Atletica :)
А " &, & ?
В ? ? &
Не $ свій & &
& " в &.
Slava Ukraini

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Osim13 » 29 sep 2019, 09:50

Navikli su
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 29 sep 2019, 21:19

Strašna asistencija Banege za Nolita
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 29 sep 2019, 23:20

Atletico Rejal i Barcelona imaju takav potencijal i igrace da trebaju sva 3 kluba da pune haman 90 % timova na svijetu, u najmanju ruku da igraju slicno i atraktivno kao Liverpool ili City, ali to nije tako.

Medjutim, oni igraju kako igraju i onda normalno da su spanski timovi u padu. A ne bi trebali bit, kad su potrosili preko milijardu na pojacanja svi.

Zasto je to tako? Pa zna se zasto.
Zadnja izmjena: leorey, dana/u 29 sep 2019, 23:21, ukupno mijenjano 1 put.
27.10.2020

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la MElloo » 29 sep 2019, 23:21

leorey je napisao/la:Atletico Rejal i Barcelona imaju takav potencijal i igrace da trebaju sva 3 kluba da pune haman 90 % timova na svijetu, u najmanju ruku da igraju slicno i atraktivno kao Liverpool ili City, ali to nije tako.

Zasto? Pa zna se zasto.
Imamo debile za trenere.Dobro atletiko je naviko tako

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la leorey » 29 sep 2019, 23:26

Cholo je vrhunski trener, on je bozanstvo u Atleticu, prije njega bili su realno samo malo bolja ekipica, sad se bore za titule. Dovoljno se sjetit Madrillena recimo iz 2011 godine i prije. Bilo je samo pitanje koliko ce ih Rejal napunit.

Sad to nije slucaj. Ali misljenja sam ipak da bi neki trener koji preferira ofanzivniji nogomet maksimalno iskoristio potencijal te ekipe.

Sto se tice Barcelone i Rejala, jasno je da su problem treneri koji nemaju nikakvog sistema niti vizije. Nikakve uigrane akcije niti automatizma, meni je fascinantno to i zaista se pitam sta rade i kakve akcije uvjezbavaju na treningu.

Jedine akcije Barcelone zadnje 3 godine su Alba povratna za Messija i gol. Dok je kod Madrida nabacivanje koje jeste prolazilo ali kad je Ronaldo bio tu.

To je sramotno i nevjerovatno kad vidis kakvi profinjeni igraci tu igraju. U oba kluba.
27.10.2020

Avatar
TonySosa
Postovi: 7210
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TonySosa » 30 sep 2019, 00:33

Generacije na zalasku karijere. Kad cijeli tim bude sačinjen od novih igrača, onda možeš početi opet graditi. Trenutno to ne vrijedi raditi jer ovi veterani su navikli na to što su navikli.

Ramos Modrić Marcelo Benzema Bale Messi Suarez Pique Alba Busquets. Svi oni igraju već deset godina na najvišem nivou po 60 utakmica, neki manje neki više. Moraš se njih riješiti da bi radio fabričko resetovanje.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Donnie Darko » 30 sep 2019, 00:47

Ma Simeone je trener za manjih ekipa, underdoga. On je bio vrhunski trener za Atletica do momenta kad je Atletico postao gigant i vrhunska ekipa. Davno je trebao otići u Inter ili gdje već planira, a Atletico da dovede nekoga ko ima drugačiji mentalitet, ne nužno napadački ali mentalitet da su liga i LP tvoje za izgubiti, a ne da od prvog kola, i kada imaš više bodova zapravo ganjaš nekoga (to jest Barcelonu), i da se povlačiš kada vodiš u LP, i da se dešavaju stvari poput Juventusa ove godine.

Atletico već par godina, a pogotovo prošle i ove sezone ima roster u rangu Barcelone i Reala, a sami sebe, pa tako i ostatak svijeta ih posmatraju kao ekipu koja je klasu ispod. A ne bi trebali biti.

Simeone je odličan ali limitiran trener u ekipi koja nije za njega.

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Trunks » 30 sep 2019, 20:02

Ta priča kako Atletico treba igrati napadački je jako precijenjena i besmislena. Puno puta se to provlačilo ovdje, pa tako su se pisali i razlozi zašto to ne stoji. To je kao ono u ratu ''dajte nam vaše naoružanje, nećemo vam ništa'' i vidi čuda, tu priču forsiraju većinom navijači Barcelone i Reala. I dalje mislim kako su se mogli ostvariti bolji rezultati i kako se mogla osvojiti jedna ili dvije velike titule u zadnjih 2 ili 3 godine samo da su se drugačije dovodila pojačanja. To se potvrdilo i na terenu. Trebali su se dovoditi igrači koji su fleksibilniji u nekim stvarima, odnosno više odgovaraju sistemu i fubdalu kojeg Cholo želi implementirati na terenu. Ima i nekih drugih okolnosti naravno, da ne odemo sada u dubinu. Ok, bilo bi dobro neke utakmice drugačije pripremiti i malo prilagoditi pristup više napadački, ali radikalne promjene su nemoguće.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Derdiyok » 01 okt 2019, 07:35

Trunks je napisao/la:Ta priča kako Atletico treba igrati napadački je jako precijenjena i besmislena. Puno puta se to provlačilo ovdje, pa tako su se pisali i razlozi zašto to ne stoji. To je kao ono u ratu ''dajte nam vaše naoružanje, nećemo vam ništa'' i vidi čuda, tu priču forsiraju većinom navijači Barcelone i Reala. I dalje mislim kako su se mogli ostvariti bolji rezultati i kako se mogla osvojiti jedna ili dvije velike titule u zadnjih 2 ili 3 godine samo da su se drugačije dovodila pojačanja. To se potvrdilo i na terenu. Trebali su se dovoditi igrači koji su fleksibilniji u nekim stvarima, odnosno više odgovaraju sistemu i fubdalu kojeg Cholo želi implementirati na terenu. Ima i nekih drugih okolnosti naravno, da ne odemo sada u dubinu. Ok, bilo bi dobro neke utakmice drugačije pripremiti i malo prilagoditi pristup više napadački, ali radikalne promjene su nemoguće.
Koje misliš da su trebali "zaganjati", i za koje misliš da nisu trebali dovesti?
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TedBundy » 01 okt 2019, 19:07

Jao na koga ja igram hendikep, jedini sam ja ovdje s hendikepom... :facepalm:

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la messilla » 01 okt 2019, 19:32

Bit će, samo nema ko zabiti. Još uvijek. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la LEO10 » 01 okt 2019, 19:41

TedBundy je napisao/la:Jao na koga ja igram hendikep, jedini sam ja ovdje s hendikepom... :facepalm:
Nisi jedini :mrgreen: Al nije mi zao kad ga cigosi puse :kafa:

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la TedBundy » 01 okt 2019, 19:43

LEO10 je napisao/la:
TedBundy je napisao/la:Jao na koga ja igram hendikep, jedini sam ja ovdje s hendikepom... :facepalm:
Nisi jedini :mrgreen: Al nije mi zao kad ga cigosi puse :kafa:
Još kvota 2,0 taman, kad ono prc... :mrgreen:

Avatar
Mokes
Postovi: 14875
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: La Liga

Post Postao/la Mokes » 01 okt 2019, 19:44

LEO10 je napisao/la:
TedBundy je napisao/la:Jao na koga ja igram hendikep, jedini sam ja ovdje s hendikepom... :facepalm:
Nisi jedini :mrgreen: Al nije mi zao kad ga cigosi puse :kafa:
Ništa onda trpamo na njih dok ih ne otjeramo u segundu :zviz:

ps. 1 na lajvu me privlači :lol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.